Плавання

  • Автор теми Mr.ЛеЖа
  • Дата створення

MisTake ^_^

Користувач
Реєстрація
19.09.08
Повідомлення
10
Репутація
0
Вік
29
Йдеш в басейн і там питаєш,де можна записатись на плавання,там тобі все скажуть. А от моя однокласниця ходить на плавання,не помню скільки но довго,каже класно,хтілось би і мені ходити,але в мене уже є заняття,і скажу тим хто ходить,щоб у їхніх думках(тіпа покидання плавання)щоб такого зовсім НЕ БУЛО!!!!!!!
 

7eminG

Користувач
Реєстрація
05.10.08
Повідомлення
4
Репутація
0
Вік
28
а це іди в сторону спорткомплекс
 

Z0mb1e

Sports BoY
Користувач
Реєстрація
29.12.07
Повідомлення
296
Репутація
0
Вік
27
PUMo4kA сказав(ла):
Йдеш в басейн і там питаєш,де можна записатись на плавання,там тобі все скажуть. А от моя однокласниця ходить на плавання,не помню скільки но довго,каже класно,хтілось би і мені ходити,але в мене уже є заняття,і скажу тим хто ходить,щоб у їхніх думках(тіпа покидання плавання)щоб такого зовсім НЕ БУЛО!!!!!!!
Я займаюся 6-ий рік і подобається)

П.С.Макс як ти хочеш записатися якщо навіть не знаєш де в нашому маленькому містечку басей. Він біля спорткомплексу))

П.П.С. сорі за офтоп
 
А

АСТРА

Плавання це дуже цікаво. Дотого що це цікаво це ще корисно. Займання плаванням ти получаєш своє здоров,я та відалляєшся від повноти. Їздити на змагання получати нагороди цікаво, а ще ти можеш знайти своє перше і останє кохання.
 
A

ang

У Хмельницькому відкрили басейн після ремонту. Десь після нового року буде урочисте відкриття та змагання.
 

Amato∫R∫

Користувач
Реєстрація
18.02.08
Повідомлення
195
Репутація
0
ang сказав(ла):
У Хмельницькому відкрили басейн після ремонту. Десь після нового року буде урочисте відкриття та змагання.
А змагання між своїми чи туда хтось приїде???
 
A

ang

Ми ще нічого не знаем. Но тренер казав щобудуть приглашати з різних міст , а може ше й поляків...Но ви точно будете.
 

KISLuY

Користувач
Реєстрація
28.11.07
Повідомлення
78
Репутація
0
Вік
31
Плаванням займаюся ще з класу 6,багато раз кидав ...потім знов записувався :)...
Я досі хожу ...но коли є бажання)
 

Nirvana

Користувач
Реєстрація
15.08.07
Повідомлення
90
Репутація
0
ang,
Помню помню этот басейн...ну хоть стал на него похож...))
 

Nino

Користувач
Реєстрація
03.07.09
Повідомлення
71
Репутація
0
Народ ,підскажіть,що потрібно для відвідування вашого басейну?Планую хоча б разок в недільку приїзжати,порадили лікарі.Які потрібні довідки,скільки коштує,і Це правда що потрібна навітьть нетішинська прописка?
 

GooFy

Користувач
Реєстрація
20.06.08
Повідомлення
75
Репутація
0
Цікавить таке питання - для того ,щоб займатися в спортивніій групі,що потрібно зробити?
Мають буди якісь досягнення?
 

РОМІЧ

Користувач
Реєстрація
19.10.08
Повідомлення
6
Репутація
0
Вік
26
А ніхто не знає чи можна використати одну справку 2 раза:cool: ну одну
на вільне плаванняф і ту саму до трєнєра.
 

3o3o 3aP}|{aBeJIu

Liverpool fan
Користувач
Реєстрація
18.09.07
Повідомлення
1 668
Репутація
7
Вік
39
ну мабуть якшо там пише шо ти здоровий і можеш відвідувати басейн, то немає різниці чи ти будеш з тренером чи сам
 

Zemlia_NikA

Користувач
Реєстрація
14.01.09
Повідомлення
1
Репутація
0
Вік
31
РОМІЧ сказав(ла):
А ніхто не знає чи можна використати одну справку 2 раза:cool: ну одну
на вільне плаванняф і ту саму до трєнєра.
можно....только сначала сдаешь ее там где ты будешь заниматся с тренером а потом просто скажешь что ходишь к тренеру и у тебя уже есть справка и все...они просто проверят или точно так.....
 

V_аДя

Користувач
Реєстрація
21.11.09
Повідомлення
28
Репутація
0
Може хто ходить на сецію плавання вечорком по абонементу?, то поділіться будь-ласка інфою, які там зараз умови?
хочу записатись, бо "пивна" секція вже трішки надоїла :)
 

ALik

Користувач
Реєстрація
25.03.09
Повідомлення
929
Репутація
0
Ну раз це тема про плавання думаю це тут буде умісно!!
***
У пловчихи разошелся купальник прямо перед стартом!+ФОТО

Итальянскую пловчиху Флавию Зоккари на Средиземноморских играх, которые проходят в Пескаре, постигла неудача.

Прямо перед началом соревнований на девушке разошелся купальный костюм, причем обнажив одну из самых пикантных частей тела девушки – ее ягодицы. В результате Зоккари не смогла принять участие в соревнованиях.:D:D:D
kur_razowelsyakupaln.jpg
 

Мадемуазель Жужу

Користувач
Реєстрація
24.02.09
Повідомлення
40
Репутація
0
Підскажіть, будь ласка, (хто володіє інформацією), сезон плавання в басейні вже відкрився?
 

Amato∫R∫

Користувач
Реєстрація
18.02.08
Повідомлення
195
Репутація
0
Мадемуазель Жужу, ні, в басейні роблять ремонт!