Познакомимся?

  • Автор теми Web
  • Дата створення

Irynya

Користувач
Реєстрація
17.08.06
Повідомлення
74
Репутація
0
Вік
36
JUMP сказав(ла):
мене звати не звати мене нетребе сам прихожу(Рус).
ладно я не буду тебя звать,интересно прийдёшь или нет?*YAHOO*
 

haoz

Користувач
Реєстрація
26.08.07
Повідомлення
26
Репутація
0
Вік
33
привіт всім! Мене звати Руслан, навчаюсь в школі №1 в 9Є класі увлікаюсь музикую, люблю битись, в міранді підписуюсь Yrpo3a якщо буде бажаня пишіть. Іще додам що люблю помовчати ті хто мене знають вже в цьому переконались такшо багато слів від ммене не чикайте.
 

IRiN

Користувач
Реєстрація
12.02.08
Повідомлення
16
Репутація
0
Вік
33
Привіт. Я IRiN_4ik. Зараз навчаюся в 11 класі. Зовсім скоро планую кудись вирватися (поїхати вчитися), просто хочеться змінити обстановку, відпочити від Нетішина і своєї сестри (_кЭтрі_N_) :D .

Полюбляю своїх невгамовних друзів, сестру, *JOKINGLY* і своє рідне містечко ! ! !
 

SI7AMER

Користувач
Реєстрація
07.02.08
Повідомлення
144
Репутація
0
Привіт мене звати МАКС. Родився 15 лютого.Живу на Михайловій.:D Маю багато друзів з тих хто в сєті - це AKELA I FLEX.ПАКА.:D :D :cool:
 

Geem

Користувач
Реєстрація
22.09.07
Повідомлення
6
Репутація
0
Лёша, по паспорту Жим ))
18 лет
рост 180 см.
вес 71 кг.
учусь в ВИТИ НТУУ "КПИ" (бывш. КВИУС, КВВИДКУС, КВИРТУ ПВО)
люблю пожрать ))) и пиво как и все. Ещё люблю поспать, особенно утром я понимаю что люблю спать ))
короче я не многословен, незнаю что ещё написать, если вспоминать всё что люблю и нелюблю то сильно долго писать...
 

Maxnat#j

Користувач
Реєстрація
17.01.08
Повідомлення
10
Репутація
0
Усем привет!! Зовут меня Ярослав а по паспорту Ярик или наоборот... неважно, зовите как хотите я не обижусь (я те дам КОЗЁЛ, ану сотри бегом:). Короче мне 23... кажысь!? и я ничем не занимаюсь, ну кроме работы конечно, помогите мине пожалуйста - посоветуйте чем в нашем махеньком городишке можно заняться, чтоб не ЗДОХНУТЬ.Заранее спибо.
 

Мотылек

Користувач
Реєстрація
28.11.07
Повідомлення
55
Репутація
0
Вік
36
Буду оригинальным. Раскажу о себе в картинках =)
 

(FS)*Mc.Forjer

Користувач
Реєстрація
13.08.06
Повідомлення
143
Репутація
0
Вік
35
Мотылек,
7мая картинга: Мёртвый медвед и Мотылёг (:)
 

Maxnat#j

Користувач
Реєстрація
17.01.08
Повідомлення
10
Репутація
0
Mapet сказав(ла):
Зимою бзджйоли сплять як мертві, а МЕРТВІ БЗДЖЙОЛИ НЕ ГУДУТЬ :-(
:) :) :) :) :) :) :) :)
Так шо ждю ваших ОЗЕРС пропозицій!
 

B_DaviS

Користувач
Реєстрація
26.06.07
Повідомлення
205
Репутація
1
Maxnat#j сказав(ла):
посоветуйте чем в нашем махеньком городишке можно заняться, чтоб не ЗДОХНУТЬ.
бгг...стать тихим махеньким маньяком,и делать так что б здыхали другие)
 
M

Mapet

Maxnat#j сказав(ла):
Зимою бзджйоли сплять як мертві, а МЕРТВІ БЗДЖЙОЛИ НЕ ГУДУТЬ :-(
:) :) :) :) :) :) :) :)
Так шо ждю ваших ОЗЕРС пропозицій!
Та не сплять вони і зимою - гудуть постійно... А то що не літають - то і без того роботи біля них вистачає - не зіскучитесь... ;)
 

Jay-Z

Користувач
Реєстрація
18.02.08
Повідомлення
2
Репутація
0
Привет всем меня звать Андрей. мне 18 лет. учусь в Ровно.Люблю слушать музику как: 50 Cent, Puff Diddy і P.Daddy,Dr. Dre, и люблю слушать диджеэв.У свободне время гуляю, и знакомлюсь с новымы людьмы.Вот я такой :)
 

Vento2007

Користувач
Реєстрація
13.06.07
Повідомлення
6
Репутація
0
Людмила. Мне (самой страшно) куча лет. Родилась и училась в "застойное" время. Родина - Советский Союз. Пятигорское медучилище - фельдшер-лаборант. Армия. Забайкалье, Кавказ, Средняя Азия. С 1996 - ХАЭС ЗВВО. Водолей. Стихия - воздух. Элемент рождения - огонь. Не проживу без книг и кофе. Не люблю гладить, сериалы, ложь, безответственность. Не делю людей за цветом кожи, национальности, вероисповеданию. Люблю детей, мужа, природу, животных, готовить, мартини,поиграть в философа. Обожаю путешествовать, читать Сенеку(не надоедает), слушать Задорнова.. Вспыльчива, любознательна( в этом смысле всеядна). Не "пойму" некроманов, каннибалов, готику. Восхищаюсь настойчивости целеустремлённых, людьми ,которые не комплексуют. Вот попалось на глаза:" Кто душой стремится к наслажденью, обречён на вечное забвенье; только тот не предаёт мечту, кто целует радость на лету".:-*
 
B

BART

Приветик Елена, странно, но обычно девушки о еде вообще не говорят. Олег, 27 лет. Работа журналиста, это наверное интересно, никогда не общался с журналистами.

добавлено через 1 минуту
Почему страшно, ты замужем?
 

ksenya

Користувач
Реєстрація
28.11.07
Повідомлення
15
Репутація
0
Всім привіт. Мене звати Ксюха. Мені 14. Я навчаюсь в НВК (хоча вчитись не дуже люблю). Мені подобається різна музика, в залежності від настрою. В основному це рок, панк-рок. Маю власну групу, але напевно цим вже нікого не здивую, бо їх в нашому місті дуже багато розвелось. Друзів у мене не багато, найкраща подруга живе у Славуті. Люблю стилі емо і готику. Пишу вірші та пісні, граю на гітарі. Люблю ніч. Можу до ранку просто сидіти і дивитись у небо. Мрію зустріти людей, які мене підтримають. Дружба для мене має дуже велике значення. Якщо я когось зацікавила, пишіть.
 
M

MAZAFAKA

Привет.Меня зовут рома мне 13 лет навчаюсь в школы №4 7-А клас отакий я 4ел
 

Sho0Ter

Користувач
Реєстрація
14.09.07
Повідомлення
55
Репутація
0
Мене звати Алєг мені 15 років начаюся в школі №2 9-В клас. Більше не чого не знаю ))