Познакомимся?

  • Автор теми Web
  • Дата створення
4

4 eVer !

Привет!!! мене звати Рома мені 14 років учусь в школі №1 ! Так дуже веселий і люблю з когось погнать(не дуже сильно) шоб потім не обіжались ! Якшо когось зацікавив то пишіть в Міранді (НеОн) __|_MaZaHuKa_|__
 

штун(ДА)

Користувач
Реєстрація
01.09.08
Повідомлення
5
Репутація
0
FOXXX, не треба робити зла іншим, ібо воно повернеться до вас, і ви ніколи не зможете позбавитись від нього. Вас, FOXXXе, ми навіть не візьмемо в штунди, бо ви ображаєте братів наших, і сестер. На нашу думку, тільки підлітки за рахунок таких виправлень помилок в текстах отримують відмінно в школі, а вам, здоровому дядьку, це не личить. Ми сказали все. Мир вам.
прости Боже за оффтоп
 

VOLDEMAR

MY LIFE IS GAME
Користувач
Реєстрація
30.01.08
Повідомлення
194
Репутація
0
FOXXX сказав(ла):
Я так смотрю в НВК растет и учится цвет нашего города...

Ага очень много алкашей и других. Можна найти парочку номаных ботанов. Но не знаю что они ещё остались


штун(ДА) сказав(ла):
FOXXX, не треба робити зла іншим, ібо воно повернеться до вас, і ви ніколи не зможете позбавитись від нього. Вас, FOXXXе, ми навіть не візьмемо в штунди, бо ви ображаєте братів наших, і сестер. На нашу думку, тільки підлітки за рахунок таких виправлень помилок в текстах отримують відмінно в школі, а вам, здоровому дядьку, це не личить. Ми сказали все. Мир вам.
прости Боже за оффтоп

Спасибо за проповедь. Но он модератор и делает то что щитает нужным. А какая разница. Зло делает или добро. Каждый человек - личность.
 
B

badboy

Привіт мене звати Макс 12 років вчуся в третій школі!!!:)
 

VOLDEMAR

MY LIFE IS GAME
Користувач
Реєстрація
30.01.08
Повідомлення
194
Репутація
0
badboy сказав(ла):

Так ты у нас плохой мальчик. Как это уже в 12 лет а уже плохой. Типа девочки наскакуйте на будбойов:D :D
 

штун(ДА)

Користувач
Реєстрація
01.09.08
Повідомлення
5
Репутація
0
VOLDEMAR, я вважаю що людина повинна залишатись перш за все ЛЮДИНОЮ!!! а не "бикувати" до всіх хто йому не подобається!
 

Pashok

"ZапретнаяZона" г.Нетешин
Користувач
Реєстрація
12.06.06
Повідомлення
204
Репутація
0
"шаг влево, шаг в право - попытка к бегству - росстрел на месте!" :cool:
по теме, граждане, по теме....

 
K

kokakabana

Фсім жителям цього форума привет из космоса!! Звати мене KOka, мені 16 років займаюсь розробкою ядерної зброї щоб знищити світ))))):cool: моє хобі це убивати й...аних емо проти дівчат нічого не маю, а от якщо хлопець емо то це вже мля не по мужскі!!! йобн.!! І ще одне дуже люблю дівчат !!!
 

GooFy

Користувач
Реєстрація
20.06.08
Повідомлення
75
Репутація
0
kokakabana,
Я помолчу...!





moderator:
йокарений калампєц, ну я ж просив!
 

Шустик

Користувач
Реєстрація
11.09.08
Повідомлення
4
Репутація
0
Вік
32
Салют! Меня звать Дима, но все меня называют Шустик :) Мне 16 лет,учусь в ЗОШ№2. Кого заинтересовал пишите!!!!!!!!!!!!!!!!!![:-} *DRINK* *YAHOO*
 

LiReLk@

Користувач
Реєстрація
10.09.08
Повідомлення
2
Репутація
0
About myself

Прівіт всім!Мене звати Іра, мені на сьогоднішній день 15років.Я навчаюсь в школі№2.Мені подобається моя школа і мій клас.Загалом я весела, цілеспрямована дівчина.Життя сприймаю досить реально і живу сьогоднішнім днем.Мені цікаво спілкуватися, знайомитися з новими людьми.Дехто вважає, що я вперта, а інші навпаки.Я завжди вперш за все намагаюся допомагати друзям, підтримати.Стиль музики в мене дещо невизначений(за настроєм:D ),але переважно це R&B,реп.Люблю танцювати і взагалі весело проводити час.Я ціную свою родину та поважаю старших.В чудеса взагаліто я не вірю,але бувають ситуації, коли дійсно потрібно тільки повірити,і лише віра може допомогти.А загалом that is all(поки що) що я можу сказати.:-*
 

FoLtOn

Користувач
Реєстрація
21.03.08
Повідомлення
57
Репутація
0
Всім привіт!*YAHOO* *YAHOO* \m/ Мене звати ВАНЯ! Мені 13 років,навчаюся в 3 школі! Я вже 4 роки займаюся таким видом спорту як БАСКЕТБОЛ! Я дуже веселий,люблю пошутить,вчуся майже на відмінно! Перейшов у 8-а клас,у мене клас дуже веселий та цікавий,багато друзів які завжди зможуть допомогти! Слухаю реп. Здається все написав. пака якшо шось пишіть в лічьку.
 

CroniC

Користувач
Реєстрація
12.01.07
Повідомлення
12
Репутація
0
Привет всем)Хоть в сетке я уже давно но... только сейчас напишу о себе)
Звать Дима.Учусь в НВК 10-Г он же Историко-правовой)О себе писать не люблю, со стороны помоему лутше видно какой я есть)) Слушаю в целом Рок: КиШ, Rammstein, Apocalyptica) Редкосный задрот в Игре WoW )
Вот мой фейс- http://ilink.com.ua/gallery/showimage.php?i=18568&c=8

Кого заинтересовал:
Аська 373060940
Почта cronic_d@mail.ru
 

SnOopy

Користувач
Реєстрація
04.09.08
Повідомлення
7
Репутація
0
ПРИВІТ МЕНЕ ЗВАТИ АНТОН МЕНІ 13 РОКІВ ВЧУСЯ В 1 ШКОЛІ
ПРОФЕСІЙНИЙ ГАНДБОЛІСТ
 
S

star_wars

Познакомимся поближе))

Привет мене звати Паша мну 13 лет учусь в НВК люблю все шо пов'язане з компом! Ше я радуюсь жизні і одриваюся наповну.Люблю все що пов'язане з адреналіном. Отакий я незвичайний хлопець)))
 
D

Dr.Dreyk

Привет!Меня зовут Жека и мне 13 лет.Я учюсь в школе №1.Люблю смотреть футбол и слушать реп.Кому интересно пишие.:)
 

Шустик

Користувач
Реєстрація
11.09.08
Повідомлення
4
Репутація
0
Вік
32
старше 12-13лет тут есть или нет???? бо мне уже то 16!!!!!:cool:
 

HardCore

Користувач
Реєстрація
18.12.06
Повідомлення
174
Репутація
0
Шустик сказав(ла):
старше 12-13лет тут есть или нет???? бо мне уже то 16!!!!!:cool:
а 16 - это уже типа самый взрослый мальчег?*CRAZY*
п.с. сори за оффтоп..
 

Ш_п-Он_кА

Користувач
Реєстрація
09.08.08
Повідомлення
17
Репутація
0
Привет всем=))
Меня зовут Юля,мне 16 лет!Учюсь в школе!
Я магу сказать адно,что я ся не люблю,то что паделаеш такая я есть=))Люблю паржать с чевото,даже инагда с кавота=))Люблю развлекатса!Всегда пачти пападаю в какиета неприянтые сетуации кароче я не визучий челавек=((Но в любви всегда визет(мне так кажетса)=)))кароче если вам нада есче шота прамну узнать пишите не стисняйтесь Все и всем роскажу=))
Всех люблю ваша Шпонка=))):-* :-[