Познакомимся?

  • Автор теми Web
  • Дата створення

Liza

Користувач
Реєстрація
21.09.08
Повідомлення
4
Репутація
0
Привет всем. Меня зовут Лиза, мне 20 лет. Закончила МАУП, а сейчас учУсь в НУВГП(Водник). Люблю гулятЬ в кругу своих друзей.
 

Sveta

Користувач
Реєстрація
24.09.08
Повідомлення
19
Репутація
0
Вік
33
ВСім привіт! Мене звати Света, мені 17 РОКІВ, вчусь, люблю живу музику, ну і все таке, що в нашому житті є O:)
 
B

bati@

Всем привет, МЕНЯ ЗОВУТ Тьома, мне 14 лет, учусЬ в первой школе, профЕСсиональнЫй гандболИст, хочу познакомитЬся С девушкой.
 

vikki

Користувач
Реєстрація
24.08.08
Повідомлення
1
Репутація
0
Вік
28
Приветик!меня зовут ВИКА ! Люблю РОК и ещё много чего!;) :) :-p
 

_Str0ng_

Користувач
Реєстрація
09.09.08
Повідомлення
2
Репутація
0
ПрИвІт, мене звати Антон, мені 15 років, я спортсмен - КМС по самбо І дзюдо (спорт - моє найбільше захоплення). Люблю учитись (учити не все - Математику І фізику, економіку і географію). Весь вільний час граю в CS1.6.
 

Bo_Om

Користувач
Реєстрація
10.12.06
Повідомлення
15
Репутація
0
Вік
36
Привіт усім! Мене звати Артьом! Мені 17 років. Ніде не вчусь, ніде не працюю. Весь свій вільний час приділяю своєму хоббі, а саме астрономії *IN LOVE* . Люблю дзирить в телескоп. Буває НЛО побачиш, а буває голу дівку в якомусь вікні, що в домі напротів *YAHOO* . Шукаю друзів-дівчат, які б розділяли мої вподобання. Хто хоче замутить з гуру романтики, пишіть! @-->--

P.S: на аватар не звертайте уваги. То не я. То я картинку з журналу стирив. Я набагато симпатичніший ;)
 

Angy

Користувач
Реєстрація
02.11.07
Повідомлення
14
Репутація
0
FOXXX сказав(ла):
Бугагага... Продается MAZDA 6 2007 г. куплена 25 декабря 2006...
І до чого ти це ляпнув?
БуггааАААААаа ...... а тобі не впадло сидіти і обс.....ти всі пости підряд?:D :D :D

добавлено через 4 минуты
FOXXX сказав(ла):
Позвольте спросить, в НВК всех учат не тыкать пробел после знаков препинания???
тативжезахаривізсвоїми пробЄлами..=(
 

Amarok

Користувач
Реєстрація
21.03.08
Повідомлення
1
Репутація
0
Вік
32
Всім привіт! Мене звати Максим. Друзі кличуть Макс. Мені зараз 17 років. 9 років я жив Нетішині і вчився школі №1. Потім переїхали до Києва. Зараз живу в Нью-Йорку. Збираюсь випускатись і поступати в якийсь пристойний вуз тут. Люблю слухати музику, висіти в інтернеті (на форумах, в асьці і тд) і почитувати цікаві художні книжки. Якщо є бажання поспілкуватись пишіть. :)
 
W

wo0Quiee

Всем прівет! Мене звати Богдан просто Бодя )) Мені 17 років.Вчусь в НПЛ на 2 курсі. Вільний час провожу з друзьямі обо за компом! Увлікаюсь компютерними іграми.Пю мало ))) Тікі по празнікам іто пиво ) Ну я можу багато написать але впадло так шо ізвіняйтє єслі шо ) Детальніше питайте в міранді нік той самий
Жизнь страная штука
 
A

azaz09

Всім привіт. МЕне звати Саня. Мені 29 років. Я Бізнесмен. Моє хоббі: Слухати музику, грати на компі, гуляти з друзями. Я неп*ю. Тікльки випиваю трошкі на св*ята. Диталььнуше в міранді нік той самий.
 

PATRICK

Користувач
Реєстрація
21.03.06
Повідомлення
383
Репутація
0

Forever_Autumn

Iron Maiden =)
Користувач
Реєстрація
21.09.08
Повідомлення
89
Репутація
0
всім драсті
я - параноїдальна особа з купою нервозів і манією величі.
Бойтєсь міня :cool:
БУ!:D
 

Forever_Autumn

Iron Maiden =)
Користувач
Реєстрація
21.09.08
Повідомлення
89
Репутація
0

Rihhana

Користувач
Реєстрація
15.09.08
Повідомлення
1
Репутація
0
Приветик!Мене звати Вікуся мені 14 років!вчуся в №3 школі!Люблю співати,танцювати і обожнюю гуляти!!!!!!!!Ще люблю слухати музику(без неї я просто не існую:) )))))))Якщо когось зацікавила пишіть в лічку)))
 

HubBa-BubBa

Користувач
Реєстрація
25.09.08
Повідомлення
6
Репутація
0
Вік
31
Всім прівета!!! Мене звать Альона(Альонка-Зельонка:D ), мені 16 років. Смішна, весела, просто гонська БАБА РЕМБО:D )))..В школу люблю ходить тількі із-за того,шо там можна офігєно погнать!!!:-p ))))) Люблю слухать музикуу!!! *DANCE*
 

falconna

Користувач
Реєстрація
11.08.08
Повідомлення
64
Репутація
0
Forever_Autumn сказав(ла):
всім драсті
я - параноїдальна особа з купою нервозів і манією величі.
Бойтєсь міня
БУ!

Приємно познайомитися :D
Може то і про себе щось написати? ]:->
 

Hater

Користувач
Реєстрація
11.01.07
Повідомлення
8
Репутація
0
HubBa-BubBa сказав(ла):
Ого))
Щоб не офтопити напишу про себе)
Звати Сашко, 20 років(вчора стукнуло), навчаюся в НУ "ЛП"(Національний Університет "Львівська Політехніка"), заочно, спеціальність - теплоенергетик. По життю більш серйозний чим веселий, сором'язливий, трішки кучерявий)) високий) ...
Багато писати не люблю, якщо щось когось зацікавить пишіть в лічку або в міранді)
Дякую за увагу)