Приколи з вчителями.

  • Автор теми Fake
  • Дата створення

Fake

пєчєнька ;)
Користувач
Реєстрація
25.02.08
Повідомлення
90
Репутація
0
Пам*ятаю, як одного разу хлопці з пензлика поприкалувались... :D Це був кадр! :D Закинули в клас димовуху. :D Далі самі зрозумійте. :D У класі набралося диму. Учитель запанікував... і так далі. :-[ Ще одного разу забув перевести годинник на літній час, то прийшов до школи рахуймо не о 8 год., а о 9 год. :D Прошляпав урок. Бідненький. :) Згадуючи це, я і замутила цю темку. Просто цікаво, якщо порозказуєте про такі приколи у вашому класі. ;)
 

coca-cola

утонченный эгоист
Користувач
Реєстрація
01.10.06
Повідомлення
221
Репутація
5
прикол:одна девочка создала глупую тему на форуме.при чём ооочееень глупую.
 

juV4uk

Користувач
Реєстрація
03.02.08
Повідомлення
146
Репутація
0
Вік
32
Я когда учился в школе то ми с пацанами замутили мутку переколотили "Гироперит с Аналгином и положили на батарею Ну а Лео такое пдняла шум там всьо к деректору короче дим стоял на всьом первом этаже!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Fake

пєчєнька ;)
Користувач
Реєстрація
25.02.08
Повідомлення
90
Репутація
0
coca-cola сказав(ла):
прикол:одна девочка создала глупую тему на форуме.при чём ооочееень глупую.
Не подобається, то не пиши. ;)
 

Nicole

in.magic.love
Користувач
Реєстрація
28.02.08
Повідомлення
14
Репутація
0
Мій клас це великий прикол. Ні один вчитель не витерплює нас. Усіх виводимо. Одна девчонка (моя однокласниця) якось зловила муху і заматала її в пакет (понятія немаю як вона це зробила) Ну і кароче кинула цей пакет з мухою в сумку вчительки. На уроці вчила шось лазила в сумці і знайшла цей пакет вона його розгорнула а муха вилітила( як вона там не задушилась) Всі почали ржать...... Але потім дізналися хто це вичворив. Двійку в щодекнник батьків в школу...... Отакі в нас історії:D :D :D :D :D
 

VOLDEMAR

MY LIFE IS GAME
Користувач
Реєстрація
30.01.08
Повідомлення
194
Репутація
0
lazer сказав(ла):
Я когда учился в школе то ми с пацанами замутили мутку переколотили "Гироперит с Аналгином и положили на батарею Ну а Лео такое пдняла шум там всьо к деректору короче дим стоял на всьом первом этаже!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Помниться таке. ги прікольно було. Це ще нічого. Коли я вчився в 9-г то ми хлоркой спіцально помили підлогу та під столом вчительським як раз на зарубіжну. То Лео кричала десь пів години а потім остальне врємя ми шукали інший кабінет. Також ще був такий прікол. Не помню на який урок ми повісили презерватив:D :D Оце то була хохма:D . Як завжди я попадав до дєрєктріси. А ще нащьот аналгіна і гідроперіта, то ми положили в себе в 21 кабінеті. Також було шо слухати особливо від СВ. Ну тоїсть Світлана Вікторівна учіла укр.мови та літератури. Ще в зауча фімілія Яцюк викладав у нас історію, то я з одним пациком пиво смакували на перед останній парті. нічо прікольне Оболонь світле тоді було.
 

(Djeday Lezha)

Користувач
Реєстрація
22.04.07
Повідомлення
35
Репутація
0
coca-cola сказав(ла):
прикол:одна девочка создала глупую тему на форуме.при чём ооочееень глупую.
Прикол одна ДЕвчёнка подумала что она может чтото лутшее и решила зарисоватса что она чтото может а на самом деле не может :D
 

Fake

пєчєнька ;)
Користувач
Реєстрація
25.02.08
Повідомлення
90
Репутація
0
(Djeday Lezha) сказав(ла):
Прикол одна ДЕвчёнка подумала что она может чтото лутшее и решила зарисоватса что она чтото может а на самом деле не может
Не розумію, що ти цим хотів сказати. Якщо тобі ця тема не катить, то не заходь в неї і все буде ОК! :)
 

VOLDEMAR

MY LIFE IS GAME
Користувач
Реєстрація
30.01.08
Повідомлення
194
Репутація
0
coca-cola сказав(ла):
прикол:одна девочка создала глупую тему на форуме.при чём ооочееень глупую.

І в чому прікол того шо ти написала. Я лічно нічого не поняв. Ця тема називається пріколи з вчитилями а не пріколи создачі тем на форумі.
 

TITAN

Користувач
Реєстрація
11.04.07
Повідомлення
101
Репутація
0
Ми вот на днях уборщицу закрили в кімнаті там відра,швабри іт.д
кімнатка десь 2х2 уборщица десь така ж)))))))))))
 
S

SilentKiller

TITAN сказав(ла):
Ми вот на днях уборщицу закрили в кімнаті там відра,швабри іт.д кімнатка десь 2х2 уборщица десь така ж)))))))))))
Тебя б там запереть, чтобы было время подумать...
 

(Djeday Lezha)

Користувач
Реєстрація
22.04.07
Повідомлення
35
Репутація
0
Shinod@ сказав(ла):
Не розумію, що ти цим хотів сказати. Якщо тобі ця тема не катить, то не заходь в неї і все буде ОК! :)
Мені вообшето ця тема подобаєтся я вообшето про кокаколу написав)))
 
P

PuGoffk@

А мы , помню, наоборот, сами в класе закрылись и учителя к нам в клас попасть не могли, потому что ключи были у нас. Хорошое было время!!! И так мы там просидели 4 урока, а потом открыли!!!
 

belka

Користувач
Реєстрація
11.11.07
Повідомлення
47
Репутація
0
TITAN сказав(ла):
Ми вот на днях уборщицу закрили
ну понятно 4 школа рулить,там всіх завжди закривають,на фізрі в роздівалці,в чол. туалеті,в 117-в каптьорці..да весела школа...)))
 

Fake

пєчєнька ;)
Користувач
Реєстрація
25.02.08
Повідомлення
90
Репутація
0
Сиділа, гортала щоденник... І тут о!
Пише - Джинси - це шкільна форма!
Не знаю чого тоді всі вчителі так наполягають її носінню... У мене от класна керівничка - супер! :D І тепер я і ношу джинси всім вчителям на зло! Це гон... :) :D Поставила б фрагменти щоденника, але не йде - великі розміри. :'(
 

AmeLi

Користувач
Реєстрація
21.01.08
Повідомлення
5
Репутація
0
Вік
30
ми якось зламали учитильський стілець і поставили його для фізички вона посеред уроку з нього звалилася....:D
lazer сказав(ла):
ми с пацанами замутили мутку переколотили "Гироперит с Аналгином и
ми якось так само робили але положили під парту і воно почало посеред уроку диміти :D ....ну іми цілий день провили в деректора...:)
 

Дельфінчик

Користувач
Реєстрація
22.03.08
Повідомлення
5
Репутація
0
Пам"ятаю завжди прикалувалися у Пензлика на уроці.Завжди на останій парті грали карти.І деколи втікали через вікна,коли він заходив до себе в битовку.:-p
 

кукла.Барби.

Користувач
Реєстрація
14.02.08
Повідомлення
24
Репутація
0
А в мене в класі раз був карантін і ми весь час сиділи в одному кабінеті.Почався урок,всі зібралися (але вчителька ще не пришла).Сиділи тихо.Вчителька вийшла в коридор-тихо.Двері не відкривала,думала,що закрито і пішла собі.А ми цілий урок балдєли...Кльво було...:)