Приколи з вчителями.

  • Автор теми Fake
  • Дата створення

Yaris

Користувач
Реєстрація
26.12.06
Повідомлення
458
Репутація
0
Вік
32
помню ми якось в 7 класі нагодували малиша таблеткою.... це був вроді септіфріл.... але тоді вроді отмазалися крейдою....

а ше в 9 класі в нас були двері які туго откривалися, то ми ше брали бумажку підставляли, замовкали вчитель приходить, і дьоргає і думає шо закрито.... вот так сачкували уроки...=)
 

Angy

Користувач
Реєстрація
02.11.07
Повідомлення
14
Репутація
0
PuGoffk@ сказав(ла):
А мы , помню, наоборот, сами в класе закрылись и учителя к нам в клас попасть не могли, потому что ключи были у нас. Хорошое было время!!! И так мы там просидели 4 урока, а потом открыли!!!
Одааааааааа я то помню.....Ми ше так гнали :D Ха а помниш як пацани колядували під дверима йомайо.Може повторим????????*ROFL*
 

coca-cola

утонченный эгоист
Користувач
Реєстрація
01.10.06
Повідомлення
221
Репутація
5
ОФФТОП!

(Djeday Lezha) сказав(ла):
Прикол одна ДЕвчёнка подумала что она может чтото лутшее и решила зарисоватса что она чтото может а на самом деле не может :D
прикол:один мальчик всем говорил что он эмо.а на форуме писал обратное.но потом добрая фея пришла и зделала из него скейтера.
 

_Flower_

Користувач
Реєстрація
13.07.07
Повідомлення
58
Репутація
0
Вік
32
Дивні якісь ви люди)). Тут розписуєте як ви весело "прикалуєтесь" з викладачів, а потім небось одразу в тему про "любімчиків вчителів" і давай плакатись "Пачіму же єта ані нас так нілюбят? =-O ".
 

SpecktaR

Користувач
Реєстрація
21.02.08
Повідомлення
22
Репутація
0
Вік
31
Помню ми тоже якось з вчіли прикальнулись...ми сиділи на уроці історії а вона вишла на бо її хтось там позвав і ми бистренько за 5мін через вікно з 1-шого поверха повипригували )=:D Ну вчіла коли зашла і побачила шо нас нема була в шоці (аж зблідніла),а ми ржали за вікном !!!:D :D :D Потом змилувалися і зайшли назад в клас тіки не через вікно.
Вот так КАЧНУЛИ вчілу.
 

4 y 4 a

Користувач
Реєстрація
11.11.07
Повідомлення
14
Репутація
0
Ми з пацанами в школі тоже не були ангєли, для нашої кєрі в стульчіку всі болти поодкручбвали :D , поклали в журнал гандон і на дошку повісили один гандончік, то коли вона прийшла і сіла :D ,можете догадатися що було далі :D :D :D :D :D :D .
 

_Em_kA_

Користувач
Реєстрація
13.03.08
Повідомлення
9
Репутація
0
Вік
30
Помню в школе както раз в конце года взели класний журнал и розресовали, так нам потом такоє было =)) :D :D . эщё раз взели слульчик поломали, а птом учила как села-так и сразу упала :D :D :D
 

GooFy

Користувач
Реєстрація
20.06.08
Повідомлення
75
Репутація
0
Я вже просто непомню навіть частино4ки всього)))
 

Famous

Уникалка
Користувач
Реєстрація
10.07.08
Повідомлення
12
Репутація
0
А я важаю,що вчителі теж люди,просто у нас система навчання така(тупа)!
 

_Flower_

Користувач
Реєстрація
13.07.07
Повідомлення
58
Репутація
0
Вік
32

Famous

Уникалка
Користувач
Реєстрація
10.07.08
Повідомлення
12
Репутація
0
Не чіпляйся до слів!В тебе якісь проблеми і ти хочеш весь свій негатив викинути на мене????Тобі це невдасться!
 

_Flower_

Користувач
Реєстрація
13.07.07
Повідомлення
58
Репутація
0
Вік
32
Sunny_girl_ сказав(ла):
Не чіпляйся до слів!В тебе якісь проблеми і ти хочеш весь свій негатив викинути на мене????Тобі це невдасться!
Дівчинко, в тебе що, манія переслідування? :D
Я тобі запитання поставила, а ти замість того, щоб відповідати на нього, розводиш флуд.
Якщо ти вважаєш нашу систему тупою, то запропонуй розумну!
А ні, то не пиши всякої біліберди.
 

Famous

Уникалка
Користувач
Реєстрація
10.07.08
Повідомлення
12
Репутація
0
Мене ображає ваше ставлення до вчителів!Поясніть мені будь-ласка чому ви прикалуєтесь над вчителями?????Вам їх зовсім не шкода коли вони страждають від ваших *приколів*?????
 

LiveR

Користувач
Реєстрація
15.04.07
Повідомлення
48
Репутація
1
:D ах ви, школюшата. Потім зрозумієте що школа це найкраше що було у вас... Ніхто потім вам не буде лизати одне місце щоб ви ішли і перездали чи доздали, будете сумувати за тими вчителями яких ненавиділи і над якими знущалися... ШКІЛЬНІ РОКИ - Найсолодші! Уявіть собі як потім над вами знущатимуться колеги по роботі чи навчанні, а Ви нічого не зможете зробити... довго роз'яснювати але все може повернутися до Вас, тоді скуштуєте смак знущань.
Але сміятиметесь не Ви а над Вами.
 

кровожадная

кровожадная вампирша
Користувач
Реєстрація
10.01.07
Повідомлення
65
Репутація
0
Вік
32
Sunny_girl_ сказав(ла):
А я важаю,що вчителі теж люди,просто у нас система навчання така(тупа)!

та до чого тут система...
як вчитель себе поставить в класі, так і до нього будуть відноситись...
я пам*ятаю як у нас в школі з*явилась молоденька вчителька хімії, всі казали...а круто...та вона ще молода, шо вона нам зробить, лафа буде і тому подібне...але нічого ж....на її уроках ми всі сиділи "тіше води, ніже трави" ...
так шо звинувачувати систему тут не доречно
ІМХО
 

Chelsea

Користувач
Реєстрація
26.06.08
Повідомлення
14
Репутація
0
Sunny_girl_ сказав(ла):
А я важаю,що вчителі теж люди
Sunny_girl_ сказав(ла):
Мене ображає ваше ставлення до вчителів
Ніхто і не каже, що вони потвори. Просто, що їм пам*ятати, як не приколи?! Завжди готових відмінників, чи тих, хто сидів на гальорці і волів бути не поміченим?! Звичайно є і інші способи запам*ятатися, але якщо приколи не дуже образливі, то чому б і ні!

Ми, як тільки з*явились DVD разом із телевізором купили їх в клас. Система така, включаєм DVD і ставим якусь швидку музику, ставим на паузу. Беремо собі пульт від DVD, а пульт від телевізора залишаємо на вч. столі (потім можна сказати, що це пульт від DVD). В розпалі пояснень, хтось дуже непомітно вмикає DVD, а вчитель тим часом пробує вимкнути музику, остерігайтесь розеток, видьоргне провід, капец((((( Захоплює, сам момент несподіванки, особливо коли музон лабає над головою, а ти нічо не розумієш.
 

Сашуня

Користувач
Реєстрація
15.09.06
Повідомлення
19
Репутація
0
Patt1 сказав(ла):
Неа!!! 2 ФОРЕВА мій клас довів в4ительку до того шо впала вовморок!! :)
Уууу знаю шо то за клас )))В мого класу багато приколів було. особливо з вчителем фізри)
 

ZEPPELIN

Користувач
Реєстрація
30.12.06
Повідомлення
4
Репутація
0
Вік
35
я где то 9 класе был примерно, дак мы на 3-ей неделе учёбы сожгли класный журнал, нам норм было)))) журнал востановили токо после зимних каникул :)
 

TwiSt

Користувач
Реєстрація
23.07.06
Повідомлення
91
Репутація
0
То всьо фіхня!!! йак йа ше в 9-м класі ходив бутилки здавати в кабінет географії!!! ото був піпєтс повний! після того мене керівничка невзлюбила ше більше))))
 

HubBa-BubBa

Користувач
Реєстрація
25.09.08
Повідомлення
6
Репутація
0
Вік
31
TwIsT сказав(ла):
То всьо фіхня!!! йак йа ше в 9-м класі ходив бутилки здавати в кабінет географії!!! ото був піпєтс повний! після того мене керівничка невзлюбила ше більше))))
огооо,:D :D :D Прикольно погнав!)))))))):D