Радіо "Куб"

  • Автор теми Автор теми Crank
  • Дата створення Дата створення

Crank

Користувач
Реєстрація
11.05.07
Повідомлення
61
Репутація
0
Мета нашої програми - знайомитись з молодими талантами.
Цікаві історії, біографії, ексклюзив - все це Радіо Куб!

-Першими гостями нашої програми стали учасники Західного Фронту (ZF) - Art і Pashtet.
Скачати випуск можна з Ftp (Для Нетішина) :
ftp://10.0.0.7/Disk6/TEMP/Radio_Kub_1_ZF.mp3
Для інших міст:
http://rapidshare.com/files/266513253/Radio_Kub_1_ZF.mp3.htm

Приємного прослуховування!!!
 
Прикольно замутили !)
 
KISLuY, Подяка!
Тут можете залишати запитання, пропозиції. Пишіть імена тих з ким би ви хотіли почути наступні випуски "Куб*а"
 
поприколу!!! а це шо внатури е таке радио програма!!!
 
Сrank а можеш ше таке зробити з парусам?
 
Crank сказав(ла):
Тут можете залишати запитання, пропозиції. Пишіть імена тих з ким би ви хотіли почути наступні випуски "Куб*а"

Будь ласка я би не проти почути в наступному випуску Куба - Зуфам - Кріпл, кажуха, смокі....ем Трефи фанкоф - сірджей джипік....пока хватить...ахах =-)

Про себе розкажи....
 
KypeR сказав(ла):
Будь ласка я би не проти почути в наступному випуску Куба - Зуфам - Кріпл, кажуха, смокі....ем Трефи фанкоф - сірджей джипік....пока хватить...ахах =-)

Про себе розкажи....

Всіх зразу в один випуск пригласить неполучиться... :-)

А так майбуть буде випуск проекта "СтVol"

Учасник 2-го випуску пуде Tenk!
Задаємо запитання, що цікавить...
 
йов йов! круто чуваки замутили йов ПУДУ з нетерпiнням чекати ще твiй випуск.. дуже спобобалось...
 
респект радио "Куб"! у меня вопрос к гостю:
уважаемый Евгений, скажите пожалуйста, рулит ли Сангарик и шо все же галимее - Bosny или DecoLack?))

да, кого б еще хотел услышать? - БТ, Паруса, Свору, Ультиматум crew
 
є-є радіо "Куб"))))))))

питання до Тенка:
Розкажи про граффіті в Нетішині
про команди
і про подальші роботи))
 
хачу Ліона))))
 
Прохання до модераторів закріпити тему!
Тут і надалі будуть викладуватись випуски!
 
Сподобалось, але Максу явно словесного запасу не вистачає. Багато русизмів і не правильно вживаних слів) Тренуйся))
 
LEIK, Приймемо до уваги!
 
Ну колиж буде 2 випуск?
 
KolR, Запис планується на сьогодні...
 
Ну то що вже на цьому закрита тема радіо куба чи ще буде 2 випуск?
 
KolR сказав(ла):
Ну то що вже на цьому закрита тема радіо куба чи ще буде 2 випуск?
все ще буде)
дайте людям віддихнути)
всі працюють
скоро нові альбоми)
 
...

tenk це харашо!!!а там будуть його треки?8-)