Референдум про розпуск НМР 6-го скликання

Вы за досрочный роспуск местного совета?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    102

киля

Користувач
Реєстрація
09.12.11
Повідомлення
24
Репутація
1
tata сказав(ла):
Говорили о профессионалах, которые должны возглавлять местный совет,
Сегодня модно это слово писать с 2-мя буквами"ф".Когда Гладуняк был мэром,жилой фонд был на шее у ХАЭС и размер налогов ,остающийся в местном бюджете был тоже другой.
 

EXPERT

Користувач
Реєстрація
06.07.09
Повідомлення
190
Репутація
0
читаю "НВ", "ПГК", форум, и склоняюсь к мысли что нашим депутатам до лампочки что мы пыжимся о рефередуме, у них своя програма...
 

Apple

Користувач
Реєстрація
11.10.10
Повідомлення
237
Репутація
18
VERA сказав(ла):
Тому я як тверезо мисляча людина акцентую свою увагу на факти: Без підтверджень - немає правди. А де немає правди, лідирує брехня.
Правда лише у тому, що кожен прагне до влади та тримаючи це у руках - не уміють управляти.
А как трезвомыслящий человек мог допустить писать факты без подтверджений? Отвечу вашими словами-у вас лидирует вранье, а вранье не требует доказательств, поэтому у вас их нет!

И по референдуму как и прогнозировалось новая нелигитимная, временная власть способна только на нелигитмные решения. По референдуму так и случилось написали откровенный бред, не указав конктретно что не выполнено. Инициативную группу рано или поздно зарегистрируют через суд, но им нужно потянуть время, чтобы сбор подписей пришёлся на лето, когда город будет наполовину пустой!
http://netishyn.org/component/conte...u-pro-provedennja-mistsevogo-referendumu.html
Хорошо что есть у них понимание что они облажались и на референдуме им дадут отличный пинок.
 

EXPERT

Користувач
Реєстрація
06.07.09
Повідомлення
190
Репутація
0
как ни крути референдум будет,

а Степанека удивительно почему в оборот не берут свои же Бютовци,
или областные он же конкретный регионал - зраднык >:eek:
 

VERA

Користувач
Реєстрація
17.09.11
Повідомлення
198
Репутація
15
Apple сказав(ла):
А как трезвомыслящий человек мог допустить писать факты без подтверджений? Отвечу вашими словами-у вас лидирует вранье, а вранье не требует доказательств, поэтому у вас их нет!
Ви правильно відповіли моїми словами...що і вимагалося доказати.
Немає доказів того, що тут пишуть у темі...тому лідирує брехня.
Я була на референдумі:
І мені сподобалося як говорила Моцик. Багато хто говорили "ганьба" та Моцик не побоялася вийти до мікрофона і висловити свої думку. Тут немає нічого протизаконного. Кожен має право виказати своє бачення на дану ситуацію. А ви тут ображаєте Моцик за те, що вона висловила свою думку. То яким чином буде лідирувати правда у тій темі.
Навчіться говорити правду, хоча б іноді.
 

EXPERT

Користувач
Реєстрація
06.07.09
Повідомлення
190
Репутація
0
VERA сказав(ла):
І мені сподобалося як говорила Моцик. Багато хто говорили "ганьба" та Моцик не побоялася вийти до мікрофона

Ви помиляєтесь шановна,
Моцик лишній раз показала що плювати вона хотіла з високої гори на свіх разом взятих ... и бачила вона всіх в одному місці зі своїми думками.

Ось де правда.
Пані Моцик ніколи і нікого не поважала и не дослухалася.
Загнала, залякала, принизила весь педагогічний колектив що навіть пукнути бояться, ходять на роботу як на каторгу, а ви говорете про Моцик щось.... фу-фу-фу ...

Немає бажання про неї багато поганого писати пригадайте тільки випадок коли з її також вини отруїлися 500 дітей в садочка як вона себе повела ... ?
 

VERA

Користувач
Реєстрація
17.09.11
Повідомлення
198
Репутація
15
EXPERT сказав(ла):
Ось де правда.
Пані Моцик ніколи і нікого не поважала и не дослухалася.
Якщо це правда, то давайте будемо "око за око..."!
Це так буде нормально...?
Не потрібно поважати людину для того, щоб дати правильно оцінку та характеристику у діяному.
Дана дія може відповідати тій ситуації, якій ви самі же собі і створюєте.
У відповідь на вашу правду я могла б вам нагрубити та на мене не працює "око за око.."
Преподобний мене звільнив особисто і я не вважаю правильним відповідати тим же: Він мене взяв на роботу, він мене і звільнив. Він вважав це за потрібним, це його право.
Адекватно треба сприймати дію.
EXPERT сказав(ла):
Загнала, залякала, принизила весь педагогічний колектив що навіть пукнути бояться, ходять на роботу як на каторгу
Ніхто вас силоміць не затримує, ваше право піти з тієї каторги.
Звичайно, що Моцик не має право ображати і залякувати людей, але ж ви самі цьому сприяєте, ви терпите.
Терпіть...
Цікаво, як ви тоді хочете щось змінити в цій Україні.
 

киля

Користувач
Реєстрація
09.12.11
Повідомлення
24
Репутація
1
Педагогам в Нетешине просто некуда идти кроме как к г.Моцык,которая просто отрабатывает полученные дивиденды члена горисполкома
 

Буйвол

Користувач
Реєстрація
14.11.10
Повідомлення
104
Репутація
37
VERA сказав(ла):
Ніхто вас силоміць не затримує, ваше право піти з тієї каторги.
Прочитавши таке, на згадку прийшли молоді часи, коли нам теж казали: "не подобається служити, пішить рапорт на звільнення". Але справа в тім, що служити нам дуже подобалось, прислужуватись було нудотно. Нас все влаштовувало, окрім начальника-самодура. Так і зараз, наші керівники ніяк не можуть усвідомити, що робота в комунальних і державних підприємствах, це не робота на їх приватних фірмах, і люди наймаються не до них особисто, а на роботу в державні (комунальні) підприємства, установи, організації і бажають служити не керівникові, а державі і громаді.
 

EXPERT

Користувач
Реєстрація
06.07.09
Повідомлення
190
Репутація
0
VERA сказав(ла):
Преподобний мене звільнив особисто і я не вважаю правильним відповідати тим же: Він мене взяв на роботу, він мене і звільнив. Він вважав це за потрібним, це його право.

Здається що Преподобній Вас звільнив не тому що взяв на роботу, а за щось інше напевно?

Пораджу Вам взяти на роботу Преподобного, і звильнити. :D :D :D
 

Apple

Користувач
Реєстрація
11.10.10
Повідомлення
237
Репутація
18
VERA сказав(ла):
І мені сподобалося як говорила Моцик. Багато хто говорили "ганьба" та Моцик не побоялася вийти до мікрофона і висловити свої думку. Тут немає нічого протизаконного. Кожен має право виказати своє бачення на дану ситуацію. А ви тут ображаєте Моцик за те, що вона висловила свою думку. То яким чином буде лідирувати правда у тій темі.
Навчіться говорити правду, хоча б іноді.
Ваша любимая моцычка мочит только людей, а вот про тушек в газете ни слова, про воровство земли молчит, про воровство в ЖКО так же... Так где её смелость??? Её смелость в трусости, она боится людей и поэтому создала в освите сталинский климат. Кстати на сталина тоже многие молились и уважали, может в этом, по вашему, и есть смысл правды?
 

EXPERT

Користувач
Реєстрація
06.07.09
Повідомлення
190
Репутація
0
Apple сказав(ла):
а вот про тушек в газете ни слова, про воровство земли молчит, про воровство в ЖКО так же...

Товарищ Моцик :-p
о этих деяниях по определению не может ничего говорить,
ввиду того что сама в многих неприятных процесах участвует ... =-O
 

tata

Користувач
Реєстрація
27.04.12
Повідомлення
14
Репутація
0
Да давненько я не заходила на форум.....здесь ничего не изменилось...=-O Только появляеться "новичок" и высказывает свое мнение не в поддержку создателя темы, "бывалые" сразу пытаються унизить и оскорбить! Пора закрывать эту тему, т.к. мнение других и не поддержка "создателей" их нервирует!>:eek:
:-p :-p :-p :D :D :D
 

EXPERT

Користувач
Реєстрація
06.07.09
Повідомлення
190
Репутація
0
tata сказав(ла):
Да давненько я не заходила на форум.....здесь ничего не изменилось...

Все в мире меняется.. на форуме тоже есть изменения ... :D

Оказывается мы стали в городе намного круче жить, у нас проблем уже нету. Новая власть. :-| :-| :-|
 

VERA

Користувач
Реєстрація
17.09.11
Повідомлення
198
Репутація
15
EXPERT сказав(ла):
Здається що Преподобній Вас звільнив не тому що взяв на роботу, а за щось інше напевно?
Читайте уважно...
VERA сказав(ла):
Він вважав це за потрібним, це його право.
Адекватно треба сприймати дію.
Apple сказав(ла):
Так где её смелость??? Её смелость в трусости, она боится людей и поэтому создала в освите сталинский климат.
І тому мабуть вийшла попре вигуків людей до мокрофона та озвучила слово. Вона не боїться людей.
Люди не народжуються жорстокими, вони ними стають.
Я нікого не захищаю, мені сподобалося як виступила Моцик.
Те як вона по сталінінському веде управління, умудряється же - да...боятися людей і тримати їх під контролем.
Навіть не кожен так зможе.
Apple сказав(ла):
про тушек в газете ни слова, про воровство земли молчит, про воровство в ЖКО так же
Інформація не підтверджена фактами.
Може .. а може це неправда.
Зловіть вора за руку, а тоді тикніть на нього пальцем.
Моцик звинуватила правління Омельчук, у відповідь на її слово ваші вислови - уже стала Сталіном і воровкою.
 

psevdonik

Користувач
Реєстрація
10.04.12
Повідомлення
47
Репутація
2
Буйвол сказав(ла):
справа в тім, що служити нам дуже подобалось, прислужуватись було нудотно. Нас все влаштовувало, окрім начальника-самодура.
..саме тому свідома більшість депутатів відсторонила бездарного мера-самодура, а її прибічники-підлабузники ніяк не можуть заспокоїтись..
 

EXPERT

Користувач
Реєстрація
06.07.09
Повідомлення
190
Репутація
0
psevdonik сказав(ла):
Зловіть вора за руку, а тоді тикніть на нього пальцем.

Моцик є одноосібним розпорядником коштів ...
і багато років сама вирішує кому і за який відкат дати освоювати дані кошти.

Пригадайте:
проблеми які були з 4 школою;
з кришами дитячих садочків;
з худож. школою;
з отруєнням дітей;
з незаконним звільненям людей;
з постійними проблемами з профкомом освіти;
з постійними відвідуваннями судів де фігурує Моцик и т.п.

І для чого тикати на неї пальчем.
ЇЇ жаліти треба, людина запуталась в поглядах, відносинах, вона вже не розуміє сьогодення. :'(

На пенсію!!!!
 

VERA

Користувач
Реєстрація
17.09.11
Повідомлення
198
Репутація
15
EXPERT сказав(ла):
ЇЇ жаліти треба, людина запуталась в поглядах, відносинах, вона вже не розуміє сьогодення.
Звинувачувати людину - це не жалість, це добивати лежачого, котра по вашим словам заплуталася у поглядах.
Жалість - це коли людині подати руку, коли та лежить.
Не зміните ви Україну.
Лише людина без задніх поганих думок зможе змінити Україну: сильна, вольова, гнучка та непохитна.
 

Spoch

Користувач
Реєстрація
18.03.06
Повідомлення
849
Репутація
57
Вік
46
VERA сказав(ла):
Лише людина без задніх поганих думок зможе змінити Україну: сильна, вольова, гнучка та непохитна.
так гнучка чи непохитна??????????????
 

psevdonik

Користувач
Реєстрація
10.04.12
Повідомлення
47
Репутація
2
Spoch сказав(ла):
так гнучка чи непохитна??????????????
VERA пишет о человеке гибком, но непоколебимом (это, если вам не дошло))) а ещё Шевченко цитируете.. видимо не дано вам, чтобы Апостол пришёл.. "Не дивуйтеся, тримайте голову міцніше"

добавлено через 5 минут
EXPERT сказав(ла):
Цитата:
Сообщение от psevdonik
Зловіть вора за руку, а тоді тикніть на нього пальцем.
..и что это за форум такой, где присваивают чужие цитаты???????? (вопрос к "модераторам")