Ремонт доріг в місті Нетішин

Організатор

Користувач
Реєстрація
16.01.09
Повідомлення
95
Репутація
0
3o3o 3aP}|{aBeJIu сказав(ла):
то це хто має контролювати і вимагати від них доглядати територію ??
Звісно, звикли все робити із примусу, щоб заставляли, штрафували... І ще комусь не подобається акцент на менталітеті українця: як це так, щоб я, конкретний підприємець, заплатив за посипання прилеглої території? Гроші мої - а ходимтимуть всі. Ні, так не годиться. Скільки тої зими - перестрибають. А я копієчку збережу.
І нічого, що в дозволі чи рішенні виконкому, чи у тому ж договорі чітко прописані правила роботи, у тому числі й утримання території, прилеглої до обєкта.

Kotja сказав(ла):
І не тому, що я так ходжу, а тому, що 400 тон піску кудись пропали...
Ви, шановний форумчанин, знову ж таки маєте чітко виражений менталітет українця: винні всі, тільки не я. Може, варто за собою поспостерігати, а раптом у вас постава тіла така, чи з координацією не все гаразд. Ну невже є людина, яка взимку жодного разу не посковзнулась чи не впала? Чи ви хочете бути першою?
3o3o 3aP}|{aBeJIu сказав(ла):
ожеледиця звісно природнбого походження, а от бородьба з нею, явно не така як у європі
Тут ви праві. Коли Європу засипало по самі вуха, вона не чекала, коли дорожні служби все зроблять самі. Згадайте сюжети по телебаченню: прості власники помешкань, магазинів і т.д. активно прибирали завали снігу.
А ще кажете, що менталітет тут ні при чому.
І на закінчення: не гірше і не краще спрацювали комунальні служби цьогогоріч у місті. Як би ви не критикували, все ж дороги чистять, посипають, у дворах порядок. А перед кожним не поставиш двірника з відром піску чи з лопатою Наша безпека і здоровя у наших руках.
 

Kotja

Користувач
Реєстрація
01.10.06
Повідомлення
151
Репутація
8
Організатор сказав(ла):
Може, варто за собою поспостерігати, а раптом у вас постава тіла така, чи з координацією не все гаразд.
З координацією, шановний Організатор, схоже, не все гаразд у вас (Слово "вас" пишу з маленької літери, бо усяку повагу до вас втрачено). Напишіть конкретніше будь-ласка, як пов"язана моя постава з тим, що дороги і тротуари не посипані?(Чомусь от зараз любо вийти на вулицю, бо схоже, що міськвиконком виписав ще 400 тон піску).
Ви правду кажете, до прикладу я не пам"ятаю, щоб минулої, позаминулої зими я падала, хоча тоді взуття було на підборах.
І ще одне. Ви тут пишете як представник влади, а не як приватна особа. Тому скаржитися на щось проава не маєте. Ваше діло відповідати на чітко поставлені запитання від громадян міста. Не виправдовуватися, а відповідати. Думаю різницю відчуваєте!

І ваша відповідь - не достойна абсолютно!!!

Яка влада - така і відповідь.

добавлено через 2 минуты
П.С. Скільки можна чіплятися до того менталітету??? Задовбали, чесне слово. Ви такі самі українці як і ми. Тому ваша позиція чітко зрозуміла: Моя хата скраю - я нічого не знаю...
 

Організатор

Користувач
Реєстрація
16.01.09
Повідомлення
95
Репутація
0
Kotja сказав(ла):
Тому ваша позиція чітко зрозуміла: Моя хата скраю - я нічого не знаю...
Чого ж не знаю? Навіть добре знаю. От Вам дали конкретну цифру - 400 тонн піску вже використано цьогоріч на дороги - натомість постійне "не вірю". Чи може Вам потрібні акти виконаних робіт. Поясніть, у чому справа? Чи може посадова особа не повинна сприяти покращенню життя громади, на яку вона працює? Я наприклад, бачучи, що Ви падаєте на наших дорогах, пропоную альтернативу - поміняти взуття, бути обачнішим і т.д. Це ж не виправдовування, а конкретна відповідь. Чому Ви ображаєтесь?
 

Kotja

Користувач
Реєстрація
01.10.06
Повідомлення
151
Репутація
8
Ображатися на вас - собі дорожче. Не хотіли сипати пісочком - давайте гроші громаді на новесеньке взуття... Я, навіть, дякую вам за це скажу. В цій темі (як і в інших) жодної конкретної відповіді не було.
От запропонували ви форумчанам поміняти взуття - помінняли, всеодно падаємо... То тепер виявилося, що в усього міста постава погана... Я ж плачу вам податки не за те, щоб взимку ви обговорювали на форумі мою поставу.....
Вибачте, але це маразм чистої води)
 

JUK

Користувач
Реєстрація
11.11.08
Повідомлення
34
Репутація
0
Kotja сказав(ла):
всеодно падаємо... То тепер виявилося, що в усього міста постава погана
....ШановнаKotja, щось Ви дуже впевнено себе з усім містом рівняєте. Я також можу, в такому випадку сказати, що я за цю зимку ніразу не впав, і біля БДТ, де неосвітлено,(ще коли снігу не було, а навіть коли і був...), і в місті. Мені що, теж себе з усім містом рівняти, і доказувати, що ніхто не падає. ВИСОКО БЕРЕТЕ. Там впала - бо темно, тут - бо слизько..., як же тут живуть інші мешканці??? Тяжко уявити!

добавлено через 3 минуты
Kotja сказав(ла):
Я ж плачу вам податки не за те, щоб взимку ви обговорювали на форумі мою поставу.....
Податки, щоб Ви знали, сплачуються в місцевий бюджет, а не Організатору, і не Міськвиконкому, і не місцевій владі. А бюджетом керують члени Виконкому,(не плутайте з працівниками міської ради(або як ще кажуть працівниками виконкому)) в якійсь мірі, та депутати.
А взагалі, дуже Вам раджу прийти хоч раз на сессію міської ради, і подивитись, як і хто працює, як і хто керує!!!
 

Kotja

Користувач
Реєстрація
01.10.06
Повідомлення
151
Репутація
8
Шановний Жук, дуже рада Вас знову бачити, ато сумно тут було без Вас!!!))))))) Всім чотири, а Вам п"ять, купіть собі цукерку))))
 

Bu_sh_ka

Користувач
Реєстрація
05.11.07
Повідомлення
211
Репутація
0
JUK,
JUK сказав(ла):
і біля БДТ, де неосвітлено
А почему там темно? Может и об этом спросим....
Мы исправно платим ЖКО.Мне все равно кому платить-лишь бы был порядок.Не можешь или не хочешь организовать работу-уходи.Если бы мы отдавали бы в руки уборщикам и дворникам те деньги,которые платим-дорожки бы были посыпаны даже летом.:D
 

Kotja

Користувач
Реєстрація
01.10.06
Повідомлення
151
Репутація
8
Питання до Організатора: скажіть, а знижку на квартплату людям у яких неправильна постава і новокуплене взуття будуть надавати?)))))))))))
 

Кошка в коробке

Злая
Користувач
Реєстрація
04.02.09
Повідомлення
221
Репутація
0
наприклад цієї зими мене все влаштовувало, ходжу на високих підборах і не падаю чогось . От тільки коли буде весна, все розтане от тоді почнуться проблеми, тому що в багатьох дворах є погані дороги, і важко ходити. От те, що підняли квартплату, звісно це не порадувало.

І ще писали що біля "Білого дому завжди жовтіють дорожки", доводиться там часто проходити, на мою думку там те саме, що і в дворах, і навіть було таке , коли я туда ходила по справах, там не було посипано, і на сходинках було слизько.
 

AqUAmoney

Голова коаліції
Користувач
Реєстрація
09.01.09
Повідомлення
121
Репутація
2
Kotja сказав(ла):
скажіть, а знижку на квартплату людям у яких неправильна постава і новокуплене взуття будуть надавати?)))))))))))
Про знижку і не мрійте. Тут якщо і носом тикнеш те ЖКО, немов котеня в г.., і напишеш, як того вимагає закон акт-претензію і відгули на два дні візьмеш, шоб дочекатися їх представників для підписання акту, все одно морозяться, а часом по телефону визвірюються немов собаки... Яскравий приклад: пішла ваша прибиральниця у відпуску чи на лікарняне, її заміняють іншою, яка прибирає аби рахувалось, про графік і об"єм годі говорити. Телефонуєш в ЖКО чи хоч раз на місяць помиють по-людськи та чого погано прибирають, то для них відпуска прибиральниці набагато важливіша проблема ніж те, що весь будинок платить за послугу в повному об"ємі без перерахунків і знижок на це ЧП. І ніяких вибачень, обложать в три поверхи та як гримнуть трубкою, ехо доноисться по всьому місту. Ух звірота страшна!
 

qwer_su

Користувач
Реєстрація
19.08.07
Повідомлення
60
Репутація
0
цікава тема рішив і сам написати дещо.
Я звісно розумію нашу владу, я розумію що все розікрали, як не до вас то ви:D , але майте совість, може хватить вже.
Був в місті один грейдер і той десь подівся, ні разу за зиму не бачив, трахтора чистять, як ці попрошайки так Т150. Доречі куди поділись посипачки? Минулого року вони ще були?
посипачки - в переводі, трахторець з кузовом зпереду(т16) з дядьками у яких лопатами і які посипають пісок, хотя був ще якийсь зелений трахторець здаеться ЮМЗ(хотя можливо помиляюсь так як в трахторах не розбираюсь) який таскав за собой прицеп з піском і також люди з нього посипали тротуари
За пісок сподобалось цікаво, як так що за сіль не згадали))
З приводу дворів і їх прибирання, організатору зі всім керівництвом запхати б в таврію і дати їм проїхатись по дворам, хотя ні краще у волгу вона тяжча її винести буде тяжче з тої каші і того снігу.
Організатор ось це мені сподобалось

Коли Європу засипало по самі вуха, вона не чекала, коли дорожні служби все зроблять самі. Згадайте сюжети по телебаченню: прості власники помешкань, магазинів і т.д. активно прибирали завали снігу.
А ще кажете, що менталітет тут ні при чому.


чуть не заплакав)). Так чому ж ви, ваше керівництво і все інше вибачте не буду висловлюватись хто, не вийшло на вулиці, з лопатами в руках, і не показало нашим людям, як ви висловились з не таким як всіх менталітетом, як це робиться, глядиш і люди потянулись би допомагати.

ну і з любопитства, верні чисто поржать, тут китайці таку штукенцію придумали(фото), ви хоть таку техніку куплять не збираетесь? А то скажете що заміняе 20-ть двірників, і коштуе 1 000 000грн)))
 

AqUAmoney

Голова коаліції
Користувач
Реєстрація
09.01.09
Повідомлення
121
Репутація
2
Тільки через ДАІ можна примушувати виконувати свої прямі обов"язки як і владу так і ЖКО:
ДАІ штрафує ЖКО.jpg
 

Quick_Fox

Користувач
Реєстрація
11.09.08
Повідомлення
95
Репутація
0
AqUAmoney сказав(ла):
Ремонт доріг в місті Нетішин
Бажаю,всiм-тим,хто вiдмивав грошi за цю зиму,на нашiй ходовiй! все життя iздить по таким дорогам,якi нам дарували всю зиму!!!]:-> ]
 

Кошка в коробке

Злая
Користувач
Реєстрація
04.02.09
Повідомлення
221
Репутація
0
цікавить питання, коли відремонтують всі дороги в місті Нетішині, особливо в дворах?? по тих камінцях і ямах зовсім неможливо ходити :cool: в Шепетівці і то кращі дороги
 

3o3o 3aP}|{aBeJIu

Liverpool fan
Користувач
Реєстрація
18.09.07
Повідомлення
1 668
Репутація
7
Вік
39
довго "стояв" лежачий постовий навпроти рибного, ось уже начали ремонтувати, і як завжди, невчасно дощ почався.
 

Kotja

Користувач
Реєстрація
01.10.06
Повідомлення
151
Репутація
8
А я, наприклад, на щось інше і не сподівалася... Ми ж знаємо, що в нашому місті все робиться через трошечки інше місце, аніж голова))))
Насмілюся підтримати питання Кошка в коробке, коли ж, все-таки, дороги в дворах хоч трошечки рівнішими будуть?
 

shri

Користувач
Реєстрація
30.01.07
Повідомлення
28
Репутація
0
Погоду видете -дождь. Значит в городе ЖКО начало ремонт дорог. И в каком-то там году дойдут до дворов, но они ктому времени уплывут.
 

@_Cleric_@

Користувач
Реєстрація
03.06.06
Повідомлення
15
Репутація
1
Вік
44
у кого можно получить ответ когда закончат ремонтировать дорогу, на переходе возле мясо - рыба?

прошу прощения если не совсем по теме, но думаю со мной согласятся что в городе ничего не делается, то что станция проплатит то делается, за городом перестали ухаживать а деньги выделяются, фонтан работает очень редко, город который вырабатывает электрическую энергию, улицы темные... Уважая местная власть, может уже нужно немного о городе позаботиться, а не о собственных интересах
 

3o3o 3aP}|{aBeJIu

Liverpool fan
Користувач
Реєстрація
18.09.07
Повідомлення
1 668
Репутація
7
Вік
39
@_Cleric_@ сказав(ла):
Уважая местная власть, может уже нужно немного о городе позаботиться, а не о собственных интересах
у них походу щас все бабло на підготовку до виборів іде. хоча моглиб на цьому і набрати пару десятків виборців.
 

слонопотам

Користувач
Реєстрація
25.12.09
Повідомлення
194
Репутація
4
Да...Раньше в этой теме хоть Смишляев и Люба "отгавкивались"от вопросов...А теперь тишина...Никому мы не нужны...Абидна,да!