Ремонт доріг в місті Нетішин

shri

Користувач
Реєстрація
30.01.07
Повідомлення
28
Репутація
0
Походу наша влада тоже прочитала эту статью и сегодня пошли отрабатывать. Видел вначале возле первой школы шестеро в цветных майках долбали пешеходный переход и уже полдня ездят тракторы. правда толку от их езды немного (хоть снег свежий счистят).
 

Організатор

Користувач
Реєстрація
16.01.09
Повідомлення
95
Репутація
0
Шось я як виїжаю на машині небачив того піску я
Ви не бачите піску, хтось не бачить роботи дорожньої служби, і ті і другі навіть не пробують зрозуміти, як живе місто в умовах без бюджету. Навіщо вам знати, що сьогодні дорожники отримують зарплату за рахунок інших працівників, тому що немає бюджету міста, а відтак не проводяться капітальні видатки, тільки поточні? Ви, як і ЛОТЕЛ, вирвали кілька днів з цілого сезону, коли була страшна ожеледиця, з якою навряд чи міг би хтось справитись, і мусолите це питання. Чи хоч хтось подумки подякував двірникам за сьогоднішні чисті тротуари зранку і дороги? Напевне, що так....?
 

3o3o 3aP}|{aBeJIu

Liverpool fan
Користувач
Реєстрація
18.09.07
Повідомлення
1 668
Репутація
7
Вік
39
кілька днів ??? =-O
не смішіть людей
чи то може моя вина шо місто без бюджету і тепер я маю нести покарання, набиваючи синяки на своєму тілі.
Ось тільки вчора нормально посипали ДОРОГУ, і от невдача з вечора сніг пішов.

А двірникам подякоою булаю хороша зарплата, а я можу лиш висловити їм своє співчуття, бо біля мого дому кожного ранку жінка , бере на допомогу свого чоловіка, і прибирає від снігу тротуар.
 

Bu_sh_ka

Користувач
Реєстрація
05.11.07
Повідомлення
211
Репутація
0
3o3o 3aP}|{aBeJIu сказав(ла):
А двірникам подякоою булаю хороша зарплата, а я можу лиш висловити їм своє співчуття, бо біля мого дому кожного ранку жінка , бере на допомогу свого чоловіка, і прибирає від снігу тротуар.
А я сегодня возле дома-как" машина ходила",тротуары никто не почистил
 

Yuriy

Користувач
Реєстрація
08.11.07
Повідомлення
28
Репутація
0
Організатор сказав(ла):
Навіщо вам знати, що сьогодні дорожники отримують зарплату за рахунок інших працівників, тому що немає бюджету міста, а відтак не проводяться капітальні видатки, тільки поточні?
Всегда своевременно плачу квартплату, в которую включены затраты на уборку придомовой территории. Почему меня должно волновать, что дворники не получают зарплату (хотя как человек я им искренне сочувствую).
 

Kotja

Користувач
Реєстрація
01.10.06
Повідомлення
151
Репутація
8
Організатор! Це все, звичайно, добре, але куди подівались 400 тон піску, на які, між іншим, виділялися кошти з бюджету?
Так цікаво, не повірите!!!!! Дайте відповідь по темі. Бо в мене складається таке враження, що ви не в нашому місті живете....
 

Bu_sh_ka

Користувач
Реєстрація
05.11.07
Повідомлення
211
Репутація
0
Kotja,
Спасибо за поднятый вопрос!Я уже лопатку и пасочки специально купила-и жду песочка:D :D :D Когда играть будем?
 

фея

Користувач
Реєстрація
20.10.09
Повідомлення
63
Репутація
1
безобразие творится,так скользко на улице и никаких мер не принимают.Только за последние дни сколько людей получило травмы.За то возле" Белого дома" все тропки желтеют песочком,сегодня была там.Возмущению нет придела.....
 

Spoch

Користувач
Реєстрація
18.03.06
Повідомлення
849
Репутація
57
Вік
46
фея сказав(ла):
За то возле" Белого дома" все тропки желтеют песочком,сегодня была там.Возмущению нет придела.....
а не сплагиатить ли нам у киевлян каток ко входу в БД
 

Організатор

Користувач
Реєстрація
16.01.09
Повідомлення
95
Репутація
0
фея сказав(ла):
так скользко на улице и никаких мер не принимают.
Цікаву річ довелось недавно прочитати:мер Івано-Франківська, по-моєму, досить точно підмітив ментальну особливість українців, що в Європі ожеледиця природнього походження, а в нас - результат недопрацювання дорожніх служб. Ну не подобається щось, не влаштовує (а таких речей у нашому житті досить багато), робимо самі щось. Наприклад, з модельного взуття переходимо на спортивне, пристосоване до таких умов (ефект - потрясаючий!), і т.д.
фея сказав(ла):
За то возле" Белого дома" все тропки желтеют песочком,
А що поганого у тому, що двірник та вахтер виконкому гарно працюють? Тут взагалі іншим потрібно брати приклад, наприклад, тим же власникам магазинів, аптек, ресторанів, які зобовязані прилеглу територію благоустроювати. Скажіть, ви хоч раз за цю зиму бачили, як посипали снігом доріжки власники "Челентано", "Фокстроту", зеленої аптеки, Універмагу і т.д. А ЖКО, комунальні підприємства на своїй території це роблять. Навіть якщо дехто цього не хоче бачити.
 

3o3o 3aP}|{aBeJIu

Liverpool fan
Користувач
Реєстрація
18.09.07
Повідомлення
1 668
Репутація
7
Вік
39
Організатор сказав(ла):
Тут взагалі іншим потрібно брати приклад, наприклад, тим же власникам магазинів, аптек, ресторанів, які зобовязані прилеглу територію благоустроювати.
то це хто має контролювати і вимагати від них доглядати територію ?? мабуть шо не простий перехожий.
Організатор сказав(ла):
в Європі ожеледиця природнього походження, а в нас - результат недопрацювання дорожніх служб.
ожеледиця звісно природнбого походження, а от бородьба з нею, явно не така як у європі
 

слонопотам

Користувач
Реєстрація
25.12.09
Повідомлення
194
Репутація
4
Організатор сказав(ла):
Наприклад, з модельного взуття переходимо на спортивне, пристосоване до таких умов (ефект - потрясаючий!), і т.д.
А ещё лучше переходить на горные ботинки с шипами!

Просто, если бы Мельничуку и его компании, светило несколько лет с конфискацией за безобразное отношение к работе,он сам бы с ломиком дороги чистил! А так- рука руку моет! Мэр- контролирующий орган-молчит,начальник ЖКО и не чешется!
 

котяра

Користувач
Реєстрація
15.05.07
Повідомлення
194
Репутація
0
Організатор сказав(ла):
Наприклад, з модельного взуття переходимо на спортивне, пристосоване до таких умов (ефект - потрясаючий!), і т.д.
Ага, а заразом змінюємо весь гардероб - бо кросовки і таке подібне під пальто, чи спідницю не катять... Задороге задоволення, не вважаєте?

І, до речі, власники спортивного взуття (точніше мілітарі, яке пристасовано до таких умов), на наші дороги теж нарікають: ковзають по наших вулицях так само як і "диваки" у модельному взутті...

Пропонувати людям змінити взуття - не вихід. Тим більше, що на наших дорогах саме лід, а на ньому ковзати буде будь-яке взуття: модельне, спортивне, мілітарі, і навіть валенки.
 

LED

Справжній патріот міста
Користувач
Реєстрація
02.04.09
Повідомлення
100
Репутація
0
Організатор сказав(ла):
мер Івано-Франківська, по-моєму, досить точно підмітив ментальну особливість українців, що в Європі ожеледиця природнього походження, а в нас - результат недопрацювання дорожніх служб.
Ще забули розказати про ментальну особливість нинішньої влади міста: якщо в інших містах нормальна влада готується до зими заздалегідь, то у нас факт зими та снігу зимою для влади це екстранеординарна подія, що застає можновладців у повній розгубленності. Та коли вона очухається і збереться з думками та заходами, то вже і весна на дворі буде.

Вчора проїзжав через Славуту, то там навіть на окраїнах(в"їзд збоку Ізяслава) , де майже не має людного руху, посипано піском так, як нібито там знаходиться мерія Нетішина.
Організатор сказав(ла):
Скажіть, ви хоч раз за цю зиму бачили, як посипали снігом доріжки власники "Челентано", "Фокстроту", зеленої аптеки, Універмагу і т.д.
А ви хоч одного власника оштрафували? Доречі це і додаткові, зароблені кошти владою, які можна направляти на ці міроприємства, економлячи бюджетні кошти. Так роблять у містах, де є добрі господарі. Візьміть на замітку.
Організатор сказав(ла):
А ЖКО, комунальні підприємства на своїй території це роблять.
Розкажу як роблять.Є місця достойні фотовиставок недолугості: Неподалік офісу ЖКО є музей, а перед ним зупинка-карман. Тудою часто їздить начальник ЖКО і бачить цю картину, як почистили трактором від снігу дорогу, що глиби в зріст дитини оказались саме в тому місці, де мають стояти чи йти люди, і щоб вийти з авто до музею Нетішина(мабудь символічне місце), потрібно бути акробатом чи мати крила.

Прохання до журналістів, поки не прибрали то сфотографуйте на фоні музею цю картину!
 

Знахарь

Користувач
Реєстрація
28.03.07
Повідомлення
1 165
Репутація
20
Організатор, я собі думаю навіщо ви взагалі цю тему відкрили?:D
Ви що не бачите, що люди в нас хворі?...і обєктивно ще ніхто навіть слова не написав:) ...закривайте свій виконавчий комітет нафіг на форумі)))...рано ще його для таких людей давати)))))
 

3o3o 3aP}|{aBeJIu

Liverpool fan
Користувач
Реєстрація
18.09.07
Повідомлення
1 668
Репутація
7
Вік
39
Знахарь ну поперше тему відкривали прості користувачі, бо чекати на ініціативу керуючого органу вже давно немає сенсу.

Знахарь сказав(ла):
Ви що не бачите, що люди в нас хворі?...і обєктивно ще ніхто навіть слова не написав
ну і змістовних відповідей я теж тут не бачив
 

Kotja

Користувач
Реєстрація
01.10.06
Повідомлення
151
Репутація
8
Знахарь сказав(ла):
Ви що не бачите, що люди в нас хворі?...і обєктивно ще ніхто навіть слова не написав
Ага, а судячи з усього розумний тільки Ви.... Ще скажіть, що Організатор дає чіткі відповіді на запитання! Скільки їх було задано - постійно бачу слова: "А що у Львові робиться", "А ось в Ів.-Франківську", "А міняйте взуття"...
Йолкі, я взагалі ходжу у взутті, в якому навіть натяку немає на підбори.... Проте це не заважає мені відбивати зад... І не тому, що я так ходжу, а тому, що 400 тон піску кудись пропали... Мабуть комусь дачку будуть будувати.....
 

Bu_sh_ka

Користувач
Реєстрація
05.11.07
Повідомлення
211
Репутація
0
Знахарь,
Знахарь сказав(ла):
Ви що не бачите, що люди в нас хворі?..
Может и диагноз поставите.Как платить ЖКО мы здоровы.А как спросить за услуги,которых нет и какие мы оплачиваем-мы больные.
 

AqUAmoney

Голова коаліції
Користувач
Реєстрація
09.01.09
Повідомлення
121
Репутація
2
Організатор сказав(ла):
А ЖКО, комунальні підприємства на своїй території це роблять. Навіть якщо дехто цього не хоче бачити.
Підтвердіть свої слова документально, за стільки машин і яка вартість в сумі того піску, що висипано протягом зими. Чимось можна підтвердити тих 400 тонн піску, окрім слів?