Рок - це більше, ніж музика

  • Автор теми Thresh_metall
  • Дата створення
S

SilentKiller

Jane Air сказав(ла):
Ну что,ребятки,собираем фанатов Металлики,идем к кому-то домой и дружно,как всей семьей письмо,большое-большое??!
Гггг
Dear Metallica... it`s a rock`ers company from a far far away city of Neteshin. Our city is small, but we also like to listen metal and rock very much =))))
Come to us... we`re waiting for you...
Sincerely yours. Ilink Forum4ane = )))
Примерно вот так = ))))
 
T

Thresh_metall

Скидуйте фото Рок груп які вам подобаються,так буде цікавіше;)
 

HardCore

Користувач
Реєстрація
18.12.06
Повідомлення
174
Репутація
0
вот, например такое можно написать.. как вам? :)))
 

vadim17

Користувач
Реєстрація
22.12.06
Повідомлення
775
Репутація
0
ну надо быть реалистом,все выше згаданые группы ни в нетишин,ровно,львов не приедут.В киев-да,да и то если есть в расписании время,а если сказать правду-если заплатят хорошо,как маккартни,то приедут.
из зарубежных групп-был на urian heep,smokie,deep purple,pink floyd
из советских-ария,кипелов,мастер,земляне,ю.лоза,кузьмин.Ну а самый классный по моему -это круиз,с в.гаиной-вот это трэш-кто помнит(во мне живет железный ритм,во мне живет металл)-гимн советских металлистов
 

Jane Air

Користувач
Реєстрація
13.04.08
Повідомлення
151
Репутація
0
Вік
31
Ну не думаю,что Металлика даст нам бесплатный концерт,им ещё делать нечего,чтоб лететь с кучей аппаратуры в какой-то маленький городок!*NO* Тут надо расскрутить нашего мэра и станцию,хотя в это с трудом верится,то что они нам помогут:-(
 

Fake

пєчєнька ;)
Користувач
Реєстрація
25.02.08
Повідомлення
90
Репутація
0
Так, треба дивитися на все реально=) Який Нетішин??? Може ще в село Залупинці Теребовлянського району?:D Таких міст, як Нетішин по Україні та і по всьому світі море!:D По-перше, стільки грошей немає... По-друге, наше місто дуже маленьке.... Та і взагалі - про що мова? Який Нетішин?:D Нісенітиниці...
 

HardCore

Користувач
Реєстрація
18.12.06
Повідомлення
174
Репутація
0
Ну не думаю,что Металлика даст нам бесплатный концерт,им ещё делать нечего,чтоб лететь с куче й аппаратуры в какой-то маленький городок! Тут надо расскрутить нашего мэра и станцию,хотя в это с трудом верится,то что они нам помогут
ясен пень не помогут.. это вообще утопия - мечтать и надеяться на то, что местная власть будет оплачивать концерты известных групп.. мда..
 

Jane Air

Користувач
Реєстрація
13.04.08
Повідомлення
151
Репутація
0
Вік
31
Shinod@,
Ну мы просто помечтать хотели...:-[ :'(
 

Jane Air

Користувач
Реєстрація
13.04.08
Повідомлення
151
Репутація
0
Вік
31
Воть,но это не все,просто с картинками туговато...
 

HardCore

Користувач
Реєстрація
18.12.06
Повідомлення
174
Репутація
0
небольшая часть любимых групп :)
 

Jane Air

Користувач
Реєстрація
13.04.08
Повідомлення
151
Репутація
0
Вік
31
HardCore,
Ха,а у меня такой значок Нирваны есть...:-p
Сорри,не удержалась:-[
 

HardCore

Користувач
Реєстрація
18.12.06
Повідомлення
174
Репутація
0
Jane_Air сказав(ла):
Ха,а у меня такой значок Нирваны есть...
а у меня тоже)))):-p :-p

вот ещё парочка.. ну и все, фотки кончились, а групп охохо ещё много :)))
 

Fake

пєчєнька ;)
Користувач
Реєстрація
25.02.08
Повідомлення
90
Репутація
0

LiveR

Користувач
Реєстрація
15.04.07
Повідомлення
48
Репутація
1
На рахунок Міталікі. Відповідь:"Дорогі нетішинці,..бла бла... ми збирали стільки фанатів, скільки не живе в вашому місті людей,ми збирали такі стадіони,як кілька ваших нікчьомних Некішинів... ідіт ви в опу. До того ж ми старієм і нема стільки сили шоб ганять по бідним країнам африки, чи де ваша та Украіна находиться."Вотак. Мерія т.д. т.п., якщо ми їм один енергоблок подаруєм то вони в Нетішин 90% приїдуть.
Так! Але це все фікня, я жду, жду їх, хочу почути що хтось з моїх улюблених рок гуртів їдуть сюди і побачити їх і почути.
Неможу Міталіку знайти :'( Ок. Міталіка і ці шо на фото грають інші - курять.
З.І. Shinod@, не ображайся але ЛП такє лайно, до року взагалі не відношу, до попси, від якої пруться школьніци.
 
M

Marvel

А я вже 2 роки мрію потрапити на концерт SlipKnot. Мені ночами снилось що я стою закулісами після виступу і беру у кожного з сліпіків афтограф.
ще дуже подобаються гурти: AMATORY, System of a down, Nirvana(шкода Курт помер)Курт це людина з якою я найбільше хотів би познайомитись якби він був живий...:'(
Переглянути вкладення 82563 Переглянути вкладення 82567Переглянути вкладення 82574
Переглянути вкладення 82564Переглянути вкладення 82573Переглянути вкладення 82581

Переглянути вкладення 82565Переглянути вкладення 82566Переглянути вкладення 82582
 

Master Of Puppets

Користувач
Реєстрація
03.02.08
Повідомлення
26
Репутація
0
Вік
33
Ось останній пост мене цікавить найбільше на даний момент))) Вже не дочекаюсь останнього альбому Металліки і очікую від нього бомбовий заряд енергії!
 
T

Thresh_metall

А є в когось фото Нетішенських груп?;)
Або інших які живуть неподалік
 

LiveR

Користувач
Реєстрація
15.04.07
Повідомлення
48
Репутація
1
Marvel сказав(ла):
AMATORY, System of a down, Nirvana
В AMATORY подобається лише один трек "Осколки" і всё.
System розпалась, але колишній соліст (Serj Tankian) випускає доволі не погані альбоми... маю 1 а є здається 3. Так? Взагалі моя любов до року почалась із цієї групи (раніше слухав і інший "рок" але найсильніш затягнув System of a down).
Nirvana чогось не подобається, незнаю чому, хітовий гурт але не по-мені... може чогось не розумію, музика, голос...спати... незнаю не лізе мені. Може погано слухав?
Thresh_metall сказав(ла):
А є в когось фото Нетішенських груп?
Я також не проти подивитись, від малих і до старих. Якщо є послухати музику, чи то свою чи то чужу нетішинському виконнні.
Так скільки чекати альбом Міталікі? А то я якось не в курсі :-[