Рок - це більше, ніж музика

  • Автор теми Thresh_metall
  • Дата створення
T

Thresh_metall

Привіт усім любителям Рока.Хотів би подивитися на ваші фото з концерта,і почути ваші враженя від концерту на якому ви побували.Які виникали вас почутя від побачиного.
Концерт Арии в Ровно (16.05.2008)
 
F

FreShka

хм....так а наши рок-концерты считаются:D ?если да,то мне понравилось(почти все выступления).больше не знаю что сказать:)

п.с.фото нету
 

Lost Soul

Користувач
Реєстрація
02.06.07
Повідомлення
151
Репутація
0
Я був на цьому концерті Арії. Мені сподобалось - дядьки круто відіграли. Багато хто не любить Беркута, а мені він дуже сподобався - поведінка на сцені і голос в нього на висоті.
Сподіваюсь, що вони ще приїдуть.
Можливість ще раз прокричати старі добрі пісні я не упущу:)
 
T

Thresh_metall

FreShka сказав(ла):
хм....так а наши рок-концерты считаются:D ?если да,то мне понравилось(почти все выступления).больше не знаю что сказать:)

п.с.фото нету
Всі концерти і всі групи;)

добавлено через 6 минут
Сєрий(Octavarium) ,ти недавно був на відкриті Рок-клуба в Ровном в яком виступали рок групи із Москви,Київа,Рівного, як я памятаю,які в тебе були враженя.;)
 

Lost Soul

Користувач
Реєстрація
02.06.07
Повідомлення
151
Репутація
0
Дійсно, нещодавно в Рівному відкрився новий рок-клуб "Вортек". Я побував на відкритті, виступали 4 групи:
Система Корр
Домініа (чи Домініка, хз=))
Группа Віталія Салімона
Shadow Host
Концерт сподобався - атмосфера була на 100% дружньою, але звук був переважно фіговий. З кожною групою він ставав все фіговіше і в кінці, коли виступали Shadow Host, соло на гітарах і вокал я не міг розібрати - баси і барабани глушили все. Було смішно прочитати на об’яві, що стиль майже кожної групи називається "progressive metal", хоча їм дуже далеко до прогресивного звучання. Мій друг фоткав все підряд після концерта, пізніше заберу в нього фотки і виставлю.
Доречі в цьому клубі планується багато концертів, а його власник хоче привезти до Рівного групи Draconian і Graveworm (остання під великим питанням, а ось Драконіан в жовтні-листопаді повинні бути).
А взагалі у кого є бажання послухати класну музику, попити пивка і поспілкуватися з цікавими людьми рекомендую завітати в "Вортек".
 
T

Thresh_metall

На якому з концертів ви б хотіли бути?

Які б ви хотіли побачити Рок-групи в Україні,або в Нетішині.
Я наприклад хотів би побачити і послухати групу Kamelot,нажаль в Нетішин 1% із 1 000 000 що вони приїдуть,а вот в Київ можливо колись завітає.Буду чекати.;) *THUMBS UP
 

HardCore

Користувач
Реєстрація
18.12.06
Повідомлення
174
Репутація
0
На якому з концертів ви б хотіли бути?
вообще, я не думаю, что известные группы буду когда-либо у нас в Нетешине.. слишком уж маленький город, таких множество по всей Украине.. хотелось бы где-то поближе.. в Ровно, Львове.. а какие группы.. наверное AC DC и Iron Maiden.. больше всего хочется побыть на их концертах, почувствовать атмосферу, которую передают музыканты народу..
 

LiveR

Користувач
Реєстрація
15.04.07
Повідомлення
48
Репутація
1
Thresh_metall сказав(ла):
Карнєй,Сліпнотей,Міталіку.
Знаю перебор :) але надія вмирає останньою, хочаб не в Нетішині а в Рівному :)
 

Lost Soul

Користувач
Реєстрація
02.06.07
Повідомлення
151
Репутація
0
Да Сэрий (Thresh_metall), на рахунок KamelotУ я з тобою погоджуюсь, бо теж хотів би їх побачити.
А так 100% пішов би, якби приїхали в Київ на таких - Dream Theater, Iron Maiden, Metallica, Pain Of Salvation і Porcupine Tree. А, ну ще на Сатріані, Вая і компанію:)
 

Jane Air

Користувач
Реєстрація
13.04.08
Повідомлення
151
Репутація
0
Вік
31
А я б хотела на концерт Metallica!!!Культовая группа...Ну и конечно же на концерте Jane Air:-[ Чё уж мелочиться-хочу на концерты всех рок-групп,которые я слушаю!!Хотя не все,т.к.некоторые расспались или хуже того,уже кое-кого нет живых легенд рока...:'(
п.с.Вот пару групп,к сожалению Металлики нет(
1.Jane Air
2.30 second to Mars
3.Three Days Grace
4.Linkin Park
5.Evanescence
 
T

Thresh_metall

Повністю з тобой згоден,я і сам би поїхав на такі великі групи.
Особливо на
Iron Maiden, Metallica.
 

HardCore

Користувач
Реєстрація
18.12.06
Повідомлення
174
Репутація
0
бум писать письмо, например Металлике, чтоб сюда приехали? :)
 

Jane Air

Користувач
Реєстрація
13.04.08
Повідомлення
151
Репутація
0
Вік
31
HardCore сказав(ла):
бум писать письмо, например Металлике, чтоб сюда приехали? :)
Ну если знаешь куда писать,то я не против!!!;)
 

Fake

пєчєнька ;)
Користувач
Реєстрація
25.02.08
Повідомлення
90
Репутація
0
А я взагалі хочу, шоб Джонатан Девіс наживо заспівав у мене в квартирі для мене:D
А якщо серйозно, то, знаєте, будь-який гурт... Хочеться просто відчути, що таке справжній звук, справжній концерт, де збираються сотні фанів...
 

HardCore

Користувач
Реєстрація
18.12.06
Повідомлення
174
Репутація
0
вообще-то, не знаю.. :-[ надо где-то найти адрес и написать))
есть идеи, что писать?)
 
T

Thresh_metall

HardCore сказав(ла):
бум писать письмо, например Металлике, чтоб сюда приехали? :)
Якщо кожен Фанат України напише,то може шось і вийде.;)
Нада в неті пошукать:-p
 

HardCore

Користувач
Реєстрація
18.12.06
Повідомлення
174
Репутація
0
Якщо кожен Фанат України напише,то може шось і вийде.
так каждый фанат Украины будет писать, чтоб приехали именно в его город.. надо собрать всех нетишенских фанатов и написать, чтоб приехали сюда :)
 

Jane Air

Користувач
Реєстрація
13.04.08
Повідомлення
151
Репутація
0
Вік
31
Ну что,ребятки,собираем фанатов Металлики,идем к кому-то домой и дружно,как всей семьей письмо,большое-большое??!:)
 

Fake

пєчєнька ;)
Користувач
Реєстрація
25.02.08
Повідомлення
90
Репутація
0
HardCore сказав(ла):
так каждый фанат Украины будет писать, чтоб приехали именно в его город.. надо собрать всех нетишенских фанатов и написать, чтоб приехали сюда :)
Хоча б, щоб в Києві змогли виступити. А там ,я думаю, справжнім фанатам грошей не буде шкода)))

добавлено через 1 минуту
Jane Air сказав(ла):
Ну что,ребятки,собираем фанатов Металлики,идем к кому-то домой и дружно,как всей семьей письмо,большое-большое??!
Квартири не вистачить):D