розлучена дружка на весіллі

Статус
Закрита.

innna

Користувач
Реєстрація
01.08.11
Повідомлення
9
Репутація
0
питання трохи не в тему, але ж може комусь відомо чи може дівчина, яка вже РОЗЛУЧЕНА, але НЕ РОЗВІНЧЕНА бути старшою чи меншою дружкою на весіллі....
як по мені, то вважаю, що зовсім не від цього залежить сімейне життя молодят, але ж...
 

3o3o 3aP}|{aBeJIu

Liverpool fan
Користувач
Реєстрація
18.09.07
Повідомлення
1 668
Репутація
7
Вік
39
колись казали якщо під вінцем стояла, то вже дружкою бути не можеш
в наш час я поки що не бачив розлучених дужок
 

innna

Користувач
Реєстрація
01.08.11
Повідомлення
9
Репутація
0
ха, гостям завжди є про що поговорить. якщо вже на те пішло, то другий раз і весільну сукню не можна вдягать, але в нас одягають і по два, і по три рази....
думаю, це все залежить від степені вірувань у всякі прикмети...
 

B_DaviS

Користувач
Реєстрація
26.06.07
Повідомлення
205
Репутація
1
а что на счет разведенной девушки,женщины..которая не была венчанная,была без фаты...и т.д.???
 

Ослик_Иа

Користувач
Реєстрація
01.04.07
Повідомлення
247
Репутація
25
innna сказав(ла):
як по мені, то вважаю, що зовсім не від цього залежить сімейне життя молодят, але ж...
если б ты так не считала, тебя б этот вопрос не мучал.
Нельзя чтоб была дружкой, так же нельзя как и вдове или разведенке печь каравай.
 

Аврора

Користувач
Реєстрація
24.09.10
Повідомлення
54
Репутація
6
Взагалі небажано ,навіть коровай місить беруть жінок які гарно живуть в шлюбі , Я б не брала ,подруга не подруга ,але вона своє віддівувала..Хіба моло дівчат...Але вирішувати вам!
 

chief

паятель
Користувач
Реєстрація
16.03.06
Повідомлення
95
Репутація
3
Sahara, я висловив лише свою думку відносно питання і на особистості переходити наміру не мав. Вчора був на весіллі у двоюрідного брата за свата. І можу сказати що за дружку беруть лише незаміжню подругу або сестру чи просто гарну знайому. За сватів пару, яка добре живе один з одним.
 

innna

Користувач
Реєстрація
01.08.11
Повідомлення
9
Репутація
0
мда, тоді в мене зовсім "туго" виходить: весілля 25 вересня, а всі подруги або розлучені, або одружені.....я просто в ступорі... старший і менший дружби просто напідбір - "завідні" наречені, а ось з дружками повний нуль...
 

B_DaviS

Користувач
Реєстрація
26.06.07
Повідомлення
205
Репутація
1
innna,
Это пережитки совкового воспитания. Тогда женились один раз и на всю жизнь. а сейчас время к поменялось. Вот у меня знакомого крестила семья..муж и жена..говорят так тоже нельзя...и ничего ему уже 22 года..а они счастливы в браке. Так что все зависит от вашей суеверности. Я например,разведена ...и в конце сентября буду у лучшей подруги дружкой на свадьбе..она сказала что она в это не верит и не париться. Чему быть того не миновать. Если им судьба прожить 70 лет и умереть в один день..то никакая дружка на свадьбе этого не изменит) удачи Вам)
 

innna

Користувач
Реєстрація
01.08.11
Повідомлення
9
Репутація
0
B_DaviS,
дякую. я також вже розлучена і ось знову збираюсь одружуватись. і всяким там забобонам стараюсь не вірити, якщо вони не маєть реально підтвердженої основи. беру в дружки все-таки своїх хороших подруг не дивлячись на їх "заміжнє" минуле. думаю, це краще, ніж взяти неприємних чи малознайомих людей на цю роль. і так само я буду у весільній сукні на другому весіллі, але без фати (родичі сказали, що так в Біблії написано, тому не хочу зайфих конфліктів).
а взагалі, я вважаю, що головне як саме до тебе людина відноситься і що вона тобі в душі бажає, а не те чи була вона одружена і чи добре вона живе з чоловіком...
 

B_DaviS

Користувач
Реєстрація
26.06.07
Повідомлення
205
Репутація
1
innna сказав(ла):
беру в дружки все-таки своїх хороших подруг не дивлячись на їх "заміжнє" минуле. думаю, це краще, ніж взяти неприємних чи малознайомих людей на цю роль.
Чем испортить себе праздник кислыми минами малознакомых людей, то лучше отрываться в компании своего мужа и подруг..и вообще -это ВАШ день. и вы в праве сделать его таким как хочется именно ВАМ!!! Главное что б муж не был против..а остальное это такое дело.
innna сказав(ла):
але без фати (родичі сказали, що так в Біблії написано, тому не хочу зайфих конфліктів).
Я на своей свадьбе была без фаты. То есть фату мне не снимали, платок не вязали...и вообще..перед Богом я брак не брала...а то что наши бумажки штампуются..то их могут быть тысячи!!! Это все так..формальность)
 

innna

Користувач
Реєстрація
01.08.11
Повідомлення
9
Репутація
0
B_DaviS,
дякую за підтримку!!! Ви праві на всі 100% у всіх питаннях! всього Вам найкращого!
 

Vizavi

Користувач
Реєстрація
30.07.09
Повідомлення
60
Репутація
1
innna - у меня много друзей в Черновцах. Так там обычаи в некоторых регионах - свидетели на свадьбе и венчающие - семейная пара, так что это
дружку беруть лише незаміжню подругу або сестру
- не догма;)

Это как из истории, что от кумовства нельзя отказываться, в тот день, когда родился/крестился ребенок нельзя купать ребенка и т.п....
 

КусайЗуб

Користувач
Реєстрація
22.12.09
Повідомлення
159
Репутація
0
Вік
42
innna сказав(ла):
що зовсім не від цього залежить сімейне життя молодят, але ж...
Конечно не от этого... такое маленькое суеверие...*DONT KNOW
 

Spanish Fly

Користувач
Реєстрація
11.11.06
Повідомлення
235
Репутація
7
innna,
є така штука - як не певен - не берись.. може забобону тут і нема, але сам факт надумування до добра не доведе:) краще відмовся від розлученої дружки :-X одним сумнівом менше стане! ;)
 

innna

Користувач
Реєстрація
01.08.11
Повідомлення
9
Репутація
0
Spanish Fly,
дякую за пораду, але вже все вирішено...просто іншого виходу із ситуації нема....ну не буду ж я робити конкурс на підбір дружок на весілля?!
 

*MEloNY*

Користувач
Реєстрація
11.03.09
Повідомлення
35
Репутація
0
Мій кум, який проживає в Німеччині, був свідком на німецькому весіллі, так дружка з ним в парі була заміжня дівчина, у якої чоловік є і був присутній на цьому ж весіллі. Виходить що там можна все, а у нас бабульки обсудять і кісточки всім перемиють)
 

innna

Користувач
Реєстрація
01.08.11
Повідомлення
9
Репутація
0
таки да, таке відчуття, що в нас все робиться так, ЩОБ КОМУСЬ БУЛО ДОБРЕ І ЩОБ НІХТО НЕ ОБГОВОРЮВАВ....але ж "добрі" люди завжди знайдуть тему для обмивання кісточок....тому треба плюнити на все - і робити так, як самому того хочеться))))
 

innna

Користувач
Реєстрація
01.08.11
Повідомлення
9
Репутація
0
Sahara,
дякую. І Вам всього найкращого))))
 
Статус
Закрита.