Рыбалка

  • Автор теми MaX
  • Дата створення

kruzo

Користувач
Реєстрація
19.01.11
Повідомлення
69
Репутація
0
3o3o 3aP}|{aBeJIu, ну так це вона ловила давно і в іншу пору , а я питаю що зараз там робиться на фідер
 

Gorleckiy

Користувач
Реєстрація
04.05.07
Повідомлення
41
Репутація
0
kruzo сказав(ла):
А можна дізнатися на який воблер ловили?
Маленький такой воблерочек. Купил год назад. Разловился только в этом году. Почему год назад не ловил? Не знаю. Asakura S-Hornet DR-F (01-08) цвет 311 (форелька); 2,6 грамм.
 

kruzo

Користувач
Реєстрація
19.01.11
Повідомлення
69
Репутація
0
Gorleckiy, А де купляли і в яку ціну?
 

Steelfrag

Користувач
Реєстрація
28.11.07
Повідомлення
124
Репутація
19
доброго время суток !!!

хто скаже шо на дальньом по щуці робиця ?
 

Steelfrag

Користувач
Реєстрація
28.11.07
Повідомлення
124
Репутація
19
FShturman,

ну так ти чето ловіш ?
 

FShturman

Користувач
Реєстрація
25.07.09
Повідомлення
64
Репутація
0
Steelfrag сказав(ла):
FShturman,

ну так ти чето ловіш ?
А я вот как-раз из той компании у которых во время выезда на рыбалку ничего не ловится, а стоит только день-второй не выехать, то только и слышно в курилке на работе: вот да я вчера, да кум мой позавчера и знакомый... в общем как кто-то писал "клюёт вчера, завтра и там где нас нет" :-(


...вот нашел, у Олега:
Рыба клюёт, вчера и завтра, и не там, где мы её ловим!

добавлено через 4 минуты
Порой задумываюсь подводной охотой заняться... :)
Вот бы собрать в кучу самых-самых рыболовов, Щербаковых например, и пригласить к нам, пускай покажут как ловить надо :D
 

Федька

PsychoSurfer
Користувач
Реєстрація
05.04.07
Повідомлення
506
Репутація
31
FShturman сказав(ла):
Вот бы собрать в кучу самых-самых рыболовов, Щербаковых например, и пригласить к нам, пускай покажут как ловить надо
:D
можна прийти на водойму, нічого не зловити, і сказати що більше туди не підеш, а можна потратити трохи більше часу і спробувати підібрати ключ до риби. і вже в наступий раз отримати результат буде легше, можливо і на іншій водоймі отримана інформація допоможе.
наприклад взяти якусь нашу водойму... я думаю що наш рибак, який там провів багато часу покаже кращий результат ніж Щербакови.
Більше ніж впевнений що вони монтують свої передачі з великої кількості матеріалу і рибачать в більшості на провірених ними (або за наводкою/рекомендацією інших) водоймах. Вони ж небудуть показувати свої невдалі рибалки, їх тоді ж ніхто не купить:D

FShturman сказав(ла):
...вот нашел, у Олега:
Рыба клюёт, вчера и завтра, и не там, где мы её ловим!
а з таким настроєм можна взагалі сидіти вдома і грати в "Русскую рыбалку" і то мабуть риба буде постійно зриватися:D
 

FShturman

Користувач
Реєстрація
25.07.09
Повідомлення
64
Репутація
0
Федька сказав(ла):
:D
можна прийти на водойму, нічого не зловити, і сказати що більше туди не підеш, а можна потратити трохи більше часу і спробувати підібрати ключ до риби. і вже в наступий раз отримати результат буде легше, можливо і на іншій водоймі отримана інформація допоможе.
наприклад взяти якусь нашу водойму... я думаю що наш рибак, який там провів багато часу покаже кращий результат ніж Щербакови.
Більше ніж впевнений що вони монтують свої передачі з великої кількості матеріалу і рибачать в більшості на провірених ними (або за наводкою/рекомендацією інших) водоймах. Вони ж небудуть показувати свої невдалі рибалки, їх тоді ж ніхто не купить:D


а з таким настроєм можна взагалі сидіти вдома і грати в "Русскую рыбалку" і то мабуть риба буде постійно зриватися:D
Согласен :)
 

Steelfrag

Користувач
Реєстрація
28.11.07
Повідомлення
124
Репутація
19
FShturman,

на щет Щербаковых согласин
 

kruzo

Користувач
Реєстрація
19.01.11
Повідомлення
69
Репутація
0
А в яких місцях на дальньому взагалі ловиться?
 

Steelfrag

Користувач
Реєстрація
28.11.07
Повідомлення
124
Репутація
19
сьогодні на вечір збераюсь на дальне бажаючі є ?
 

acbar

Користувач
Реєстрація
06.10.06
Повідомлення
71
Репутація
7
Так, не зрозумів!!!!! Наші хлопці поїхали в Рівне на фестиваль "Железный окунь-2" і завоювали там БРОНЗУ, "натягнувши" спорттсменів зі всієї Рівенської області.Де звіт?????!!!!! Де фотки кубка і призів????!!!!! Федька,Олег чого зачаїлись....???? Щиро вітаю з перемогою!!!!! Так тримати!!!!
 

Кошка в коробке

Злая
Користувач
Реєстрація
04.02.09
Повідомлення
221
Репутація
0
Також вітаю наших хлопців з перемогою, в тому числі і свого брата O:)

acbar сказав(ла):
Де звіт?????!!!!! Де фотки кубка і призів????!!!!!
думаю, що вони чекають коли звіт буде на рівненському форумі, а тоді вже тут відпишуться :)
 

Steelfrag

Користувач
Реєстрація
28.11.07
Повідомлення
124
Репутація
19
був сьогодні на дольньому взял щуку на 2.100 кг і був один сход щукі і пару тичков окуньових
 

kruzo

Користувач
Реєстрація
19.01.11
Повідомлення
69
Репутація
0
Steelfrag, А де саме на вході ? Чи десь біля той махіни що пісок качаєє?
 

acidic

Користувач
Реєстрація
10.03.11
Повідомлення
26
Репутація
0
Вік
35
kruzo сказав(ла):
Steelfrag, А де саме на вході ? Чи десь біля той махіни що пісок качаєє?
Крузо ты канешно извини можэт меня забанять но ты такой редкосный тугодум и задрот=-O
 

wadyxa

Користувач
Реєстрація
09.10.11
Повідомлення
24
Репутація
1
маладец!2100-неплохой екземпляр!На что именно взяла? и далеко ли от берега?