Рыбалка

  • Автор теми MaX
  • Дата створення

Steelfrag

Користувач
Реєстрація
28.11.07
Повідомлення
124
Репутація
19
wadyxa,
приманка клоун твістер хто називає клоун хто бичок салатове пузо ярко жовта спина і червоний хвіст в цьому сезоні перший раз по скікі небуло 2 місяця в городі розмер см 5 завтра їду знов отчот тоже буде завтра!

добавлено через 3 минуты
wadyxa,
спс
метрів 10 від берега кідав в доль берега
 

wadyxa

Користувач
Реєстрація
09.10.11
Повідомлення
24
Репутація
1
acidic сказав(ла):
Крузо ты канешно извини можэт меня забанять но ты такой редкосный тугодум и задрот=-O
Здоров,і чогокричиш?:D Поїхали краще на вихідні на рибалку!:cool:
 

Steelfrag

Користувач
Реєстрація
28.11.07
Повідомлення
124
Репутація
19
був сьогодні на дальньому нечого не зловив пару тичків було і на цьому кінець
 

wadyxa

Користувач
Реєстрація
09.10.11
Повідомлення
24
Репутація
1
рыбалка

FShturman сказав(ла):
Ага, чего кричать!
Меня с собой на рыбалку берите :cool:
Привет!Думаем на выходные скорее всего съездить ,попробовать ,что,где и как!\m/ А то все Полянь да Полянь-надоелоуже:-! Непарся,поедим в троем!:D
 

Федька

PsychoSurfer
Користувач
Реєстрація
05.04.07
Повідомлення
506
Репутація
31
Поки хлопці поїдять в трьох, накалякаю пару слів як ми ловили залізного окуня:)
На звичайних рибалках інколи не вистачає змагального азарту. Власне кажучи, і на змагання не має чого йти, якщо не має бажання когось вздрючити (діко ізвіняюсь, інші слова не передають емоційної нагрузки:D).
Це вже наша друга поїздка. Перший раз ми (я і Oleg) їздили на кубок рівенської області по ловлі спіннінгом з лодки, де зайняли 11 місце з 26 команд. Саме там і побачили як в основному проходять спортивні змагання, де ставка робиться не на трофейну рибу, а на обєм мєлкого окуня, вагою 5-80 грам. Для порівняння: у нас на водохранці стандартний від 80 грам, а там такий був бонусом. Подібна ситуація була і на цьому фестивалі. Ті хто вже знайомий був з тією водоймою, мали суттєву перевагу, а ми собі, просто йшли за емоціями, але вже маючи переварену інформацію і досвід з попередньої тусовки. Ловили чисто на джиг, а точніше на мікро джиг, приманками вагою 0,5-3 грам. Так ловили майж всі,... крім нашого TelweNа, який поїхав туди з нами ловити не окуня а щуку, і свого все таки добився, втерши носа модним рибакам.:D Ігор спіймав за весь фестиваль дві рибини: одну щучку на 80 грам в першому турі і за 5 хвилин до закінчення змагань вальнув щуку на 1,5 кг - найбільша риба фестивалю. Тут нікуди не дінешся, вдача на рибалці суттєвий фактор. На берегови змаганнях трофей це добре, але більше значення має кількість впійманої риби, саме основні бали нараховуються за кількість упійманих хвостів. Ми в першому турі виступили досить добре, у Олега перше місце в його зоні (деякі мєсні не зразу в це повірили:D), а я в своїй був четвертий. Хороший початок! В другому турі вже було не так весело, окунь майже переста реагувати, зате щукча дала багатьом про себе знати - регулярно було чути матюки в її адрес через відгризені приманки,... і у нас вона також "розписалася":-( За другий тур Олег виловив 3 окунці,а я 4. Результат канєшно ще той... Коли все закінчилось, ні на що не розраховуючи, хотіли пошвидше звалити додому, але хотіли дочекатися, щоб привітали Телвіна за саму велику рибу. Ми догадувались, що в десятку попадемо, а коли оголосили пяте місце, я вже хотів запитати де нас загубили, але потерпів і потім офігєл=-O Виявилось що в другому турі результати у всіх були не дуже, і мої 4 окунці принесли мені в зоні 6 місце, що в підсумках по балам принесло нашій команді бронзу.
І пару фоток в нагрузку
IMG7207jpg_6260885_3170315.jpg

IMG7186jpg_3077360_3170284.jpg


IMG7241jpg_6820571_3170361.jpg

IMG7273jpg_8131057_3170427.jpg
 

h@RT_!CE

Користувач
Реєстрація
25.04.11
Повідомлення
23
Репутація
0
МОЛОДЦЫ!!!!Поздравляю!!!:)
 

Федька

PsychoSurfer
Користувач
Реєстрація
05.04.07
Повідомлення
506
Репутація
31
Oleg, давай атчьот по нетішинським змаганням!!!:D
 

sjava78

Користувач
Реєстрація
23.10.08
Повідомлення
104
Репутація
3
а я ждав коли твоя скромність почне здаватись;) .і так 3 місце команда Штурм-1.236грм,2 місце-1.220грм,ну і звичайно всім під дих в нокаут відправила команда Fish_Netish, 1 місце - 7,8 кг :cool: \m/ *YAHOO*рибу так бистро замели,що й не встиг сфоткати:D
 

Вкладення

  • 1.jpg
    1.jpg
    135.4 КБ · Перегляди: 141
  • 2.jpg
    2.jpg
    128.1 КБ · Перегляди: 131
  • 3.jpg
    3.jpg
    119.5 КБ · Перегляди: 124
  • 4.jpg
    4.jpg
    104.8 КБ · Перегляди: 120
  • 5.jpg
    5.jpg
    184.9 КБ · Перегляди: 144
  • 6.jpg
    6.jpg
    106.7 КБ · Перегляди: 118

Федька

PsychoSurfer
Користувач
Реєстрація
05.04.07
Повідомлення
506
Репутація
31
sjava78, ой да ладно... я канєшно ще той скромняшка, але шось ти троха загнув:D
це абсолютно командний результат (7.800 кг), я б навіть сказав, що Oleg в деякій мірі більше приклав до цього руку - були нюанси що дуже посприяли нашому результату.
 

sjava78

Користувач
Реєстрація
23.10.08
Повідомлення
104
Репутація
3
Федька,
я як натуральний рибак чуть накинув,200грм це ж не багато.якби ще хоть натякнув чим ви так... ,а то вроді свої,а...?:-[
 

Oleg

Користувач
Реєстрація
10.03.06
Повідомлення
191
Репутація
41
Змагання 22.10.11р.

Напишу пару слів як ми ловили...
Потренуватись в зоні змагань майже не вийшло, вибрався тільки один раз без лодки та без напарника Федькі. Але декілька виводів було зроблено.

Старт відбувся в дуже щільному тумані, було вирішено обслідувати місьця вздовж старого русла Гнилого рогу. Як виявилось попасти туди в такому тумані було не просто.
З перших проводок було зрозуміло що був вихід окуня і напевно в багатьох місьцях зони, тому щоб максимально відловитись використовували уолкери та воблери. Так і вийшло що вихід був не довгий, але ми встигли трошки насмикати. Потім поступово переходили на джигові приманки і підбирали проводки. Декілька разів змінювали місце в пошуках активного окуня і майже з кожної точки виловлювали декілька хвостів. Найкраще працювали мікроджигові приманки від двох дюймів і менші. Окунь переважно ловився маленькій і деякім більшим приманкам просто відгризав хвости.
Як вже виявилось на фініші, наша команда FISH-NETISH трошки перестаралась *PARDON* . Про результати вже було повідомлення.

P.S. Багато наших риболовів зациклюються на декількох приманках в які вірять. Віра у приманку - це звичайно добре, і сам раніше тільки так і ловив. Але щоб досягати кращих результатів треба більше екперементувати, робити висновки. Ну і звичайно інтернет дає дуже багато корисної інформації яку можна використовувати на практиці.
Тому бажаю всім вдалих рибалок і не зупинятись на досягнутому!
 

Вкладення

  • 1_.jpg
    1_.jpg
    22.1 КБ · Перегляди: 128
  • 4.jpg
    4.jpg
    22 КБ · Перегляди: 112
  • 2.jpg
    2.jpg
    88.3 КБ · Перегляди: 122
  • 5.jpg
    5.jpg
    43.5 КБ · Перегляди: 104

ur5tig

Користувач
Реєстрація
27.06.11
Повідомлення
98
Репутація
0
Чемпіонам привіт!
Олег, Федір, sjava78 мені потрібні фото принесіть на роботу, або скиньте на мило.
 

Oleg

Користувач
Реєстрація
10.03.06
Повідомлення
191
Репутація
41

FShturman

Користувач
Реєстрація
25.07.09
Повідомлення
64
Репутація
0
Где рыба??

Товарищи Рыбаки, скажите пожалуйста-кто и где ловит рыбу хищную?
После множества неудачных выездов за последнюю неделю появляется желание установить на комп игру "Рыбалка" =)