Рыбалка

  • Автор теми Автор теми MaX
  • Дата створення Дата створення
Steelfrag сказав(ла):
де такого можна купити і головастіка ?
такого мені подарували, в магазинах не бачив

а головастика напевно можливо десь зайти, хоча товар рідкісний, де знайти не знаю бо не шукав
 
Федька,
а як ти заводиш гачок в ушко головки?
 
sjava78 сказав(ла):
Федька,
а як ти заводиш гачок в ушко головки?

Я використовую розбірну чебурашку

Ще можна посадити і на звичайну чебераху. Наприклад гак owner MH12, він з тоншої проволоки і його вушко легше відвести. Інші гачки також можна, але велика ймовірність зламати вухо.
 
у окунця не слабо розгулявся апетит

01-IMG_1065-1.jpg


02-DSC_0442-1.jpg


03-IMG_1022-1.jpg


04-DSC_0446-1.jpg


08-DSC_0465-1.jpg


12-IMG_1051-1.jpg


09-IMG_1061-1.jpg


13-IMG_1126-1.jpg
 
Судак, Окунь и Щука

Вчерашний улов порадовал. Хотя охота велась на Жереха! Таки не получилось соблазнить не единой приманкой Жерешка, зато что он вытворял в воде-есть на что посмотреть ну и понервничать тоже =)
 

Вкладення

  • 09092012665_mix.jpg
    09092012665_mix.jpg
    298 КБ · Перегляди: 116
  • 09092012666_mix.jpg
    09092012666_mix.jpg
    357.5 КБ · Перегляди: 114
  • 09092012667_mix.jpg
    09092012667_mix.jpg
    305.6 КБ · Перегляди: 93
  • 09092012670_mix.jpg
    09092012670_mix.jpg
    198.2 КБ · Перегляди: 183
Окунь и Щука

Рыбалка сегодня утром не радовала до самого обеда, не единого удара, не единой поклёвки, а потом начал окунёк небольшой поклёвывать, правда это больше было похоже на зимнюю рыбалку, типа на "шморгалку" =)
Ну и на последок сюрприз в виде щуки! Удивляюсь как я её выволок на берег: леска тонкая, спиннинг телескопический в дугу согнулся, поводка не было! И уже на берегу таки щучьи зубы обрезали леску у самого вертляшка.
Жаль фотика не было с собой, фотки не качественные.
 

Вкладення

  • 16092012680_mix.jpg
    16092012680_mix.jpg
    327.5 КБ · Перегляди: 80
  • 16092012682_mix.jpg
    16092012682_mix.jpg
    381.3 КБ · Перегляди: 59
  • 16092012685_mix.jpg
    16092012685_mix.jpg
    467.5 КБ · Перегляди: 61
  • 16092012686_mix.jpg
    16092012686_mix.jpg
    313.5 КБ · Перегляди: 110
  • 16092012691_mix.jpg
    16092012691_mix.jpg
    190.1 КБ · Перегляди: 101
Гориньські полосатики

Виїжджав два рази по півтори години, ввечорі.

Окунь клює дуже добре, проскакують особи до 200г. Водорослі вже прилягли, дуже приємно робити різноманітні проводки.
Було пару покльовок головня - не реалізовані, зловлено тільки декілька зовсім маленьких.
Сьогодні ще було дві непогані судакові покльовки, але зразу пішов дощ.










 
Зловив інспектор рибнагляду рибалку й каже:
- Потрапив ти мужик, рибку тут не можна ловити!
- А я і не ловлю.
- Так ну, а це що?
- Ну це моя риба, я її погуляти привіз. Випускаю, потім свищу - вона і повертається, і ми йдемо додому.
- Та ладно, а ну покажи.
Мужик випустив рибу. Інспектор каже:
- Ну свисти.
- Навіщо?
- Щоб риба повернулася.
- Яка риба?
 
Oleg,
як волкер називаеця ?
 
Добрий день коллегам-рибалкам і всім співчуваючим. Є питаннячко. Сам я з львівської області. Заядлий рибалка-фанат, являюсь членом львівського клубу активного відпочинку. В цю п'ятницю-неділю поїду в гості в Нетішин. Стасті єссно будуть з собою. Хотілось би спробувати половити хижака в тих околицях. Рибалка планується ходова з берега - човна не маю. Власне питання - куди краще поїхати? На водосховищі я так зрозумів ловити не можна (хоча звітів звідти мільйон). Здайте хтось точку (можна і в приват):-X . Обіцяю конкуренції не створювати - наступного разу буду в Нетішині не раніше як через півтора року:-) . Приймаються також пропозиції спільної рибалки (вибачте за мою "скромність"):-[ . Дякую.
 
Та Ви звіти з чемпіонатів по риболовлі подивіться, там катюги навіть рибинками по 15 грам не нехтують.
 
ОбиВанКеноби, ти про який чемпіонат?
 
ОбиВанКеноби сказав(ла):
Та Ви звіти з чемпіонатів по риболовлі подивіться, там катюги навіть рибинками по 15 грам не нехтують.

=-O :'( :-D :-D *ROFL* *ROFL* *ROFL*
 
Прошлой ночью и сегодня утром - не клевало ваше!!!:-(