Рыбалка

  • Автор теми Автор теми MaX
  • Дата створення Дата створення
Хтось має одне вільне місце на змагання?
 
[R@i9eR] Переведи?
 
По ходу - на пятницу буду просить технику, что бы прочистить дорогу на "Гнилуху", а пока дорога плохая(мягко говоря):-(
 
Тобто одне вільне місце на рахунок транспорту.
Я зрозумів , що учасники добираються самі.
 
Зрозумів. :-)
 
ur5tig сказав(ла):
По ходу - на пятницу буду просить технику, что бы прочистить дорогу на "Гнилуху", а пока дорога плохая(мягко говоря)
Сьогодні був на гнлусі, дорогу почистили сьогодні, так що можна їхати сміло.
 
EroTik сказав(ла):
Сьогодні був на гнлусі, дорогу почистили сьогодні, так що можна їхати сміло.

ЦЕ добре, але перед змаганням почистять ще разок.:-)

Яка товщина льоду на "Гнилусі" підкажіть.8-)
 
Хто поїде на "Гнилуху" беріть бур, лід більше 20см.:-)
 
А хіба пішню можна використовувати на змаганнях?
Я знаю , що забороняється.
 
Відбувся Чемпіонат ВП ХАЕС з лову риби з льоду на "мормишку".



Результати, як і кльов - дуже хороші:

1ше місце - Вадець Сергій 3кг. 588гр.:-\

2ге місце - Завадський Володимир 2кг. 451гр.

3є місце - Єсін Олександр 1кг. 556гр.









Всім учасникам доброго здоров,я і успіхів!;-)
 
ur5tig а яка найбільша по вазі була рибина??
 
Така номінація була, але ніхто не ризикнув переважувати десятки рибин з різницею в вазі декілька грам, так-що не виявили найбільшу. Обриви мормишок в учасників були, витягти не вдалось "трофея".:-(
 
ну а ось переможець скільки штук витягнув чи теж не рахували)
 
Середня вага приблизно 30 гр:-[ ...... поділимо:-D 3588/30=120шт.:-X якщо час (змагання) розділити на кількість(шт) то 240 хв. / 120шт. = 2хв.!!!=-O кожні дві хвилини чемпіон виловлював рибину! А Вам Слабо!!!8-)
 
Сергію, в улові чисто окунь чи і біла також?
 
Білої риби не було:'(
 
Ні неправда. В мене попала одна плотвичка. Друга рибина впіймана з початком змагання.