Що ви робите коли вам нудно?

  • Автор теми Alt
  • Дата створення

@lex

Користувач
Реєстрація
05.09.08
Повідомлення
1
Репутація
0
Вік
28
Читаю якусь цікаву книжку, а6о слухаю музику :)
 

_СиМкА_

Користувач
Реєстрація
02.01.09
Повідомлення
4
Репутація
0
Вік
27
_CreAti[v]e_ сказав(ла):
Я в такі случаї люблю сидіти на подаконіку дивитися в двір...деколи це затягується навіть до години, півтори.
я тоже люблю сидіти на подаконніку..... люблю коли я сама...або коли поряд BESTдру або boyfriand... люблю поговорити по душам .. знаю настрій від того не піднімається але класно вбиваю час :'(
 

_ТанюФка_

Користувач
Реєстрація
25.12.08
Повідомлення
11
Репутація
0
Вік
31
_СиМкА_ сказав(ла):
я тоже люблю сидіти на подаконніку..... люблю коли я сама...або коли поряд BESTдру або boyfriand... люблю поговорити по душам .. знаю настрій від того не піднімається але класно вбиваю час :'(
я навпаки сама не люблю бути...люблю десь разом з друзями гуляти........особливо якшо друзів багато...а так незнаю коли сумно роблю якусь улюблену справу наприклад малюю чи фотографую шось......або когось....мені це піднімає настрій але незавжди інколи буває шо нехочеться нічого і нажаль в мене це частенько буває....:-[
 

_kulbaba_

Користувач
Реєстрація
28.01.09
Повідомлення
15
Репутація
0
Когда мне нудно я пою или принимаю ванну.
 

Lindo4ka

Користувач
Реєстрація
17.08.08
Повідомлення
9
Репутація
0
коли мені нудно я іду на кухню....відкриваю холодільник...беру звідти шось.... і гризу)) а якщо на кухню іти влом...то я посилаю тоди сестру за провізією і тоді сижу за компом і тоже гризу шось(їжу, а не клаву з мишкою)
І ще одне мені скучно фактично ніколи не буває.:)
 

Танюша

Користувач
Реєстрація
10.05.08
Повідомлення
17
Репутація
0
Вік
27
Я люблю почитати, або погратися з своєю 5-місячною сестричкою. Тоді вже точно не нудно))
 

{Dark}

Користувач
Реєстрація
17.06.08
Повідомлення
16
Репутація
0
Вік
30
НУ ................я граю на гітарі або сиджу й туплю.
 
F

FreShka

багато чого....головой об стінку б"юсь...можу просто ходити по кімнаті як дибіл...можу поставити перед собою зеркало і корчити всякі рожици...можу позвонити подружці і тупо мовчати і вибивати(і так пару сотень раз:)...можу включити комп сісти перед ним і просто втикати...можу через час після того включити муз і ще посидітити...можу їсти цілими днями...можу просто розмалювати обличя(обично буваю мишкой)...можу взяти папір,ручку і пробувати попасти в одну і ту саму точку 2 раза...та я ваше дурна,шо прийде в голову тим і займаюсь))
 

PsiHey

Користувач
Реєстрація
27.09.08
Повідомлення
12
Репутація
0
можно просто повтикать)) чи подумати про свій план Захвату Світу))
 

SLY

SlipKnot
Користувач
Реєстрація
13.01.07
Повідомлення
33
Репутація
0
Вік
35
PsiHey сказав(ла):
чи подумати про свій план Захвату Світу))
Сто пудово полностью с тобой согласен ето поднемает настроение ))
 

!JAH!

Користувач
Реєстрація
01.02.08
Повідомлення
41
Репутація
0
Вік
37
Сажусь за комп и часов на 10 проникаю в "виртуальную реальность" т.е. ИНТЕРНЕТ......Игрухи............ И всё как рукой снимает:D
 

wild_kotenya

Користувач
Реєстрація
02.02.08
Повідомлення
31
Репутація
0
Вік
32
Alt сказав(ла):
Що ви робите коли вам нудно?
сідаю за комп.... ну, не дуже цікаве заняття, я вам скажу... а коли моя подруга вже нарешті виганяє мене із Контакту :) , то або лягаю і дивлюся на стелю, так би мовити мрію, або читаю...
 

Pashok

"ZапретнаяZона" г.Нетешин
Користувач
Реєстрація
12.06.06
Повідомлення
204
Репутація
0
wild_kotenya сказав(ла):
лягаю і дивлюся на стелю, так би мовити мрію, або читаю...
те ж саме, а ще можу до коханої людини зателефонувати, раджу, також допомагає від нудьги, ще й задоволення приность! ;)
 

AdMiRaL_DyPa

Користувач
Реєстрація
03.07.07
Повідомлення
409
Репутація
1
включаю парнуху і з байдужим обличчям валяю ваньку =)))))))
 

wild_kotenya

Користувач
Реєстрація
02.02.08
Повідомлення
31
Репутація
0
Вік
32

Pashok

"ZапретнаяZона" г.Нетешин
Користувач
Реєстрація
12.06.06
Повідомлення
204
Репутація
0
AdMiRaL_DyPa, :D зачёт!

а коли нудно мені, я починаю багато жерти, причому все під ряд - і допомагає :))))))
 

(=__SysteMery__=)

Користувач
Реєстрація
12.01.09
Повідомлення
20
Репутація
0
Коли мені нудно,я слухаю музику,а потім йду з друзями гуляти.:)
 

D.A.S

Користувач
Реєстрація
30.11.08
Повідомлення
23
Репутація
0
SysteMery я с тобой согласен я тоже слушаю музыку, а потом иду гулять ну или ещо есть вариант скачать какойта фильм (комедию) и посидеть поржать)))
 

Igniter

Користувач
Реєстрація
26.03.08
Повідомлення
20
Репутація
0
коли мені нудно я читаю(книгу Чейза!!!0):)