Свадьба!!!

В якому віці найкраще одружуватися(виходити заміж)?

  • До 20

    Голосів: 12 3.3%
  • В 20-25

    Голосів: 202 55.8%
  • В 25-30

    Голосів: 117 32.3%
  • В 30-40

    Голосів: 6 1.7%
  • Після 40

    Голосів: 3 0.8%
  • А навіщо воно здалось!?

    Голосів: 22 6.1%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    362

alien

Користувач
Реєстрація
12.08.06
Повідомлення
131
Репутація
1
В скільки років на Вашу думку найкраще виходити заміж(одружуватися). Я розумію, що не вся справа у віці. Тому пишіть ВСЕ, що ви думаєте по цьому приводу. Користуйтесь своїм досвідом, якщо ж звичайно такий наявний. А також хотілося б знати якою має бути оптимальна різниця у віці! Наперед вдячний!!!
 

zZzara

Ведьмочка :)<br>Модератор
Користувач
Реєстрація
23.05.06
Повідомлення
478
Репутація
0
Пока ты не ушёл......

Сделай плиз опрос, где можно выбирать несколько вариантов :)

Например мое мнение - 20-30 лет оптимально.
 

Dimikcus

Ігроман
Користувач
Реєстрація
11.06.06
Повідомлення
169
Репутація
0
Не у віці справа. Треба, щоб людина спочатку добилась всього, що потрібно для сімейного щастя, щоб було на що утримувати дітей.
alien,
не подумай, що образа, але схоже, ти створюєш опити, не подумавши про варіанти відповіді.
 

_lola_

Користувач
Реєстрація
18.08.06
Повідомлення
293
Репутація
4
Вік
44
Оптимальною різницею у віці вважається (і вважалось завжди) - 5 років.
В скільки років - абсолютно без різниці. Лише одна примітка - просто подивитись на статистику ранніх шлюбів і на статистику розлучень в цих самих ранніх шлюбах, і буде все ясно.
На мою думку, ранні шлюби не від того, що кохання аж через край пре (навіть якщо воно так і є - це все одно не основна причина), а тому, що підліткам хочеться якнайшвидше стати самостійними і не залежати від батьків, це потім, вже спробувавши це, вони розуміють, який це клопіт (я маю на увазі побутові і фінансові проблеми)!
Переконана, що людина лише тоді дійсно морально готова до шлюбу, коли вона вже щось зрозуміла в цьому житті, визначила свої життєві приорітети і доволі чітко зрозуміла, що саме і хто саме їй треба для спільного життя. Адже, це тільки підлітки думають, що якщо є велике кохання, то й спільне життя буде безтурботним і прекрасним! Тільки коли вони дорослішають, тоді аж розуміють, що кохання - ще не гарант цього самого прекрасного спільного проживання!
От тому молодь часто плутає бажання одружитись з моральною готовністю до створення сім'ї.
 
  • Подобається
Реакції: Murket

SweeTbaby

Користувач
Реєстрація
05.09.06
Повідомлення
28
Репутація
1
Вік
33
zZzara сказав(ла):
Например мое мнение - 20-30 лет оптимально.
какраз и полное образование получишь и работу найдешь.И жизнь удалась.Потому что знаешь что не будешь у мужа на шее и думать в черные дни где-бы это взять денег чтобы хлеба купить.А так еще и поддержкой будешь.=)
 
  • Подобається
Реакції: Murket

alien

Користувач
Реєстрація
12.08.06
Повідомлення
131
Репутація
1
Dimikcus, Ось чому я вибрав саме ці варіанти відповідей:
до 20 - закінчення школи, ПТУ, навіщо ждати
20-25 - закінчення навчання в училищі,університеті, хожу на роботу вже можу забезпечити себе і сімю
25-30 - здобуття більш-менш високої посади
30-40 - Я вже повністю затвердився вжитті
більше 40 - скоро старість
 

Irynya

Користувач
Реєстрація
17.08.06
Повідомлення
74
Репутація
0
Вік
36
На мой взгляд,я думаю лучше выходить замуж с 20-25 лет,люди просто уже осознают свой шаг на который он идёт.
Конечно.есть и люди которые и могут сделать свадьбу,до 20,это уже есть причины.То,по залёту то ищё.Всё бывает в этой жизни
Вот мне 18 лет,а я даже и про это не думаю.Зачем,ведь всё ищё впереди..
 

FOXXX

МЕДВЕД
Користувач
Реєстрація
09.03.06
Повідомлення
214
Репутація
0
Вік
46
Любви все возрасты покорны.. А.С. Пушкин
 

Feb

Злобный админ КС
Користувач
Реєстрація
24.03.06
Повідомлення
48
Репутація
0
FOXXX сказав(ла):
Любви все возрасты покорны.
ага вчера покупал газету РИА а там страничка опрос свадебных пар за 1 месяц г Винницы! никакой закономерности! от 16 до 40 лет ! разница в возрасте макс была 11 лет - 16 жена 37 муж! отакои!!!
 

SweeTbaby

Користувач
Реєстрація
05.09.06
Повідомлення
28
Репутація
1
Вік
33
Ха...сейчас это уже не удивительно.У нас в городе в 12 лет рожают...что уже о свадьбах говорить!
 

Я_это_я

эгоистка
Користувач
Реєстрація
20.08.06
Повідомлення
14
Репутація
0
интересно))) ну чтобы думать о свадьбе человеку, по крайней мере, надо уже иметь что-то своё... идеальный груз - образование, работа, ну и немного ума в голове))) ведь это семья, а повесить её на щею родителей, как многие сейчас делают, не выход... так что я думаю 25-30 - самое то...
 
L

Lavi

а я хочу че м пораньше замуж выйти .... ну где то в лет 18.... =) :-p :-p :-p

добавлено через 21 минуту
:D :D :D :D
 

Natashe4ka

Користувач
Реєстрація
09.09.06
Повідомлення
70
Репутація
0
а нашо ж так рано??? :))
 
С

СеРыЙ

Выйдеш рано замуж,а потом будеш жалеть ;)
 

Natashe4ka

Користувач
Реєстрація
09.09.06
Повідомлення
70
Репутація
0
СеРыЙ сказав(ла):
Выйдеш рано замуж,а потом будеш жалеть
да....багато хто так робить..а потім жаліють шо половину життя собі спортили , краще не треба так робити, треба просто добре пізнати ту людину, а за той рік чи 2, ти її мала узнаєш...краще почекати...зато потом буде краще тобі..в цьому ти хочаб будеш впевнена шо це та людина яка тобі треба, із якою ти можеш прожити все життя... O:)

добавлено через 7 минут
саме краще виходити заміж після того коли маєш освіту, і роботу...а там вже далі можна і одружуватись(ну або виходити заміж) це від 20-30 десь приблизно так....
 

Koшe4ka

Користувач
Реєстрація
05.06.06
Повідомлення
168
Репутація
1
Natashe4ka сказав(ла):
треба просто добре пізнати ту людину, а за той рік чи 2,

Можна с человеком прожить и всю жизнь,а много чего так и не узнаешь.
Есть такие случаи что встречались сем лет и разошлись... Никакой свадьбы так и не получилось...
 

(FS)*Mc.Forjer

Користувач
Реєстрація
13.08.06
Повідомлення
143
Репутація
0
Вік
35
Lavi сказав(ла):
а я хочу че м пораньше замуж выйти .... ну где то в лет 18.... =)
=-O =-O =-O =-O =-O =-O =-O =-O =-O
А я вот хочу сначала нормально встать на ноги, а вот тогда и "...до свадебки и не далеко...":-[
 

Файоли

made of fire
Користувач
Реєстрація
18.03.06
Повідомлення
90
Репутація
0
Lavi сказав(ла):
а я хочу че м пораньше замуж выйти .... ну где то в лет 18.... =)
А я, когда была совсем маленькая и глупая, хотела в 16 замуж выйти - "потому что потом буду старая и меня уже никто не возьмет" *ROFL*
 

BATTERFLY

Користувач
Реєстрація
26.08.06
Повідомлення
47
Репутація
0
Вік
42
Я считаю,что либо нужно выходить замуж пока ещё способен, совершить глупость, либо,когда просто не с кем провести старость.