"СВИНЯЧИЙ" ГРИП

Petake :-)

Користувач
Реєстрація
18.08.07
Повідомлення
324
Репутація
2
O:) а грип свинячий то уже пройшов .
всьо живем як раніше нема чого боятись .
 

Predator

Користувач
Реєстрація
21.10.08
Повідомлення
11
Репутація
0
Вік
32
Petake :-) сказав(ла):
а грип свинячий то уже пройшов
може це був развод... напридумали грипу цього щоб тільки паніку підняти, простим грипом вони недуже би злякали народ, а тут свинячий запустили....це лише моя думка
 

ura

Користувач
Реєстрація
20.01.08
Повідомлення
18
Репутація
0
А в Нетішині карантин коли закінчується 8 листопада чи коли .
 

Koшe4ka

Користувач
Реєстрація
05.06.06
Повідомлення
168
Репутація
1
Не так страшен грипп, как его вакцина!

Ще дещо цікаве ...
 

Bu_sh_ka

Користувач
Реєстрація
05.11.07
Повідомлення
211
Репутація
0
Не знаю заболею ли" свинячим " гриппом,но мизофобию точно подхвачу.Стану также "вынужденным"даушифтером:D
 

Кошка в коробке

Злая
Користувач
Реєстрація
04.02.09
Повідомлення
221
Репутація
0
передивилась відео, нічого нового я там не почула, те все знала .... от тим людям, які вірять у всякий брєд, хай подивляться, можливо трошки зрозуміють :)
 

vk713

Користувач
Реєстрація
23.01.08
Повідомлення
270
Репутація
3
AdMiRaL_DyPa сказав(ла):
"Гниль" базарників показали ціни на лимони, часник, цибулю під час епідемії
З цінами на лимони згоден (імпортери наживається), а часник і цибуля в Нетішині подорожчали не набагато, все-таки насувається зимовий період.

добавлено через 1 минуту
Fire-girl сказав(ла):
А так на все ,что ты способен,это прыгать выше своей головы,и всем рассказывать какой ты начитаный!Лучше б себя в чем то другом проявлял
:-p

добавлено через 1 минуту
Fire-girl сказав(ла):
там определение я не правильно написала но суть таже
Згодилась, але...

добавлено через 2 минуты
FOXXX сказав(ла):
Fire-girl получает 30 дней ........ + 25 за пререкания.
;)
 

vk713

Користувач
Реєстрація
23.01.08
Повідомлення
270
Репутація
3
_lola_ сказав(ла):
А в минулі роки не було в нас такого грипу? Висока температура, яка нічим не збивається, сильний головний біль, рвота і т.п.. Був, і не раз. Чого зі здоров"ям не лади? Тому що сезонний грип почався, як і кожного року
??????? Як і кожного року в країні оголошують карантин? Як і кожного року смертельні випадки від запалення легень в такій кількості? Я не пам'ятаю такого року. А сезонний грип до летальнлго випадку часто призводив? Чи може саме цього року в населення західної України =не лади= з імунітетом?
 

_lola_

Користувач
Реєстрація
18.08.06
Повідомлення
293
Репутація
4
Вік
44
vk713 сказав(ла):
??????? Як і кожного року в країні оголошують карантин? Як і кожного року смертельні випадки від запалення легень в такій кількості? Я не пам'ятаю такого року. А сезонний грип до летальнлго випадку часто призводив? Чи може саме цього року в населення західної України =не лади= з імунітетом?
Ще одна жертва голубого екрану :)
От тут білорус один пише гарно про пневмонію :) http://malishevsky.livejournal.com/120276.html
 

vk713

Користувач
Реєстрація
23.01.08
Повідомлення
270
Репутація
3
Ninja сказав(ла):
і тут на західну україну прилітає ВОНА і всіх лікує від чуми.
;) По-перше: ВОНА не лікує, а відвідує вражені грипом регіони.
2. Звичайно, можна це розцінювати як передвиборчий піар. Але, зверніть увагу, ніхто з претендентів і кандидатів в президенти України такого не робить. Чому? Адже це може принести непогані девіденти. Я вважаю, що вони дійсно бояться підхопити цю незрозумілу (иаловідому) болячку. Набагато легше пропіаритись в Лубнах (Янукович), поновити випуск оксолінової мазі.
_lola_ сказав(ла):
В такій ситуації тепер нам можна втюхать будь-яку інформацію, і ми її проковтнемо, ще й оближемось.
А ось про лікаря Комаровського ми не говоримо, що це деза. А чому? Це ж теж може бути звичайним піаром, особливо враховуючи ..... даного лікаря.

добавлено через 2 минуты
;)
vk713 сказав(ла):
В Габоні приблизно аналогічна ситуація
 

_lola_

Користувач
Реєстрація
18.08.06
Повідомлення
293
Репутація
4
Вік
44
vk713 сказав(ла):
В Габоні приблизно аналогічна ситуація
:D Все ясно. Думать самі ми не хочемо. Дивись і далі телевізор. Чим більше будеш дивитись, тим більше будеш проінформований. ;) Я ж не намагаюсь тут шось комусь довести, боронь Боже. Я висловила свою думку. Ну а статистичні дані з приводу смертей від пневмонії та від грипу кожного року можна й в інеті нарити. Було б бажання. Скептиків в наш час дедалі більше, але й наївних ще надто багато, щоб массою міг керувати хто завгодно. :-(
 

vk713

Користувач
Реєстрація
23.01.08
Повідомлення
270
Репутація
3
_lola_ сказав(ла):
Дивись і далі телевізор. Чим більше будеш дивитись, тим більше будеш проінформований.
Ти ж теж дивишся той самий телевізор, той самий інет - тільки висновки ми робимо протилежні.

_lola_ сказав(ла):
але й наївних ще надто багато, щоб массою міг керувати хто завгодно.
Я так не вважаю. Це колись (10-15 років тому) можна було =керувати масою= як завгодно. Сьогодні народ опирається переважно на факти. І я співчуваю тим, хто нехтує думкою (поглядами) жителів західної України.

P.S. А мені "подобається" згуртованість колективу модераторів, які дякують один одному. Союз нагадує.:-(
 

kolya

Гроза морей
Адміністратор
Реєстрація
13.10.06
Повідомлення
692
Репутація
59
vk713 сказав(ла):
Це колись (10-15 років тому) можна було =керувати масою= як завгодно.
5 років тому, також керували масами.
vk713 сказав(ла):
Сьогодні народ опирається переважно на факти.
А де факти? Хто може дати гарантію, що інформація правдива?
 

vk713

Користувач
Реєстрація
23.01.08
Повідомлення
270
Репутація
3
kolya сказав(ла):
5 років тому, також керували масами.
Без коментарів.
kolya сказав(ла):
А де факти? Хто може дати гарантію, що інформація правдива?
Спробуй проаналізувати останні 5-10 років свого життя в Нетішині. Коли ходили в марлевих пов'язках, наприклад? Коли була така смертність від пневмонії (запалення легень)? Це було щороку? Чи може від нас приховували такі дані? В Нетішині, я вважаю, багато молодих людей навчаються в різних куточках країни і вони доносять справжню інформацію, яка, до речі, не завжди співпадає з офіційною. Це стосується не лише даної епідемії. Їм же немає сенсу щось придумувати, на відміну (як ви вважаєте) від політиків. Адже зараз можна дійсно підняти свій рейтинг відвідавши західні регіони з якоюсь елементарною медичною допомогою. Але цього не відбувається. Питання: чому? .......
В 1986 році в Чорнобилі теж нічого страшного не відбулося, на думку тодішніх можновладців. Вони теж значно применшували результат події, але своїх дітей вивезли відразу в Крим. Пам'ятаєш це?
 

Кошка в коробке

Злая
Користувач
Реєстрація
04.02.09
Повідомлення
221
Репутація
0
Епідемія іде на спад, і ще по телевізору казали, що буде 2 хвилі Свинячого грипу (ну це таке) :D Мабуть вакцину будуть випробовувати...чи ще щось...
Дійсно потрібно менше телевізор дивитись, нерви в порядку будуть (маю на увазі про грип).
І все рівно не можу зрозуміти людей, чому підняли паніку. Якщо людина здорова, чого бігти в аптеку по таблетки, викидати гроші не зрозуміло на що, те саме стосується і хворих (ну в більшості вони звертаються в лікарню). Тільки хуже собі роблять.
Нашим людям , що не кажи, а зроблять по-своєму. Те саме за маски, говорять як правильно, а більшість людей, на вулиці в масках ходять, але коли заходять в магазин скидають, або коли маска не закриває носа...Лікар назначив одне лікування, по дорозі зустріла знайому, вона каже ці погані, купуй ці, бо я їх пила і вони мені бистро допомогли; або дзвонить якійсь там знайомій, і питає що краще (потрібно знати, що не всі можуть лікуватись одними і тими ж таблетками, йому може допомогти, а вам ще хуже буде). Наприклад я не проти, щоб в аптеці ліки відпускались за рецептом...Самолікування погана штука, якщо людина не знає чим хворіє.... :)
Можна прийти до любого лікаря, просто проконсультуватись. Розпитати, як поводити себе в даній ситуації....Заходила на сайт, і там людина написала, що її турбує...і там пішло поїхало, хто які знає препарати такі пише, і так само діагнози встановлюють. :-|

kolya сказав(ла):
А де факти? Хто може дати гарантію, що інформація правдива?
фактів нема, я так розумію....

Сьогодні дивилась наші новини, і там говорилось про те, що не було зафіксовано свинячого грипу (хотя тут роздули, що померло 2 чи 3 людини іменно від цього грипу). Так само в новинах уже, грипу не було, то пневмонія, там ще щось....Короче не можуть розібратись що і до чого...
Політики також розділились гг, ті кажуть , що серйозна проблема, інші що ні... Медики кажуть, що ситуація під контролем..

vk713 сказав(ла):
??????? Як і кожного року в країні оголошують карантин? Як і кожного року смертельні випадки від запалення легень в такій кількості? Я не пам'ятаю такого року. А сезонний грип до летальнлго випадку часто призводив? Чи може саме цього року в населення західної України =не лади= з імунітетом?
Просто колись, мабуть не було такої потреби оголошувати людям, де і скільки людей померло. Подивись статистику смертей за останні роки в Україні.... Кожен раз збільшуються... а ці дані що наводили по телевізору, щось мені мало віриться в їх правдивість....

Те що стосується Тимошенко, ну пока тільки вона допомагала боротись з епідемією..Не раз БЮТ хотіли ухвалити законопроекти по поводу покращення медицини, збільшення зарплат і т.д.,(можливо вона щось і змінила б в державі, але ж палки в колеса ставлять) але ПР і всі остальні були проти цього. Янукович щось там базікає, Яценюк щось також мутить... Після виборів не думаю, що краще стане жити, і політики будуть думати за нас. :)
 

Peace[Duke]

Користувач
Реєстрація
01.05.08
Повідомлення
26
Репутація
0
Кошка в коробке сказав(ла):
Те що стосується Тимошенко, ну пока тільки вона допомагала боротись з епідемією.
туфта. просто её больше всех показывают ЗМИ . Это для неё лучшая предвыборная кампания!имхо.
 

Bu_sh_ka

Користувач
Реєстрація
05.11.07
Повідомлення
211
Репутація
0
Все люди по своей природе эгоцентричны и политики не исключение.Давайте в этой теме будет лучше обсуждать грипп.А власть имущих оставим в покое.Мне намного интереснее будет почитать посты людей кто переболел-у кого он лечился и что ему помогло.Пусть даже это будет "бабушкино средство".
 

FOXXX

МЕДВЕД
Користувач
Реєстрація
09.03.06
Повідомлення
214
Репутація
0
Вік
46