«свобода» наполягає на запровадженні воєнного стану

Sergiy Ryzhuk

Користувач
Реєстрація
27.10.10
Повідомлення
246
Репутація
109
Олег Тягнибок: Чому необхідно вводити воєнний стан

Аргументи Петра Порошенка проти воєнного стану важко назвати переконливими.

Перше, Президент каже, що «у воєнному стані заборонено постачання зброї, продукції подвійного призначення».

Насправді, така заборона має бути застосована виключно до постачання зброї та суміжної продукції державі-агресору, що деякі українські підприємства досі продовжують робити. У разі введення воєнного стану, влада отримає повноваження негайно припиняти діяльність підприємств та відсторонювати їх керівників, якщо вони діють на шкоду національній безпеці.


Друге, на думку Президента, «країнам у стані війни МВФ не дає грошей».

Насправді, в жодних положеннях МВФ не має такої заборони. На практиці, наприклад, саме кредити МВФ відіграли суттєву роль в стабілізації економіки Афганістану, в той час, коли там тривали воєнні дії.


Третє, Порошенко вважає, «що під час воєнних дій захищена законом не лише сторона, яка зазнала агресії, а й країна-агресор».

Насправді, поки Україна не визнає, що стала об’єктом російської військової агресії, Путін продовжуватиме уникати міжнародної відповідальності за введення своїх військ і щоденні обстріли української території та претендувати на роль «миротворця» на Донбасі.


На Донбасі триває російська військова агресія, а в цьому випадку, згідно чинного законодавства, має бути запроваджено воєнний стан.

Чому «Свобода» наполягає на запровадженні воєнного стану, замість нинішнього режиму проведення АТО:

1) Режим воєнного стану дає необхідні правові підстави для застосування армії проти агресора та надає нашим військовикам правові гарантії учасників бойових дій. Також це дозволяє застосовувати положення міжнародних договорів щодо біженців чи внутрішньо переміщених осіб.

2) Режим воєнного стану дозволяє ефективно мобілізувати усі ресурси нації та держави на протидію агресору. Зокрема, надає владі та армії повноваження на законних підставах залучити ресурси олігархів до оборони країни. Ситуація, за якої патріоти воюють за свою країну та жертвують останніми гривнями на підтримку армії, а хтось продовжує отримувати надприбутки або розкрадати державний бюджет – неприпустима!

3) Режим воєнного стану дозволяє швидко нейтралізувати дії посібників агресора та корупціонерів. В тому числі негайно звільняти з посад та притягати до відповідальності чиновників та правоохоронців, припиняти діяльність ЗМІ, які ведуть ворожу пропаганду, забороняти діяльність партій та організацій, якщо вона загрожує, національній безпеці.

4) Режим воєнного стану надає повноваження та покладає відповідальність персонально на Президента України за ситуацію зоні воєнних дій, тоді як нині ця відповідальність розділена між кількома силовими відомствами, між якими не вистачає оперативної координації.

Введення воєнного стану – це виключно питання політичної волі. В середовищі фахівців з цього приводу дискусії не має. Як доказ, перший пункт в проекті рекомендацій нинішніх парламентських слухань «Обороноздатність України у XXІ столітті»: «Розглянути питання введення воєнного стану в районі проведення операції».
 

Shadow84

Користувач
Реєстрація
28.09.06
Повідомлення
153
Репутація
52
Цікаво, А пан Тягнибок хоч раз відвідав зону дії АТО ? Поспілкувався з солдатиками ? І чи відправив би свого сина Гордія на фронт, боронити неньку?
 
  • Подобається
Реакції: Знахарь та kolya

kolya

Гроза морей
Адміністратор
Реєстрація
13.10.06
Повідомлення
692
Репутація
59
Одне питання, а нам війну офіційно хтось об'явив. Офіційна позиція Кремля, що їхній солдатів на Україні немає, а хто там є їм про них не відомо. Значить виходить, що ми оголошуемо війну Росії. А тепер питання через скільки часу українська армія буде повністю розгромлена? Треба бути реалістами і розуміти, щоне виграти нам війни в Росії
 

Sergiy Ryzhuk

Користувач
Реєстрація
27.10.10
Повідомлення
246
Репутація
109
Одне питання, а нам війну офіційно хтось об'явив.
А ви з якою метою цікавитесь? Впевненний, що якби якось ви прийшли додому і на вашому ліжку лежав "ввічливий чоловічок", то ви б і цього не помітили - просто лягли б поруч на підлозі.


Офіційна позиція Кремля, що їхній солдатів на Україні немає, а хто там є їм про них не відомо.
Якщо ви забули, то нагадую, що Крим - це Україна.


Значить виходить, що ми оголошуемо війну Росії.
Раніше вас сварив, а тепер люблю вас читати. Купа не зовсім гарних новин за день, а тут бац - і якась маячня з під ваших рук - і вже не так сумно.


А тепер питання через скільки часу українська армія буде повністю розгромлена? Треба бути реалістами і розуміти, щоне виграти нам війни в Росії
З таким "воїном" як ви, то й тараканам не варто війну оголошувати ...



Ну а стосовно визначень то між "воєнний стан" та "стан війни" різниця, як між "стільцем" та "електричним стільцем".
 

Shadow84

Користувач
Реєстрація
28.09.06
Повідомлення
153
Репутація
52
З таким "воїном" як ви, то й тараканам не варто війну оголошувати ...

Не ввічливо політику, та представнику влади переходити на особистості. То Вам не добавить яскравості і толерантності.


Шкода, що мої питання Ви проігнорували. Українці в нас живуть не лише на західній частині, правда ? Але чомусь пан Тягнибок так не вважає, так як переважно його турне в 2012 - ому році проходило лише теренами західої частини України. Кількість відвідування східної частини України можна полічити пальцями однієї руки. Чому боїмось ? Може влучити яйце, як колись в пана Януковича ? Як на мене пахне дешевим популізмом на тлі патріотичних гасел.
 
  • Подобається
Реакції: Знахарь та kolya

Sergiy Ryzhuk

Користувач
Реєстрація
27.10.10
Повідомлення
246
Репутація
109
Не ввічливо політику, та представнику влади переходити на особистості. То Вам не добавить яскравості і толерантності.
Дякую за пораду! Вся моя суть - це відсутність толерастії та ліберастизму. Констатація Вами цього факту - комплімент мені, тому дякую Вам вдруге ... Ворога я називаю ворогом, війну - війною, таргана - тарганом ... Стосовно влади, то так, я влада, рівно настільки, наскільки владою є Ви і, не приведи Господи, навіть kolya ...


Шкода, що мої питання Ви проігнорували. Українці в нас живуть не лише на західній частині, правда ? Але чомусь пан Тягнибок так не вважає, так як переважно його турне в 2012 - ому році проходило лише теренами західої частини України. Кількість відвідування східної частини України можна полічити пальцями однієї руки. Чому боїмось ? Може влучити яйце, як колись в пана Януковича ? Як на мене пахне дешевим популізмом на тлі патріотичних гасел.
Стосовно того хто скільки і куди їздив, то я навіть не стану уточнювати для Вас цю інформацію. Ефективність політика, голови партії, голови фракції ... не вимірюється кількістю поїздок на фронт (дивіться, як Ви елегантно соромитесь називати війну війною). Якщо ж саме це для Вас є мірилом - голосуйте за Ляшка ;)
 

Shadow84

Користувач
Реєстрація
28.09.06
Повідомлення
153
Репутація
52
Дякую за пораду! Вся моя суть - це відсутність толерастії та ліберастизму. Констатація Вами цього факту - комплімент мені, тому дякую Вам вдруге ... Ворога я називаю ворогом, війну - війною, таргана - тарганом ... Стосовно влади, то так, я влада, рівно настільки, наскільки владою є Ви і, не приведи Господи, навіть kolya ...
А завтра ви пів країни, області, Нетішина назвете ворогами? За розбіжність в думках та домислах. А далі? Фізичнне знищення силовиками? Тож дійсно не забувайте хто є владою.

Стосовно того хто скільки і куди їздив, то я навіть не стану уточнювати для Вас цю інформацію. Ефективність політика, голови партії, голови фракції ... не вимірюється кількістю поїздок на фронт (дивіться, як Ви елегантно соромитесь називати війну війною). Якщо ж саме це для Вас є мірилом - голосуйте за Ляшка ;)

На мою думку, ефективність політика вимірюється РЕАЛЬНИМИ справами , спрямовані для всього народу Українського, а не пустим базіканням з трибуни. І хованням за депутатські мандати.

дивіться, як Ви елегантно соромитесь називати війну війною
До Ващого відома, фротну без війни не існує. Так триває війна, в якій українці вбивають українців. Доки з трибуни лунатимуть заклики правих ( ультра правих) сил, миру в країні годі чекати. Нажаль в нас (країні) не можуть по іншому, тільки з крайнощів в крайнощі.


Також мені цікаво, створюючи теми про Свободу, і про великого Тягнибока, то Ви підготовлюєте ґрунт для майбутніх виборів? Спало на думку після тези про Ляшка. Намагаєтесь підняти падаючий та завідома низький рейтинг ? Декілька місяців тихо було, а тут й теми появляються.
 
  • Подобається
Реакції: Знахарь та kolya

Sergiy Ryzhuk

Користувач
Реєстрація
27.10.10
Повідомлення
246
Репутація
109
Так триває війна, в якій українці вбивають українців. Доки з трибуни лунатимуть заклики правих ( ультра правих) сил, миру в країні годі чекати. Нажаль в нас (країні) не можуть по іншому, тільки з крайнощів в крайнощі.
На війні українці прибирають сміття, яке потрібно було прибрати ще на початку Незалежності і, впевненний, це обійшлося б без крові та жертв ... Проте, на жаль, саме через вроджену толерантність та ліберастизм, Нація нині платить таку страшну ціну ... Слава Богу становище на фронті більш-менш стабілізувалось - кількість машин з живою силою (не толерантно) московитів, що прямують в Україну зрівнялась з кількістю рефрижераторів, що повертаються в Московію з їхніми залишками. Кількість росіян, які НЕ підтримують політику Х@йла поступово зростає але, поки що, знаходяться у прямій залежності від кількості рефрижераторів.




Також мені цікаво, створюючи теми про Свободу, і про великого Тягнибока, то Ви підготовлюєте ґрунт для майбутніх виборів? Спало на думку після тези про Ляшка. Намагаєтесь підняти падаючий та завідома низький рейтинг ? Декілька місяців тихо було, а тут й теми появляються.
А Ви з якою метою цікавитесь? Моя відповідь всерівно Вас не переконає :) Тому відповідатиму не для Вас, а тим хто дійсно хоче отримати відповідь:

1. ВО "Свобода" не мала, не має і не матиме серед свого членства олігархів, аби через підконтрольні ЗМІ висловлювати свої думки та ідеї;
2. Внаслідок ПРИНЦИПОВОЇ позиції на ВО Свобода останнім часом здійснюються масштабні інформаційні атаки з метою дискредитації єдиної націоналістичної політичної сили;
3. Єдине, на що може опиратися ВО "Свобода" у протидії цим атакам - це наше членство та наші прихильники. Саме за допомогою цих людей ми можемо звернутися до кожного Українця.

Ці три пункти і спонукають мене до дописів на даному форумі.
 

Shadow84

Користувач
Реєстрація
28.09.06
Повідомлення
153
Репутація
52
На війні українці прибирають сміття, яке потрібно було прибрати ще на початку Незалежності
Страшні речі Ви говорите. Пам'ятається зі сторінок історії Гітлер також прибирав сміття, після приходу до влади. Очищував арійську расу від інших. Якось так....

1. ВО "Свобода" не мала, не має і не матиме серед свого членства олігархів, аби через підконтрольні ЗМІ висловлювати свої думки та ідеї;
2. Внаслідок ПРИНЦИПОВОЇ позиції на ВО Свобода останнім часом здійснюються масштабні інформаційні атаки з метою дискредитації єдиної націоналістичної політичної сили;
3. Єдине, на що може опиратися ВО "Свобода" у протидії цим атакам - це наше членство та наші прихильники. Саме за допомогою цих людей ми можемо звернутися до кожного Українця.

А як же ж , що до Вас, особисто. Вашого бізнесу в США та проживання сім`ї в Штатах. Це я по пункту першому. В якійсь мірі, Ви й являєтесь заможньою, олігархічною людиною в Нетішинських кругах. Чи в вас партія простих робітників ?

В наслідок вашої ПРИНЦИПОВОЇ позиції ВО Свобода ми й маємо війну в Україні (частково й ви тут примішані) . Де гинуть люди. Занадто форсували процес дерусифікації. Відміна регіональних мов ( на сході людей то більше проживає ніж на заході країни). Ленінопад ( для когось, особливо для старшого покоління то являється символом їх молодості, чому б не можна було б продати на аукціоні Ленінів, як то було зроблено в Литві в свій час). Постійний і безглуздий спір щодо С. Бандери та дня перемоги. (події у Львові 2010 - 2013 роки). Далі продовжувати? Краще б дійсно справами зайнялися.

Певен, Українці зважено підійдуть до виборів у ВР. А екзит поли вже тому свідчать.
 

Sergiy Ryzhuk

Користувач
Реєстрація
27.10.10
Повідомлення
246
Репутація
109
Страшні речі Ви говорите. Пам'ятається зі сторінок історії Гітлер також прибирав сміття, після приходу до влади. Очищував арійську расу від інших. Якось так....
))))) Слідуючи Вашій логіці, то прибирання В УСІХ чотирьох кутках помешкання перетворює людину у гітлерівця, а ПОВНЕ виліковування хвороби - у фашиста ...



А як же ж , що до Вас, особисто. Вашого бізнесу в США та проживання сім`ї в Штатах. Це я по пункту першому. В якійсь мірі, Ви й являєтесь заможньою, олігархічною людиною в Нетішинських кругах. Чи в вас партія простих робітників?
Ну от, до цього посту Ви були прикладом політичної святості та цнотливості, не переходячи на особистості, а тепер ... опустилися до мого рівня. Але визначенням мене як "алігархъ" - розсмішили. Дякую! Користуючись нагодою, та незважаючи на Вашу вже упереджену позицію щодо мене, запрошую Вас до себе у гості. Правда! Беріть з собою "kolya'на" та приходьте! Не забудьте з собою фотокамеру - я дозволю Вам зняти "святая-святих" мого олігархічного помешкання. Тільки, будь-ласка, негайно і ВЖЕ СЬОГОДНІ відреагуйте на моє запрошення - аби потім не звинувачували ж мене у тому, що я підготувався до Вашого візиту (змінив золотий унітаз на звичайний, тощо).


В наслідок вашої ПРИНЦИПОВОЇ позиції ВО Свобода ми й маємо війну в Україні (частково й ви тут примішані). Де гинуть люди. Занадто форсували процес дерусифікації. Відміна регіональних мов (на сході людей то більше проживає ніж на заході країни).
Маячня, продукована московитськими пропагандонами. Відміна "закону" Ківалова-Колєсніченка АБСОЛЮТНО НІЯК не вплинула на використання російської мови у побуті. І ще один момент, про який Ви (через природню сором"язливість?) не згадуєте - цей закон не відмінений, бо цю відміну Турчинов, на жаль, не підписав.


Ленінопад ( для когось, особливо для старшого покоління то являється символом їх молодості, чому б не можна було б продати на аукціоні Ленінів, як то було зроблено в Литві в свій час). Постійний і безглуздий спір щодо С. Бандери та дня перемоги. (події у Львові 2010 - 2013 роки). Далі продовжувати? Краще б дійсно справами зайнялися.
Зверніть увагу, наскільки Ви упереджені у межах одного абзацу. З одного боку пробуєте знайти компроміс з ленінами, а з іншого підкреслюєте "безглуздість" дискусії по С.Бандері. Насправді саме це і є маніпуляцією ;)

Певен, Українці зважено підійдуть до виборів у ВР. А екзит поли вже тому свідчать.
На превеликий жаль, українці до процесу вибору підходять емоційно, що й показали останні вибори. Але ВО "Свобода", як державницька націоналістична сила, НІКОЛИ не буде загравати на почуттях та емоціях - тому що соціологічні показники НІКОЛИ не були метою партії. Програмові засади та риторика партії незмінні вже більше 20 років - ми не змінюємо їм на догоду електоральному "тренду", адже це перетворило б партію у тимчасовий кон"юктурний проект.

"І настане день, коли один скаже: "Слава Україні!", і мільйони відповідатимуть йому: "Героям Слава!" С.Бандера
 

kolya

Гроза морей
Адміністратор
Реєстрація
13.10.06
Повідомлення
692
Репутація
59
))))) Слідуючи Вашій логіці, то прибирання В УСІХ чотирьох кутках помешкання перетворює людину у гітлерівця, а ПОВНЕ виліковування хвороби - у фашиста ...
Тобто Ви прирівнюете людей до сміття? тоді питання чим свобода краща від комунічтичної партії яку вона так ненавидить?
 

Shadow84

Користувач
Реєстрація
28.09.06
Повідомлення
153
Репутація
52
))))) Слідуючи Вашій логіці, то прибирання В УСІХ чотирьох кутках помешкання перетворює людину у гітлерівця, а ПОВНЕ виліковування хвороби - у фашиста ...
Тільки у тому випадку , якщо у помешканні йде війна, і гинуть родичі, брати, сестри. А щодо хвороби, в нас же кожен являється лікарем, то й відповідні й діагнози..

Ну от, до цього посту Ви були прикладом політичної святості та цнотливості, не переходячи на особистості, а тепер ... опустилися до мого рівня. Але визначенням мене як "алігархъ" - розсмішили. Дякую! Користуючись нагодою, та незважаючи на Вашу вже упереджену позицію щодо мене, запрошую Вас до себе у гості. Правда! Беріть з собою "kolya'на" та приходьте! Не забудьте з собою фотокамеру - я дозволю Вам зняти "святая-святих" мого олігархічного помешкання. Тільки, будь-ласка, негайно і ВЖЕ СЬОГОДНІ відреагуйте на моє запрошення - аби потім не звинувачували ж мене у тому, що я підготувався до Вашого візиту (змінив золотий унітаз на звичайний, тощо).


Ось, негайно і вже сьогодні реагую на ваше запрошення. Мене не цікавить ваше помешкання в Україні, Нетішині. А ось щодо помешкання в Америці, було б цікаво дізнатись, та марку автомобіля, на якому пересувається Ваша дружина. Та й логічне питання появляється. Щодо партіотизму, та виховання. Як на мене, справжні патріоти мешкають в Україні, працюють на економіку України, будують бізнес в Україні, та й дітей своїх виховують на своїй Богом даній землі. Чи я в чомусь помиляюсь ?

)))))
Маячня, продукована московитськими пропагандонами. Відміна "закону" Ківалова-Колєсніченка АБСОЛЮТНО НІЯК не вплинула на використання російської мови у побуті. І ще один момент, про який Ви (через природню сором"язливість?) не згадуєте - цей закон не відмінений, бо цю відміну Турчинов, на жаль, не підписав.

Добре, що клепки в Турчинова хватило. Інакше, таким рішенням градус протистояння лише б збільшувався. Вважайте, що саме через такі ініціативи "Свободи" до лав ДНР и ЛНР приплюсовалась би певна кількість українців. Підтримка була б більшою, що призвело б вже сьогодні до ще більших втрат людей, як з однієї так і з іншої сторони. Тай то не мені пояснюйте, а поясніть людям на сході країни, про використання російскої у побуті. Для прикладу, згадайте про славнозвісні закони від 16 січня 2014 року , і маштабну реакцію людей на майддані.

)))))
Зверніть увагу, наскільки Ви упереджені у межах одного абзацу. З одного боку пробуєте знайти компроміс з ленінами, а з іншого підкреслюєте "безглуздість" дискусії по С.Бандері. Насправді саме це і є маніпуляцією ;)
Даним абзацом я хочу пояснити, що особисто для мене, подальше утотожнення Українське і "Свобода" ще більше різняться. Зі сходу ж ніразу і ніхто не їхав до Львова руйнувати пам`ятник Бандері? Тоді ж яке моральне право має "Совбода" в протилежному? Це ж і є српаведливість ? В плані вирішення даної проблеми, знаходження компромісу, мені сподобалось рінешшя в Литві, що я і привів у приклад. Але ж ні, варто пройти шлях через насилля. А насилля в свою чергу і породжує лише насилля. На кожну дію є своя протидія. І розхитування човника політичної напруженості призведе до ще більшого вибуху смертей.

)))))
На превеликий жаль, українці до процесу вибору підходять емоційно, що й показали останні вибори. Але ВО "Свобода", як державницька націоналістична сила, НІКОЛИ не буде загравати на почуттях та емоціях - тому що соціологічні показники НІКОЛИ не були метою партії. Програмові засади та риторика партії незмінні вже більше 20 років - ми не змінюємо їм на догоду електоральному "тренду", адже це перетворило б партію у тимчасовий кон"юктурний проект.
Нагадало фразу одного відомого політика минулого: "Движению нашему не смогли повредить никакие преследования его вождей, никакая клевета, никакая напраслина. Из всех преследований оно выходило все более и более сильным, потому что идеи наши верны, цели наши чисты и готовность наших сторонников к самопожертвованию — вне всякого сомнения."

І якщо Ви з цим твердженням погоджуєтесь, тоді й пошукайте чиє то твердження.


 
  • Подобається
Реакції: Знахарь та kolya

Sergiy Ryzhuk

Користувач
Реєстрація
27.10.10
Повідомлення
246
Репутація
109
Тобто Ви прирівнюете людей до сміття? тоді питання чим свобода краща від комунічтичної партії яку вона так ненавидить?

Ні, сміттям я називаю ворогів України, які в обов"язковому порядку мають бути винищені, як і сміття з помешкання. Тому не пересмикуйте і визначайтесь ;)[DOUBLEPOST=1406710256][/DOUBLEPOST]
Тільки у тому випадку , якщо у помешканні йде війна, і гинуть родичі, брати, сестри. А щодо хвороби, в нас же кожен являється лікарем, то й відповідні й діагнози.
Дууууже дешевий злив ;) Ок, тоді чекайте поки дійде черга до "... гинуть родичі, брати, сестри ...". Традиційна позиція "моя хата зкраю", ось лише поспішаю нагадати Вам, що "крайня хата першою горить".




Ось, негайно і вже сьогодні реагую на ваше запрошення. Мене не цікавить ваше помешкання в Україні, Нетішині. А ось щодо помешкання в Америці, було б цікаво дізнатись, та марку автомобіля, на якому пересувається Ваша дружина. Та й логічне питання появляється. Щодо партіотизму, та виховання. Як на мене, справжні патріоти мешкають в Україні, працюють на економіку України, будують бізнес в Україні, та й дітей своїх виховують на своїй Богом даній землі. Чи я в чомусь помиляюсь ?
Ні, Ви не в чому не помиляєтесь! Це суть Ваша! Заключається вона в тому, аби звести на людину наклеп ... а потім злитись на якусь маячню - типовий приклад маніпуляції. Будьте ж чоловіком - прийміть запрошення і перевірте, як я живу. Ну або спростуйте власний наклеп на мене і перепросіть. Ну а закінчимо з цією справою - публічно поговоримо про мою сім"ю. Як бачите, я цього абсолютно не уникаю.



Добре, що клепки в Турчинова хватило. Інакше, таким рішенням градус протистояння лише б збільшувався. Вважайте, що саме через такі ініціативи "Свободи" до лав ДНР и ЛНР приплюсовалась би певна кількість українців. Підтримка була б більшою, що призвело б вже сьогодні до ще більших втрат людей, як з однієї так і з іншої сторони. Тай то не мені пояснюйте, а поясніть людям на сході країни, про використання російскої у побуті. Для прикладу, згадайте про славнозвісні закони від 16 січня 2014 року , і маштабну реакцію людей на майддані.
Ну а тут стовідсоткова та відверта БРЕХНЯ. Ініціатива по скасуванню одіозного закону була НЕ СВОБОДІВСЬКОЮ ;) вивчайте предмет, перед тим як щось стверджувати, адже це лише підтверджує Вашу обмеженність та не компетентність. Чи це було заплановане оббріхування з Вашого боку? :)


Даним абзацом я хочу пояснити, що особисто для мене, подальше утотожнення Українське і "Свобода" ще більше різняться. Зі сходу ж ніразу і ніхто не їхав до Львова руйнувати пам`ятник Бандері? Тоді ж яке моральне право має "Совбода" в протилежному? Це ж і є српаведливість ? В плані вирішення даної проблеми, знаходження компромісу, мені сподобалось рінешшя в Литві, що я і привів у приклад. Але ж ні, варто пройти шлях через насилля. А насилля в свою чергу і породжує лише насилля. На кожну дію є своя протидія. І розхитування човника політичної напруженості призведе до ще більшого вибуху смертей.
Ну от знову відверта брехня! Ну вивчіть же питання аби дискутувати! В т.ч. і про зруйновані пам"ятники С.Бандері.


Нагадало фразу одного відомого політика минулого: "Движению нашему не смогли повредить никакие преследования его вождей, никакая клевета, никакая напраслина. Из всех преследований оно выходило все более и более сильным, потому что идеи наши верны, цели наши чисты и готовность наших сторонников к самопожертвованию — вне всякого сомнения."

І якщо Ви з цим твердженням погоджуєтесь, тоді й пошукайте чиє то твердження.
Не буду шукати джерело, але, в принципі, погоджуюсь і перефразовую - ніяке Ваше, п.Shadow84, оббріхування ВОС чи наклепи на мене особисто не переконають мене та моїх однодумців, що "ідеї наші вірні, цілі чисті" і далі по тексту ...


... і, повторюю, будь-ласка, не будьте нікчемою! Якщо мали сміливість оббріхати мене одіозним визначенням "олігарх", то будьте чоловіком і майте гідність перевірити моє олігархічне помешкання. Якщо ж ні - то перепросіть публічно, точно так, як і оббріхали ...

... і давайте вже якось без зливу ;) ...
 

Shadow84

Користувач
Реєстрація
28.09.06
Повідомлення
153
Репутація
52
Дууууже дешевий злив ;) Ок, тоді чекайте поки дійде черга до "... гинуть родичі, брати, сестри ...". Традиційна позиція "моя хата зкраю", ось лише поспішаю нагадати Вам, що "крайня хата першою горить".

Маю вас розачарувати, так як маю певних рідних, що мешкають в Єнакієво. І красно Вам дякую, і Вашій політичній силі за зруйнований будинок, відсутність роботи, і т п. Добре що поки всі живі і здорові. Мої всі знаходяться в Україні, в різних її кутках. В той час, як ваша родина захищена водами Атлантичного океану. Це щодо традиційної позиції. І Вас то ще дійсно черга не дійшла.

Ні, Ви не в чому не помиляєтесь! Це суть Ваша! Заключається вона в тому, аби звести на людину наклеп ... а потім злитись на якусь маячню - типовий приклад маніпуляції. Будьте ж чоловіком - прийміть запрошення і перевірте, як я живу. Ну або спростуйте власний наклеп на мене і перепросіть. Ну а закінчимо з цією справою - публічно поговоримо про мою сім"ю. Як бачите, я цього абсолютно не уникаю..

Я не являюсь ні політичним діячем, ні представником будь - якої політичної сили. Тому сенсу в наклепі я взагалі не бачу. Ви час від часу говорили про люстраційні процеси ? А суть в люстрації визначається як процес, спрямований на встановлення відповідності правді свідчень громадян України, які претендують на керівні посади в органах законодавчої, виконавчої, судової влади, в дошкільних закладах, школах, гімназіях, коледжах, вищих навчальних закладах, виборчих комісіях, засобах масової інформації, політичних партіях і громадських організаціях в Україні. Наразі я взагалі не в Нетішині знаходжусь. Ви говорите наклеп ? А що з тієї інформації є не правдивим ? Декларацію про доходи Вашого бізнесу в США я не бачив. Фінансових документів так само. Все будується лише на здогатках, які Ви ще не спростували.

Ну а тут стовідсоткова та відверта БРЕХНЯ. Ініціатива по скасуванню одіозного закону була НЕ СВОБОДІВСЬКОЮ ;) вивчайте предмет, перед тим як щось стверджувати, адже це лише підтверджує Вашу обмеженність та не компетентність. Чи це було заплановане оббріхування з Вашого боку?
Я лише залишу ссилку http://ua.112.ua/politika/svoboda-v...on-pro-movi-kivalova-kolesnichenka-87772.html

Не буду шукати джерело, але, в принципі, погоджуюсь і перефразовую - ніяке Ваше, п.Shadow84, оббріхування ВОС чи наклепи на мене особисто не переконають мене та моїх однодумців, що "ідеї наші вірні, цілі чисті" і далі по тексту ...

Для Вас особисто підскажу, що то слова Адольфа Гітлера про його партію, після приходу до влади. Висновки робіть самі...

і, повторюю, будь-ласка, не будьте нікчемою! Якщо мали сміливість оббріхати мене одіозним визначенням "олігарх", то будьте чоловіком і майте гідність перевірити моє олігархічне помешкання. Якщо ж ні - то перепросіть публічно, точно так, як і оббріхали ...
Ось тут Ви не праві. Особисто я Вас не ображав нікчемою і іншими словами, ні інших учасників діалогу. Майте повагу до учасників дискуції. Ви ж як представник політ сили, маєте розуміти, що окрім мене форум багато людей відвідають. І майте повагу, принаймі в тому ,що слово "Олігарх" не має одіозного визначення. Навпаки, показує цілеспрямованість людини, здатність побудувати капіталістичну систему, інакомислення і т.п. Якщо й людина досягла в свому житті самостійно певного рівня розвитку, завдяки клопіткій праці, то в цьому абсолютно не має нічого поганого. Чи можливо Ви маєте інше інтерпретування слова "Олігарх" ? Поясніть.


В т.ч. і про зруйновані пам"ятники С.Бандері.
Можливо я в тому й помиляюсь, але такі явища (руйнування пам`ятників) ставлять "Свободу" на рівні з "КПУ" та " Регіонами".

... і давайте вже якось без зливу ;) ...
На мій погляд, зливає свій рейтинг саме Ви.
 
  • Подобається
Реакції: Знахарь та kolya

sonic

злий вуйко
Адміністратор
Реєстрація
31.08.06
Повідомлення
404
Репутація
56
не читав весь тред... свобода може вимагати шо хоч, але якшо військовий час то перевоборів депутатів не буде...так свобода хоче перевибори чи боїться їх поставим питання так.
 
  • Подобається
Реакції: kolya

Sergiy Ryzhuk

Користувач
Реєстрація
27.10.10
Повідомлення
246
Репутація
109
не читав весь тред... свобода може вимагати шо хоч, але якшо військовий час то перевоборів депутатів не буде...так свобода хоче перевибори чи боїться їх поставим питання так.

целише свідчить, що Ви повелися на маніпуляцію ;)

отже, вибори під час воєнного стану, якого вимагає Свобода, МОЖЛИВІ
під час стану війни - НЕ МОЖЛИВІ

різниця між цими визначеннями, як між стільцем та електричним стільцем (я писав це вище для Вашого колегі)

а тепер я відпасую Ваше ж запитання до Вас: "Свобода хоче перевиборів чи боїться?" ;)[DOUBLEPOST=1406966600][/DOUBLEPOST]Вітаю всіх!

Президент України (попереднє місце роботи - олігарх) переклав тягар війни на плечі звичайних українців. Введено новий податок - 1,5% від прибутків.

10569085_717241464990790_15534995049662453_n.jpg
 
  • Подобається
Реакції: КсюшаM

sonic

злий вуйко
Адміністратор
Реєстрація
31.08.06
Повідомлення
404
Репутація
56
  • Подобається
Реакції: kolya

Shadow84

Користувач
Реєстрація
28.09.06
Повідомлення
153
Репутація
52
а що робити з областями де проходить вiйна? як там провести вибори? як будуть врахованi iх голоси? чи там вже не лишилось украiнцiв?
 
  • Подобається
Реакції: kolya

sonic

злий вуйко
Адміністратор
Реєстрація
31.08.06
Повідомлення
404
Репутація
56
@Shadow84 я ж про шо говору, якшо об'явти воєний стан у нас буде жопа
 

Sergiy Ryzhuk

Користувач
Реєстрація
27.10.10
Повідомлення
246
Репутація
109
серйозно? а киньте мені ссилку на конституцію де написано що під час воєного стану можна проводити вибори..

Будь-ласка ;)

Стаття 64. Конституційні права і свободи людини і громадянина не можуть бути обмежені, крім випадків, передбачених Конституцією України.
В умовах воєнного або надзвичайного стану можуть встановлюватися окремі обмеження прав і свобод із зазначенням строку дії цих обмежень. Не можуть бути обмежені права і свободи, передбачені статтями 24, 25, 27, 28, 29, 40, 47, 51, 52, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63 цієї Конституції.[DOUBLEPOST=1407136522][/DOUBLEPOST]
а що робити з областями де проходить вiйна? як там провести вибори? як будуть врахованi iх голоси? чи там вже не лишилось украiнцiв?

Не знаєш як робити - дійпо закону. (с) :)
 
  • Подобається
Реакції: КсюшаM