ТУРИЗМ

strange_giRL

Користувач
Реєстрація
31.07.07
Повідомлення
28
Репутація
0
Вік
32
желаение всей моей жизни хоть раз поехать в Карпаты) вот сильно хо4у покарабкатся по горам) кого не спрошу, все говорят, 4то просто супер! 4то классно))дада))) я наверное единственный 4еловек, который не был в Карпатах))
 

Fishman

Користувач
Реєстрація
06.06.07
Повідомлення
102
Репутація
0
strange_giRL сказав(ла):
я наверное единственный 4еловек, который не был в Карпатах))
Не переживай, я також ще ні разу не був Карпатах, хоча дуже хочу там побувати!!!!:-(
 
K

Kate

Fishman сказав(ла):
Не переживай, я також ще ні разу не був Карпатах, хоча дуже хочу там побувати!!!!
А я цього літа впереш на декілька днів їздила в Карпати! А-а-а-а!!! Хоче ще!
Ліс, гори... краса!
А ще ведмеді.:D Я то їх там не бачила, але мене постійно ними лякали. Ми навіть сокиру брали - для боротьби з ведмедями. (Ну, це мені так сказали.:D )
 

Федька

PsychoSurfer
Користувач
Реєстрація
05.04.07
Повідомлення
506
Репутація
31
А я не знаю де знаходиться наш турклуб... Може хто підскаже.
Літом я познайомився з одним Толіком, він сказав що він там з головних...
Після того напевно не було потреби і я більше цим не цікавився...
Хоча такі звязки мати корисно

Сам маю за плечами 4 піших походи: 3 в Карпати(Чорногори, Горгани), 1 в Кримські гори.

Будудуть пропозиції... хоча які зараз пропозиції
але я всеодно кудись би подався в простий похід
 

Fishman

Користувач
Реєстрація
06.06.07
Повідомлення
102
Репутація
0
Федька сказав(ла):
Літом я познайомився з одним Толіком, він сказав що він там з головних...
Ага знаєм ми цих Толіків:) , я сам колись активно займався туризмом, але зараз закинув це діло(так і не попавши в Карпати, я більше по нашим краям і по спортивній частині туризму:) ), все часу не вистачає - робота клята не пускає:-( . Хоча часом так хочеться все кинути , спакувати рюкзак і махнути десь подалі від цього всього!!!!!!
 

Explorer

Користувач
Реєстрація
23.02.07
Повідомлення
173
Репутація
0
Kate сказав(ла):
Ми навіть сокиру брали - для боротьби з ведмедями
:D Це щоб харакірі по-українськи зробити???:) Взагалі, мІшки в Карпатах є, але їх малувато.
 

Федька

PsychoSurfer
Користувач
Реєстрація
05.04.07
Повідомлення
506
Репутація
31
Fishman сказав(ла):
Хоча часом так хочеться все кинути , спакувати рюкзак і махнути десь подалі від цього всього!!!!!!
як я тебе розумію
 

Федька

PsychoSurfer
Користувач
Реєстрація
05.04.07
Повідомлення
506
Репутація
31
_AMATOR_,
ти ж там точно не був...
 

ykovalenko

Користувач
Реєстрація
12.02.07
Повідомлення
19
Репутація
0
Крим - форевер. Карпати, еее..., на другому місці і без шансів (моря нема!). Дві фото з цього року - ранок на морі поблизу Алупки та тусовка у Воронцовсьому паркі.
 

_АнзЮшка_

Користувач
Реєстрація
22.10.08
Повідомлення
17
Репутація
0
О_о да...Туризм це круто.Кожен рік між школами та краєзнавчим центром проводять туристичні змагання.Я вже 2 рази брала в них участь.Дуже сподобалось:) Нас відвозили в ліс на 2 дні з ночовкою.Ну і там вдень проводились конкурси:скалолазання,в*язання вузлів,орієнтування на місцевості...Взагалі прикольно було.Цього року знов піду.Люди,займайтесь туризмом,бо це нетільки весело,а й дуже корисно...
 

_FraeR_

Користувач
Реєстрація
30.07.08
Повідомлення
23
Репутація
0
Вік
31
ооо Туризм ----- це супер!!! Я от почав недавно займатись цим, мені дуже подобається. От в слідуючу п"ятницю от підем в перший одноденний похід,думаю буде цікаво. Туризм - це хороший вид спорту! )))
 

_FraeR_

Користувач
Реєстрація
30.07.08
Повідомлення
23
Репутація
0
Вік
31
Підскажіть будь-ласка, може хто знає де можна знайти топографічні карти(туристичні) чи десь заказувати чи купити, що небудь?!
 
S

ShakuR

Мендор якщо ти справді урист ти мігби написати мені хотяб половину пунктів які входять до кошторис Будьласка
 

Mendor

Користувач
Реєстрація
18.07.06
Повідомлення
73
Репутація
0
ShakuR сказав(ла):
якщо ти справді урист ти мігби написати мені хотяб половину пунктів які входять до кошторис

З радістю якщо ти викладеш своє прохання більш зрозуміло?
 

Petake :-)

Користувач
Реєстрація
18.08.07
Повідомлення
324
Репутація
2
-High_Floyd, ----- 1місце серед туристів Нетішина .
такіх красот як на фото мало хто бачив на влясні очі.
 

High_Floyd

Користувач
Реєстрація
02.09.08
Повідомлення
8
Репутація
0
Вік
40
Дякую Петро.:)
В свою чергу тоді скажу:
-Petake, ---- 1місце серед велосипедистів Нетішина.
Стільки тисяч км. за сезон мало хто накручує:D
 

$Cent$

Користувач
Реєстрація
26.09.08
Повідомлення
8
Репутація
0
Вік
29
Про туризм в Нетішині неможна казати нічого бо його просто немає, є окремі люди які займаються індивідуально, а в МІСТІ нічого не робиться. А краєзнавчий центр зі своїми пантами тільки все партачить, бо якби вони хочаб бачили що таке туризм а так просто видєлуються вони навіть у ступеневі походи не ходять, та й змагання у них просто для галочки, якщо кому цікаво перевірте самі. хто бачив краєзнавчі змагання можете зрівняти з нормальним рівнем 24 січня цього року в спортиввно тренувальному комплексі ЗДПО-1 (на пожаркє). вхід вільний.
БЙУСЬ ОБ ЗАКЛАД ЩО ВОНИ БУДУТЬ СМІШНІ (А МОЖЕ Й ВЗАГАЛІ НЕ ВИСТАВЛЯТЬ КОМАНДИ)>:eek:
 

_FraeR_

Користувач
Реєстрація
30.07.08
Повідомлення
23
Репутація
0
Вік
31
$Cent$,
вони виставлять команду,да буде смішно..)) але у нас є туризм в бурсі ходимо займаємось,тільки почали збирати команду свою, і там будуть всі походи,ступеневі в тому числі якщо ми захочемо то буде все як у туристів.