ТУРИЗМ

Freid

Користувач
Реєстрація
20.01.09
Повідомлення
2
Репутація
0
$Cent$ сказав(ла):
Про туризм в Нетішині неможна казати нічого бо його просто немає, є окремі люди які займаються індивідуально, а в МІСТІ нічого не робиться. А краєзнавчий центр зі своїми пантами тільки все партачить, бо якби вони хочаб бачили що таке туризм а так просто видєлуються вони навіть у ступеневі походи не ходять, та й змагання у них просто для галочки, якщо кому цікаво перевірте самі. хто бачив краєзнавчі змагання можете зрівняти з нормальним рівнем 24 січня цього року в спортиввно тренувальному комплексі ЗДПО-1 (на пожаркє). вхід вільний.
БЙУСЬ ОБ ЗАКЛАД ЩО ВОНИ БУДУТЬ СМІШНІ (А МОЖЕ Й ВЗАГАЛІ НЕ ВИСТАВЛЯТЬ КОМАНДИ)>:eek:

Цікаво, звідки людина, яка ніколи не була в Краєзнавчому центрі може говорити про його діяльність? І, що означає "зі своїми пантами тільки все партачить", та "бо якби вони хочаб бачили що таке туризм а так просто видєлуються"? А на рахунок змагань, які вони проводять "просто для галочки", можна сказати, що Краєзнавчий центр проводить змагання місцевого значення, з метою популяризації туризму серед учнів Нетішина, а змагання, які будуть в ЗДПО-1 24.01.2009 є змаганнями обласного рівня. То яка може йти мова про порівняння?
Більше того, в нашому місті вже понад два роки функціонує Нетішинський міський осередок Федерації спортивного туризму України. Цікаво, що вони зробили за весь цей термін для розвитку туризму в нашому місті, які в них є наробки та досягнення на відміну від Краєзнавчого центру?
 

Ш_п-Он_кА

Користувач
Реєстрація
09.08.08
Повідомлення
17
Репутація
0
оооОО ТУриЗм....Це СупеР..я займала 3-4 рокі...була В крИму ПроходиЛи 180 км...за 13 днів))БУло суПер...атак одно денні-і шести денні хочили часто,навіть не памятаю кількість їх)))
ЇЗдиЛи на ЗмагаННя ОблаСнІ....Там ВопрЩе СупеР))
Но КамЯнець-ПоділЬськ і Хмельницький КоманДи вияВилися СильніШими За нас((

ТурІз Це КрутО....)
ЛюбЛю йоГо...
А ще....Я в В ФедерАціЇ ТУрИзму)):-[
 

$Cent$

Користувач
Реєстрація
26.09.08
Повідомлення
8
Репутація
0
Вік
29
Freid сказав(ла):
Цікаво, звідки людина, яка ніколи не була в Краєзнавчому центрі може говорити про його діяльність? І, що означає "зі своїми пантами тільки все партачить", та "бо якби вони хочаб бачили що таке туризм а так просто видєлуються"? А на рахунок змагань, які вони проводять "просто для галочки", можна сказати, що Краєзнавчий центр проводить змагання місцевого значення, з метою популяризації туризму серед учнів Нетішина, а змагання, які будуть в ЗДПО-1 24.01.2009 є змаганнями обласного рівня. То яка може йти мова про порівняння?
Більше того, в нашому місті вже понад два роки функціонує Нетішинський міський осередок Федерації спортивного туризму України. Цікаво, що вони зробили за весь цей термін для розвитку туризму в нашому місті, які в них є наробки та досягнення на відміну від Краєзнавчого центру?


Цікаво чого це я не був КЦ? Я там працював і мені досі не хочеться про це згадувати, це зовсім не та організація про яку можна з гордістю розповідати. Шановний Фрейд міняй логін (Фрейд був розумною людиною) Цікаво порівняти КЦ та Нетішинський осередок? давай. КЦ скільки років уже існує? і де його надбання? Осередок два роки. КЦ бюджетно організація! Осередок намає фінансування. КЦ не може організувати міські змагання на які виділяються освітою гроші! Осередок без фінансування проводить Обласні, а міські ми плануємо організувати і тоді побачимо рівень підготовки ВСІХ. КЦ скільки років тренує команди і у них немає достойної щоб виставити ВДОМА на змагання. Як вам такі порівняння. А далі просто ФАКТИ. 1. Чому за весь період існування КЦ не було спортивних походів доки не зявися СЄДОВ. 2. Чому немає спортивних походів після того як він пішов. 3. Чому міскі змагання проводяться з порушеннями правил змагань(хтось з КЦ їх хочаб раз прочитав). 4. Чому в 2008 році на міських змаганнях перемогла команда ЗОШ №2 а на обласні поїхала навіть не збірна команда міста а суто команда КЦ. 5 Де взялись спортивні розряди коли ці діти ніколи не були в поході і не приймали участь ні в яких інших змаганнях. 6. Хто небудь з КЦ знає про бальний розрахунок та за що присвоюються розряди (спорт комітет у томуж числі). 7. Чому КЦ БОЇТЬСЯ запросити на свої змагання інші команди окрім шкіл міста. Знайдіть відповіді хочаб на ці запитання, а їх є набагато більше, і ви отримаєте такі ФАКТИ за якими можна на КЦ й до суду звернутись. Дуже надіюсь що ця тема буде мати продовження, та з нетерпінням чекаю відповіді. А.В. СЄДОВ
 

Freid

Користувач
Реєстрація
20.01.09
Повідомлення
2
Репутація
0
Cent, безумовно, Ви значна постать в творенні туристичної історії міста. Та що там міста, Всесвіту. Ваш високий професіоналізм, мабуть, досі згадують в Краєзнавчому центрі. Втрата Вас для КЦ велике горе. І те незначне, що Ви змогли зробити для нього, назавжди залишиться в пам'яті працівників КЦ.
Ви були великим поводирем, вправним керівником спортивних походів. До Вас мало хто на цій землі знав слово «похід».
Ви були високопрофесійним організатором змагань, та першокласним знавцем, а, можливо автором Правил змагань. Крім Вас їх ніхто не читав.
Лише Ви володієте утаємниченими, древніми секретами бального розрахунку складності дистанцій, і таїнством присвоювання спортивних розрядів.
Ви не боялись нічого, і нікого. Лише Вам відомі секретні факти за, якими можна притягнути до суду кого завгодно, будь-то вбивця Кеннеді, чи герой роману Достоєвського «Ідіот».
Все це звеличує Вас, піднімає над сірою масою тупих, нікчемних, ницих, неосвічених нетуристів.
Ви герой. Вічна Вам пам’ять.
 

High_Floyd

Користувач
Реєстрація
02.09.08
Повідомлення
8
Репутація
0
Вік
40
Алтай-2009

11321024p

11321255p

11321257p

11321554p

11322039p

11422989p

11423006p

11423049p

11423061p

11423331p



Решта фотографій тут: http://high-floyd.io.ua/album271689
 

High_Floyd

Користувач
Реєстрація
02.09.08
Повідомлення
8
Репутація
0
Вік
40
Алтай-2009

.
 

Zidane

Користувач
Реєстрація
26.07.06
Повідомлення
55
Репутація
0
Вік
41
Буковель 2010

Їздив минулого тиждня на лижню в Карпати, ось декілька фоток
 

Вкладення

  • буковель 2010.._новый размер.jpg
    буковель 2010.._новый размер.jpg
    163.5 КБ · Перегляди: 82
  • буковель 2010._новый размер.JPG
    буковель 2010._новый размер.JPG
    184.6 КБ · Перегляди: 62
  • буковель 2010_новый размер.JPG
    буковель 2010_новый размер.JPG
    178.6 КБ · Перегляди: 65

Toks

Користувач
Реєстрація
27.01.10
Повідомлення
23
Репутація
0
Всім привіт!
Є така цікава пропозиція, може будуть бажаючі.
В Нетішині скал немає але ти паче є можливість тренуватись по напрямку гірський туризм, альпінізм, якшо комусь цікаво звертайтесь
0966625664 - Анатолій
 

ladaolga

Користувач
Реєстрація
26.02.08
Повідомлення
11
Репутація
0
...планы??

Добрый день... High Floyd!
... простите, а куда дальше собираетесь ??
... новичков возьмете??
 

KyM_gossip_girl

Користувач
Реєстрація
13.09.08
Повідомлення
65
Репутація
1
Toks сказав(ла):
В Нетішині скал немає але ти паче є можливість тренуватись по напрямку гірський туризм, альпінізм,
а детальніше будь ласка можна ?
я зацікавився
 

Toks

Користувач
Реєстрація
27.01.10
Повідомлення
23
Репутація
0
Детальніше про гірський туризм, альпінізм:
в Google Нетішинський міський осередок ФСТУ а там буде видно
 

Mendor

Користувач
Реєстрація
18.07.06
Повідомлення
73
Репутація
0
ladaolga сказав(ла):
Добрый день... High Floyd!
... простите, а куда дальше собираетесь ??
... новичков возьмете??

Новічкі звіти вертаються в гробіках:D


І ще запитання до Toksа, як часто і куди ви ходите? і чи можна ходити з вами? раніше часто з друзями ходив в Карпати, зараз всі розїхались, працюють, вибратись кудись нереально, от і хочу до когось примкнути, вся снаряга є, рюкзак вже спакований стоїть.
 

Toks

Користувач
Реєстрація
27.01.10
Повідомлення
23
Репутація
0
Про гробіки це Ви занадто, якшо думати головою а не пхати її в різні халепи то всебуде добре.
А ми ходим, нетак часто як хотілосяб, але як є можливість то і Карпати і Крим А ше другий рік збираюсь в Пустелю (Олешківські піски) в минулому році незнайшлось нікого бажаючих а самому влом.
Зараз починаю такий собі манєнький проект, довгих походів непланую, просто пока роблю зарядку, хочу просто десь поїхав піднявшись на скалу кайфанув і додому, тоже кайф а часу менше тратиться, є можливість і на вихідних по скалам полазить, ВОТ ТАК.
 

KyM_gossip_girl

Користувач
Реєстрація
13.09.08
Повідомлення
65
Репутація
1
Toks,
я мав на увазі детальніше,де це проходить ?
Скільки людей можна який вік...і т.п...
я знаю що таке альпінізм ))

я хотів би спробувати
 

Toks

Користувач
Реєстрація
27.01.10
Повідомлення
23
Репутація
0
Якшо офіційно то з 14 років, скільки людей - скільки захочуть, де це походить - там де я там і проходить, к вєлічайшому сожалєнію з всієї нашої організації сурйозно до цього відношусь один я решта то неможу то нехочу.Так шо коли хтось серйозно зацікавився то 0966625664 Анатолій Сєдов, а бо в контакті або Google - НеМО ФСТУ, а там домовимся.
 

Brig

Користувач
Реєстрація
13.08.06
Повідомлення
48
Репутація
0
Токс а ти вже Українську Пустелю (Олешківські піски) розмінував ?????)))
 

Toks

Користувач
Реєстрація
27.01.10
Повідомлення
23
Репутація
0
Ше невсю але продовжую над цим працювати (металолом гарний бізнес) =)))
 

High_Floyd

Користувач
Реєстрація
02.09.08
Повідомлення
8
Репутація
0
Вік
40
Кавказ_2010

Доброго дня. давно сюди не заглядав.
От нещодавно зводив похід на Кавказ, в неділю повернулись.

Похід ІІ к.с. за маршрутом. пос. Хурзук - пер. Ленинградец(1А, 3250) - пер. Юж. Джалпакол(1А, 3390) - дол. р. Мырды - а. л. Узункол - пер. С. Доломиты(1Б, 3450) - Ворошиловские коши - пер. Хотю- Тау(1Б, 3546) - Приют 11 - пол. Азау

Фото тут: http://high-floyd.io.ua/album371224
 

Вкладення

  • Кавказ_2010 393_новый размер_новый размер.jpg
    Кавказ_2010 393_новый размер_новый размер.jpg
    262.1 КБ · Перегляди: 30
  • Кавказ_2010 396_новый размер_новый размер.jpg
    Кавказ_2010 396_новый размер_новый размер.jpg
    196.8 КБ · Перегляди: 20
  • Кавказ_2010 400_новый размер_новый размер.jpg
    Кавказ_2010 400_новый размер_новый размер.jpg
    258.7 КБ · Перегляди: 41
  • Кавказ_2010 430_новый размер_новый размер.jpg
    Кавказ_2010 430_новый размер_новый размер.jpg
    258.2 КБ · Перегляди: 25
  • Кавказ_2010 924_новый размер_новый размер.jpg
    Кавказ_2010 924_новый размер_новый размер.jpg
    250.8 КБ · Перегляди: 24
  • Кавказ_2010 1067_новый размер_новый размер.jpg
    Кавказ_2010 1067_новый размер_новый размер.jpg
    235.8 КБ · Перегляди: 18
  • Кавказ_2010 1234_новый размер_новый размер.jpg
    Кавказ_2010 1234_новый размер_новый размер.jpg
    178.6 КБ · Перегляди: 21
  • Кавказ_2010 1288_новый размер_новый размер.jpg
    Кавказ_2010 1288_новый размер_новый размер.jpg
    161.6 КБ · Перегляди: 25
  • Кавказ_2010 1348_новый размер_новый размер.jpg
    Кавказ_2010 1348_новый размер_новый размер.jpg
    105.9 КБ · Перегляди: 24

ladaolga

Користувач
Реєстрація
26.02.08
Повідомлення
11
Репутація
0
О походах...

... И как же все же присоединиться к группе хоть на Кавказ... хоть в
Українську Пустелю (Олешківські піски)...
Или еще что...:)
 

Toks

Користувач
Реєстрація
27.01.10
Повідомлення
23
Репутація
0
Всім привіт, я вернувся =))
поки є час, є можливість та бажання можна пройти підготовку з техніки гірського туризму, навчаємось та тренуємось в нетішині, заліки в походах (1а та 2а категорія складності)
групи формуються до 24 грудня 2010р.
дзвоніть 0966625664