Уркаїна для людей - понеслося

Spoch

Користувач
Реєстрація
18.03.06
Повідомлення
849
Репутація
57
Вік
46
Президент з першого дня почав виконувати обіцянки, дані народу
Щойно я підписав указ, спрямований на боротьбу з бідністю.
Я обіцяв людям, що зроблю все, щоб встановити справедливість у цей дуже важкий для країни час.
Щоб підняти рівень зарплат і пенсій, і сьогодні я зробив це.
Цей указ я підписав першим.Про невідкладні заходи з подолання бідності
Другий указПро утворення Комітету з економічних реформ, який я підписав сьогодні, розпочинає процес негайного проведення в країні структурних економічних реформ, які дадуть можливість створити в Україні cильну економiку.
Таким чином ми відкриємо нові робочі місця, дамо людям гідну роботу і гідну зарплату.
Третій указПро утворення Національного антикорупційного комітету, який я підписав, – це указ про формування системи з викорінення корупції в Україні.
Таким чином ми зробили перші три кроки на шляху докорінної перебудови усього державного механізму, який буде служити людині.
Хочу підкреслити, що кожен день мого перебування на високому посту, який мені довірив народ, буде відданий боротьбі з бідністю і змінам у житті нашої країни.
Ми ставимо перед собою ці цілі.
І ми їх виконаємо.
а ви вже стали в чергу за своєю часткою України?
 

AqUAmoney

Голова коаліції
Користувач
Реєстрація
09.01.09
Повідомлення
121
Репутація
2
Spoch сказав(ла):
Уркаїна для людей - понеслося
:D Це як розуміти, хочеш вважати себе людиною- потрібно побувати урком?
Щодо цих перших указів то це просто: 1. окозамилювання , 2. ПІАР на ТВ бо ще толком їм не наповнив змістом, а вже побіг до камери по ТВ піаритись. 3. Працевлаштування за рахунок бюджету своїх дармоїдів, які будуть робити вигляд, що щось роблять по цим указам.
 

AqUAmoney

Голова коаліції
Користувач
Реєстрація
09.01.09
Повідомлення
121
Репутація
2
Забембали о це то приклад для наслідування, тема не розкрита і це ж не Пісочниця.

5.3.12.Запрещен оффтопик (размещение сообщений не по теме).

5.3.18.Запрещена оценка сообщений пользователями и указания на нарушения в общих темах. Если, по вашему мнению, участник нарушил правила, то необходимо обратиться к модератору.
 

vk713

Користувач
Реєстрація
23.01.08
Повідомлення
270
Репутація
3
Spoch сказав(ла):
а ви вже стали в чергу за своєю часткою України?
Зайняв чергу ще 14.02.2010р. відразу після оголошення результатів, думав перший буду, а вчора прийшов дядя в синій накидці і сказав, що я аж 12 481 267-й, що вони ще 5 років тому чергу "забили" :D Навіть не знаю, чи стояти.;)
:D
 

кровожадная

кровожадная вампирша
Користувач
Реєстрація
10.01.07
Повідомлення
65
Репутація
0
Вік
32
Щоб підняти рівень зарплат і пенсій, і сьогодні я зробив це.
не знаю по теме, не по теме....
но вот этот пункт меня расмешил.
поднял уровень зарплаты... плачу со смеху.
у моей матери месяц назад повысили зарплату, после того как Янык стал президентом - её понизили до той какая была и + за следущий месяц вычтут из зарплаты то, что они переплатили.

смешно. ну что же будем надеяться на лучшее.
 

AC!!!

Користувач
Реєстрація
10.03.06
Повідомлення
47
Репутація
0
Сочувствую Вашей матери, но Янык в данном случае не при чём. Я его не защищаю, но справедливости ради. Все эти махинации с зарплатами, пока что в парафии премьер-министра. Система пока что не изменилась. Так что пока рано судить о том, что там янык наворотил.
 

Spoch

Користувач
Реєстрація
18.03.06
Повідомлення
849
Репутація
57
Вік
46
Конституційний суд України визнав Конституцію України неконституційною. Рішення остаточне і осмисленню не підлягає. (c)

photo_14667.jpg
 

Кум

Користувач
Реєстрація
20.05.06
Повідомлення
346
Репутація
21
Ці судді будуть видавати такі рішення доки народ сам з ними шось таке неконституційне не зробить.
 

Spoch

Користувач
Реєстрація
18.03.06
Повідомлення
849
Репутація
57
Вік
46
Ну що , шановні? Ще вам мало?
Вибрали зека - УРА! Аби не бздюля!
Коаліція "тушками" - УРА! Стабільність!
Узурпація влади? всебічний одобрямс - УРА! згуртованість!
ЧФ на 25 рокісчв - УРА! Дешеий газ!

Тримайте ще:
Понаднормове світло стане дорожчим

НКРЕ розглядає можливість введення дворівневого тарифу на електроенергію для побутових споживачів.

Про це у вівторок на круглому столі в Києві заявив заступник начальника управління цінової політики в електроенергетиці НКРЕ Руслан Кайдаш, повідомляє УНІАН.

За його словами, введення такого тарифу передбачає встановлення порога споживання на рівні 150 кВт/год на місяць.

Кайдаш повідомив, що у разі перевищення даного обсягу електроенергія буде відпускатися за новим тарифом, у разі споживання до 150 кВт/год тариф збережеться на нинішньому рівні (24 коп. за кВт/год з ПДВ).

Чиновник зазначив, що дана схема буде передбачати застосування нового тарифу лише до обсягів електроенергії, спожитим понад 150 кВт/год.

"Тобто в разі споживання 170 кВт/год споживач буде платити за новим тарифом лише за 20 кВт/год", - пояснив він.

Також Кайдаш зазначив, що на сьогоднішній день діє тариф для населення компенсує витрати, пов'язані з виробництвом, розподілом і постачанням електроенергії, лише на 27%.

У НКРЕ заявили, що введення нових тарифів за запропонованою схемою істотно не відіб'ється на витратах населення.

За даними регулятора, на сьогоднішній день понад запропонованої планки в 150 кВт/год електроенергію споживають лише 25% побутових споживачів.


За словами Кайдаша на даний час запропонована НКРЕ схема корекції тарифу проходить узгодження на рівні Мінекономіки, Мінпаливенерго, Мінфіну та Мінпраці.

Крім того, комісія і загальний представницький орган профспілок уже створили робочу групу для обговорення запропонованої схеми.

http://www.pravda.com.ua/news/2010/04/27/4979649/

зі: це тільки ЛЮДИ можуть електрикам морди бити, а бидлу за електроенергію прийдеться платити.
зі2: а на черзі й єдина по країні ціна на воду, бо на сході, який нас годує, чиста вода дуже дорога
 
  • Подобається
Реакції: Буйвол

Spoch

Користувач
Реєстрація
18.03.06
Повідомлення
849
Репутація
57
Вік
46

Spoch

Користувач
Реєстрація
18.03.06
Повідомлення
849
Репутація
57
Вік
46

kredit_s

Користувач
Реєстрація
18.12.09
Повідомлення
998
Репутація
9
..Віктор Федорович - почує кожного....

Ваші витрати - опиняться під прицілом податківців

Точніше, якщо ви запланували якісь великі покупки і не хочете щоб про витрати знали митарі, не відкладайте їх на серпень. Адже в кінці літа за пересуванням грошей офіційно почнуть стежити.

При цьому пильнуватимуть, як банківський рахунок, так і гаманець. За прийнятим законом «Про запобігання і протидії легалізації прибутків, отриманих злочинним шляхом», податківці отримують право контролювати великі витрати громадян. Проблеми можуть виникнути при купівлі квартири дорожчої за 400 тисяч гривень, автівок та ювелірних прикрас на суму більше 150 тисяч гривень. При чому, як попереджають юристи - жертвами тотального контролю стануть не олігархи, а прості українці.

http://rivne1.tv/Info/?id=7247
 

aristotel

Користувач
Реєстрація
13.11.09
Повідомлення
142
Репутація
1
kredit_s сказав(ла):
жертвами тотального контролю стануть не олігархи, а прості українці
у кого немає нечесних заробітків, переживати нічого, головне створити свою приватну армію, а вразі наєздов давати відсіч як ненажерам з податкової, так і іншим паразитуючим наростам суспільства
рецепт успіху як не стати олігархом простий - якщо вже отримуєш прибутки, розподіляй їх між усіма, з кого ти ці прибутки отримав
 

kolya

Гроза морей
Адміністратор
Реєстрація
13.10.06
Повідомлення
692
Репутація
59
aristotel сказав(ла):
жертвами тотального контролю стануть не олігархи, а прості українці.
Якщо простий українець це той хто може купити квартиру за 400 тис, то як тоді назвати простого інженера з зарплатою 3 тис грн.?
 

aristotel

Користувач
Реєстрація
13.11.09
Повідомлення
142
Репутація
1
kolya, а хіба досі не зрозуміло під які мотиви і дєлішкі пишуться закони і укази. Те, що декларується 400 тис і т.д. - це все, щоб ще більше розв*язати руки шакалам із податкової. Всім зрозуміло, що перевірки влаштовують незгодним з дерьмократичними діями, а між "своїми" все шито-крито.
А 3тис гривень - це хоч і замала оплата праці, але сьогодні і це за щастя
 

TelweN

Користувач
Реєстрація
24.09.08
Повідомлення
102
Репутація
0
Це все лише початок.Янукович ще такого наробить в цій країні,що потім ми довго будем це все розгрібати.
 

Spoch

Користувач
Реєстрація
18.03.06
Повідомлення
849
Репутація
57
Вік
46
У знакт протесту шахтарі обіцяють затопити вотчину Януковича
Працівники двох шахт у Донецькій області через борги із зарплат мають намір зупинити роботу водовідливів, що може призвести до підтоплення Єнакієвого, Селидова та Новогродівки.


Про це пише газета "Дело".

Зокрема, шахта "Червоний Жовтень" у Єнакієвому зупинена і працює лише на відкачування води, яка надходить сюди з усієї округи.

Востаннє працівники шахти отримали свою заробітну плату ще в квітні, і вже майже чотири місяці трудовий колектив в 156 осіб живе без зарплати.

http://www.epravda.com.ua/news/2010/07/14/241626/
 

zZzara

Ведьмочка :)<br>Модератор
Користувач
Реєстрація
23.05.06
Повідомлення
478
Репутація
0
Spoch сказав(ла):
Востаннє працівники шахти отримали свою заробітну плату ще в квітні, і вже майже чотири місяці трудовий колектив в 156 осіб живе без зарплати.
Юля в таких случаях отбирала бабло у АЭС и платила шахтёрам. Посмотрим, что сделает Янык...
 

Spoch

Користувач
Реєстрація
18.03.06
Повідомлення
849
Репутація
57
Вік
46
zZzara сказав(ла):
Юля в таких случаях отбирала бабло у АЭС и платила шахтёрам.
А докладніше? На скільки розумію ви про зниження премій у 2009-му, коли економіка лежала і АЕС змушені були зменьшувати генерацію через зниження попиту?

zZzara сказав(ла):
Посмотрим, что сделает Янык...
Переконає, що життя покращилось:

Міністерство ЖКГ прогнозує збільшення цін на опалення і гарячу воду на 20-25% через підвищення ціни на газ для підприємств комунальної теплоенергетики.

Про це на прес-конференції сказав міністр житлово-комунального господарства Юрій Хіврич.

"У зв'язку з тим, що в собівартості тепла і води газ складає в середньому 53%, то, за нашими розрахунками, ціна на тепло і воду підніметься на 20-25%", - сказав він.

Міністр додав, що відсоток збільшення залежить від того, як підприємство теплокомуненерго реалізує програми по теплозбереженню.

Відповідно до розрахунків міністерства, у зв'язку з підвищенням ціни на газ для підприємств теплокомуненерго середній тариф на опалення збільшиться на 73 копійки за 1 кв. м опалювальної площі, на гаряче водопостачання - на 3,82 гривні за 1 куб. м води, і на газ, використовуваний на комунально-побутові потреби населення, на 26,6 копійок за 1 куб. м газу