Уважаемые господа продавцы! Имейте совесть!

fynteak

Щирий патріот
Користувач
Реєстрація
23.10.06
Повідомлення
108
Репутація
0
Будучи знайомим з учасником форуму Правник і маючи досвід спілкування з ним по справах я всім пораджу звертатися до нього з приводу питань які ми тут обговорюємо. Це не реклама, а власний досвід.
 

TALIKA

Користувач
Реєстрація
15.08.06
Повідомлення
107
Репутація
5
розкажу цікаву історію. приблизно рік тому на запрошення друзів відвідали презинтацію фірми "Бауєр" фірма, що займається виробництвом, продажем шерстяних виробів: ковдри різноманітні, пледи і т.д.
презинтація сподобалась і ми з чоловіком вирішили придбати малому в подарунок дитячий плед. гроші немаленькі- 350грн.
але як то кажуть гарантія якості від виробника, супер очистка шерсті(боюсь викликати алергію неякісним товаром), вигідні умови розсрочки, короче повелись "як осли" :-|
роз`яснюю схему розводу. на презинтації показують один товар, крутять зі всіх сторін, демонстрація і т.д. підписуємо договір, платимо перший внесок, згідно договору виплачуємо всі гроші і через три місяці телефонує приємний молодий чоловік і призначає зустріч для отримання продукції.
і тут о-па!!! а приємний хлопчик привозить зовсім іншу річ!? я йому пояснюю помилковість ситуації предьявляю договір і показую товар за який я заплатила в каталозі. на що отримую відповідь, що напевне консультант якій договір складав помилився ( ясна річ консультант вже в них не працює і отримати роз`яснень від нього я не можу).
мені пропонують забрати цей товар - я звісно відмовляюсь і вимагаю отримати те за що заплатила, а невідповідності з консультантом з`ясовувати вже без мене в лоні рідної фірми.
мені рекомендують доплатити - мовляв мій товар коштує дорожче зазначеної ціни в договорі - я вперлася на несправедливість і відіслала хлопчину назад.
а зараз розкажу чим все закінчилось. ми звертались у спілку захистів прав споживачів, самі перелопатили добру кіпу законодавчих, регулюючих постанов і консультувались з юристами і хочете прикол?
юрист порадив не доводити справу до суду? тому що в нас не було фактично шансів довести свою правоту!!! і це незважаючи на свідків, договір на руках і т.д.
справи такого роду розглядаються у господарськіх судах куди свідків! не запрошують. залишаеться твердження представників шановної фірми, договір в якому зазначено код товару(без описання, каталоги зобовязана представити фірма, яка їх сама друкує) і наші твердження. спілка допомогла скласти листа на повернення наших грошей назад, гроші ми отримали через чотири місяці. образа на судову систему і себе дурних залишилась ще й досі.
вивід ніколи більше в житті нічого не буду купляти без отримання товару відразу, немає чесних гравців і навідь відома марка не гарантує справедливих рішень на вашу користь.
будьте обережні! перестрахуватися майже неможливо, схеми обдурення дуже різноманітні. і якщо є можливість ніколи не беріть учать у справах такого плану.
 

Recusant

Користувач
Реєстрація
28.04.06
Повідомлення
48
Репутація
0
Вік
40
Купую крабові палички в Універсамі - продавщиця без пальчаток їх накидає а потім рахує гроші!
Купую гриби - вони випадають в неї з рук на землю, але ці гриби все рівно піднімаються і на ваги!
Купую кетчуп, соус, майонез - на них три різні терміни в залежності від температури зберігання, але продавець бере товар з вітрини і вказує на термін 90 діб при 5 С* !
А молокопродукти стабільно раз на тиждень всучують просрочені, ще був випадок, коли продавець доказував, що цифра 3 на терміні зберігання не 3 а 9!
І до того всього коли вказуєш на просрочений термін споживаня, товар просто береться і знову ставиться на вітрину :)
Таке враження, що просроченого товару в Україні немає, за кордоном перед закінченням терміну товар уцінюють, а після утилізують.

Думаю в Універсамі було б корисно посадити людину зі спілки захисту споживачів, або попереджувати такі випадки контрольними закупками.
 
П

Правник

Recusant,
Так лишилось лише стілець принести.

добавлено через 4 минуты
TALIKA,
Цікаво до якого юриста ви звертались? Скажу лише , що у нього мабуть не такий практичний досвід як у консультантів товариства споживачів "КонтрАкт".
Треба лише памятати, що споживач завжди прав і домагатись цього.
 

Recusant

Користувач
Реєстрація
28.04.06
Повідомлення
48
Репутація
0
Вік
40
Правник сказав(ла):
Треба лише памятати, що споживач завжди прав і домагатись цього.
А тобі кажуть "-не хочеш, не бери!!!"
нема конкуренції і нема захисту прав споживачів, от і все що я скажу!
залишається чекати тільки поки з"явиться конкуренція.
__________________________________________________
Зі свого досвіду, за рік моєї роботи посварився тільки з одним клієнтом!!!
А ВАМ СЛАБО :)
 

TALIKA

Користувач
Реєстрація
15.08.06
Повідомлення
107
Репутація
5
Правник,
я зверталась до юридичної копанії "консалт". ситуація була патовою. оскільки договір від початку був недійсний оскільки до нього не додавалась специфікація товару. договір було розірвано і ми отримали гроші назад.
 

Recusant

Користувач
Реєстрація
28.04.06
Повідомлення
48
Репутація
0
Вік
40
Питанячко до спілки захисту ПРАВ споживачів:
в ТЦ "Універсам "на вітрині два абсолютно ідентичні йогурти, один новий -4.50 грн, а інший на пару днів від терміну підгулявший - 3.80 грн :)
Чи мають право продавати просрочені продукти?
Хтось контролює це?
____________________
З.І. Вчора купив десерт президент, прийшов додому, відкриваю - шар пініциліну :D
 

fynteak

Щирий патріот
Користувач
Реєстрація
23.10.06
Повідомлення
108
Репутація
0
Recusant сказав(ла):
Чи мають право продавати просрочені продукти?
я не відношусь до цієї спілки, але якщо товар просрочений то його заборонено виставляти на продаж, але якщо термін придатності майже скінчився то продавці мають право виставляти його по заниженій ціні.
 
И

Игорь

Так Санепідемстанція має контролювати, але насправді на цьому заробляє.

Ефективніший та більш дієвий спосіб це штраф. Згідно закону про права споживачів в таких випадках світить:

Стаття 23. Відповідальність за порушення законодавства про захист прав споживачів

1. У разі порушення законодавства про захист прав споживачів
суб'єкти господарювання сфери торговельного та інших видів
обслуговування, у тому числі ресторанного господарства, несуть
відповідальність за:
......
10) реалізацію товару, строк придатності якого минув, - у
розмірі двохсот відсотків вартості залишку одержаної для
реалізації партії товару, але не менше п'яти неоподатковуваних
мінімумів доходів громадян;



Тому треба не полінуватись, та звернутись чи подзвонити по телефону, який я вже писав раніше http://ilink.com.ua/forum/showpost.php?p=33940&postcount=102 . А для надійності цієї операції перед цим записати в книжку скарг цей факт.
 

fynteak

Щирий патріот
Користувач
Реєстрація
23.10.06
Повідомлення
108
Репутація
0
П

Правник

Так, продаж простроченого товару заборонено. В разі встановлення такого випадку, товариство " КонтрАкт" відповідно до Закону, має право звернутись до суду з заявою про визнання таких дій підприємця неправомірними щодо невизначеного кола осіб.
" Фішка " в тім, що рішення суду підлягає друку в місцевій пресі ЗА РАХУНОК ПІДПРИЄМЦЯ. Тут тобі і антиреклама, за яку платиш сам (підприємець) і збиток у вигляді сплати судових витрат.
Таких прав не має навіть спеціаліст у справах захисту споживачів міськвиконкому.
Так що важелі є. Потрібні небайдужі споживачі і бажаючі відстоювати свої права до кінця.
Було багато кандидатів з числа підприємців на посаду відповідача, але всі мають розум і не доводять справу до суду.

Напрямків в роботі товариства є багато, на жаль співчуваючих мало.

Я хочу жити в якісному місті, а Ви ?
 

VARVAR

Користувач
Реєстрація
17.04.06
Повідомлення
28
Репутація
0
Вік
44
А це правда що Лохтели 4канальні пакети ліквідувало зовсім? Мол хош дивитися, дивися всі 18 каналів. Ніфіга собі наглість? А як же старі люди, інваліди і т.п.? Лиш за свою кишеню думають п...ки. Є цікавий закончик для них тож. Про телебачення і радіомовлення називається... чи як там. Треба буде шукати відчуваю... (а ще там говориться що загальнонаціональні канали повинні транслюватися БЕЗКОШТОВНО!!!). Правник, поправ мене якщо я не правий.
 

HardCore

Користувач
Реєстрація
18.12.06
Повідомлення
174
Репутація
0
Несвежие продукты...

Когда-то покупал плавленый сыр в магазине "Мясо-Рыба". Спросил, свежый ли? Сказали, что да, но когда пришёл домой и розпечатал, то убедился, что это сооовсем не так..... Срок годности уже истёк.. Сыр покрылся какой-то паутиной или плесеннью... Точно уже не помню...
Вывод: Спрашивайте, свежый ли продукт и проверяйте срок годности..
Ещё был случай, когда покупал минеральную воду в магазине "Зодиак", что около "Мясо-Рыбы". Когда попробовал, мне показалось, что я выпил уксус... =) Вывод: ЛИЧНО ПРОВЕРЯЙТЕ СРОК ГОДНОСТИ ПРОДУКТОВ!!!.
 

VARVAR

Користувач
Реєстрація
17.04.06
Повідомлення
28
Репутація
0
Вік
44
В мене аналогічна ситуація була десь півроку (може рік) тому. Купував плавлений сир в магазині "Берізка", що по вул. Шевченка. Порада - коли бачите що фольга на сирові пожмакана трохи з країв і не така блискуча як нова, знайте - це несвіжий продукт. А ще дехто затирає видавлений строк придатності, щоб не було видно просрочки.
 

buble

Користувач
Реєстрація
21.01.07
Повідомлення
41
Репутація
0
HardCore сказав(ла):
ЛИЧНО ПРОВЕРЯЙТЕ СРОК ГОДНОСТИ ПРОДУКТОВ!!!.

И добавлю - не стесняйтесь относить несвежие продукты обратно, так как частенько при подробном рассмотрении оказывается, что срок годности подкорректирован
 
П

Правник

Так, крім того, якщо товар не якісний, ви маєте повне право ознайомитись з документами ( накладна, сертифікат якості ). Крім того, на вашу вимогу продавець ( підприємець ) зобовязані надати вам правила роздрібної торгівлі продовольчими товарами.

До якісного життя - разом.

добавлено через 2 минуты
Товариство " КонтрАкт" з приводу припинення послуг по трансляції сигналів телебачення звернулось до обласного державного управління у справах захисту споживачів та Антимонопольного комітету. Чекаємо відповідь.
 
И

Игорь

Товариство " КонтрАкт" з приводу припинення послуг по трансляції сигналів телебачення звернулось до обласного державного управління у справах захисту споживачів та Антимонопольного комітету. Чекаємо відповідь.

Зверніться ще заодно і до представника в нашій області нацради з телебачення та радіомовлення, він теж допоможе навести тут порядок!
Про координати його я писав вже http://ilink.com.ua/forum/showpost.php?p=49381&postcount=78
 

Dreamer

root@gavno.com#
Користувач
Реєстрація
18.03.06
Повідомлення
159
Репутація
0
Вот вчера, купил булочку в школе, нничё незамечая скушал. Голодный был... :) После того мне стало очень плохо.. Тошнота, и на конец дня рвота, до сех пор мне плохо, я сейчас боюсь как бы клаву не оббрыскать содержимым моего желудка. :)
 

Spoch

Користувач
Реєстрація
18.03.06
Повідомлення
849
Репутація
57
Вік
46
DreameR сказав(ла):
Вот вчера, купил булочку в школе, нничё незамечая скушал. Голодный был...
Надо было умывальник заметить, чтоб руки помыть.