Велоспорт та велотуризм

Bodriy

Користувач
Реєстрація
18.01.08
Повідомлення
10
Репутація
0
http://vk.com/velomasiv

поїздка в м. Клевань "Тунель кохання"
2 Червня, 9 година ранку біля першої школи!
Буду чекати усіх!)))))
 

mason

Користувач
Реєстрація
18.01.12
Повідомлення
36
Репутація
0
давайте на 8.00 Відстань не близька,не так жарко буде..
 

VERA

Користувач
Реєстрація
17.09.11
Повідомлення
198
Репутація
15
Велопробіг, організатор Bodriy

Всім привіт!))))) Запрошую всіх на 2 Червня у м. Клевань в "Тунель кохання" !!!

Виїзд о 8 годині ранку з Нетішина від першої школи, далі прямуєте в Остріг, де ще вас будуть чекати любителі велоспорту.)))) З собою мати гроші, їжу, та воду!))))

І так МАРШРУТ:

Нетішин - Остріг - Здовбиця - Здолбунів - Велика Омеляна - Обарів - Зоря - Клевань

Назад повертаємось електричкою!
 

Вкладення

  • 1.jpeg
    1.jpeg
    110.2 КБ · Перегляди: 15

VERA

Користувач
Реєстрація
17.09.11
Повідомлення
198
Репутація
15
Нагадування: Поїздка у м. Клевань, Тунель Кохання.
2 червня, 8 год. ранку, Нетішин, перша школа.
 

VERA

Користувач
Реєстрація
17.09.11
Повідомлення
198
Репутація
15
Petake :-) сказав(ла):
Ровно марафон 200км
Петро, як тільки придбаю шосейник, так відразу на марафон і не факт, що я буду останньою. На моєму байку я вже достатньо фізично підготовлена. )
 

VERA

Користувач
Реєстрація
17.09.11
Повідомлення
198
Репутація
15
Всім дякую.

Всю дорогу нас супроводжувала сприятлива погода без опадів. Лише увечері трохи нагнав маленький дощ.
Дорога у деякий випадках була ямиста та горбиста, проте усі учасники були терплячими і подолали усі перешкоди. Виявили розуміння та бажання доїхати до Тунелю кохання. Проїхали ми 90 км та п'ятеро із нас поверталися назад велоходом, тому вони - мабуть усі 170...???
 

Вкладення

  • 17.JPG
    17.JPG
    123 КБ · Перегляди: 48
  • 18.JPG
    18.JPG
    118.4 КБ · Перегляди: 45
  • 19.JPG
    19.JPG
    114.3 КБ · Перегляди: 45
  • 20.JPG
    20.JPG
    142.2 КБ · Перегляди: 41
  • 21.JPG
    21.JPG
    162.9 КБ · Перегляди: 42
  • 22.JPG
    22.JPG
    136 КБ · Перегляди: 43
  • 23.JPG
    23.JPG
    109.1 КБ · Перегляди: 48

VERA

Користувач
Реєстрація
17.09.11
Повідомлення
198
Репутація
15
Велоподорож, 16 червня

Велоподорож у м. Дубно "Тараканів Форт"!!!)))
16 червня, 8 година ранку, перша школа (Нетішин)
16 червня, 9 година ранку, площа міста (Острог)
Будемо прямувати через трасу "Київ - Чоп" .
Маршрут: Нетішин - Острог - Здовбиця - Здолбунів - Велика Омеляна - Грушвиця Перша - Привільна - Дубно - Тараканів
Із собою мати: по можливості ремкомплект, воду, їжу, гроші.
Повернення додому електропоїздом.
 

Вкладення

  • 13.jpg
    13.jpg
    107.2 КБ · Перегляди: 22
  • Подобається
Реакції: sony та Bodriy

bike78

Користувач
Реєстрація
24.07.12
Повідомлення
2
Репутація
0
Вік
46
Доброго дня, VERA. Коли у Вас запланована наступна подорож? бажаю приєднатись
 

VERA

Користувач
Реєстрація
17.09.11
Повідомлення
198
Репутація
15
Доброго Дня!
На День Молоді відбудуться змагання по велоспорту!
Велоперегони будуть проводитися 30 червня, о 09:00 годині ранку, неділя, біля ДК.
Після, всі учасники на своїх велосипедах колоною їдуть за ХАЕС , біля повороту на гору «Лиса гора» , де буде проводитися велотурнір.
Допуск до участі в змаганнях:
- чоловіки
- жінки
- діти
Учасники, яким не виповнилось 14 років, приносять довідку від батьків.
Перегони є аматорськими, тому до них не допускаються спортсмени та учні спортивних шкіл.
Для участі в змаганнях необхідний справний велосипед з колесами 26", 28", або 29".
При можливості мати із собою шолом як захист голови.
Перед змаганням буде запропоноване оглядове коло.
Також траса промаркована та відкрита до тренувань.
Довжина одного кола велоперегонів - біля 3-5 км.
До подолання дистанції:
- чоловіки – 5 кіл, жінки – 3 кола, діти – 2 кола.
Рельєф траси доступний для початківців та цікавий для досвідчених, ґрунтовка з піском.
Проходження траси фіксується на старті/фініші суддями.
Учасники, що зайняли 1 - 3 місце у кожній категорії, нагороджуються кубками та медалями. Учасники, що зайняли 4 - 6 місце у кожній категорії, нагороджуються грамотами.
На місці змагань будуть по низьким цінам верхова їзда з участю Герасименка А.
Для любителів провести активно час та підтримати учасників буде чекати біля ДК автобус.
 

Вкладення

  • Велоперегони.jpg
    Велоперегони.jpg
    39.6 КБ · Перегляди: 9

VERA

Користувач
Реєстрація
17.09.11
Повідомлення
198
Репутація
15
Нагадую, 30 червня 9 год. ранку від БК - велоперегони по кругу лісовою трасою за місце у спритності, обачності та швидкості. Лідирує час та порушення правил буде відніматися очками. Всіх чекаю, всіх запрошую. )
 

VERA

Користувач
Реєстрація
17.09.11
Повідомлення
198
Репутація
15
Народ, сьогодні їздила на місце змагань, знімала стрічки, по ходу назад заїхала на кар'єр, диво дивное увидела: високий трамплін, а під ним надувний матрац. Це задоволення платне.
Запрошую на велопробіг - 5 липня, п'ятниця, 17 год. дня.
Місце зустрічі: м.Нетішин, чарівний фонтан.
Будемо пригати, літати, веселитися, купатися.
Із собою мати: воду, купальник, рушник і 10 грн. )
 

VERA

Користувач
Реєстрація
17.09.11
Повідомлення
198
Репутація
15
Руїни Ізяслава: Замок та Храм.
Що мене теж неприємно здивувало в Ізяславі – так це дуже прагматичне ставлення місцевих мешканців до історичних руїн. Прямо на кладовищі стоять курятники, під стінами костьолу побудовані гаражі з сарайчиками, на території замку саджають картоплю…

Історія, на думку ізяславчан, має приносити хоч якийсь прибуток.


Отже, спочатку у нас Храм святого Івана Хрестителя.

Почав будувати його у 1599 році Януш Заславський, який відомий також тим, що брав участь у придушенні повстання Северина Наливайка. Хрещений як православний, згодом навернувся до кальвінізму, а врешті перейшов до католицтва.

Споруджували храм досить-таки довго: як свідчить інвентар Старозаславського замку, на 1622 рік будівництво ще тривало. Хоча взагалі, на початку своєї історії церкві щось не щастило. У 1643 році вона згоріла, а ще за кілька років, під час Національно-визвольної війни Богдана Хмельницького була пограбована козаками, які до того ж спаплюжили могили князів Заславських.

У 1720-1723 рр. церкву було відремонтовано та богослужіння поновлено. У 1754-1756 рр. з ініціативи Барбари Санґушкової, яка побудувала відомий вже вам палац, ремонтні роботи проведено ретельніше, за участі придворного архітектора Паоло Фонтана.
Що цікаво, у 1776 році в усипальниці костелу поховано князя Януша Олександра Санґушка – того самого п’яницю, який розпродав Острозьку ординаію.

Про долю храму у XIX столітті відомо мало. Після Ризького миру та поділу українських земель між СРСР та Польщею у 1921 році Ізяслав, на відміну від сусіднього Острога, потрапив у межі Радянської України, де ставлення до релігії, м’яко кажучи, було трохи негативне.
У 1929 році костел закрили. Три роки він стояв порожнім, аж поки у 1932 році його не було перетворено на “Музей релігії та атеїзму”, офіційно – Ізяславський краєзнавчий музей.

В часі Другої світової війни (з 1941 по 1943 рік) при храмі діяла парафія Української Автокефальної Православної Церкви, а після повернення радянської влади церкву знову перетворили на музей.

У 1950 році музей було ліквідовано, приміщення храму передано Ізяславській машинно-тракторній станції для зберігання та ремонту сільгосптехніки.
Вежу храму перетворено на водонапірну башту, що підмило вежовий фундамент. Костьол почав розколюватися. У 1960-х роках завалився церковний дах.

Остаточно храм було знищено у 1986 році внаслідок підпалу, коли згоріли та завалилися перекриття. Зараз, самі бачите, все знаходиться у приблизно такому ж стані, як і палац Санґушко. Ну може, трохи краще – сміття у великих дозах я там не бачив. Можливо це через те, що на відстані десяти метрів від храму побудовані двоповерхові багатоквартирні житлові будинки і жителі самі не хочуть жити серед бруду.


Інтер’єр ще доволі презентабельний для зйомок оригінальних фотосесій чи епізоду якогось фільму.

Запрошую Вас стати сучасним епізодом фільму історичних руїн м. Ізяслава.

Велопробіг до м.Ізяслава:
28 липня, неділя, 8 год ранку, перша школа м. Нетішин.
Із собою мати:
- велосипед );
- перекус;
- воду;
- гроші.
При необхідності мати із собою ремкомплект.
 

Вкладення

  • 1.jpg
    1.jpg
    108.4 КБ · Перегляди: 7
  • 2.jpg
    2.jpg
    108 КБ · Перегляди: 7
  • 3.jpg
    3.jpg
    45.5 КБ · Перегляди: 7

VERA

Користувач
Реєстрація
17.09.11
Повідомлення
198
Репутація
15
Нагадування:
Велопробіг до м.Ізяслава:
28 липня, неділя, 8 год ранку, перша школа, м. Нетішин.
Запрошуємо усіх бажаючих. )
 

VERA

Користувач
Реєстрація
17.09.11
Повідомлення
198
Репутація
15
ОСТРОЗЬКА РАЙОННА РАДА
ОСТРОЗЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
НАЦІОНАЛЬНИЙ ПРИРОДНИЙ ПАРК «ДЕРМАНСЬКО-ОСТРОЗЬКИЙ»
НОВОМАЛИНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА МОЛОДІЖНА ОРГАНІЗАЦІЯ
«ФОНД МОЛОДІЖНИХ ІНІЦІАТИВ «КРИЛА»
ОСТРОЗЬКИЙ МОЛОДІЖНИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ КЛУБ «ЗДРАВБУДЬ»


П Р О Г Р А М А
ВСЕУКРАЇНСЬКОГО СЕМІНАРУ-ПРАКТИКУМУ

(проводиться в межах молодіжного етнофестивалю «Новомалинська Любава»)

П Р О Е К Т


16-19.08.2013 р.

Рівненська обл., Острозький район, с. Новомалин

ПОРЯДОК РОБОТИ СЕМІНАРУ

1 день – 16 серпня 2013 року, п’ятниця

11.00 – 12.00 - збір учасників на центральній площі м. Острога
12.00 – 12.30 - приїзд до с. Новомалин
12.30 – 13.30 - реєстрація учасників семінару
13.30 – 15.00 - розтаборування, обід
15.00 – 16.30 - відпочинок, купання
16.30 – 17.00 - збір учасників семінару, підготовка до відкриття
17.00 – 18.30 - урочисте відкриття молодіжного етнофестивалю (Етнофесту) «Новомалинська Любава» та Всеукраїнського семінару-практикуму «Я, моя сім'я, мій рід, моя земля»;
- представлення гостей Етнофесту і Всеукраїнського семінару-практикуму;
- представлення членів Журі Етнофесту.
18.30 – 19.30 - вечеря
19.30 – 21.30

ПЕРШИЙ ВЕЧІР ЕТНОФЕСТУ:
1) Конкурс соціальних відеороликів та слайд-шоу «Я, моя сім'я, мій рід, моя земля» (демонстрація підготовлених командами-учасниками Етнофесту матеріалів);
2) презентація «Бойові мистецтва українських козаків» (Ваник Віталіна Віталіївна – голова дитячо-юнацької організації «Нетішинські Джури» при ГО «Нетішинський козацький полк Хмельниччини» Міжнародного союзу козаків «Запорізька Січ»)
21.30 – 22.00 – - вечірній туалет
22.00 - відбій


2 день – 17 серпня 2013 р., субота

6.30 – 7.00 - підйом, вранішній туалет
7.00 – 7.45 - ранкова гімнастика (проводить керівник Острозького МК «ЗдравБудь» Швець Олег Борисович)
8.00 – 9.00 - сніданок
9.15 – 13.00 МОЗАЇКА МАЙСТЕР-КЛАСІВ (частина І):
1. Глущук Володимир Миколайович (м. Вінниця) – член марафонської команди «Шрі Чинмой», учасник 52 забігів на дистанції 42 км.195 м.; 4-добового забігу в м. Кладно (Чехія), 2013р. ; переможець (2 місце) 10-добового забігу в Нью-Йорку, квітень 2013 р. САМОусвідомлення та САМОзцілення через усвідомлене керування УВАГОЮ.
2. Гончарук Сергій Вікторович (м. Вінниця) – інструктор психофізичної системи природнього руху "Білояр", майстер Рейкі.
3. Стоцький Сергій Сергійович (м. Харків) – письменник, художник, розробник різнопланових авторських тренінгів. Розкриття творчого потенціалу особистості.
13.00 – 14.00 - обід
15.00 – 18.00
МОЗАЇКА МАЙСТЕР-КЛАСІВ (частина ІІ):
1. Брездень Петро Михайлович (м. Львів) – ведичний астролог. Розуміння сімейних стосунків у світогляді наших предків крізь призму ведичної астрології.
2. Чорна Вікторія Олександрівна (м. Харків) – художник, скульптор, дизайнер, інструктор з оздоровчих практик та технік (Зороастризм, космоенергетика), майстер глибинного акупунктурного масажу..
3. Швець Олег Борисович (м. Острог) – керівник Острозького молодіжного клубу «ЗдравБудь», інструктор з ведичних оздоровчих технік і практик. Гармонізація та активізація енергетичних можливостей людського організму за допомогою формування позитивних мислеформ та мислеобразів.
18.00 – 19.00 - вечеря
19.00 – 22.00 ДРУГИЙ ВЕЧІР ЕТНОФЕСТУ:
1) поетичний вечір «Магія Слова» (проводять учасники літературної студії «Любисток» Рівненського державного гуманітарного університету, керівник – канд. філол. н., доц. Матчук Алла Леонідівна);
2) етнодискотека «Дам лиха закаблукам!».
22.00 –22.15 - вечірній туалет
22.15 - відбій

3 день – 18 серпня 2013 р., неділя

6.30 – 7.00 - підйом, вранішній туалет
7.00 – 7.30 - ранкова гімнастика
7.30 – 8.30 - сніданок
8.30 – 9.00 - збір учасників та виїзд на екскурсії (за вибором учасників)

9.00 – 13.30 ЕКСКУРСІЙНА ПРОГРАМА ЕТНОФЕСТУ:

• Музеї Національного університету «Острозька академія»;
• Музей книги та друкарства в м. Острозі;
• Острозький краєзнавчий музей;
• Острозький музей нумізматики;
• Свято-Троїцький Межиріцький чоловічий монастир – пам’ятка ХV-ХVІІІ ст.;
• Національний природний парк «Дермансько-Острозький».
13.45 – 14.45 - обід
14.45. – 15.45 - купання, відпочинок. Командні змагання «Козацька звитяга»
15.45 – 18.30 - індивідуальна семінарська робота з тренерами
18.30 – 19.30 - вечеря
19.30 – 21.45 ТРЕТІЙ ВЕЧІР ЕТНОФЕСТУ:
1) спортивна програма для дітей «Сильний, вправний і кмітливий»: боротьба на мішках, вільна боротьба, гра «Вихопи палицю»;
2) співанка при ватрі «Роде мій красний!..»;
22.00 –22.15 - вечірній туалет
22.15 - відбій

4 день – 19 серпня 2013 р., понеділок

7.30 – 8.00 - підйом, вранішній туалет
8.00 – 8.30 - ранкова гімнастика
8.45 – 9.45 - сніданок
10.00 – 11.30 - купання, відпочинок
11.30 – 12.00 - збір учасників фестивалю, семінару
12.00 – 13.30 - урочисте закриття Етнофесту «Новомалинська Любава» та Всеукраїнського семінару-практикуму «Я, моя сім'я, мій рід, моя земля»;
- нагородження переможців конкурсу відеороликів та слайд-шоу «Я, моя сім'я, мій рід, моя земля»;
- нагородження переможців спортивних змагань;
- відзначення інших учасників Етнофесту почесними грамотами, пам'ятними значками, футболками, буклетами;
- прийняття Ухвали Етнофесту «Новомалинська Любава»;
- прийняття Ухвали Всеукраїнського семінару-практикуму «Я, моя сім'я, мій рід, моя земля».
13.30 – 14.30 - обід

14.30 – 15.30 - розтаборування
15.30 - від’їзд учасників Етнофесту та Всеукраїнського семінару-практикуму


Питання та записи за номером: 097 777 20 27 – Віра.
 

VERA

Користувач
Реєстрація
17.09.11
Повідомлення
198
Репутація
15
Звіт за велопробіг до Святого Озера:
Виїхали ми о 9год. 40 хв., нас було четверо. Пробіг тривав у сторону ХАЕС через Стригани до Славути, звідти як по плану через Ташки і до Варварівки. По дорозі ми зупинялися лише два рази і то на декілька хвилин. Приїхали до озера та відразу купатися, тому час не засікли. Водичка прохолодна та коли пливти, то цілком чудова. Далі перекуси та відпочинок під сонячним світлом серед соснового лісу. Народ навколо димів нам шашликами та музикою. Виїхали ми о 16 год. дня і у Нетішині були за 1 год. 46 хв. Поверталися ми від Славути по трасі через Крупець та Старий Кривин. Проїхали велосипедом - 54 км.
Висновок:
Гарний настрій, чудова погода, фізична підготовка, на власні потреби (морозиво і т.п.) витратили 10 грн. )
 

Вкладення

  • 2.JPG
    2.JPG
    106 КБ · Перегляди: 10
  • 3.JPG
    3.JPG
    123.6 КБ · Перегляди: 8
  • Подобається
Реакції: strekoza

VERA

Користувач
Реєстрація
17.09.11
Повідомлення
198
Репутація
15
ВЕЛОПРОБІГ із ночівлею до ПОЧАЇВА.
ОДИН ДЕНЬ У ПОЧАЇВСЬКІЙ ЛАВРІ:
Ансамбль, що вінчає високий кам’яний мис Кременецьких гір над мальовничою долиною річки Іква, дуже виразно домінує в ландшафті. Золоті бані невидимою силою з великої відстані ваблять до себе око мандрівника. Якщо зазирнути в історію, то довідаємося, що в Почаївській горі була природна печера, в якій у середині XIV століття оселилися два самітники-подвижники. Одного разу влітку один із них, творячи невпинну молитву, сходив на вершину гори. І раптом перед ним у вогненному стовпі явилася Богоматір, що стояла на камені. Вражений, він гукнув свого товариша, й обидва впали ниць перед нею. Чудесний вогненний стовп бачив і пастух Іван Босий, який пас під горою череду. Він теж помчав угору, але побачив лише іноків, котрі навколішках славили Богородицю. На камені ж, на якому стояла Цариця Небесна, всі троє побачили слід її правої стопи, наповнений прозорою водою. Це сталося близько 1340 року, і до Почаївської гори відтоді постійно пливли прочани, щоб отримати зцілення по молитвах до Заступниці грішних. Цілющої ж води в тому місці не меншало — її було завжди однаково.
Почаївську обитель можна було б порівняти з чутливим барометром, який протягом чотирьох століть показує всі великі зміни, що сталися в атмосфері суспільства Західної України. За монастирськими стінами світиться незгасна лампада просвітництва, книжкової мудрості, високого релігійного почуття. Дуже цікава бібліотека обителі: богослов’я, аскетика, сільськогосподарська, історична, географічна, мирська й духовна періодика, багатющий відділ довідників та енциклопедій, великі зібрання давніх рукописів. А Почаївська ікона Богоматері стала рушійною силою земної історії Почаївської обителі — ось уже 400 років вона перебуває в обителі, залишаючись осередком її молитовного життя. Це не лише музейна реліквія, пам’ятка, яка дивує нас своєю старовиною і незаперечною художньою вартістю; коли підходиш до ікони, всі ці важливі по-своєму критерії потьмарюються. Оскільки наш тілесний зір поступається місцем духовному, що сприймає лише світло й благодатне тепло. І цей момент, коли при перших словах молитви ікона повільно починає опускатися вниз, завжди сповнений якогось потаємного й напруженого очікування дива. І, здається, очікування це ніколи не обманює... А ще кожен, хто хоча б раз переступав поріг Почаївського Успенського собору, міг бачити тут бронзовий позолочений ковчег за латунною загорожею. Це місце, огорнуте незбагненною таємницею, немов увібрало в себе палкі молитви нескінченного потоку молільників, що приходять сюди вже не одне століття. Як бачимо, «...престоли виникають і падають, вівтарі ж стояли й стоятимуть...».

7 вересня, субота, 8 год. ранку, перша школа, від м. Нетішина.
Інформація за кон. номером: 097 777 2027.
 

Вкладення

  • п.jpg
    п.jpg
    34.1 КБ · Перегляди: 6

VERA

Користувач
Реєстрація
17.09.11
Повідомлення
198
Репутація
15
Веломани, 12 жовтня о 16 год. дня запрошуємо на зустріч біля Палацу Культури м. Нетішина.
На вас чекає гра у баскетбол та круг через піонерку у старе село Кривин, виїзд на шосе і повернення додому. )