Велоспорт та велотуризм

Petake :-)

Користувач
Реєстрація
18.08.07
Повідомлення
324
Репутація
2
знаю. у нашому місті нема велоспорту але мені цікаво хто шо знає про цей вид спорту , кого цікавить такий спорт ? я займаюсь і рад бувби компанії . пишіть свої познанія , питайте шо цікавить , обізатільно поясню.
 

BIKE

Користувач
Реєстрація
09.04.07
Повідомлення
3
Репутація
0
Petake :-) сказав(ла):
знаю. у нашому місті нема велоспорту але мені цікаво хто шо знає про цей вид спорту , кого цікавить такий спорт ? я займаюсь і рад бувби компанії . пишіть свої познанія , питайте шо цікавить , обізатільно поясню.
Хорошая тема .Ты,Петька, лучше пару статеек выкинь.Так понятнее будет.
 

Petake :-)

Користувач
Реєстрація
18.08.07
Повідомлення
324
Репутація
2
1-Ярослав Попович (україна)та Вячеслав Єкімов(росія) Поповіч гонец , Єкімов спортивний директор команди Discavery channel .
2 атака Поповіча яка принесла їму перемогу на етапі Тур де Франс 2005
3 Поповіч нагороджений білою майкою як найкращий молодий гонщик Тур де Франс 2005
4 Сергій Гончар виходець з міста Рівного . один з найкращих роздільників світу на Тур де Франс 2006 року виграв 2 часові розділки і 3 дні носив жовту майку лідера туру , і віддав із за падіння після чого довго востанавлювався і в генералі багато розгубив. тур 2007 пропустив.
5 Я
 

Petake :-)

Користувач
Реєстрація
18.08.07
Повідомлення
324
Репутація
2
1 губернатор каліфорнії Арні нагороджує переможця туру Каліфорнії 2007
2 Ленс Амстронг 1995год його перший тур де Франс на одном з етапів загинув його кращий товариш який попав в завал і зломав собі шию і пробив череп, але Амстронг тур доїхав і виграв один етап який присвятив Фабіо. 96рік хворів на рак майже 4й стадії та переміг таку тяжку хворобу. 97р возобновив тренування повернувся у 98році у великий спорт і став єдиний 7 кратний переможець Тур де Франс з 1999 по 2005роки. 2005 р ушов з велоспорту в 2006р попробував себе у бігу марафонську дистанцію у 42км подолав за 2часа 57мин.
3 Фабіано Канчеляра - діючий чемпіон світу у гонці з роздільним стартом
4 Паоло Бетіні - діючий чемпіон світу у груповій гонці та переможець олімпійських ігор 2004 році в афінах
5 Федорчук Вячеслав Олексійович перший тренер Сергія Гончара , фото зроблене на велопробігу 2006. благодаря їму Я теж брав участь у пробігу 2005 та 2006 року
 

Petake :-)

Користувач
Реєстрація
18.08.07
Повідомлення
324
Репутація
2
Мировой рекорд по продолжительности езды на велосипеде установил в период с 8 до 16 июня 1983 года Карлос Виейра. 32 летний велосипедист из португальского города Лейра на дистанции длиной 2407,64 км в течении 191 часа энергично нажимал на педали. В пути он настолько мало использовал время для отдыха, что оно составило всего 1,3 процента от всего затраченного на прохождение дистанции.


Мировой рекорд в езде на велосипеде задом наперед и игре на скрипке был повторно улучшен его обладателем Христианом Патцигом из Ниндофа возле Мельдорфа. Проехав в Санкт Галленерском автотоннеле 30 раз в обоих направлениях, он преодолел расстояние в 60,45 км. Велосипедист, ездящий задом наперед, сопровождал рекордный заезд сонатой для виолончели Й. Баха. Правда, соната игралась с начала. Необычайный концерт в тоннеле продолжался 5 часов и 8 минут.

наймолодша людина 18 років перетнула Америку 24.516км за 261 день ( в середньому за день 94 км)
 

Petake :-)

Користувач
Реєстрація
18.08.07
Повідомлення
324
Репутація
2
1.2.3 фініш з групи ,спринт, швидкість досягає 80км\ч
4.5 фініш одиночним отривом .
5 Олександр Колобнев (росія)
 

Petake :-)

Користувач
Реєстрація
18.08.07
Повідомлення
324
Репутація
2
представлю вам велопробіг 2006року
1 вїзд в город Рівне со сторони Луцка
2 незнаю місцевості але просто обратив вніманіє на дівчину з Хмельницька
3 Я - позую на границі Хмельницької та Вінницької областей
4 а вот ми і почті добрались до Вінниці , крупним планом в оранжевій футболці наш Нетішинський гонщик Саня .
5 це тренер Хмельницькой дівчачой команди
6 остановка перед Київськой областю а крупним планом дядя який любить проїхатись в отриві і помаячити перед групой флагом який їму причипили до велосипеда
7 це вже ми під аркой в Київі , крупним планом капітани Рівенської та Хмельницької областей
8 Я - так ми отдихаєм
9 це нас везуть по домам .
велопробіг 2007 плануєця з 1.09по 9.09 , по трасі Остріг -Славута будуть проїжати 6.09 на границі областей в с. Соловї біля 11-00 буде урочиста зустріч велопробігу Хмельничанами . прошлі рази було до 10 пацанов на українах і горніках з села Вельбівно і Соловя. кому цікаво прошу приїжати ,буде вам возможность проїхатись з групой до Кривина якшо небудите нарушати правил етикету , таяк все контролює міліція.
 

Petake :-)

Користувач
Реєстрація
18.08.07
Повідомлення
324
Репутація
2
пропозиція для бажаючих похвастатись своїми велосипедами
1 велосипед на якому я катаю
2 велосипед на якому я катав до 1-го :)
 

samson

Користувач
Реєстрація
14.10.06
Повідомлення
247
Репутація
0
Жужик зліва від вас.:)
 

Petake :-)

Користувач
Реєстрація
18.08.07
Повідомлення
324
Репутація
2
цікаві ободья , а де ти купила свій байк?
це не тебе я обганяв сьгодні пару разов?
 

samson

Користувач
Реєстрація
14.10.06
Повідомлення
247
Репутація
0
А ти мчишся швидкістю вітра, на моєму байку мені тебе ніколи не наздогнати. :)
 

Petake :-)

Користувач
Реєстрація
18.08.07
Повідомлення
324
Репутація
2
велопробіг 2007 состоявся , я сьогодні вже нарешті дома.
постараюсь описати всі дні які я провів переїжаючи з одного в інший обласний центр

добавлено через 21 час 41 минуту
предсталю отчот з ВЕЛОПРОБІГУ 2007 без фото.
стартував велопробіг 30.08 з міста Ужгород з 6 учасників в Мукачево добавилось ше 2 х це Закарпатська команда до яких і приєднався Я у місті Івано Франкуовску , + 10 Франковских , перший день завершився у м. Калуш , от туда і стартували 31.08 і в 11 утра цього дня я мав приєднатись у Франковску , попав в Франковск Я своїм ходом, тоїсть на велосипеді , стартував 30.08 в 17.00 з м. Нетішина (293км)і в 8 .00 вже розкатутвав по Франковску дочекався 11-00 на площі Франка і вирушив з пелотоном в 18 чел + Я у Чернівці на границі областей до нас ше приєднались учасники ітак до 17 годин 31.08 проїхали 142км ,
3й день старт з Черновцов 10-00 нас 29 ч. ми їдем на грн. Терн.об там ше 10 учасників і в вечеріми вже в Тернополі 110км проїхано , от шо мені непонравилось то це те шо ми десь 40 км проїхали в автобусі непонятно чого , ну да ничо це було в перший і в останній раз.
4й день Старт з Тернополя на границі обл Львова +10 і во Львові нас 39 проїхано 130км , святкова зустріч ,вечеря поход по городу і спать , ну як скрізь.
5й день Старт Львов фініш Луцк нас уже 49 проїхано 155км
6й день Старт Луцк обід в Ровно нас уже 59 і всі фініширують в лагері Корчагінець за Острогом . дістанция 152км
7й день Старт Корчагінець фініш оздоровчий центр за м. Хмельницк нас 69 , за цей день рекордна дистанція в 200км і рекордний завал на 170км упало до 15 учасників на швидкості 40км ч . всі отдєлались легким іспугом і зтесаними руками ,легкими пошкодженнями велосипедів , Я в завал непопав тіки легенько торкнув переднім колесом ту купку велосипедів і людея яка утворилась передімною.
8й день Старт з ОЛЦ фініш тоже в ОЛЦ міста Вінниця тут ми отдохнули і проїхали всього 84км шо правда урочисті віттання нашого пробігу зірвав сильний дощ і ми всі поховались по автобусах а як дощ стих поїхали спочивати і готовитись до наступного дня . нас 79
9й день передостанній з Вінниці до Житомира дистанція 137км група 89чел.
10й день групой 89чел ми і должни були приїхати до Києва але нам дуже хтів помішати дощ і група зменшилась в двоє (всім буде понятно шо Я остався в групі на велосипедах :) ) , приїхали в Києв змокнувши і злегка просушившись на швидкості вітром ми почали рух по Київським вулицям там і стався мій прокол заднього колеса за 1.5км до парку біля дніпра , але я не один підібрав мене наш автобус а там ше з 10 чел проколотих у Києві це з групи в 50 чел , в парку після нашої вєтки підїхали ше два направлення пробігу Схід та Південь , всіх нерахував , но це така толпа велосипедистів шо в нашому Нетішині буде мало місця , ми всі великой групой поїхали під арку на церемонію вручення нагород , церемонія відбулась , нас посадили в автобуси і поїхали відпочивати в пущу водицю . а 9.09 всіх отправили по домам , перед вибором з ким їхати з Києва до дому я вибрав їхати самостійно на свому надійному товаришу велосипеді.
11й день старт Київ Пуща водиця 8-00 фініш Нетішин Миру 1 21-30 дистанція 322км додому приїхав ужасно мокрий но довольний.
ітак Я за 11 днів проїхав крутя педалі 1875км .
 

Petake :-)

Користувач
Реєстрація
18.08.07
Повідомлення
324
Репутація
2
третя моя нагорода за участь у велопробігу.
 

Koшe4ka

Користувач
Реєстрація
05.06.06
Повідомлення
168
Репутація
1
Petake :-) сказав(ла):
у нашому місті нема велоспорту
Зато є люди які цим займаються, і серйозно. В моєму домі аж двоє.
 

Petake :-)

Користувач
Реєстрація
18.08.07
Повідомлення
324
Репутація
2
доречі фото №2 з велопробігу 2005 зроблене на границі Луцкой і Рівенської обл. МНОЮ.
 

Petake :-)

Користувач
Реєстрація
18.08.07
Повідомлення
324
Репутація
2
час коли мона було кататись часами, проходить скоро зима , і я хотівби взнати скіки в нас на форумі є людей які люблять кататись на велосипеді пока я тіки побачив, samson , так і часто бачу її в городі , знаю ше 2х велосипедистів але їх нема на форумі і звязку з ними немаю , хібашо зустріч на дорогах города.
хочу придложить всетаки всім хто вміє і має велосипед зібратись на покатушку , заодно хочу показати мастер клас свого вела, ато знаю шо багато хто просто непонімає реальної різниці між горніком і гоночним(шосе) , таяк тренування в мене вже закінчились і я просто катаюсь то можу позволить покататись і пообщатись з веломанами.
обявляйте про себе !
і ми шось придумаєм.
 

Petake :-)

Користувач
Реєстрація
18.08.07
Повідомлення
324
Репутація
2
раз в 4 роки проводиця супермарафон Париж-Брест-Париж(ПБП) , цьго разу брало участь понад 5000 учасників із них і росіяни, фото список 10 учасників . проводився марафон з 20 по 23серпня , погодні умови були жахливі холод і ливні мішали всім доїхати до фінішу . кілометраж марафона 1200км . а ліміт часу 90 годин.

ще у 2003р. брав тіки 1 учасник з України і проїхав чуть за 88годин.
 

samson

Користувач
Реєстрація
14.10.06
Повідомлення
247
Репутація
0

W@RRiOR

Користувач
Реєстрація
22.03.06
Повідомлення
51
Репутація
0
Ну раз на то пошло я тоже не против, можно катнутся... А где ездить будем? :)

Вот пару фоток..
Это я с samson в субботу немножко покатались... Сначала к водохранке, там по дамбе в Острого, по городу покружили и по трассе домой...

Petake :-) сказав(ла):
пропозиція для бажаючих похвастатись своїми велосипедами
Мой зелёный.. хвастатся пока не чем, но весной надеюсь похвастаюсь... =)

P.S. Кстати, может кто знает где можно взять хороший горняк, поближе чем в Киеве и с нормальными ценами, напишите плиз..!