Велоспорт та велотуризм

Oleg

Користувач
Реєстрація
10.03.06
Повідомлення
191
Репутація
41
Petake :-) сказав(ла):
PALMER, давай покатаєм на горніках по лісам по полям !
хто опитний байкер і знає якісь траси цікаві давай собиремся для покатушки , Я на зиму пересів на гірняк.
если будет время и не на работе и я поддержу
 

Petake :-)

Користувач
Реєстрація
18.08.07
Повідомлення
324
Репутація
2
Да непогано булоб шоб ви підтримали . ну давайте собирем голоса хто способний на підтримку і якось будем налажувати велопокатушки .
предлагаю першу організувати на вертольотній площадці за 3й школой
в неділю . час обговорим з бажаючими.
 

Petake :-)

Користувач
Реєстрація
18.08.07
Повідомлення
324
Репутація
2
да і тут неугадав , надіявся шо найдеця купка велосипедистів на гірняках які покаталисяб компанією . а нє. ніхто нехоче.
зато катався сьогодні на шосе рішив їздити небистро созвонився з хлопцем з Прогресу він зразу підтримав і виїхав в сторону Нетішина , зустрілись ми з ним біля ТНК у Соловї , я розвернувся і ми поїхали в Славуту їхали нешвидко примєрно 26км\ч в Славуті розвернулись і так як вітер уже був попутно боковий ми значно добавили і швидкість на рівнинках була 32-35км\ч біля Полянського горба його прорвало і він вишов на зміну і погнав ше швидше ніж по рівнині швидкість в бугор була 40км\ч оце так ривок , після такого в Кривині збавили опять до 33км\ч і так тримали до повороту на Лисиче правда я невтримався і додав до 38км\ч і ми погнали на Остріг так ми їхали до поста а от по паршивій дорозі до Острога швидкість значно скинули до 27км\ч ну позмагались ше в Остроський бугор , виграв канєшнож я , доїхали до Прогресу я розвернувся і поїхав додому, вже неспіша .
 

PALMER

Користувач
Реєстрація
16.11.08
Повідомлення
34
Репутація
3
Та тут все не серьёзные, только за компами сидят, а за баранкой классного велика ни кто нехочет прокатится, хотя реально классно было бы всей сеткой массой толпой устроить покатушку!!!
 

Petake :-)

Користувач
Реєстрація
18.08.07
Повідомлення
324
Репутація
2
хочу в суботу покататись вокруг водохранки , є бажаючі померзнути і помучитись засніженою дорогою ?
виставив фотки з позапрошлої суботи катав цим маршрутом шо хочу їхати часу іде біля 3г 30хв
 

Petake :-)

Користувач
Реєстрація
18.08.07
Повідомлення
324
Репутація
2
отчот об велопрогулкі вокруг водохранки , дорога атлічна глибокого снігу нема , нехолодно . стар в 12-15 в12-20 біля старого Млина 12-33 міст пантон 12-38 виїхав на дамбу водохранки 12-58 проїхав в кінець дамби і почався ліс це саме приємна частина прогулки 13-27 міст на гнилусі 14-16 фініш дома
в НР їду ше , і не раз. приєднуйтесь.:)
 

Petake :-)

Користувач
Реєстрація
18.08.07
Повідомлення
324
Репутація
2
проїхався сьогодні вже привичну для себе покатушку вокруг водохранки і переїжаючи міст гнилухи побачив як гарно понамерзало понад берегом от рішив показати.
 

Вульок

Користувач
Реєстрація
07.11.08
Повідомлення
22
Репутація
0
Та я по цьому маршруту літом катався на рибалку :) але дуже ногі боліли потом :D то луче зара дома посижу
 

sak2139

Користувач
Реєстрація
22.10.08
Повідомлення
19
Репутація
0
"отчот об велопрогулкі вокруг водохранки , дорога атлічна глибокого снігу нема , нехолодно ." - molodez Petake! govoril chto ne budet snega, budesh katatsa, a na samom dele, glavnoe chtobi neglubokiy sneg bil! a v kakoy obuvi ti kataeshsya?
Зауваження модератора:
п. 5.3.6. главы V Правил форума
 

Petake :-)

Користувач
Реєстрація
18.08.07
Повідомлення
324
Репутація
2
ну так каюсь на горніку в обичних теплих ботінках і нешвидко . горніку сніг нестрашно.
а сьогодні навіть на шосейнику новому виїхав провірив як він дуже обрадував удобний, але катать холодно таяк швидкість в 1.5рази вища ніж на гірняку , дуже холодно обдуває.
такшо далі буде тренуватись на горніку. Якшо герої найдуться прошу кататись разом але попереджаю чекати нікого небуду якшо темп покажиця високим. доїжати будете самостійно.
 

Petake :-)

Користувач
Реєстрація
18.08.07
Повідомлення
324
Репутація
2
<Дата бревета-1200 км 19-20-21-22 июня 2009, или какието из этих 3 дня. Может комуто и 4 понадобиться.>

думаю чоловіка 3-4 може найтись по Україні на такий марафон :) і я в їх числі :)
 

PALMER

Користувач
Реєстрація
16.11.08
Повідомлення
34
Репутація
3
Когда уже ростаит этот долбанный снег, и настанет жара?:-( И по улицам начнут катать шосера! Га!?
 

Petake :-)

Користувач
Реєстрація
18.08.07
Повідомлення
324
Репутація
2
В Австралії уже розтанув сніг а точніше відкрився велосезон!
18.01 крітеріум Cancer Council Classic 51км , 30 кругів по 1.7км гонка відкиття перемога за Робі Макюеном з рус. ко. Катюша ф-1
ажиотаж преси і глядачів біля персони легендарного Ленс Амстронга ф-2,3
ф-5 20.01 1й етап Tour Down Under Австралія перемога Андре Грайпеля ко.Каламбія
 

[MC_ARTEMIY]

Користувач
Реєстрація
26.01.09
Повідомлення
9
Репутація
0
Некоторые советы начинающим по настройке нового ВМХа для катания в парке или стрите.
Не то что бы это руководство к действию, но в любом случае прислушаться стоит!
1) Снимите с велосипеда катафоты и пластиковый щиток, защищающий цепь… они добавляют лишнего веса, а это очень не очень хорошо.
2) Накачайте колёса не ниже чем 4.5 атмосферы… поверьте это минимальное давление необходимое для удобного и безопасного выполнения трюков на ВМХе!
3) Седло лучше закрепить на таком уровне, что бы оно оказалось примерно между коленок, когда шатуны стоят перпендикулярно земли. Это облегчит вам исполнение трюков связанных с зажиманием седла.
4) При необходимости можно обрезать руль. Но из личного опыта могу сказать, что обрезать руль короче, чем 55см от края до края не разумно… теряется контроль!!
5) Руль так же лучше установить так, что бы основная часть руля была параллельна вилке

6) Снимать оба тормоза я бы категорически не советовал! Как максимум можно снять передний. Если вам не удобна тормозная ручка справа, то можно переставить тормоз на левую сторону!
7) Закрутите все болты получше настройте люфт в колёсах, шатунах, рулевой, педалях… болты и гайки(в частности в колёсах) надо закручивать до тех пор, пока они закручиваются… это спасёт вас от неожиданных обломов по среди улицы и так же от возможных травм…
8) Не мажьте тормоза гудроном! Лучше просто купите нормальные колодки… и по возможности хромированный обод.
Так же пара дополнительных советов:
9) Закупите защиту на голень и колено! Эта защита сильно облегчит вам изучение новых трюков и спасёт вас от тяжёлых травм!!! При необходимости можно купить перчатки и шлем.
10) Каждый раз перед катанием проверяйте исправность ВМХа… возите по возможности с собой ключи и заплатки. Будет только лучше!
 

stas

Користувач
Реєстрація
15.08.07
Повідомлення
29
Репутація
1
Вік
45
[MC_ARTEMIY],
[OFF]хоть би писав з свого опиту, або ссилку откуда скопіпастив[/OFF]
ну а по темі, то може комусь і згодиться.
 

sak2139

Користувач
Реєстрація
22.10.08
Повідомлення
19
Репутація
0
Вчера следил за первым днём Tour of California. cancellara - первый, leipheimer - второй, armstrong - десятый. я по интернету сморел, пропустил поповича. какое он место занял в прологе?
 

Petake :-)

Користувач
Реєстрація
18.08.07
Повідомлення
324
Репутація
2
47 Yaroslav Popovych (Ukr) +0.13.3
а ше після фінішу пролога , було вкрадено декілька велосипедів команди Астана ( Вместе с велосипедом Армстронга были украдены еще три, принадлежащие Джейнезу Брайковичу (Janez Brajkovic), Стиву Морабито (Steve Morabito) и Ярославу Поповичу (Yaroslav Popovych).)
 

Petake :-)

Користувач
Реєстрація
18.08.07
Повідомлення
324
Репутація
2
Фото вкрадених велосипедів 1й Амстронга 2й Попович 3й Брайковіч
як тіки хтось десь замітить один з цих велосипедів прохання сповістити мене . хочу проїхатись :)
 

sak2139

Користувач
Реєстрація
22.10.08
Повідомлення
19
Репутація
0
Велик Армстронга нашли полицейские всё-таки - он на нём же проехал ТТ вчера! А другие тоже рано или поздно всплывут. Рамы ведь у них именные...