Волейбол

Лапочка

Користувач
Реєстрація
24.03.08
Повідомлення
142
Репутація
0
ДЕВОНКІ ХРИСТОС ВОСКРЕС!!!!!!!!!!КОЛИ В НАС ТРЕНУВАНЯ. ДЕ?І НА СКІЛЬКИ?;)
 

Angel_ButterFly

Користувач
Реєстрація
13.01.07
Повідомлення
49
Репутація
0
Маріна, а примерно якого числа у нас збори? так цікаво... десь у червні або у липні так? бо ненаю на який заезд брати путівку в Агатівку)):-[
 

Стерва

Користувач
Реєстрація
07.03.07
Повідомлення
185
Репутація
0
Кать, я й сама не знаю...от на трєньці спитаєм у Кузі...
 

Стерва

Користувач
Реєстрація
07.03.07
Повідомлення
185
Репутація
0
Годину назад приїхали з Хмельницького. Завтра знов на змагання - міжнародний турнір в Костополі)) удачкі нам))
 

VOLDEMAR

MY LIFE IS GAME
Користувач
Реєстрація
30.01.08
Повідомлення
194
Репутація
0
Бачу у вас змагання у Костополі. Класно. Чув шо Мала буде грати за Нетішин а не за Костополь де вона учиться. Теж чудово. Бажаю вам удачі та творчого натхнення. Щоб порвали там усіх та привезли тільки призові місця. Я за вас буду вболіватию.
 

Рома

Користувач
Реєстрація
22.12.06
Повідомлення
65
Репутація
0
полностю паддержую Optimus_Prime Бажаю вам удачі та творчого натхнення. Щоб порвали там усіх та привезли тільки призові місця. Я за вас буду вболіватию.
 

Angel_ButterFly

Користувач
Реєстрація
13.01.07
Повідомлення
49
Репутація
0
Ось ми і приїхали з Костополя) все чудово... походу 3 чі 4 місце взяли незнаю точно) Стільки вражень, нових знайомств... Так нехотілося уїжати...та нічого...

13-14 у спорткомплексі відбудуться зональні змагання (зона) з волейболу дівчат. будуть присутні багато команд, приходьте, непожалієте) будемо вас з нетерпінням чекати)
 

VOLDEMAR

MY LIFE IS GAME
Користувач
Реєстрація
30.01.08
Повідомлення
194
Репутація
0
Рома сказав(ла):
полностю паддержую Optimus_Prime

За повністю піддержую, можна було би спасіба поставити а не флудити тут.


Angel_ButterFly сказав(ла):
Ось ми і приїхали з Костополя) все чудово... походу 3 чі 4 місце взяли незнаю точно) Стільки вражень, нових знайомств... Так нехотілося уїжати...та нічого...

13-14 у спорткомплексі відбудуться зональні змагання (зона) з волейболу дівчат. будуть присутні багато команд, приходьте, непожалієте) будемо вас з нетерпінням чекати)

ура *YAHOO* я такий радий за вас. Молодці. Так тримати.


Також хочу побажати вам натхнення в наступних іграх. І ще ніколи не програвати та брати тільки перше місце

За вас дівчата боліє Нетішин. непідведіть його.
 

VOLDEMAR

MY LIFE IS GAME
Користувач
Реєстрація
30.01.08
Повідомлення
194
Репутація
0
Як було чути від Ірки. Та видно на форумі. Сьогодні дівчата у вас почались змагання. Я радий що саме ви будете захищати наше місто по волейболу.

Ну як у вас настрій? Та творче натхнення? Скільки команд грає проти нашого "квітучого міста енергетиків"?


Р.S. Шановна громада. На скільки годин ви завтра граєте? Хочу прийти та подивитися. Дуже прошу скажіть. А то сьогодні не получилося. Тільки з роботи прийшов.
 

_Юся_

Користувач
Реєстрація
05.10.07
Повідомлення
40
Репутація
0
Вік
31
играе 5 команд ,а мы кстате выиграли сеня :-[ ,2 игры еще завтра 2 и если их еще выиграем то поедем на Украину!!
 

Стерва

Користувач
Реєстрація
07.03.07
Повідомлення
185
Репутація
0
ми їдем на Україну!!!

*YAHOO* *YAHOO* *YAHOO* *YAHOO* *YAHOO* *YAHOO* *YAHOO* *YAHOO* *YAHOO*​
 

Лапочка

Користувач
Реєстрація
24.03.08
Повідомлення
142
Репутація
0
ПОЗДРАВЛЯЮ ВІД УСІЄЇ КОМАНДИ НАШУ КЛАСНУ СВЯЗУЮЩУ ТАНЮ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, А ТАКОЖ ВІТАЮ ДІВЧАТ З 1 МІСЦЕМ У ЗМАГАННЯХ,МИ ЇДЕМ НА УКРАЇНУ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!;) :-p І НАДЄЮСЬ ЩО МИ ВСІХ ПОРВЕМ...........НАВІТЬ НЕНАДІЮ,БО ТАК І БУДЕ.........З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ТЕТЯНУ
 

VOLDEMAR

MY LIFE IS GAME
Користувач
Реєстрація
30.01.08
Повідомлення
194
Репутація
0
Дівки!!!!!!!!! Ви собі не уявляєте який я за вас радий. *YAHOO* *YAHOO* *YAHOO* *YAHOO* *YAHOO* Наші їдуть на Україну. ПРІКОЛЬНО.

Так. Як я і обіцяв шо виставлю фотки. Так вот. Можливо деякі не получились, але все одно дивіться дорогенькі.
 

VOLDEMAR

MY LIFE IS GAME
Користувач
Реєстрація
30.01.08
Повідомлення
194
Репутація
0
Поки те що зміг знайти. Напротязі дня виставлю майже все що я нафотав.
 

VOLDEMAR

MY LIFE IS GAME
Користувач
Реєстрація
30.01.08
Повідомлення
194
Репутація
0
Так. Ось ще де що я найшов з ігри.
 

VOLDEMAR

MY LIFE IS GAME
Користувач
Реєстрація
30.01.08
Повідомлення
194
Репутація
0

VOLDEMAR

MY LIFE IS GAME
Користувач
Реєстрація
30.01.08
Повідомлення
194
Репутація
0
Ну а це Батерфляйку тренер учить як іграть або не знаю шо він там каже. :) :) :) :)
 

KaterinKa

Користувач
Реєстрація
15.12.07
Повідомлення
25
Репутація
0
Вік
31
_Optimus_Prime_,
Фотки класс! *THUMBS UP ;)