Волейбол

VOLDEMAR

MY LIFE IS GAME
Користувач
Реєстрація
30.01.08
Повідомлення
194
Репутація
0
Були ще парочка, Але вони трішки поганенько вийшли. Є відео. Тільки без звуку. Хоч, можу скинути?
 

_Юся_

Користувач
Реєстрація
05.10.07
Повідомлення
40
Репутація
0
Вік
31
_Optimus_Prime_ сказав(ла):
Ну а це Батерфляйку тренер учить як іграть або не знаю шо він там каже. :) :) :) :)



:D учить?:D та ей здесь вообще паралельно...!!
 

VOLDEMAR

MY LIFE IS GAME
Користувач
Реєстрація
30.01.08
Повідомлення
194
Репутація
0
_Юся_ сказав(ла):
та ей здесь вообще паралельно...!!

Прікольно їй. Я б також хотів так постояти та в мислях тренера попросити цензурой піти по раки. але все одно шось да учить. Адже якби не вчив, то б вона не грала б так чудово як зараз.
 

Лапочка

Користувач
Реєстрація
24.03.08
Повідомлення
142
Репутація
0
Девчонкі я узнала що наши парні прориваються на "Вишу лігу".Мені сказали тренера і прості люди, які дивилися волейбол.Що вони грають просто чудово!!!!!!;) :)
 

VOLDEMAR

MY LIFE IS GAME
Користувач
Реєстрація
30.01.08
Повідомлення
194
Репутація
0
Лапочка сказав(ла):
я узнала що наши парні прориваються на "Вишу лігу".Мені сказали тренера і прості люди, які дивилися волейбол.

Класно їм. А коли вони їдуть? Хотілося б побачити як вони грають.
 

VOLDEMAR

MY LIFE IS GAME
Користувач
Реєстрація
30.01.08
Повідомлення
194
Репутація
0
Маринчик сказав(ла):

Ну як тобі сказати. От у вас дувоча команда з волейболу. Так! Ну і от наші хлопці Нетішинські петляють на Вищу ліку. Класно їм.*YAHOO* *YAHOO*
 

Angel_ButterFly

Користувач
Реєстрація
13.01.07
Повідомлення
49
Репутація
0
Шо ти тута нам втираеш! хто тобі таке сказав? вчора ми в Васі питали чі то правда шо ти написала він сказав шо нє! вони ше маленькі для лігі! ти шо гониш! бріхуха!!
 
R

Requiem

Angel_ButterFly сказав(ла):
Шо ти тута нам втираеш! хто тобі таке сказав? вчора ми в Васі питали чі то правда шо ти написала він сказав шо нє! вони ше маленькі для лігі! ти шо гониш! бріхуха!!
Вася - Васілій Валєнтінавіч? Бугога, нічого не змінюється, щоправда у свій час ми його Ваською називали(між собою, звісно). До речі, коли у вас тренування? Потрібно його здибати.
 

Стерва

Користувач
Реєстрація
07.03.07
Повідомлення
185
Репутація
0
у нас тренування сьогодні, але з нами Сергій Анатолієвич. а Вася з пацанами, то ненаю коли буде. може, в вівторок.
а ти займався волейболом?
 
R

Requiem

Маринчик сказав(ла):
а ти займався волейболом?
Ага, тільки навряд ми колись там бачилися. Займався доки в школі навчався - 1996-2000 рр. Наша група була першою у секції волейболу Нетішинської ДЮСШ.
 

_Юся_

Користувач
Реєстрація
05.10.07
Повідомлення
40
Репутація
0
Вік
31
Ага, тільки навряд ми колись там бачилися. Займався доки в школі навчався - 1996-2000 рр. Наша група була першою у секції волейболу Нетішинської ДЮСШ.

ААААА ну тогда понятно... Мене ще на св1т1 не було....:-[ не такий старий як давн1й да?:D
 

Стерва

Користувач
Реєстрація
07.03.07
Повідомлення
185
Репутація
0
Дівки! екзамени понаписували? То приходьте на трєнькі! Завтра, в суботу, на 16:00 на пісок. А так по ходу на 16:30 або 17:00. Приходьте!
 

VOLDEMAR

MY LIFE IS GAME
Користувач
Реєстрація
30.01.08
Повідомлення
194
Репутація
0
Поздровляю вас с здачой экзаменов. Ну как там проходят треньки? Что новенького? Ничего не слышно про кокието соревнования? А то хотелолось бы посмотреть. Поболеть за нашых.
 

GooFy

Користувач
Реєстрація
20.06.08
Повідомлення
75
Репутація
0
Класний вид спорту!Мені дуже подобається! :)
 

Лапочка

Користувач
Реєстрація
24.03.08
Повідомлення
142
Репутація
0
Вид спорта прикольний но ти ним хоть раз займався?;)
 

VOLDEMAR

MY LIFE IS GAME
Користувач
Реєстрація
30.01.08
Повідомлення
194
Репутація
0
GooFy сказав(ла):
Класний вид спорту!Мені дуже подобається!

А ты как. Занимался или занимаешся им, или он тебя прёт от того что ты приходишь посмотреть? Лично я... Ну как сказать. Занимался только так по любительски. Вроде так себе играть умею
 

Лапочка

Користувач
Реєстрація
24.03.08
Повідомлення
142
Репутація
0
Прівет всем я узнала что у наш девчонок скоро сренование.Девчонки я за вас обоими руками и ногами.*YAHOO* *YAHOO* *YAHOO* *DANCE* *DANCE* Я Уверена что все будет ок*OK*
 

VOLDEMAR

MY LIFE IS GAME
Користувач
Реєстрація
30.01.08
Повідомлення
194
Репутація
0
ООО. А где будет игра? Я хочу посмотреть. Может что то интересное сниму. Будет что вспомнить.
 

Стерва

Користувач
Реєстрація
07.03.07
Повідомлення
185
Репутація
0
Вчора (29-ого червня) проходили змагання між хлопцями з пляжного волейболу.
1-ше місце - ЖАТК (Кушта, Ковальчук)
2-ге місце - Ізотоп (Кузьмінчук, Штойко)
3-тє місце - Рогань (Причта, не пам'ятаю, вибачте)) звати Ваня))


В середу 2-ого липня бууть проходити змагання між дівчатами з пляжного волейболу. Всі бажаючі можуть подати заявки.