"Харківська" угода

kredit_s

Користувач
Реєстрація
18.12.09
Повідомлення
998
Репутація
9
і всі ви розумні люди ведетесь на цю дурню...нас як собак стравлюють між собою... просніться - не потрібно патріотизму з піною у роті ...потрібно просто відкрити очі - і реально глянути на речі...

http://www.pravda.com.ua/articles/2010/04/27/4973367/

добавлено через 1 минуту
Либо мы найдем разумный компромисс, либо придем к трагическому концу. Третьего не дано.
 

Знахарь

Користувач
Реєстрація
28.03.07
Повідомлення
1 165
Репутація
20
kredit_s сказав(ла):
Либо мы найдем разумный компромисс, либо придем к трагическому концу. Третьего не дано.
__________________
тепер стало зрозуміло, чому комуністичний режим нещадно знищував українських націоналістів...ці люди скоро доведуть країну до громадянської війни.
 

слонопотам

Користувач
Реєстрація
25.12.09
Повідомлення
194
Репутація
4
Чего копья ломать? Все просто. Если бы оппозиция хотела, то никакого бы харьковского соглашения по Черноморскому флоту не случилось бы. Надо было только опозиционерам сложить свои мандаты и отказаться от депутатства. Всего лишь! Дальше роспуск парламента и новые выборы. Но ведь они на это не пошли! Спасители Украины. Почему никто этого не хочет видеть?
 

Spoch

Користувач
Реєстрація
18.03.06
Повідомлення
849
Репутація
57
Вік
46
слонопотам сказав(ла):
Надо было только опозиционерам сложить свои мандаты и отказаться от депутатства. Всего лишь! Дальше роспуск парламента и новые выборы.
Не в захист опозиції, бо як такої її не має - так кучка кучок.
Та складання мандатів нічого не дало б. Бо президент має ПРАВО, а не обов"язок розпустити раду. Думаю, рішення гаранта з цього питання буде однозначне.
 

Bogdan

Користувач
Реєстрація
29.04.07
Повідомлення
109
Репутація
0
Spoch сказав(ла):
Не в захист опозиції, бо як такої її не має - так кучка кучок.
Та складання мандатів нічого не дало б. Бо президент має ПРАВО, а не обов"язок розпустити раду. Думаю, рішення гаранта з цього питання буде однозначне.
__________________
Мені також стало цікаво..Де написано , якщо опозиція складає депутатські мандати - розпускається парламент?
І навіщо , адже опозиція хоть якимось чином(мінімально, але) контролює дії коаліції в комітетах ВР.
 

Evil

Користувач
Реєстрація
20.05.06
Повідомлення
43
Репутація
0
Bogdan сказав(ла):
Мені також стало цікаво..Де написано , якщо опозиція складає депутатські мандати - розпускається парламент?
Верховна Рада України є повноважною за умови обрання не менш
як двох третин від її конституційного складу.

Конституція
 

kredit_s

Користувач
Реєстрація
18.12.09
Повідомлення
998
Репутація
9
мабуть ці золоті слова із сусідньої теми потрібно виділити жирними літерами на початку кожної теми ...
AC!!! сказав(ла):
Неужели вы думаете, что что-то решаете? Ну смешно уже... вас как бычков за колца в носу водят то туда то сюда, а вы и рады стараться... лучше саморазвитием занимайтесь.... :) противостоять они собираються... чтобы противостоять, нужно знать точно кому или чему... а вы знаете??? то что вы тут пар выпускаете постоянно, то по поводу выборов, то по поводу языка то ещё что нить - это управление !!! не надоело болванчиками то быть? :) я бы вообще эти темы позакрывал, впрочем и телек тоже запретил бы :)
не боротися з кимось потрібно... а себе розвивати...і тоді не буде проблем мови, флоту і податків... мудрі завжди мирно про все між собою домовляться....
 

vk713

Користувач
Реєстрація
23.01.08
Повідомлення
270
Репутація
3
kredit_s сказав(ла):
мудрі завжди мирно про все між собою домовляться....
Це Ви про Янека і Путіна? Це вони мудрі? Є така приказка, що домовитись може лише дурень з мудрим. І це завжди спрацьовує.
 

слонопотам

Користувач
Реєстрація
25.12.09
Повідомлення
194
Репутація
4
Смотрел драку в верховной раде - А ИНТЕРЕСНО:_))
А сколько бы я получил, если бы устроил подобный дебош в любом баре моего города? А в крутом баре? Нет, неприкосновенность с депутатов снимать нужно... Оранжевые вчера меня убедили... Да и ремонт с уборкой теперь из нашего кармана... Как все запущено:)Еще с Майдана 2004 запущено...
 

lsd

Користувач
Реєстрація
14.11.06
Повідомлення
19
Репутація
0
Вік
45
Кто-нибудь может ответить на элементарный вопрос?
Сколько на сегодняшний день стоит 1000 куб.м. газа для населения в гривнах,
а не в процентах,скидках, доларах, тугриках.
Может кто-то платит.

Хотелось-бы знать цену сегодня и сравнить ее с ноябрьской-декабрьской.

А на счет "Харьківа..." - Ми(украинцы) сделали, не так давно свой выбор, что же кулаками махать после драки.
 

indigo

Користувач
Реєстрація
27.04.10
Повідомлення
3
Репутація
0
Розкажу одну історію. Одного разу на ЮБК в пісочніці гралися два хлопчики 3-4 років: один російської національності, а інший - української. І кожен з них розмовляв на своїй мові. Тут російський каже до українського "разгаварівай на руссокм, я тебя нє понімаю". А український відповідає "Е, ні це ти розмовляй на українській, це я тебе не розумію. І взагалі, це ти в мене вдома". Восновок: поки ми не покажемо, хто в кого вдома і не почнемо розмовляти на одній мові (українській), толку не буде ніде!
 

kredit_s

Користувач
Реєстрація
18.12.09
Повідомлення
998
Репутація
9
толку не буде поки ми будемо дітьми в пісочниці - може пора вирости - мені особисто байдуже на якій мові розмовляє людина - аби лише була хорошою людиною...
 

indigo

Користувач
Реєстрація
27.04.10
Повідомлення
3
Репутація
0
Мова йде про те, що необхідно ставити питання так, щоб нас поважали у світі, а не про пісочниці. Чому ми їдемо у Європу і розмовляємо на англійській, німецькій, французькій і т.д. Чому ми їдемо у Росію і розмовляємо там на російській мові, бо якщо щось скажеш на українській, то вони нас "нє понімают", очі повирячують, начебто до них із Марса прилетіли. А ще там можна й по шапці получити, а вони тут калякають, і нічо - нам все рівно, хто на якій мові ромовляєєєє? І так у всіх аспектах: хай ї..уть, аби не били?
 

vk713

Користувач
Реєстрація
23.01.08
Повідомлення
270
Репутація
3
lsd сказав(ла):
Кто-нибудь может ответить на элементарный вопрос?
Сколько на сегодняшний день стоит 1000 куб.м. газа для населения в гривнах
Загальновідомо, що для комунальних потреб в Україні використовується газ власного видобутку, який станом на кінець минулого року коштував $70 за тисячу кубометрів. Газ, який купується у Росії, як відомо, споживають приватні підприємства, зокрема металургійні та хімічні.
http://www.aratta-ukraine.com/news_ua.php?id=9928
 

Знахарь

Користувач
Реєстрація
28.03.07
Повідомлення
1 165
Репутація
20
indigo, ти російську мову розумієш?
 

Fess

Користувач
Реєстрація
07.05.08
Повідомлення
12
Репутація
0
Почитав наведену раніше статтю http://www.zn.ua/1000/1550/69304/ (За флотським пактом – енергетична окупація?), я чомусь пригадав анекдот:
"Хохол: - Ти кацапе не надійся, що я на колінах стоячи, в тебе со**ть буду... ти ,краще, на стілець стань." :D

Говорит Москва: что еще интересно Кремлю в Украине
http://focus.ua/politics/115784
В проектах соглашений, которые российская сторона направила украинскому правительству, есть ряд предложений, грозящих Украине частичной или полной потерей контроля над рядом отраслей экономики

Авиастроение

Россия предлагает создать совместное российско-украинское предприятие, включающее авиапредприятия и конструкторские бюро Украины, но находящееся под руководством российского менеджмента. То же самое относится к предприятиям украинской космической отрасли. Под угрозой могут оказаться права на интеллектуальную собственность украинских КБ.

Атомная энергетика

Москва предлагает Киеву построить завод по производству ядерного топлива, профинансировав строительство в равных долях. Россия также намерена предоставить Украине кредит на постройку нескольких блоков АЭС под залог самих блоков. Кроме того, она претендует на добычу украинского урана.

Энергетический и газовый сектор

Россия хочет добиться от Украины проекта по совместному экспорту электроэнергии в Европу. К тому же «Газпром» заинтересован в том, чтобы через совместное предприятие выйти на украинский внутренний рынок газа. Но! : http://focus.ua/politics/115738
Я, особисто, вважаю, що продовження сроку перебування чорн. флоту в Криму не архі велика трагедія, рано чи пізно цей договір підписали б... Але що стосується енергетичного і авіаційного співробітництва, то чомусь занадто багато ньоансів типу "с управлением россии".
 

LED

Справжній патріот міста
Користувач
Реєстрація
02.04.09
Повідомлення
100
Репутація
0
Fess сказав(ла):
Але що стосується енергетичного і авіаційного співробітництва, то чомусь занадто багато ньоансів типу "с управлением россии".
А це вже не з анекдоту, а з життя і зараз знову підтверджується: "пусти свиню за стіл, то вона вилізе тобі на стіл", от так і вони.
 

grddos

Користувач
Реєстрація
29.04.10
Повідомлення
3
Репутація
0
"Партия регионов - и предатели" врятле долго продержатся, но хлопот стране могут наделать немало!
 

chudak12

Користувач
Реєстрація
03.06.07
Повідомлення
68
Репутація
2
vk713 сказав(ла):
Пропоную висловити свою думку на рахунок харківських договорів
В.Путин подчеркнул, что для него «несколько неожиданны» напряженные дебаты в Верховной Раде относительно продления пребывания ЧФ РФ в Крыму на 25 лет — до 2042 г. «Нет, я понимаю, что это вопрос внутренней политики, но всегда вопрос стоял таким образом — никто, в том числе Юлия Владимировна, не возражал, в разговорах со мной, во всяком случае, обсуждать вопрос о продлении пребывания российского флота», — сказал премьер РФ. По его словам, речь шла только об одном — цена вопроса.

Подробнее: http://news.mail.ru/politics/3726180/
:)
 

kredit_s

Користувач
Реєстрація
18.12.09
Повідомлення
998
Репутація
9
скоро буде так

2042 год. Последние новости. Командующий Черноморским флотом России и президент Украины подписали договор о продлении пребывания Украины на территории Черноморского флота и выплате за это арендной платы.