Загранпаспорт

КиСуля

Користувач
Реєстрація
13.02.08
Повідомлення
21
Репутація
1
скажите а когда дни приёма документов, и в какой день забирать паспорт и сколько надо ждать если не по срочному делать!
 

Che Guevara

Comandante
Адміністратор
Реєстрація
22.03.08
Повідомлення
654
Репутація
82
В Шепетовке все дни приёмные, кроме среды и воскреенья. После сдачи документов вам скажут когда приехать за пасспортом, у меня к примеру(ну правда я сдал документы в Хмельницком) документы сданы 28 мая, а за готовым пасспортом нужно ехать после 10 июля.
 

Life its game

То тут то там
VIP Користувач
Реєстрація
26.06.07
Повідомлення
705
Репутація
4
Вік
36
В Шепетовке все дни приёмные, кроме среды и воскреенья. После сдачи документов вам скажут когда приехать за пасспортом, у меня к примеру(ну правда я сдал документы в Хмельницком) документы сданы 28 мая, а за готовым пасспортом нужно ехать после 10 июля.

А что уже в Шепетовке не делают?
1.5 года назад делал там, очередь тоже была в 09-00 пришел и в 11-30 ушел.
P.S. -> Правда люди ругались как не ...
 

Che Guevara

Comandante
Адміністратор
Реєстрація
22.03.08
Повідомлення
654
Репутація
82
А что уже в Шепетовке не делают?
1.5 года назад делал там, очередь тоже была в 09-00 пришел и в 11-30 ушел.
P.S. -> Правда люди ругались как не ...
Я просто попал в такой период что у них(в Шепетовке) что-то там не работало по технической части. Я же где-то выше об этом писал -)
 

Yulia

Користувач
Реєстрація
21.01.10
Повідомлення
6
Репутація
0
psix,скажіть, скільки ви платили за паспорт(яі обовязкові і не обовязкові платежі), і чи вимагають справку про не судимість,якщо так,то де її брати?
 

Che Guevara

Comandante
Адміністратор
Реєстрація
22.03.08
Повідомлення
654
Репутація
82
Справку про несудимість брати не потрібно, всі ці данні перевіряє служба, за ці послуги 45 грн. здається. Мені все разом обійшлось в 437грн. 15коп. Але я не платив за страховку. Як кажуть "зробив морду кірпічом" і в банку сказав що мені не потрібно оплачувати страховку. (Страховка здається в розмірі 80 грн). Інші платежі, як мені сказав працівник банку - обов"язкові.
 

Overkill

Користувач
Реєстрація
09.07.08
Повідомлення
42
Репутація
0
чув що в Шепетівці видають тільки по 30 заяв на паспорт на день, хто знає чи це правда?
 

3o3o 3aP}|{aBeJIu

Liverpool fan
Користувач
Реєстрація
18.09.07
Повідомлення
1 668
Репутація
7
Вік
39
чув що в Шепетівці видають тільки по 30 заяв на паспорт на день, хто знає чи це правда?
Ну там кажуть черги з 2-го ночі займають, так що людей там не мало, 30 чоловік це нормальний їхній поток
Доречі є інформація що у Рівному відкрився паспортний центр який видає паспорти не лише жителям Рівненської області, а й сусідніх областей
Адреса (можливо не точна)
Адреса: 33028, Рівне, вул. 16 Липня, 6 а, 2 пов.
Телефон: +380 (362) 267498
Телефон: +380 (362) 267784
Телефон: +380 (362) 260996

стаття http://migraciya.com.ua/news/news-f...-center-of-the-se-document-passport-services/

посилання на ДП Документ http://passportua.com/nashi-filialy.html
 
  • Подобається
Реакції: ХаЛи

Sokrat

Користувач
Реєстрація
07.03.08
Повідомлення
118
Репутація
27
За рішенням суду, закордонний паспорт коштує лише сто сімдесят гривень

25.03.2014 року постановою Київського апеляційного адмінітративного суду задоволено позов активіста кампанії «стоп свавілля в паспортних столах» Олександра Гашпара. У постанові суду встановлено, що:

1. У Державної міграційної служби України відсутнє право визначати як обов’язкову плату за бланк паспорта громадянина України для виїзду за кордон 120,00 грн., оскільки його вартість покривається за рахунок сплаченого державного мита – 170,00 грн.
2. У Державної міграційної служби України відсутнє право визначати як обов’язкову плату за бланк проїзного документу дитини для виїзду за кордон 24,00 грн.
3. У Державної міграційної служби України відсутнє право вимагати як обов’язкові платежі за
надання послуг із:
3.1. оформлення та видачі паспорта громадянина України для виїзду за кордон – 87, 15 грн.
3.2. оформлення та видачі паспорта громадянина України для виїзду за кордон на заміну втраченого – 73,32 грн.
3.3. оформлення та видачі проїзного документа дитини для виїзду закордон–30,35 грн.

Зазначені вище послуги не мають обов’язкового характеру та надаються лише за бажанням особи, на підставі поданої неї письмової заяви.

Суд повторно константував, що сплата установленого Декретом державного мита у розмір 170,00 грн. покриває вартість витрат, пов’язаних із учиненням ДМС дій щодо видачі громадянам України закордонного паспорта на право виїзду за кордон (у тому числі й вартість бланка). Отже, вимога повторної оплати тих самих дій (послуг) на підставі іншого нормативно-правового акта є протиправною.

Постанова суду, яка прийнята відносно Державної міграційної служби України має загальнообов’язковий характер, поширюється на всю територію України та набула законної сили 25.03.2014 р., пише uzpravda.org, повідомляють «Конфлікти і закони».

http://k-z.com.ua/pravovoi-aktsent/...ij-pasport-koshtue-lishe-sto-simdesyat-griven
 
  • Подобається
Реакції: cvoy, Shamina та energy

jurec

Користувач
Реєстрація
01.01.08
Повідомлення
19
Репутація
5
Хто робив останнім часом паспорт підкажіть у які дні краще їхати і скільки точно платили за оформлення паспорта?
 

neapol

Користувач
Реєстрація
28.02.10
Повідомлення
3
Репутація
1
робив пару днів назад в м.Рівному (вул.16липня,1 поверх) . Приемні дні: вівторок,четверг (для жителів інших областей в тому числі). Ціна 393грн за паспотр виготовлення якого 45 діб, якщо скоріше то до 800грн. Треба йти до паспортного столу якомога раніше, біля 6-7 годин ранку і записуватися в списки (тіпа черги) на бланки і на здачу, ждати 9 годин (відкритя паспортного столі) і получити бланки по списку , заповнити ,проплатити, і так само по списку йти на здачу і готово.Я записувався в 7.10ранку, і здав вже в 10.40, так що чим раніше тим краще, бо очереді доходять і більше 100 чоловік.Після 10 годин думаю навіть і нестоїть записуватись,бо не встигнете на здачу, робить до 17.00.
А саме важливе там люди дуже привітні!!!
 
  • Подобається
Реакції: Life its game

Vikk-s

Користувач
Реєстрація
23.06.14
Повідомлення
1
Репутація
0
Підкажіть хто найближчим часом робив загранпаспорт- потрібно не терміново. Що справді краще їхати в Рівне- у Шепетівці дуже велика черга?
 

ALenDOS

Користувач
Реєстрація
20.03.11
Повідомлення
59
Репутація
16
Рассказываю, сегодня ездил в Шепетовку сдать документы на изготовление загранпаспорта. Итак, выехал на 6.40(нетешин-хмельницкий), в шепетовке слез на автовокзале, сел на маршрутку 5а(вылез там где сказал водитель), нашел здание при помощи местных. Было примерно 8.00. В очереди было около 13человек., примерно в 8,10 вышла женщина из кабинета(где делают загранпаспорта) и записала всех кто был в очереди(при этом у каждого пересмотрела паспорта) и выдала заявы которые нужно было заполнить. Дальше по-этому списку она звала по-очереди всех в кабинет и записывала данные в ПК. Необходимые документы: Оригинал - паспорт, код. Копии, паспорт-2шт, код - 1шт. и деньги.
Оплатить можно было как лично ей в руки так и в банк, который хз где. Сумма оплаты была одинакова.(кому интересно спрашивайте в Л.С,)
Я был почти последний в очереди, но так как она пошла с низу списка, я был 3, в 9.00 начала принимать людей(у них график с 9, но людей в 8 уже было много), мне повезло и в 9.20 я уже был свободен!
Всем спасибо, все свободны!
 

Castalia

Користувач
Реєстрація
16.01.13
Повідомлення
17
Репутація
4
Рассказываю, сегодня ездил в Шепетовку сдать документы на изготовление загранпаспорта. Итак, выехал на 6.40(нетешин-хмельницкий), в шепетовке слез на автовокзале, сел на маршрутку 5а(вылез там где сказал водитель), нашел здание при помощи местных. Было примерно 8.00. В очереди было около 13человек., примерно в 8,10 вышла женщина из кабинета(где делают загранпаспорта) и записала всех кто был в очереди(при этом у каждого пересмотрела паспорта) и выдала заявы которые нужно было заполнить. Дальше по-этому списку она звала по-очереди всех в кабинет и записывала данные в ПК. Необходимые документы: Оригинал - паспорт, код. Копии, паспорт-2шт, код - 1шт. и деньги.
Оплатить можно было как лично ей в руки так и в банк, который хз где. Сумма оплаты была одинакова.(кому интересно спрашивайте в Л.С,)
Я был почти последний в очереди, но так как она пошла с низу списка, я был 3, в 9.00 начала принимать людей(у них график с 9, но людей в 8 уже было много), мне повезло и в 9.20 я уже был свободен!
Всем спасибо, все свободны!
Цена вопроса в лс!=)
 

Buhgalter

мотоцикліст
Користувач
Реєстрація
27.11.06
Повідомлення
79
Репутація
1
Вік
37
29,01 їздив в Шепетівку -там по наказу з 26,01 паспорта не виготовляють, Подавав документи Паспортном Сервісі м.Рівне біометричний вийшов 975грн. а звичайний на 45грн. дешевший
 

Life its game

То тут то там
VIP Користувач
Реєстрація
26.06.07
Повідомлення
705
Репутація
4
Вік
36
29,01 їздив в Шепетівку -там по наказу з 26,01 паспорта не виготовляють, Подавав документи Паспортном Сервісі м.Рівне біометричний вийшов 975грн. а звичайний на 45грн. дешевший
Что то очень дорого.
Я в 2012 году отдал за такой обычный загран-паспорт ~400 грн. и за 2-е недели сделали в Шепетовский ОВИР-е.
А судя по этой статье и не только , - его цена не особо больше должна была бы быть.
http://www.liga.net/infografica/217...tricheskiy-zagranpasport-i-komu-on-nuzhen.htm
 

Eifa

Продавець
Користувач
Реєстрація
11.03.10
Повідомлення
87
Репутація
2
29,01 їздив в Шепетівку -там по наказу з 26,01 паспорта не виготовляють, Подавав документи Паспортном Сервісі м.Рівне біометричний вийшов 975грн. а звичайний на 45грн. дешевший
А как там с очередями?! Когда лучше ехать,во сколько??
И можно ли там как-то обойти очередь,если она есть?
Спасибо)
 

Buhgalter

мотоцикліст
Користувач
Реєстрація
27.11.06
Повідомлення
79
Репутація
1
Вік
37
А как там с очередями?! Когда лучше ехать,во сколько??
На подачу документів черга не велика, ліпше їхати вранці. Великі черги на видачу паспортів їх видають після обіду з 14да 17.
Те що пишуть розцінки -це паспортні столи -потрібно їхати в Хмельницький -но там черги величезні і не факт що за день здаси відбитки пальців, прийдеться їздити два тири рази -і взагалом сума та сама а часу затретиться і нервів... Моя думка ліпше раз заплатити та без мороки
 
  • Подобається
Реакції: Eifa