Загранпаспорт

Я_это_я

эгоистка
Користувач
Реєстрація
20.08.06
Повідомлення
14
Репутація
0
цена на загранпаспорт на сегодняшний день - приблизительно 610 грн.:
законозательно утвержденные платежи
170,00 - госпошлина;
120,00 - бланк паспорта;
87,15 - стоимость оформления;
услуги, на которые вы соглашаетесь, подписывая один из бланков
32,93 - услуги местного паспортного стола (бланки, фото и т.д.);
26,20 - консультационные услуги;
необязательная часть
68,00 - справка об отсутствии судимости (можно самостоятельно сделать в Хмельницком, но даже сама дорога обойдется дороже);
75,00 - страховка ( зачем? куда? но паспортистка сказала, что после нового года пришло распоряжение - тем, кто не платил, паспорт придется получать в Хмельницком. Прецедентов пока не было, так что мы рискнули. В крайнем случае всегда можно доплатить)
+ услуги банка (как я понимаю - по 4 грн. за квитанцию)
 

ЗвЄзДа в ШоКе

Користувач
Реєстрація
20.05.11
Повідомлення
40
Репутація
1
А якщо мій чоловік приписаний не в Нетішині, то йому можна в Шепетівці загран робити, чи обов.язкого по місцю приписки? Бо казали з нового року не важливо буде де ти прописати, і будь-де можна зробити загран........... Це вже зараз діє чи ні? Хто знає?
 

sony

Користувач
Реєстрація
09.08.11
Повідомлення
56
Репутація
2
ЗвЄзДа в ШоКе, воно і діяло, я наприклад возив документи в Шепетівку вчора.
 

Menta

Користувач
Реєстрація
19.09.06
Повідомлення
215
Репутація
12
ЗвЄзДа в ШоКе, а где муж прописан?
 

ЗвЄзДа в ШоКе

Користувач
Реєстрація
20.05.11
Повідомлення
40
Репутація
1
Прописаний в Волинській області......

Sony, а ти де прописаний?
 

Menta

Користувач
Реєстрація
19.09.06
Повідомлення
215
Репутація
12
на сколько я знаю законы, то придется мужу ехать в Луцк:-( главное заранее созвониться и все узнать!

Или поменять прописку мужа)))
 

sony

Користувач
Реєстрація
09.08.11
Повідомлення
56
Репутація
2
ЗвЄзДа в ШоКе, в Нетішині
 

Sokrat

Користувач
Реєстрація
07.03.08
Повідомлення
118
Репутація
27
Кузя сказав(ла):
Виявляється, що ідентифікаційний номер, копія якого прикладається до пакету документів при оформленні, якщо виданий до 1999 року і не в Хмельницькій області не підходить при оформленні, його треба у нашому відділенні ОДПІ "пробити" в базу і отримати дублікат коду з уже Хмельницькими реквізитами.
чим це мотивується? Якими нормативними актами? Чи це просто їхня забаганка?
 

Кум

Користувач
Реєстрація
20.05.06
Повідомлення
346
Репутація
21
Загранпаспорт коштує тільки 170грн, наскільки я зрозумів, все інше - розвод. http://dem-alliance.org/news/cherni...aggregation&fb_aggregation_id=288381481237582 Десь із коментарів
чекаємо на викладку в реєстр судових рішень - рішення апеляційного суду Днепропетровська де чітко визначено - тількі 170 грн. від 05.02.2013
Точніше, кого цікавить, можна спробувати запитати у хлопців і дівчат з того сайту, вони цим питанням системно, займаються чи погуглити.
 

Sokrat

Користувач
Реєстрація
07.03.08
Повідомлення
118
Репутація
27

Sokrat

Користувач
Реєстрація
07.03.08
Повідомлення
118
Репутація
27
Сьогодні здав документи для отримання закордонного паспорту для себе та дружини. Оплатив 377 гр+15 гр ком послуги банку за кожного. (просили 600 гр :-( )
Ввічливо запитав у інспектора про обовязкові платежі. На що отримав відповідь, що всі обовязкові.... але страховку , в принципі можна не платити. "А можна інші необовязкові не платити?", "- Ну якщо у вас совісті немає... " Я ледве стримав сміх, настільки все проходило так, як описано в вищенаведених форумах. Довелося, правда, назвати кілька документів та статай (це була перевірка зі сторони інспектора на мою правову обізнаність). А далі все досить гладко і без зайвих запитань. Хоча в касі були трішки здивовані ".. у нас всі по 600 гр платять..".
Ітого: 400 гр зекономлених коштів:D
графік роботи Шепетівського відділення
 

Вкладення

  • овир.JPG
    овир.JPG
    160.2 КБ · Перегляди: 110

Кум

Користувач
Реєстрація
20.05.06
Повідомлення
346
Репутація
21
З інету
В реєстрі судових рішень опубліковано повний текст Постанови щодо визнання незаконною відмову ДМС оформити закордоний паспорт за умови сплати лише державного мита. Я аплодую суду, цьому рішенню і людині, котра цього рішення домоглась. Звісно з боку ДМС буде касація, але поки вона буде розглянута пройде багато часу впродовж котрого дане рішення буде визнаватися законним. Його текст можна брати за основу при складанні позовів щодо відмови у видачі закордоних паспортів за 170 гривень.
Ось сама постанова http://reyestr.court.gov.ua/Review/29311769
 

Che Guevara

Comandante
Адміністратор
Реєстрація
22.03.08
Повідомлення
654
Репутація
82
Сьогодні їздив в славне місто Шепетівка, хотів здати документи. На дверях в кабінет вісить табличка що тимчасово із-за технічних неполадок документи не приймають. Оббігав пів паспортного і найшов "хазяйку" кабінета яка мене порадувала що документи будуть прийматись не раніше чим через дві неділі.

Вирішив відписатись щоб ніхто так як я не поїхав і не потратив просто гроші на дорогу.

P.S. Кому терміново потрібно зробити закордонний то потрібно їхати або в Хмельницький або в СтарКон, там мені сказала "хазяйка" кабінету.
 

БОБ

Користувач
Реєстрація
18.02.12
Повідомлення
6
Репутація
0
Те що вони говорять, що сбій в системі-обман. Просто інспектор в відпустці до 15 червня!
 

Zykov

Користувач
Реєстрація
24.06.06
Повідомлення
353
Репутація
0
подскажите адрес или сайт где найти адрес где можно сделать загранпаспорт в Хмельницком
заранее, спасибо
 

Menta

Користувач
Реєстрація
19.09.06
Повідомлення
215
Репутація
12
psix, я в таких ситуациях звоню в областное управление.
Была похожая ситуация с земельными ресурсами в Славуте. Трижды приезжала к ним и трижды мне говорили"У нас постановление пока не принимать документы и когда его отменят-не известно". Я позвонила в Хмельницкий, дабы уточнить действительно ли это и так. И как выяснилось что уже давно отменили то постановление. На следующий день сдала документы без проблем.
 

Che Guevara

Comandante
Адміністратор
Реєстрація
22.03.08
Повідомлення
654
Репутація
82
Їздив вчора в Хмельницький, документи подав, але була невеличка загвоздка, наші "доблесні" держслужбовці хотіли мене відправити в СтарКон, бо в них велика черга (Я був 31 в черзі, записали в 10:30, а прийняли з квитанціями і документами в 15:30). Ось деякі фотки з Хмельницького:
Фото0013_1.jpg
Фото0014_1.jpg
Фото0015_1.jpg
Фото0011_1.jpg
Фото0012_1.jpg
 
  • Подобається
Реакції: Life its game