Земля

Кум

Користувач
Реєстрація
20.05.06
Повідомлення
346
Репутація
21
Земельні питання обговорюємо тут
 

Кум

Користувач
Реєстрація
20.05.06
Повідомлення
346
Репутація
21
Для тих, хто не в курсі - написано уже близько 800 заяв від громадян Нетішина на землю для жилого будівницітва. Деякі лежать в білому домі вже більше року, в т.ч. і особисто моя. В звязку з чим запитання до мене прихильників і представника влади:
JUK сказав(ла):
Перше питання: ХТО - КУМ??? Найдіть мені в виконкомі заяву від такого громадянина! Як вам Організатор повинен відповісти на це запитання, яке вже не вперше тут задається цим самим КУМОМ?
JUK сказав(ла):
Звідки той-же Організатор знає що то за людина "КУМ",- саме "КУМ", а не В.В.Пупкин-Сюпкин (наприклад). Ні одного призвіща в наведенних запитаннях не вказано! Все дуже гарно замальовано. Хто тут єх дурачок, чи хто з кого старається його зліпити? В даному випадку - це є приватне питання, і воно не повинно вирішуватись через Організатора, з якого КУМ вирішив зробити собі посередника у вирішенні приватного питання.
...чому не дають землі? - можливо тому, що вона в нього вже є, можливо ще багато інших пояснень АЛЕ В КОГО?, ЯК? , ЩО?, ДЕ?, КОЛИ?
Може КУМ дасть відповідь !?
Організатор сказав(ла):
1) Пропоную Вам прийти у виконком, і запитати заяву на землю від громадянина ?????????????"КУМ" JUK вірно описав проблему!

Відповідаю: у Вас лежить сотні заяв таких же як і я. Візьміть їх, розложіть по датах написання і ви побачите скільки з них було написано більше року тому назад, так от, моя заява серед них. Можете заодно і нам сказати, скільки таких заяв у вас валяється. І це не є приватне питання якраз тому, що я не вказую конкретно своє прізвище, і не вирішую свої шкурні інтереси, а говорю за всіх тих заявників, що не мають можливості скористатись форумом.

Організатор сказав(ла):
2) Тема створювалась не для того, щоб обговорювати владу, а для того щоб разом із владою вирішувати проблеми нашого міста, підкреслюю, ПРОБЛЕМИ МІСТА,а не приватні проблеми окремих громадян.

"проблеми нашого міста, підкреслюю, ПРОБЛЕМИ МІСТА" якраз і складаються з проблем окремих громадян (а з чого, як не з громадян складається по вашому наше місто? будинки і дороги? це вонИ обрали мера і депутатів?), з яких одна з основних проблем є проблема житла. Мало того, що влада не здатна забезпечити людей житлом (навіть платним), так ви не можете навіть указати людям де вони можуть будуватись (самотужки). через те - самозахвати і т.д.

Організатор сказав(ла):
2)Приватні проблеми вирішуються в приватному порядку.
Підскажіть будь ласка, як у приватному порядку може вирішитись проблема надання мені (і сотням інших) землі державою "Україна"? Через яку приватну особу? Вас? Смишляєва? Приватно, це як - за пляшкою пива в бані? І ціна буде відповідно названа і придумана приватною особою? Цікава постановка питання.

Організатор сказав(ла):
3) Оприлюдненя відомостей про громадян, без їх згоди, заборонено законодавством, але це питання піднято у виконкомі, і, я надіюсь, найближчим часом ми оприлюднимо ці списки.
Якщо добре подумати то нема нічого неможливого, списки можна висвітлювати тільки для тих, що стоять в черзі (оскільки це їх безпосередньо стосується, і це виключення передбачено "законом про інформацію" якщо не помиляюсь)

Організатор сказав(ла):
Якраз КУМ писав конкретно про себе, і хоче отримати відповідь, чому він ще до сих пір не отримав землі. Якщо ви дійсно читали всю тему, то можете це побачити!
Знов таки, думаю не потрібно мене так виділяти серед інших громадян. Себе навожу як приклад, який я знаю 100%. І землі нема ні в кого ніякої, і народу живе ціла куча на кількох метрах і від вас приходило тільки "буде, надасть інформацію, розглянемо на черговій сесії, дамо".

Другий раз прошу, надайте нам будь ласка статистику, коли подавались заяви (тут і поки що можна без прізвищ, тільки статистику, щоб не розголошувати приватних відомостей) і по яких причинах не надано землю. А ще напишіть з кого буде зтягнуто премію чи з/п, якщо питання землі так і не вирішиться. Не дивлячись на те, що
Організатор сказав(ла):
ці питання будуть вирішуватись на найближчих чергових сесіях міської рад
 
  • Подобається
Реакції: Толян

Vik

Справедливий
Користувач
Реєстрація
20.01.08
Повідомлення
242
Репутація
3
Вік
40
ОТКРЫТО для "земельных вопросов"!! :cool:
 

Організатор

Користувач
Реєстрація
16.01.09
Повідомлення
95
Репутація
0
Шановні форумчани! Земельні питання актуальності не втрачають, тому пропонуємо усім ознайомитись з проектом рішення найближчої сесії міської ради, яка відбудеться 16 липня. Проект підготовлений на основі пропозицій міського голови Смишляєва О.Є., секретаря міської ради Горбатюк Л.М., в.о.першого заступника Карнаущенка С.А. та начальника управління архітектури, містобудування та ЖКГ Керницької Л.М. Остаточне слово за депутатами.
 

Знахарь

Користувач
Реєстрація
28.03.07
Повідомлення
1 165
Репутація
20
Організатор, дайте мені відповідь!!!....хто дозволив роздавати землю в лісі?...я там 10 років відпочивав...останній раз як прийшов на земснаряд то жахнувся....люди всі туди пішли!!!....хто там буде прибирати?????....якого фіга!!! дійсно в мене сил немає дивитися як ви вбиваєте навколишню природу!!!..дачі в старому лісі вирішили роздавати???? я би зрозумів би якби будинки будували!...але дачі по 10 гектарів в такому районі - це піпєц!!!....ви спаскудили це місто, і повинні піти!!!!!!!!
 

Кум

Користувач
Реєстрація
20.05.06
Повідомлення
346
Репутація
21
в п.4 рішення, що наведено вище, вказано, що відведення ділянок треба буде здійснювати законно. Для нормальних людей це і так ясно, "по-умолчанію". Чи до цього часу незаконно все видавалось? Кумедно виглядає.

В той же час ні слова не сказано про порядок розподілу землі - чи то почергово (де тоді список черги), чи якось інакше. Є ж ділянки кращі (ближче, далі від дороги, рельєф, грунт) є хужі. Хто і яким чином буде вирішувати кому і шо роздавати. Неясно теж (як завжди) хто саме із 800 отримає ту землю, ті хто раніше написав заяви чи як?
 

МаРшАл

Користувач
Реєстрація
28.10.07
Повідомлення
404
Репутація
0
КУМ,
Отримають ті хто більше грошей дасть!

добавлено через 1 минуту
Певно нормальної землі нема депутати вже розібрали будуть давати що попало припустимо на старому аеродромі люди з вулиці Соловївської корови пасуть а з ними як буде влада. Адже вони там невідомі скіки років пасуть, що цим людям робити???????
 

n0mer

Користувач
Реєстрація
01.11.08
Повідомлення
43
Репутація
23
У нашій державі це називається справедило і законо.
А з людьми щось придумають... вони лише кількісна одиницю у чиїсь грі...
 

JUK

Користувач
Реєстрація
11.11.08
Повідомлення
34
Репутація
0
n0mer сказав(ла):
люди з вулиці Соловївської корови пасуть а з ними як буде влада. Адже вони там невідомі скіки років пасуть, що цим людям робити???????
Дійсно "Вылезеш - убью, не вылезеш - тоже убью"!!!:-[
...там люди корови пасуть,а там дядько Петро козу пасе, а ось там - ми колись дітками гуляли - І ТЕПЕР ТАМ ЯКИМОСЬ ЛЮДЯМ ЗЕМЛЮ БУДУТЬ ДАВАТИ, ЩОБ ВОНИ ТАМ СОБІ БУДИНОЧОК ЗБУДУВАЛИ ?!?!?! ЩО ЗА НЕПОДОБСТВО!?!?!? І яке право Верховна Рада мала видати закон, який дозволяє всім громадянам мати частку землі під будівництво, і не подивились ці можновладці на долю тих бідних корівоньок чи козочок, і зайняли їх місце під пасовисько???? Давайте залишимо все як є! Яка земля, які будинки!? Корови ніде пасти!!!!! Схаменіться люди, не беріть землю, не будуйте собі будинки, пожалійте коров!!!
ДУРДОМ!=-O
 

Організатор

Користувач
Реєстрація
16.01.09
Повідомлення
95
Репутація
0
Кум сказав(ла):
Неясно теж (як завжди) хто саме із 800 отримає ту землю, ті хто раніше написав заяви чи як?
Відповідь

добавлено через 2 минуты
Знахарь сказав(ла):
дачі в старому лісі вирішили роздавати???? я би зрозумів би якби будинки будували!...але дачі по 10 гектарів в такому районі - це піпєц!!
Поки незрозуміло, про яку землю Ви говорите. Якщо це можливо, виложіть фото тих ділянок (дач).
 

patkern

Користувач
Реєстрація
14.08.08
Повідомлення
109
Репутація
8
Вік
56
Організатор, Питання до Вас: "Які документи та куди потрібно подали, щоб мати шанс отримати землю під будівництво?"
 

Організатор

Користувач
Реєстрація
16.01.09
Повідомлення
95
Репутація
0
patkern сказав(ла):
"Які документи та куди потрібно подали, щоб мати шанс отримати землю під будівництво?"
Такі.
Такі.
І ще раз почитайте ось це, особливо те, що червоним написано!!!
Досить забивати тему оффтопом!!!
 

patkern

Користувач
Реєстрація
14.08.08
Повідомлення
109
Репутація
8
Вік
56
Організатор сказав(ла):
Досить забивати тему оффтопом!!!
Який оффтопом??? Конкретна тема - конкретне запитання, ну а листати 21 сторінку теми "Виконавчий комітет Нетішинської міської ради" де переливають з пустого в порожнє, де ОРГАНІЗАТОР не дав жодної конкретної відповіді на задані питання а підлабузники повставляли своїх 5 копійок захищаючи ОРГАНІЗАТОРА, не вистачає ні часу, ні терпіння.
 

OnoreDeKoval

Користувач
Реєстрація
21.09.07
Повідомлення
21
Репутація
0
Що нового може повідомити Місцева Влада, щодо вирішення питання землі???
 

T1T@N

Користувач
Реєстрація
30.07.09
Повідомлення
103
Репутація
2
Організатор сказав(ла):
Шановні форумчани! Земельні питання актуальності не втрачають, тому пропонуємо усім ознайомитись з проектом рішення найближчої сесії міської ради, яка відбудеться 16 липня. Проект підготовлений на основі пропозицій міського голови Смишляєва О.Є., секретаря міської ради Горбатюк Л.М., в.о.першого заступника Карнаущенка С.А. та начальника управління архітектури, містобудування та ЖКГ Керницької Л.М. Остаточне слово за депутатами.

Як прошло отцево?????????? ;)
 

T1T@N

Користувач
Реєстрація
30.07.09
Повідомлення
103
Репутація
2
Є ще одне питання якого дідька пані Керницька відмовляється підписувати план на землю на нові гаражі в ГК "Ізотоп"???
Чи вона чекає пока їй грошей дадуть???
Чи ще щось вона жде а????
 

Організатор

Користувач
Реєстрація
16.01.09
Повідомлення
95
Репутація
0
T1T@N сказав(ла):
Як прошло отцево??????????
OnoreDeKoval сказав(ла):
Що нового може повідомити Місцева Влада, щодо вирішення питання землі???
Рішення прийнято, було опубліковане у газеті "НВ". Готується до підпису розпорядження про створення комісії щодо розгляду заяв громадян та розподілу земельних ділянок в зазначених районах.
 

Організатор

Користувач
Реєстрація
16.01.09
Повідомлення
95
Репутація
0
Кум сказав(ла):
Рішення прийнято
У 16-ому пості є проект рішення. На сесії до тексту зміни не вносились. Тобто, прийнято воно саме у такій редакції рішенням від 16 липня 2009 року №6.