Аборти!!!

Іона

Користувач
Реєстрація
03.02.08
Повідомлення
25
Репутація
0
В мене була недавно лекція про аборти, і ви уявляєте, там говорилось про те, що аборт - це нормально, що нічого страшного тут нема. >:eek: Для мене це було шоком, тому що я завжди була проти, аборт, це для мене вбивство.:-(
А як ви до цього ставитися? Як ви думаєте, можна робити аборт?
 

Dimikcus

Ігроман
Користувач
Реєстрація
11.06.06
Повідомлення
169
Репутація
0
Тема:
1) бойан, тільки її видалили.
2) вічна, як бути чи не бути.
Що тут можна сказати.. Я більше проти тих, хто перед "всіюванням" (доречі, поверніть бойан про "всіювання і кота" на портал чи на форум) думав не тими мізками, ніж проти аборту.
Доречі, коли їсиш яйця (у будь-якому вигляді, хоч у торті), подумай, це теж аборт - запит породжує пропозицію.
 

Я-нАтАшкА

Користувач
Реєстрація
19.02.08
Повідомлення
10
Репутація
0
Вік
34
Это нужно только представить.....УБИТЬ РЕБЁНКА=-O ....
Я думаю это глупа...и что бы этих глупостей не делать---для этого есть предохранители.....
 

Dimikcus

Ігроман
Користувач
Реєстрація
11.06.06
Повідомлення
169
Репутація
0
Я-нАтАшкА сказав(ла):
для этого есть предохранители.....
:D :D :D . Цікаво, куди їх, як їх...
Поняв-поняв я. А ще є така штука, як виховання.
 

vk713

Користувач
Реєстрація
23.01.08
Повідомлення
270
Репутація
3
Іона сказав(ла):
В мене була недавно лекція про аборти, і ви уявляєте, там говорилось про те, що аборт - це нормально, що нічого страшного тут нема
А де це такі лекції читають? Не в кабінеті приватного гінеколога? :-(
 

Іона

Користувач
Реєстрація
03.02.08
Повідомлення
25
Репутація
0
vk713 сказав(ла):
А де це такі лекції читають? Не в кабінеті приватного гінеколога? :-(
Ні це читали викладачі Чернігівського медичного інституту. Я В ШОЦІ, ОСЬ ПОДИВІТЬСЯ НА ЦІ ФОТКИ:
 

Я-нАтАшкА

Користувач
Реєстрація
19.02.08
Повідомлення
10
Репутація
0
Вік
34
Іона сказав(ла):
Ні це читали викладачі Чернігівського медичного інституту. Я В ШОЦІ, ОСЬ ПОДИВІТЬСЯ НА ЦІ ФОТКИ:
так подумать....
из этого моленького человечка...
мог бы быть нормальной состоявший человек....
у него могла бы быть своя собствена жизнь...((((
ну к сожаленею этого некоторые не понемают...........
 

TALIKA

Користувач
Реєстрація
15.08.06
Повідомлення
107
Репутація
5
взагалі-то не треба валити все в одну кучу. я проти абортів, але! існують показання на аборти це раз. припустимо, якщо жінка в період вагітності перехворіла на "краснуху" однозначно дитина буде народження з серьойзними фізичними вадами, це 200%. таку вагітність приривають. існують ще медичні показники, не хочу вдаватись у подробиці, але гарантую, якщо вагітність загрожує життю жінки, є безперечні докази генетичних відхилень і вад, наявність інфекцій, які впливають на плід, лікарь відправить на аборт. і немає в цьому чогось осудного чи брудного. життя жінки важливіше, тим паче якщо в неї вже є діти і вона ризикує залишити їх сиротами. і народжувати дитину, яка не виживе і буде страждати все своє коротке життя це не така вже і милість.
не треба про те, що я жахлива, жорстока людина. так я проти абортів, коли є можливість зберегти дитину, проти абортів у раньому віці, це несе за собою серьойзні проблеми і взагалі думати тра перед тим, як тра...
але категоричним бути не можна і судити когось це однозначна дурість. і доречі, а як на рахунок вагітності у наслідок згвалтування? зберігати обовязково?
з.і.і не дай боже комусь стояти перед таким питанням і робити вибір.
 

B_DaviS

Користувач
Реєстрація
26.06.07
Повідомлення
205
Репутація
1
Я вважаю,що в деяких випадках аборт необхідний вихід! Ніж народжувати бомжів і т.д. Якщо людина реально бачить,що в неї немає змоги поставити дитину так сказать "на ноги"..краще не народжувати! І кричати,що це бездушно і т.д. це глупо! В житті трапляються різні ситуації!

Сама напевно народжувала б у будь якому випадку!
 

vk713

Користувач
Реєстрація
23.01.08
Повідомлення
270
Репутація
3
TALIKA сказав(ла):
взагалі-то не треба валити все в одну кучу. я проти абортів, але! існують показання на аборти це раз. припустимо, якщо жінка в період вагітності перехворіла на "краснуху" однозначно дитина буде народження з серьойзними фізичними вадами, це 200%. таку вагітність приривають. існують ще медичні показники, не хочу вдаватись у подробиці, але гарантую, якщо вагітність загрожує життю жінки, є безперечні докази генетичних відхилень і вад, наявність інфекцій, які впливають на плід, лікарь відправить на аборт.
На рахунок лікарів, які направляють на аборт!!!!!!!!
Моїй дружині лікар виписав направлення на аборт, сказала варіантів нема (були якісь проблеми по жіночому і резус не той). А ми хотіли дитину. Вдома плачу кілька днів. Вирішили (я настояв) аборту не робити.
Поїхала вона в Трускавець в санаторій - а там молодий гінеколог каже - все буде ОК, нічого страшного немає. Результат - все ОК.
А ЯКБИ ПОСЛУХАЛИ ЦЮ ГОРЕ-ГІНЕКОЛОГА?????????
 

TALIKA

Користувач
Реєстрація
15.08.06
Повідомлення
107
Репутація
5
vk713,
а я і не казала, що як тількі лікарь відправив, тра бігом бігти і робити! треба мінімум поїхати кудись і продіагностуватись припустимо у луцку, рівному чи киеві. я вам про те, що існують дійсно медичні показники, "краснуха", торч-інфекції, гемофілія, венеричні захворювання, кесарів розтин і ще з десяток. консультуватись треба не в одного лікаря це 100%, але якщо дійсно показник серьойзний(знову ж про "краснуху" це один з перших показників), не варто ризикувати. і не треба засуджувати когось, це дуже легко. я рада, що у вас все дійсно закінчилось добре, але я знаю жінок, які робили аборти за медичними показниками і страждали від цього. і я їх не засуджую. і доречі припустимо у вашої жінкі троє дітей, всі народжені через кесарів розтин. лікарі перевязали труби, але невдало і вона знову завагітніла після операції. вона реально може загинути, будь-якій лікарь відправить на аборт. ви будете ризикувати її життям?
а ще існують соціальні показники. знову ж про згвалтування, припустимо групою пьяних відморозків, що народжувати? інцест? коли вагітніють від батьків?
не треба вішати на мене ярлик жахливої людини.ситуації бувають різні! не треба все валити в одну велику кучу і кричати, які всі жінки, що робили аборти свині! в деякіх випадках на такі вчинки є серьойзні причини...
з.і. і ще раз не дай боже комусь робити вибір.
 
G

Gondrilla

Alla сказав(ла):
Я вважаю,що в деяких випадках аборт необхідний вихід! Ніж народжувати бомжів і т.д. Якщо людина реально бачить,що в неї немає змоги поставити дитину так сказать "на ноги"..краще не народжувати! І крчти,що це бездушно і т.д. це глупо! В житті трапляються різні ситуації!
В зв"язку з відсутністю відповідальності за свої вчинки у деяких громадян, маємо те, що маємо: аборт, як узаконене вбивство і норма сучасного суспільства.
 

B_DaviS

Користувач
Реєстрація
26.06.07
Повідомлення
205
Репутація
1
Gondrilla сказав(ла):
В зв"язку з відсутністю відповідальності за свої вчинки у деяких громадян,
Уточнюй у кого?....У яких громадян?...Звідки взяв?....Якщо находу придумав,то ти в нас "Закон України" прям....
 

vk713

Користувач
Реєстрація
23.01.08
Повідомлення
270
Репутація
3
TALIKA сказав(ла):
не треба вішати на мене ярлик жахливої людини
І не подумав.
TALIKA сказав(ла):
не треба все валити в одну велику кучу і кричати, які всі жінки, що робили аборти свині! в деякіх випадках на такі вчинки є серьойзні причини...
Так. Але потрібно враховувати рівень і кваліфікацію нашої медицини, перед тим, як їм вірити, як довіряти їм життя дитини. Що, ні в кого не було козусів з медобслуговуванням?
 

Nicole

in.magic.love
Користувач
Реєстрація
28.02.08
Повідомлення
14
Репутація
0
:-( Аборт на мою думку це просто вбивство людини. А якщо дівчина робить аборт вона не подумає що вона вбиває не просто людину а свою так сказати майбутню дитину... А для того щоб такі "дівчата" зрозуміли що вони роблять хай задумаються - а от якби їхні мами зробили аборт ...
 
N

NiFeRTiTi

Звичайно, різні є ситуації і обставини, але я проти абортів...
 

Bu_sh_ka

Користувач
Реєстрація
05.11.07
Повідомлення
211
Репутація
0
Ребенок -это не игрушка.Хочу играюсь,хочу издеваюсь ,а захочу выкину.Это ответственность! И иногда более гуманно для ребенка и матери-это аборт.В жизни есть разные ситуации.
 

coca-cola

утонченный эгоист
Користувач
Реєстрація
01.10.06
Повідомлення
221
Репутація
5
байан.я в той теме высказала всё.
 

Kotja

Користувач
Реєстрація
01.10.06
Повідомлення
151
Репутація
8
Аборт? Ніколи! і плювати на всіх! Ніколи не зможу зрозуміти цього... Звичайно є виключення із правил, проте... Ніколи! Це ж дитина... Моя (чи ще чиясь, уточнювати не будемо) дитина... Частина душі... Ні! Ніколи!
 
S

SilentKiller

Іона сказав(ла):
А як ви до цього ставитися? Як ви думаєте, можна робити аборт?
А если девочка залетела в 14? Что дальше? Ни выучиться ни работать, на что кормить? Выход - аборт.(Только не надо говорить, что надо было думать раньше - всякое бывает)
Второй пример - беременность нежелательна у взрослых людей(карьерный рост, не от того залетела, прочие проблемы в т.ч. с жильем с деньгами и т.д.) - аборт тоже выход, чтобы не сидеть потом у перехода с ребенком на руках, чтобы на хлеб было.
Да и еще много всяких случаев можно привести. И вообще у людей разных возрастов свои взгляды на это дело. В свои 13 или 14 ты будешь против, подростешь поумнеешь и там уже пересмотришь свои взгяды на этот вопрос.

Да судя по ответам других(девушек) - все еще не имели проблем с нежелательной беременностью - там бы посмотрел на вас.