Англійська мова в школі

Frost

Користувач
Реєстрація
30.09.06
Повідомлення
276
Репутація
5
Вік
38
Хто знає за якими підручниками зараз навчаються в школі (автор, видання), та з якого по який клас. Дякую.
 

akvar

Користувач
Реєстрація
22.04.09
Повідомлення
96
Репутація
1
На обкладинці написано: Liz and John Soars Intermediate Student's Book the Third edition Oxsford www.oup.com/elt/headway
Це 11 клас НВК інші класи вчаться також за такими книжками
 

*MEloNY*

Користувач
Реєстрація
11.03.09
Повідомлення
35
Репутація
0
В деяких школах початкові класи вчиться по Карпюку. А перший клас - по Несвіт.
 

Frost

Користувач
Реєстрація
30.09.06
Повідомлення
276
Репутація
5
Вік
38
У нас вже з 1 класу англійську вчать ?
 

*MEloNY*

Користувач
Реєстрація
11.03.09
Повідомлення
35
Репутація
0
Так. Цього року першачки навчаютьза за новою програмою, де передбачено вивчення англійської мови з першого класу, а інформатики з другого класу.
 

sjava78

Користувач
Реєстрація
23.10.08
Повідомлення
104
Репутація
3
зовсім подуріли
 

Dr.Zlo

Codoвец
Користувач
Реєстрація
01.11.07
Повідомлення
38
Репутація
0
Вік
29
sjava78 сказав(ла):
Чому?Я колись ще в садочку починав вивчати англійську мову і інформатику.Все нормально!)
 

sjava78

Користувач
Реєстрація
23.10.08
Повідомлення
104
Репутація
3
я так розумію,ви рахуєте,що у дітей не мозок, а віндовс чи жорсткий диск?інколи від перезаповнення памяті і техніка вісне. коли дивися на їхні муки в початкових класах,хочеться разом з ними плакати.для чого їм впихати ту іноземну,куди їх готують,в розвідшколу?вони на своїй чисто говорити не вміють.це свого роду нагадує геноцид,чи як його мякше назвати,отсіюють слабкіших.одиницям робочі місця знайдуться,а всім остальним які зламалися,не витримавши нагрузки від впарювання лишньго,запускають навчання...і все,як можеш так і крутись.коли ми починали вчитись,все було послідовно:іноземна починалася в 5-му класі,коли мозок вже созрєл для чогось нового.майже всі читали,перекладали самостійно і здавали екзамени.зараз багато вкласі таких? максимум чоловік 5.я рахую,якщо людині в майбутньому треба буде іноземна,є різні курси,які для початкової основи дають не поганий багаж знань.а так,у дітей просто відбивають охоту до навчання.якщо вона зі слізьми "гризе" цю іноземну,нічого доброго з цього не вийде.хіба що взяти ремінця і тримати над головою на поготові,тоді може щось і запомнить.краще лишній раз 2+2 порахувати,корисніше буде.також добре було б етику і естетику ввести з 1 по 12 класи.одним словом:дайте їм спокійно привикати до цього нелегкого шляху.і памятайте,вони не 2-х,3-х,4-х ядерні і оперативної памяті не добавиш.
 

mr. Василий

гнусний, але (!) харизматичний провокатор
Користувач
Реєстрація
18.12.06
Повідомлення
346
Репутація
0
sjava78 сказав(ла):
для чого їм впихати ту іноземну,куди їх готують,в розвідшколу?
Иностранные языки в раннем возрасте лучше усваиваются, а информатика - это знакомство с компьютером без которого сейчас никуда. А 2+2 они на калькуляторе посчитают, если что.
 

akvar

Користувач
Реєстрація
22.04.09
Повідомлення
96
Репутація
1
mr. Василий сказав(ла):
Иностранные языки в раннем возрасте лучше усваиваются, а информатика - это знакомство с компьютером без которого сейчас никуда. А 2+2 они на калькуляторе посчитают, если что.
Лучше усваиваются и так же хорошо забываются без постоянного повторения и применения.
Зачем общение с компьютером 7-летнему ребёнку? Ему гораздо полезнее на воздухе побегать и пообщаться с живыми людьми, а не в контакте.
На калькуляторе считать можно. Только математика - гимнастика для ума (В.И.Ленин). В данном случае я сним согласна навсе сто.
 

sjava78

Користувач
Реєстрація
23.10.08
Повідомлення
104
Репутація
3
mr. Василий сказав(ла):
компьютером без которого сейчас никуда. А 2+2 они на калькуляторе посчитают, если что.
куда это никуда?на ХАЭС работаю уже 17 лет и он там мне ни разу не пригодился.без него не голодаю и босиком не хожу.есть семья и все всем хватает.вопрос:в чем помощь французского языка,которого я знал на 4+ ? а с компом меня никто не учил работать,когда купил его,так мышкой не мог направить нормально курсор,а сейчас как видишь что то печатаем,знаем куда зайти и что нажать.моему сыну 6.5лет, так он сам качает мультики с инэта и даже в нужную папку,при том что ни кто не показывал,видать видел что я для себя делал,все что находит новое для себя,оставляет в закладках.так какая еще ему нужна информатика,может Word, Excel или Автокад? а за это в школе получать плохие отметки,потому что умеешь но не можешь рассказать на их чужом жаргоне... просто унижение личности.а еще и могут обозвать балбесом(((.ну а если носить калькулятор с собой,так зачем вообще протирать 12 лет штаны?
 

mr. Василий

гнусний, але (!) харизматичний провокатор
Користувач
Реєстрація
18.12.06
Повідомлення
346
Репутація
0
akvar сказав(ла):
Зачем общение с компьютером 7-летнему ребёнку? Ему гораздо полезнее на воздухе побегать и пообщаться с живыми людьми, а не в контакте.
А разве сложно эти вещи совмещать?
akvar сказав(ла):
На калькуляторе считать можно. Только математика - гимнастика для ума (В.И.Ленин). В данном случае я сним согласна навсе сто.
Не уверен, что это афоризм Ленина. А раскрыть смысл сможете? Чем математика так важнее иностранных языков? Куча народу ходит на курсы иностранных языков, многие занимаются с репетиторами, потому что в школе не научили, а в жизни оно оказалось нужно. Но я нигде не слышал, чтобы кто-то ходил на курсы математики (если только не ради поступления). Для большинства от математики толку ещё меньше чем от иностранных языков.
sjava78 сказав(ла):
куда это никуда?на ХАЭС работаю уже 17 лет и он там мне ни разу не пригодился.
Ну так это неудивительно, я знаю людей которые вообще ничего не знают и не хотят знать, и при этом успешно работают на станции многие годы.
sjava78 сказав(ла):
ну а если носить калькулятор с собой,так зачем вообще протирать 12 лет штаны?
Ага, печально. Потратить кучу лет, только для того, чтобы выполнять функции калькулятора, который и так есть в любом мобильнике.
 

Frost

Користувач
Реєстрація
30.09.06
Повідомлення
276
Репутація
5
Вік
38
Можливо у когось є підручники англійської мови від першого класу, я би взяв у подарунок або куплю за символічну ціну. Скачати в інтернеті можу, але, електронні книжки не люблю читати, тому хочу "живу".
 

sjava78

Користувач
Реєстрація
23.10.08
Повідомлення
104
Репутація
3
mr. Василий,
взагалі то все починалося з того,що це дуже рановато їм вбивати іноземну мову.їм є чим займатись з першого класу:вчитись читати,рахувати і писати,це ж перше у їхньому житті,де взяти час ще й для іноземної? що, гвоздями до голови клеїти?шановні,таке спокійне ставлення до катування з малку,можуть тільки ті,хто ще немає дітей або просто не займається з ними уроками.
 

*MEloNY*

Користувач
Реєстрація
11.03.09
Повідомлення
35
Репутація
0
Frost, навряд чи ви зможете його купити, тому що цей підручник тільки по бібліотеках. Можу позичити відксерити.
 

akvar

Користувач
Реєстрація
22.04.09
Повідомлення
96
Репутація
1
*MEloNY* сказав(ла):
Не уверен, что это афоризм Ленина. А раскрыть смысл сможете? Чем математика так важнее иностранных языков? Куча народу ходит на курсы иностранных языков, многие занимаются с репетиторами, потому что в школе не научили, а в жизни оно оказалось нужно. Но я нигде не слышал, чтобы кто-то ходил на курсы математики (если только не ради поступления). Для большинства от математики толку ещё меньше чем от иностранных языков.
Я тоже не уверена.
"Математику уже затем учить надо, что она ум в порядок приводит." М.В.Ломоносов.

Одна из важнейших задач начального обучения – развитие у школьников логического мышления.
Умение мыслить логически, выполнять умозаключение без опоры на наглядность, сопоставлять суждения по определённым правилам – необходимое условие успешного усвоения учебного материала. Главная цель по развитию логического мышления состоит в том, чтобы дети научились делать выводы из тех суждений, которые им предлагается в качестве исходных.
Ну как-то так...
 

ToXyS

Користувач
Реєстрація
11.02.11
Повідомлення
42
Репутація
0
sjava78 сказав(ла):
для чого їм впихати ту іноземну,куди їх готують,в розвідшколу?
От що-що, а іноземну мову потрібно змалку вчити. Без неї зараз ніяк. Але вчити її потрібно не на тому рівні і не за тою програмою, за якою вчать зараз...
 

sjava78

Користувач
Реєстрація
23.10.08
Повідомлення
104
Репутація
3
ToXyS,
одним словом,зробити в голові дитини вінігрєт
 

mr. Василий

гнусний, але (!) харизматичний провокатор
Користувач
Реєстрація
18.12.06
Повідомлення
346
Репутація
0
akvar сказав(ла):
Одна из важнейших задач начального обучения – развитие у школьников логического мышления.
Умение мыслить логически, выполнять умозаключение без опоры на наглядность, сопоставлять суждения по определённым правилам – необходимое условие успешного усвоения учебного материала. Главная цель по развитию логического мышления состоит в том, чтобы дети научились делать выводы из тех суждений, которые им предлагается в качестве исходных.
Ну как-то так...
Ну так для этого есть такая наука как логика, которая с математикой не имеет почти ничего общего.
sjava78 сказав(ла):
ToXyS,
одним словом,зробити в голові дитини вінігрєт
Я учил английский в школе с 1-го класса, это не проблема. Можно урезать математику, она от этого не пострадает.
 

sjava78

Користувач
Реєстрація
23.10.08
Повідомлення
104
Репутація
3
правильно,хай вже буде приорітетом англійська,адже на калькуляторах англійські букви)))