БАСКЕТБОЛ

  • Автор теми SNOOP DOGG 213
  • Дата створення

TITAN

Користувач
Реєстрація
11.04.07
Повідомлення
101
Репутація
0
zZzara,
а ти в баскетбол не хочеш зіграть)))?
 

YOUNGSTER

Користувач
Реєстрація
05.09.07
Повідомлення
125
Репутація
0
TITAN,
хаха ви сьоян будете вечором????я з льоліком прийду ненаю точно чи саня(лейкерс)буде......
 

TITAN

Користувач
Реєстрація
11.04.07
Повідомлення
101
Репутація
0
YOUNGSTER сказав(ла):
TITAN,
хаха ви сьоян будете вечором????я з льоліком прийду ненаю точно чи саня(лейкерс)буде......
ТА мені ПОХ прийдете ви чи не....
НО ПОГОДКА заїПІСЬ:)
то шо нада.....:cool:
 

YOUNGSTER

Користувач
Реєстрація
05.09.07
Повідомлення
125
Репутація
0
TITAN,
ага аж хочеться грати гггг....ну давайте сьоня на два кільця чи шо.....;)
 

tr@ffic

Користувач
Реєстрація
11.02.07
Повідомлення
38
Репутація
0
Вік
36
Йоп а чого в темі про баскет модер якій вбаскеті н.. не тямить я пропоную вибрати когось хто вечно тут висить і в респекті в тіпів за базкет і тямить що таке слам а що таке "їбать ти в стріт шпілиш чи в балет валиШ!!!!"))) пропоную ваню титана!!!
 

shaq0034

Користувач
Реєстрація
25.01.08
Повідомлення
30
Репутація
0
;) хэй ребята!может пора на молочку перебиратсья с кортов??? let's play game!:D
 

tr@ffic

Користувач
Реєстрація
11.02.07
Повідомлення
38
Репутація
0
Вік
36
На рахунок молочки я цілком згідний!!! але там виникає кілька проблем:
1. то що вечором там темно.
2. те що якщо пізно грати народ обурюється. так і їх можна зрозуміти томущо реально багкає по голові а в ночі більшість людей хоче відпочити!! це з власного досвіду я живу паралельно площадці і коли я приїжаю в 5 годин ночі з києва а в 9 пацикі якіто валять там то жесть!!
а от в день грати то булоб кульно!!!
 

YOUNGSTER

Користувач
Реєстрація
05.09.07
Повідомлення
125
Репутація
0
tr@ffic,
та так файно типу вдень молочка а вечірком корти за СК...
 

TITAN

Користувач
Реєстрація
11.04.07
Повідомлення
101
Репутація
0
tr@ffic сказав(ла):
Йоп а чого в темі про баскет модер якій вбаскеті н.. не тямить я пропоную вибрати когось хто вечно тут висить і в респекті в тіпів за базкет і тямить що таке слам а що таке "їбать ти в стріт шпілиш чи в балет валиШ!!!!"))) пропоную ваню титана!!!

:) :-[
Пасиба братишка))
но я просто не так часто за компом сижу..( А я пропоную тебе!)
Кста NBA ваще жесть)));)
Блін як би хотілося органузувати ремонт кортів я думаю якщо щебенки туда накидать і залить туда шото то це не так дорого буде стоїть якщо ми складемся всі разом тільки проблема в тому що ніхто не захоче цим займатись(
блін це моя мрія зібрать грошей залатать дирки,намалювать лінії,покрасить щитки.Тоді 100% буде там тусовка кожен вечір...Будуть музичку приносити як колись..(((
Еххх....
 

FoLtOn

Користувач
Реєстрація
21.03.08
Повідомлення
56
Репутація
0
БАСКЕТБОЛ це прікольна тєма.І яграю його професіанально на трєніровках, і всім жилаю заніматься !!!:-\
 

TITAN

Користувач
Реєстрація
11.04.07
Повідомлення
101
Репутація
0
FoLtOn,
Хотів би я з тобою зіграть профісіонал)
можна на пифко;)
 

FoLtOn

Користувач
Реєстрація
21.03.08
Повідомлення
56
Репутація
0
Баскетбол це все що нада для життя,але мені казали що корти на молочці будуть зносити,і всі хто любить цей вид спорту це не дозволить.

добавлено через 1 минуту
я потом бо зараз нога заживає після порізу ок ?
:)
 

TITAN

Користувач
Реєстрація
11.04.07
Повідомлення
101
Репутація
0
=) ok ok)))
 

tr@ffic

Користувач
Реєстрація
11.02.07
Повідомлення
38
Репутація
0
Вік
36
FoLtOn сказав(ла):
Баскетбол це все що нада для життя,але мені казали що корти на молочці будуть зносити,і всі хто любить цей вид спорту це не дозволить.
то було ще років два назад!!! там магазин мали будувати!! з навколишніх будинків зібрали підписи і тому депутатику що хотів будувати прийшлось круто обломатись а навіть якщо будуть щось думати то за.... забори ставити і в них випадково все горіти буде!!

добавлено через 6 минут
TITAN сказав(ла):
Блін як би хотілося органузувати ремонт кортів я думаю якщо щебенки туда накидать і залить туда шото то це не так дорого буде стоїть якщо ми складемся всі разом тільки проблема в тому що ніхто не захоче цим займатись(
блін це моя мрія зібрать грошей залатать дирки,намалювать лінії,покрасить щитки.Тоді 100% буде там тусовка кожен вечір...Будуть музичку приносити як колись..(((
Еххх....
помню мали їх ремонтувати коли стадіон робили і той манєж!!! виділили кошти на покритт (асвальт з резиною) а якійсь пузатий дядько усі гроші на карман собі і сосіть к.... пацани краще ширяйтесь і бухайте по під"їздам а в баскет н.. вам грати!! ото така історія любі друзі!!!
 
N

NAS

Всё идем бастовать к меру!!!!!
все будет орагизовано)) Таблички, антимэровская символика, бутылки с зажигательной смесью......)

А если серйозно, то Ваня помоему это уже слишком невыполнимая мечта, у нас ведь в стране все только футбол играют, вот и мэр тоже футбол любит, тогда логично что он создаёт условия только для своего любимого вида спорта! А на остальное всем по...
 

strange_giRL

Користувач
Реєстрація
31.07.07
Повідомлення
28
Репутація
0
Вік
32
TITAN,
NAS,
ну незнаю незнаю.....помоему тут не при4ина в том, какой вид спорта любит наш мэр...просто вся проблема в том, 4то "руки не доходят".....а впринцыпе даже если скинутся, Ваня, то поверь......деньги то будут, н оесли ты уедешь, кто ж этим всем будет заниматся?.... тем болеее.....можно было бы канешно 4ерез кого-то попросить...но бла....нереально.....хотя....
 

FoLtOn

Користувач
Реєстрація
21.03.08
Повідомлення
56
Репутація
0
tr@ffic сказав(ла):
Блін як би хотілося органузувати ремонт кортів я думаю якщо щебенки туда накидать і залить туда шото то це не так дорого буде стоїть якщо ми складемся всі разом тільки проблема в тому що ніхто не захоче цим займатись(
блін це моя мрія зібрать грошей залатать дирки,намалювать лінії,покрасить щитки.Тоді 100% буде там тусовка кожен вечір...Будуть музичку приносити як колись..(((
Еххх....
Треба всім сказати хто хоче грати баскетбол на нормальній площадці, хай підходять на корти до дика,а ти там все організуй ок ???????

добавлено через 1 минуту
FoLtOn сказав(ла):
Блін як би хотілося органузувати ремонт кортів я думаю якщо щебенки туда накидать і залить туда шото то це не так дорого буде стоїть якщо ми складемся всі разом тільки проблема в тому що ніхто не захоче цим займатись(
блін це моя мрія зібрать грошей залатать дирки,намалювать лінії,покрасить щитки.Тоді 100% буде там тусовка кожен вечір...Будуть музичку приносити як колись..(((
Еххх....
 

_Mal1K_

Користувач
Реєстрація
26.02.08
Повідомлення
33
Репутація
0
Полюбом если все соберёмсь, скинемся баблом(если не пропём)...но надо чтоб кто-то организовал...плакаты, лозунги:D Где щебёнку пробить...но если всё зделать то можна на этом бабки сшибать...типу платные корты...а то народу буд до фига...
Кароче думаю много согласятся...я за!
 

TITAN

Користувач
Реєстрація
11.04.07
Повідомлення
101
Репутація
0
strange_giRL сказав(ла):
а впринцыпе даже если скинутся, Ваня, то поверь......деньги то будут, н оесли ты уедешь, кто ж этим всем будет заниматся?
я думаю це можна зробити до мого відїзду)
ТАК КАРО4Е АТХУНГ!!!!
Я Згоден займатись цим всім
ТІльки це ми маємо зробити РАЗОМ а не так типа я здав гроші а ви атм типа робіть!
НЕ хо4е робить наше вельмишановне панство зробимо САМІ!
ОТЖЕ ЗАВТРА ЗБОРИ НА КОРТАХ в 17.00!!!!
Хто Хо4е приймати участь в цьому буду дуже радий
завтра обсудимо все
БУДУТЬ якісь питання пишіть в персоналку або ловіть в чаті нік ТІТАН!