БАСКЕТБОЛ

  • Автор теми SNOOP DOGG 213
  • Дата створення

tr@ffic

Користувач
Реєстрація
11.02.07
Повідомлення
38
Репутація
0
Вік
36
FoLtOn сказав(ла):
Баскетбол це все що нада для життя,але мені казали що корти на молочці будуть зносити,і всі хто любить цей вид спорту це не дозволить.
то було ще років два назад!!! там магазин мали будувати!! з навколишніх будинків зібрали підписи і тому депутатику що хотів будувати прийшлось круто обломатись а навіть якщо будуть щось думати то за.... забори ставити і в них випадково все горіти буде!!

добавлено через 6 минут
TITAN сказав(ла):
Блін як би хотілося органузувати ремонт кортів я думаю якщо щебенки туда накидать і залить туда шото то це не так дорого буде стоїть якщо ми складемся всі разом тільки проблема в тому що ніхто не захоче цим займатись(
блін це моя мрія зібрать грошей залатать дирки,намалювать лінії,покрасить щитки.Тоді 100% буде там тусовка кожен вечір...Будуть музичку приносити як колись..(((
Еххх....
помню мали їх ремонтувати коли стадіон робили і той манєж!!! виділили кошти на покритт (асвальт з резиною) а якійсь пузатий дядько усі гроші на карман собі і сосіть к.... пацани краще ширяйтесь і бухайте по під"їздам а в баскет н.. вам грати!! ото така історія любі друзі!!!
 
N

NAS

Всё идем бастовать к меру!!!!!
все будет орагизовано)) Таблички, антимэровская символика, бутылки с зажигательной смесью......)

А если серйозно, то Ваня помоему это уже слишком невыполнимая мечта, у нас ведь в стране все только футбол играют, вот и мэр тоже футбол любит, тогда логично что он создаёт условия только для своего любимого вида спорта! А на остальное всем по...
 

strange_giRL

Користувач
Реєстрація
31.07.07
Повідомлення
28
Репутація
0
Вік
32
TITAN,
NAS,
ну незнаю незнаю.....помоему тут не при4ина в том, какой вид спорта любит наш мэр...просто вся проблема в том, 4то "руки не доходят".....а впринцыпе даже если скинутся, Ваня, то поверь......деньги то будут, н оесли ты уедешь, кто ж этим всем будет заниматся?.... тем болеее.....можно было бы канешно 4ерез кого-то попросить...но бла....нереально.....хотя....
 

FoLtOn

Користувач
Реєстрація
21.03.08
Повідомлення
57
Репутація
0
tr@ffic сказав(ла):
Блін як би хотілося органузувати ремонт кортів я думаю якщо щебенки туда накидать і залить туда шото то це не так дорого буде стоїть якщо ми складемся всі разом тільки проблема в тому що ніхто не захоче цим займатись(
блін це моя мрія зібрать грошей залатать дирки,намалювать лінії,покрасить щитки.Тоді 100% буде там тусовка кожен вечір...Будуть музичку приносити як колись..(((
Еххх....
Треба всім сказати хто хоче грати баскетбол на нормальній площадці, хай підходять на корти до дика,а ти там все організуй ок ???????

добавлено через 1 минуту
FoLtOn сказав(ла):
Блін як би хотілося органузувати ремонт кортів я думаю якщо щебенки туда накидать і залить туда шото то це не так дорого буде стоїть якщо ми складемся всі разом тільки проблема в тому що ніхто не захоче цим займатись(
блін це моя мрія зібрать грошей залатать дирки,намалювать лінії,покрасить щитки.Тоді 100% буде там тусовка кожен вечір...Будуть музичку приносити як колись..(((
Еххх....
 

_Mal1K_

Користувач
Реєстрація
26.02.08
Повідомлення
33
Репутація
0
Полюбом если все соберёмсь, скинемся баблом(если не пропём)...но надо чтоб кто-то организовал...плакаты, лозунги:D Где щебёнку пробить...но если всё зделать то можна на этом бабки сшибать...типу платные корты...а то народу буд до фига...
Кароче думаю много согласятся...я за!
 

TITAN

Користувач
Реєстрація
11.04.07
Повідомлення
101
Репутація
0
strange_giRL сказав(ла):
а впринцыпе даже если скинутся, Ваня, то поверь......деньги то будут, н оесли ты уедешь, кто ж этим всем будет заниматся?
я думаю це можна зробити до мого відїзду)
ТАК КАРО4Е АТХУНГ!!!!
Я Згоден займатись цим всім
ТІльки це ми маємо зробити РАЗОМ а не так типа я здав гроші а ви атм типа робіть!
НЕ хо4е робить наше вельмишановне панство зробимо САМІ!
ОТЖЕ ЗАВТРА ЗБОРИ НА КОРТАХ в 17.00!!!!
Хто Хо4е приймати участь в цьому буду дуже радий
завтра обсудимо все
БУДУТЬ якісь питання пишіть в персоналку або ловіть в чаті нік ТІТАН!
 

tr@ffic

Користувач
Реєстрація
11.02.07
Повідомлення
38
Репутація
0
Вік
36
просто щоб це реалізувати треба вирішити бгато проблем!!! наприклад якщо просто дюрки там позалатувти то толку ніякого не буде!!! треба повністю покритя міняти!!! а що замінити його тре дозвіл деректора СК бо корти то власнісь СК!! щоб отримати дозвіл тре купа бумажок з печатками взять!!! навіть якщо його дадуть тре нанімати ремонтну бригаду яка старе покритя зніме і положить нове о то все купа грошей коштує (машини, паливо доних, зарплата робітникам та ін.) наприклад машина щебеню офіційно 800 гр. ммашина піску 400 гр. а от машина асвальту ще біше буде!! а на корти кілька машинт треба!!
 

TITAN

Користувач
Реєстрація
11.04.07
Повідомлення
101
Репутація
0
tr@ffic,
Я думаю якщо ми залатаємо дирочки покрасим щитки наведемо лінії то буде Ок (можливо ще щось придумаєм)
з тими дирками взагалі неможливо грати
 

БраЗа

Користувач
Реєстрація
10.09.07
Повідомлення
265
Репутація
0
Вік
32
То що, сьогодні на 17.00 на кортах зустрічаємось і обговоримо все? Ще хтось прийде, бо не хочеться самому там стояти?...
 

strange_giRL

Користувач
Реєстрація
31.07.07
Повідомлення
28
Репутація
0
Вік
32
tr@ffic, то можливо, краще всього залатати лише ті дві дирки?
думаю, СК не буде проти цього, ми ж ні4ого поганого робити не збираємось...
а от на рахунок покриття повного, булоб, звісно не погано, але ти сам сказав ціну,
а для по4атку, як для нас це буде якраз норма,
якщо СК не хо4е ні4ого робити, то ми просто стартанемо, а вдруг шось і вийде....
так що я гадаю цю думку не поганою,
і якщо ви хо4ете нормальних кортів, то прошу, самі знаєте на скільки і де, но головне ПРИЙДІТЬ!


добавлено через 47 минут
На рахунок ям:
1.треба засипати яму піском десь приблизно на 5 см і утрамбувати її цеглиною.
2.роз4инити цемент і пісок з то4ністю 2 до одного (тобто 2 відра піску і одне цементу, але це все наближено, тобто для то4них розрахунків треба десь по пів відра брати).
3.розмішати цей роз4ин до такого стану, щоб він був густуватий, ніби як рідке тісто)
4.яму залити один раз і слідкувати, щоб вона так вистояла цілу добу і ніхто по ній не топтався.

А тепер на рахунок інструментів:
В принципі в мене на гаражі є кісто4ки, пару банок краски (правда не знаю якої), «мастірок» (для розмішування бетону), така шту4ка для розгладжування бетону. В принципі з інструментами я можу допомогти =) але щоб це все дотащити, то треба допомога.
Нууу…. І вроді як усе…..
Лишилось тільки зібрати десь приблизно гривень 100 для того, щоб закупити мішок цементу…
4ого 100 грн? того шо може в мене не має білої краски 4и 4орної, ну впринципі, якщо не має в мене, то можливо в когось з хлопців найдеться, а якшо ні, то будемо купувати…ну в принципі лишні гроші ніколи не помішають ;)
 

TITAN

Користувач
Реєстрація
11.04.07
Повідомлення
101
Репутація
0
Кусь але з щёбьонкой воно 100% держатись буде а так розлетитьься через пів року(
Ну якщо буду проблем з каміння то будем робити так!
 

strange_giRL

Користувач
Реєстрація
31.07.07
Повідомлення
28
Репутація
0
Вік
32
а може 4ерез цих пів року те саме СК вдруг передьорнеться і буде шось робити?
ну впринципі я сказала як думаю і як вигідніше, а ви вже самі рішайте, думаю в любому випадку все вийде ;)
 

FoLtOn

Користувач
Реєстрація
21.03.08
Повідомлення
57
Репутація
0
TITAN сказав(ла):
Я думаю якщо ми залатаємо дирочки покрасим щитки наведемо лінії то буде Ок (можливо ще щось придумаєм)
з тими дирками взагалі неможливо грати
А коли це все будем робити.І скікі це все буде стоїти,скікі нада стікі і здамо.Тікі щоб не пропили!!!!!

добавлено через 7 минут
Я люблю БАСКЕТБОЛ і всі баскетболісти які хочуть грать на прікольной площадці, без всіх ціх дирок за яких отримують травми,ми маємо щось робити покі нестає все менше і менше баскетболістів.
 

БраЗа

Користувач
Реєстрація
10.09.07
Повідомлення
265
Репутація
0
Вік
32
FoLtOn сказав(ла):
Я люблю БАСКЕТБОЛ і всі баскетболісти які хочуть грать на прікольной площадці, без всіх ціх дирок за яких отримують травми,ми маємо щось робити покі нестає все менше і менше баскетболістів.
Тож ми для того і домовляємося! До речі, TITAN, ти ходив в новобуд, глянуть за цементом?
 

FoLtOn

Користувач
Реєстрація
21.03.08
Повідомлення
57
Репутація
0
Може наш страшний СМИШЛЯЄВ задумається що якщо він дозволить переробити корти на якісь там магазини,то він може забрати в когось своє майбутьнє,та мрію і охоту стати баскетболістом, це дуже не справедливо до дітей,вони ходять займаються і раптом в одну секунду їхню мрію забрав якийсь небудь чоловік який хоче збудувати замість кортів магазин.:-(
 

FoLtOn

Користувач
Реєстрація
21.03.08
Повідомлення
57
Репутація
0
Задумуйтесь над цим питанням????????ок????????
 

_Mal1K_

Користувач
Реєстрація
26.02.08
Повідомлення
33
Репутація
0
tr@ffic сказав(ла):
об отримати дозвіл тре купа бумажок з печатками взять!!!
---думаю если мы скажем что сделаем всё сами,за наши деньги, бумажек не понадобится;)
 

TITAN

Користувач
Реєстрація
11.04.07
Повідомлення
101
Репутація
0
FoLtOn сказав(ла):
А коли це все будем робити.І скікі це все буде стоїти,скікі нада стікі і здамо.Тікі щоб не пропили!!!!!
Будем робить як зберемо суму!Чим бистріше всі здадуть тим бистріше зробимо!
Отже,здаємо по 15 грн!!!
мене можна знайти на кортах кожен вечір або пишіть в лічку домовимся...
І Давайте це робити якось організовано щоб збирання коштів не затягувалося на місяць!
Доречі проблема з щебнем вже вирішена
Нам залишилось зібрати кошти,купити краску,цемент можливо кісто4ки але якщо у когось в гаражі є кісто4ки то принесете
_Mal1K_, шановний міліонер ти ваще догадуєшся про яку ти суму говориш?
Аби це зробить......
 

Tha_Lowrider

Користувач
Реєстрація
09.02.07
Повідомлення
10
Репутація
0
Вік
31
TITAN сказав(ла):
Отже,здаємо по 15 грн!!!

Гм.....)))
Ітак! Всі цінителі Баскетболу!!! Вам не набридло щодня бігати по роздовбаному нах... покриттю і грати з кільцями, що вже ледве тримаються??!!! Якщо так - тоді ми йдемо до Вас!!! Готуйте 15 грн.!!!!! :D :D :D :D :D
І дійсно, не потрібно це зятягувати. Чим довше ми збиратимемо кошти - тим довше у нас не буде нормальних кортів!
Тому ловимо Ваню і скидуємось)))

P.S.: Хтось ще викупає, що я за попередній пост поставив 4 "дякую"??!! =-O :D