БАСКЕТБОЛ

  • Автор теми SNOOP DOGG 213
  • Дата створення

YOUNGSTER

Користувач
Реєстрація
05.09.07
Повідомлення
125
Репутація
0
b0gut,
ми може добазаримось і бум грати з старшими коли ремонт закінчать мутити))))але то ше під питанням....
 

b0gut

Користувач
Реєстрація
17.08.08
Повідомлення
40
Репутація
0
ой арт..наврядче..вас туди пустять(((....спробуйте....настаюйте....моліть..тіпа ..ми хочемо вміти грати....навчитись...дуже добре...а звами це зробити найлегше..тіпа збреши=)))))))))))))))))))))))))))))))..а приїде слава, я....ми покажем їм..знову)))..хто кращий))..молодість чи....ДУЖЕ Великий опит)))
 

YOUNGSTER

Користувач
Реєстрація
05.09.07
Повідомлення
125
Репутація
0
b0gut,
та чого а вдруг....да я там буду брехати а хтось там ше предположить інтимні послуги)))та якось буде)))поки на вихідних льолік бере ключ і ми ганяєм в бурсі собі десь від 3 до 9)))+там ше є шось похож до кач залу і ми там ше собі свої "МИШЦІ" качаєм:D
 

b0gut

Користувач
Реєстрація
17.08.08
Повідомлення
40
Репутація
0
..неперекачайтесь....а то будете "НЕТІШИНСТАРС" хДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД...я вже приставляю..вас....біцуха 40 см..об"єм, дельта 50,...нога в два рази більше за мою...монстри..))а на інтим можете бодю послати....буде шос ьрозказувати...про кінець світу...))))))))))))
 

stress

Користувач
Реєстрація
18.02.08
Повідомлення
68
Репутація
0
Да жаль шо такої тренькі нема!!!А хотілосяб потренуватися!!!!!!!А заре щей прітом дощ цілими днями йде то це вже вопше!
 

YOUNGSTER

Користувач
Реєстрація
05.09.07
Повідомлення
125
Репутація
0
b0gut,
АХАХХАХА дааааааа бодя і еквалайзер ппц він точно їх заговоритьь=)тааа ми прям як в спейс джемі)))))
 

_Si_lK_

Користувач
Реєстрація
21.09.08
Повідомлення
8
Репутація
0
Баскетбол найкраща ігра для мене. Я іграю баскетбол кожного дня. Деколи виходить шо неприйду. Але це часто буває.Коли откриється Баскетбольна школа я зразу запишусь:) :D :)
 

b0gut

Користувач
Реєстрація
17.08.08
Повідомлення
40
Репутація
0
а ти хто? якщо не секрет))))))))))))))))....тей що кожен день баскет грає))))
 

FoLtOn

Користувач
Реєстрація
21.03.08
Повідомлення
57
Репутація
0
b0gut сказав(ла):
а ти хто? якщо не секрет))))))))))))))))....тей що кожен день баскет грає))))
Рус це вже другий ВАНЬКА,з тим шо я постоянно на корти прихожу!
 

b0gut

Користувач
Реєстрація
17.08.08
Повідомлення
40
Репутація
0
а пнятно)))...маленькі звьозди))))))))))))))))))))))))).
 

FoLtOn

Користувач
Реєстрація
21.03.08
Повідомлення
57
Репутація
0
b0gut сказав(ла):
а пнятно)))...маленькі звьозди))))))))))))))))))))))))).
да це точно,главне ніколи не кідать БАСКЕТ а вчитися і перемагати!
 

LEIK

Користувач
Реєстрація
29.05.08
Повідомлення
7
Репутація
0
г, мда рус шо звьозди то звьозди.Скоро нас рубать будуть.
 

FoLtOn

Користувач
Реєстрація
21.03.08
Повідомлення
57
Репутація
0
Шоб нам рубать такіх звьозд як ви треба ще багато чого навчитися! І рост побільше мать і масивності незавадилоб!:)
 

b0gut

Користувач
Реєстрація
17.08.08
Повідомлення
40
Репутація
0
...Вань якщо тобі додати масивності....до бдуеш колобок....)))ходячий))))..бери приклад з Арт..я вже приставляю..приїжаю...стоїть артур в два рази ширше за мене...качьок=)))))))))))))))))))))))))))))))))..

добавлено через 1 минуту
..Сань..вас то да...я до мене ще трішки підрости ..треба..слава..богу...я хоч ваще за них))))0)))))))))

добавлено через 3 минуты
..а на рахунок того що не кидати...баскет..та ну..ондо я цілий рік в баскет..майже не граю..приїждажю до вас...і опа...сам у шоці КРАсава;))))))))))))))))))))))))))....
 

FoLtOn

Користувач
Реєстрація
21.03.08
Повідомлення
57
Репутація
0
Да РУС давай приїжай будеш учити грати бо ти кульно граєш, от наприклад мені подобається дуже як ти кідаєш ,а АРТУР буде класно дуже грати,просто шоб погода ізмінилася і тоді все буде кульно!
 

b0gut

Користувач
Реєстрація
17.08.08
Повідомлення
40
Репутація
0
)))..сам чекаю)))вже коли навчання закінчиться)))..ще три роки...і взагалі)))))))))))))))))))))))..дякую..Вань...)))будем вчити)))...молодеьц тренуйся)))...з тебе буде толк))
 

FoLtOn

Користувач
Реєстрація
21.03.08
Повідомлення
57
Репутація
0
b0gut сказав(ла):
)))..сам чекаю)))вже коли навчання закінчиться)))..ще три роки...і взагалі)))))))))))))))))))))))..дякую..Вань...)))будем вчити)))...молодеьц тренуйся)))...з тебе буде толк))
Дякую РУС з нас всіх буде толк і ми всі чогось доб'ємся у житті! Баскетбол це все шо треба для життя а ще також прікольні друзі як ви всі! Дякую ПАЦАНИ!
 
P

Proigraete

Напишите у кого можна фотки с видео взять со стритбола летнего (с первых сариков)
 

_Si_lK_

Користувач
Реєстрація
21.09.08
Повідомлення
8
Репутація
0
Да Ваньок правильно сказав що ми можем чогось добиться якщо будем старатись. І ще одне РУС приїжай скоріше. Будем всі тренеруватись. Будете вчити нас обох.:) :) ))))))
 

b0gut

Користувач
Реєстрація
17.08.08
Повідомлення
40
Репутація
0
....я тільки на новий рік приїду))))....хіба що є бажання по снігу бігати)))))))))))