Біг

zZzara

Ведьмочка :)<br>Модератор
Користувач
Реєстрація
23.05.06
Повідомлення
478
Репутація
0
patkern сказав(ла):
Ще небачив людини якій були б протипоказані усі види навантажень.
вот, посмотрите, еще 6 недель - потом будет можно :D
 

samson

Користувач
Реєстрація
14.10.06
Повідомлення
247
Репутація
0
_BW_mr.Spensor сказав(ла):
девушкам просто впадло бегать одним, надо пересилить себя вот и все...
Мне не впадло...Бегаю иногда одна и даже в дождь и после, когда кругом мокра...Не люблю, когда за всех рассписываются...

patkern сказав(ла):
Ну якщо не напрягатися, то ніякого ефетку не буде . Якщо бігати "без толку" не підбираючи правельної дистанції та інтенсивності бігу то толку з того бігу ніякого не буде.
Якщо ти як спеціаліст повинен знати, що нагрузки потрібно підбирати поступово, що ти і вказав: "Правильна дистанція..."
А також ти повинен знати, що існує така перешкода у бігу, як неспроможність, тобто (пишу про те, що заважає людині займатися бігом): навантаження на ноги (біль);...на серце (наслідки);...стид(люди - неправильно, сором'язливість - це протиріччя собі, що доповнює моральне невдоволення собою) - можна сказати у двох словах: Страх та лінивість.
Тому неправильно нагружати, потрібно спочатку підібрати правилну дистанцію. Я повторю:
samson сказав(ла):
Каждый равен в силу своих возможностей
 

Знахарь

Користувач
Реєстрація
28.03.07
Повідомлення
1 165
Репутація
20
patkern, а ти сам бігаєш?
 

kredit_s

Користувач
Реєстрація
18.12.09
Повідомлення
998
Репутація
9
zZzara сказав(ла):
А как быть, если в данный момент лично у моего организма даже при ходьбе и подъеме по лестнице пульс заоблачный?
статичні вправи хатха - йоги, дихальні вправи - в цьому випадку найкращий варіант
 

patkern

Користувач
Реєстрація
14.08.08
Повідомлення
109
Репутація
8
Вік
56
samson сказав(ла):
Якщо ти як спеціаліст повинен знати, що нагрузки потрібно підбирати поступово, що ти і вказав: "Правильна дистанція..."
А також ти повинен знати, що існує така перешкода у бігу, як неспроможність, тобто (пишу про те, що заважає людині займатися бігом): навантаження на ноги (біль);...на серце (наслідки);...стид(люди - неправильно, сором'язливість - це протиріччя собі, що доповнює моральне невдоволення собою) - можна сказати у двох словах: Страх та лінивість.

Це все лише ваші припущення, я ще раз повторюся: як бігати діло ваше, але щоб досягти оздоровчого ефекту, потрібно виходячи з антропометричних даних та фізіологічних особливостей організму підбирати дистанцію та темп бігу, і якщо все вирахувано вірно то від бігу будите отримувати задоволення і легку стому, а не біль у серці, боку і т.д.


Знахарь сказав(ла):
patkern, а ти сам бігаєш?

Раніше бігав (з 8 до 16 років), зараз пробую займатися нетрадиційними видами спорту які теж включають елементи бігу.
 

chief

паятель
Користувач
Реєстрація
16.03.06
Повідомлення
95
Репутація
3
zZzara сказав(ла):
Если кто-то что-то делает не так, как ты - это не значит, что делает неправильно :D Успехов
Тут я сперечатись не буду.

zZzara сказав(ла):
Даже если не напрягаться при беге, даже если просто обойти город пешком, но делать это каждый день, для среднестатистического офисного работника, целый день сидящего на стуле, будет и оздоравливающий, и тренировочный эффект - спроси у специалиста ;)
Не буде ні тренувального ні оздоровчого ефекту. Це буде хода на одному місці. Людина рухається або вперед - прогресує, або навпаки. А для того щоб був тренувальний чи оздоровчий ефект, потрібно щоб організм працював за рамками комфорту. А це навантаження.
patkern сказав(ла):
Для досягнення оздоровчого ефетку - пульс повинен бути в одному діапазоні, для досягнення тренувального ефетку - пульс повинен бути зовсім в іншому діапазоні.
В Інтернеті повно інформації про біг. Кожен може знайти для себе свій оптимум. Я ж не дарма писав що потрібна ціль. Можна бігати щоб схуднути, потренувати серцево-судинну систему чи просто гарно провести час. Рух це життя.
http://www.vitaminov.net/rus-sport-race-0-9982.html
 

samson

Користувач
Реєстрація
14.10.06
Повідомлення
247
Репутація
0
patkern сказав(ла):
зараз пробую займатися нетрадиційними видами спорту які теж включають елементи бігу.
Це як?
Можна деталі...
patkern сказав(ла):
фізіологічних особливостей організму підбирати дистанцію та темп бігу, і якщо все вирахувано вірно то від бігу будите отримувати задоволення і легку стому, а не біль у серці, боку і т.д.
Суть та сама...
Ніхто із вами не сперечається...
Ви краще розкажіть, як правильно бігати...
 

patkern

Користувач
Реєстрація
14.08.08
Повідомлення
109
Репутація
8
Вік
56
samson сказав(ла):
Це як?
Можна деталі...
Є близько кількох тисяч нетрадиційних видів спорту, обираєш один чи кілька з них і вперед. Для прикладу різновиди гімнастики і танцю, сучасні оздоровчі системи, нетрадиційні спортивні ігри,технічні види нетрадиційних занять фізичними вправами.

samson сказав(ла):
Ви краще розкажіть, як правильно бігати...
Це в двох словах не розказати.
Найкраще виберіть для себе одну із систем оздоровчого бігу, там все розписано і розжовано. Можу порекомундувати книжечку "Нетрадиційні види спорту" під редакцією М.С. Солопчук, О.П.Шишкін, І.І.Стасюк, Д.М. Солопчук в даному посібнику безліч інформації про нетрадиційні види оздоровлення в тому числі оздоровчі системи бігу.
 

MandrivniK

Користувач
Реєстрація
16.07.06
Повідомлення
273
Репутація
3
теоретично підкований, навіть вмію відрізнити біг від ходьби :D але от заставити себе бігати ніяк не можу... ходити - хожу, а от бігати по вечорам з кінця весни налаштовуюсь... поділіться секретом як себе побороти *DONT KNOW
 

JohnSparrow

Користувач
Реєстрація
19.07.06
Повідомлення
456
Репутація
20
MandrivniK, поспорь с кем-нибудь на пару тонн нашей валюты, мотивация будет мощная, :)

А вообще да, заставить себя тяжело. Кеды специально для бега купил еще летом 2007-го года, а бег все никак не начинается.
 

chief

паятель
Користувач
Реєстрація
16.03.06
Повідомлення
95
Репутація
3
samson сказав(ла):
Ви краще розкажіть, як правильно бігати...
Знову ж таки виникає питання. Для чого бігати? Для зміцнення серцево-судинної системи, похудіння тощо.
MandrivniK сказав(ла):
поділіться секретом як себе побороти
Ну як себе побороти. Береш вдягаєш кросівки. Плеер у вуха і виходиш надвір. І біжиш. Все. Як варіант можна купити собі якусь обновку. Я наприклад кофту купив і плеер для цього. Тому бігаю з весни. Треба визначитись з типом бігу. Я наприклад бігаю по 6.7 км. Це близько 36 хвилин. По стадіону я бігати не люблю. Відчуваю себе поні. Тому бігаю навколо міста. У вухах волає rammstein чи Nightwish. Біжиш і слухаєш як б ється серце. Таке навантаження дуже класно знімає стресс. Біг, якщо він не специфічий (спринт наприклад), повинен займати у часі не меньше пів години. Ще я бігаю за секундоміром і веду статистику. При рості результатів відчуваєш моральне задоволення.
 

samson

Користувач
Реєстрація
14.10.06
Повідомлення
247
Репутація
0
chief сказав(ла):
Для зміцнення серцево-судинної системи
Мені не можна худати (уже схудла на 10 кг, достатньо, міра), тому після бігу я з'їдаю дві булочки...:)
MandrivniK сказав(ла):
але от заставити себе бігати ніяк не можу... ходити - хожу, а от бігати по вечорам з кінця весни налаштовуюсь... поділіться секретом як себе побороти
Не треба себе налаштовувати...Може тебе сторонні погляди смущають, турбують думки...Все рівно, що хтось подумає...Починаєш бігти і ти вільний...
Спробуй...)))
 

MandrivniK

Користувач
Реєстрація
16.07.06
Повідомлення
273
Репутація
3
samson сказав(ла):
Може тебе сторонні погляди смущають, турбують думки...Все рівно, що хтось подумає...

:D а ще мона на "слабо" попробувати... я це переріс ще років так 12 назад... тут справа в елементарних лінощах :D та все одно дякую за пораду...
 

pacpac

Користувач
Реєстрація
15.07.10
Повідомлення
2
Репутація
0
А в який час краще бігати ?
samson, Коли бігаєш ти ?
 

samson

Користувач
Реєстрація
14.10.06
Повідомлення
247
Репутація
0
MandrivniK сказав(ла):
справа в елементарних лінощах
Лінощі не виникають просто так, це спорне питання...
Значить немає бажання...
Потрібен стимул...
pacpac сказав(ла):
samson, Коли бігаєш ти ?
Я бігаю увечері, після 20 годин.
_BW_mr.Spensor сказав(ла):
Хочу бігати та від цього худну, от вихід...смішно, я знаю...:)
Бачили в новинах таке собі "Сміхойога", то ж будь-ласка на здоров'я...)))
 

chief

паятель
Користувач
Реєстрація
16.03.06
Повідомлення
95
Репутація
3
samson сказав(ла):
Мені не можна худати (уже схудла на 10 кг, достатньо, міра), тому після бігу я з'їдаю дві булочки...:)
То може краще щось з їсти до пробіжки годинки за дві. Але не булочки. Калорійність можна прикинути. Інформація в неті є.
 

samson

Користувач
Реєстрація
14.10.06
Повідомлення
247
Репутація
0
Шифровка лише для тих, хто хоче бігати:
Хто раптом захоче приєднатися, я пробігаю кожний день (дуже рідко пропускаю) коло Томаса о 20.15 - 20.30...
Сьогодні бігла ту саму відстань, дихаючи лише носом (раніше ротом).
Так класно...)))
 

chief

паятель
Користувач
Реєстрація
16.03.06
Повідомлення
95
Репутація
3
samson сказав(ла):
Сьогодні бігла ту саму відстань, дихаючи лише носом (раніше ротом).
Так класно...)))
Молодець, але не класно. Дихати потрібно через рот і ніс одночасно. Якщо дихаєш лише носом то збільшуй темп.
Ти в яку сторону біжиш від Томаса? Сьогодні бігав від 20:45 до 21:20. Біля Томаса пробігав в 21:09. Саме приємне те що дивлячись на мене дружина теж підсіла на біг. Тепер після пробіжки навколо міста ще з нею на стадіон іду :)
 

samson

Користувач
Реєстрація
14.10.06
Повідомлення
247
Репутація
0
chief сказав(ла):
Дихати потрібно через рот і ніс одночасно. Якщо дихаєш лише носом то збільшуй темп.
Я тоді задихнуся та спробую...)))
Не люблю дихати ротом, повітря поступає у легені у натуральній формулі...)))