Чемпіонат і кубок України по футболу

B

BEN LADEN

Ozzy сказав(ла):
"гравець двох дотиків"
:D :D :D +1
Точно підмічено... він як в "Квадрат" грає... два рази тронув і кричить "пацани у мене нема біш касаній, біжіть помагайте":D
З.І. Дінамо красапєтачки)))
 

Yaris

Користувач
Реєстрація
26.12.06
Повідомлення
458
Репутація
0
Вік
32
шацьких всю ігру 2 тайму спортив.....=(
 
N

_NgArT_

Да я ше ніколи небачив шоб дінамо так грало.Хоть цілий мач напрягали Спартак.Я думаю шо спартак таже неожидав шо вони так грать будуть, а може це спартак розслабився но всіравно. Сьомін хароший!!!! єслі Дінамо так дальше буде грать то буде дуже харашо.
Ozzy сказав(ла):
Шацьких "гравець двох дотиків"???
:D :D :D :D Я даже неприставляю як він попав в штангу, наверно вітер подув?
 

Yaris

Користувач
Реєстрація
26.12.06
Повідомлення
458
Репутація
0
Вік
32
_NgArT_ сказав(ла):
Я даже неприставляю як він попав в штангу, наверно вітер подув?
хм, ви шо тільки взнали шо він не вміє грать....
 

БраЗа

Користувач
Реєстрація
10.09.07
Повідомлення
265
Репутація
0
Вік
32
Yaris сказав(ла):
хм, ви шо тільки взнали шо він не вміє грать....
А што Шацких не умеет играть??? =-O
А вообще серёзно я тоже не ожидал от Динамо такого...
И што би ви не говорили Шацких очень хорошо играет!!! Только не в футбол... :D :D :D
 

Фόбоς

Чистокровный
Користувач
Реєстрація
01.03.07
Повідомлення
802
Репутація
0
Вік
36
В Динамо я дуже лублу 2 гравця: Шацьких, Гіоане - без цих гравців наше Динамо просто пропало б!!!!*JOKINGLY* *JOKINGLY* *JOKINGLY*
 

Yaris

Користувач
Реєстрація
26.12.06
Повідомлення
458
Репутація
0
Вік
32
FIFAyer сказав(ла):
В Динамо я дуже лублу 2 гравця: Шацьких, Гіоане - без цих гравців наше Динамо просто пропало б!!!!
та шо там твои шацких, вот ГАвранчич!! оце ігрок для нього треба поввязку капітана....
 

Life its game

То тут то там
VIP Користувач
Реєстрація
26.06.07
Повідомлення
705
Репутація
4
Вік
36
Yaris сказав(ла):
та шо там твои шацких,
100% он никакущий, он не видет то что может быть [игровые моменты]
Yaris сказав(ла):
а вот ГАвранчич!! оце ігрок для нього треба поввязку капітана....
то и прада игрок. Его В Киев счетают одним из лутших игроков по игре и собеседников не только журналистами но и с болельщиками. :)
 

БраЗа

Користувач
Реєстрація
10.09.07
Повідомлення
265
Репутація
0
Вік
32
miwania сказав(ла):
то и прада игрок. Его В Киев счетают одним из лутших игроков по игре и собеседников не только журналистами но и с болельщиками.
Наверное жёни динамовских игроков пугают своих детей примерно так:
"Спи, а не то к тебе ГАВРАНЧИЧ прийдет!!!" :D :D :D
 

Yaris

Користувач
Реєстрація
26.12.06
Повідомлення
458
Репутація
0
Вік
32
miwania сказав(ла):
100% он никакущий, он не видет то что может быть [игровые моменты]
+1, я незнаю почему динамо не покупает форвардов??хотели купить савина,я видел как играет, намного лучше за милевського и шацьких...
 

БраЗа

Користувач
Реєстрація
10.09.07
Повідомлення
265
Репутація
0
Вік
32
Yaris сказав(ла):
хотели купить савина,я видел как играет, намного лучше за милевського и шацьких...
Ну не скажи.... Милевского раньше тоже звали чуть ли не украинским марадонной... а после неопитной роботи в динамо и он забил на футбол.... Так што тут важную роль играет тренер...
 

Life its game

То тут то там
VIP Користувач
Реєстрація
26.06.07
Повідомлення
705
Репутація
4
Вік
36
GANGSTER сказав(ла):
Ну не скажи.... Милевского раньше тоже звали чуть ли не украинским марадонной... а после неопитной роботи в динамо и он забил на футбол.... Так што тут важную роль играет тренер...
Они в прошлом и позапрошлом году (Алиев и Милевски) после того как засветились начали гульбанить по клубам (загули дети), вообщем режим нарушали.. то их вдоих начали обсырать тренеры, а форвардов у Динамо хватает фото снизу. Кроме Бангуры некто не шарит играть или просто не хотят.
,это не всё форварды Динамо у них еще Нанни в аренде и Марис Верпасвкис. им нада сначала этих впарить:D а тогда уже что то думать, а счет новых покупок:-(
 

БраЗа

Користувач
Реєстрація
10.09.07
Повідомлення
265
Репутація
0
Вік
32
miwania сказав(ла):
это не всё форварды Динамо у них еще Нанни в аренде
Ето просто однофамилец или и вправде игрок МЮ??? :-[
 

Life its game

То тут то там
VIP Користувач
Реєстрація
26.06.07
Повідомлення
705
Репутація
4
Вік
36
GANGSTER сказав(ла):
Ето просто однофамилец или и вправде игрок МЮ??? :-[
Однофамилец. Он играл в серии А (Италия.) точно сказать в какой команде не скажу , непомьню.
 

Фόбоς

Чистокровный
Користувач
Реєстрація
01.03.07
Повідомлення
802
Репутація
0
Вік
36
Контрольные матчи
"ХАРЬКОВ" - "Динамо" (Москва, Россия) - 3 : 1
Голы: Белый (72) - Смолов (14), Данни (22), Димидко (83)
"Харьков": Худжамов, Панковец, Березовчук, Соколенко, Аладашвили, Чеберячко (Гунчак, 46), Сучков, Рибейро (Комарницкий, 46), Городов, Батиста, Пихур (Белый, 46).

"ТАВРИЯ" – "Баник" (Чехия) – 2 : 2
Голы: Дорош (40 п.), Гоменюк (75 п.) - Магера (8), Райторал (12)
"Таврия": (1-й тайм)- Дикань, Стоян, Йокшас, Кутарба, Швец, Дорош, Ференчак, Иванский, а также находящиеся на просмотре два игрока из Сербии и один из Албании; (2-й тайм) - Тодич, Добре, Бойко, Назаров, Галюза, Ильницкий, Зборовский, Любенович (Йокшас, 80), Голайдо, Идахор, Гоменюк (Дорош, 85).

"ТАВРИЯ" – "Спартак" (Нальчик, Россия) – 1 : 0
Гол: Йокшас (61)
"Таврия": (1-й тайм)- Дикань, Стоян, Кутарба, Швец, Дорош, Ференчак, Иванский, а также находящиеся на просмотре два игрока из Сербии и по одному из Хорватии и Албании; (2-й тайм) - Тодич, Добре, Бойко, Назаров, Галюза, Ильницкий, Зборовский, Йокшас, Голайдо, Идахор, Гоменюк.

"ЗАРЯ" - "Анжи" (Махачкала, Россия) - 0 : 0

"ЗАРЯ" - "Рот Вайс" (Германия) - 0 : 0

"МЕТАЛЛУРГ" Д - "Оцелул" (Румыния) - 3 : 2
Голы: Тимченко (7, 19), Касьянов (67) - Илие (43, 44)
"Металлург": Воробьев, Грубелич, Назаренко (Гаврюшов, 46), Чечер, Воловик (Сапай, 46), Данилов, Даниловский, Касьянов, Адам (Билозор, 46), Косырин (Сытник, 57), Тимченко.

"НЕФТЯНИК" – "Баник" (Чехия) – 2 : 1
Голы: Кретов (20), Кириллов (60)
"Нефтяник": (1-й тайм)- Куслий, Черний, Валуца, Олефир, Харченко, Кретов, Кикоть, Котенко, Есып, Лукшис, Мижегурскис (Андрухов, 30); (2-й тайм) - Величко, Сердюк, Бидненко, Нефедов, Зайчук, Кучис, Снытко, А. Иванов, Шарпар, Кириллов, Балабанов.

"АРСЕНАЛ" - "Клуж" (Румыния) - 2 : 0
Голы: Алан (13), Селезнев (50)
"Арсенал": Рева (Деонас, 30, Погорел, 60), Хомин (Кузняцов, 46), Литовченко (Беньо, 46), Распопов (Евсеев, 46), Батальский (Симоненко, 46), Леандро (Старгородский, 46), Корнев, Алан, 3акарлюка (Деметрадзе, 46), Жоземар (Бито, 46), Кругляк (Селезнёв, 46).

"ТАВРИЯ" - "Сибирь" (Новосибирск, Россия) - 2 : 1
Голы: Гоменюк (15), Зиновьев (66, автогол) - Акимов (20
"Таврия": Тодич, Першин, Бойко, Назаров, Ильницкий, Маркович (Добре, 55), Голайдо, Любенович (Галюза, 81), Зборовский (Йокшас, 72), Гоменюк, Идахор.

"ХАРЬКОВ" - "Оцелул" (Румыния) - 1 : 1
Голы: Аладашвили (51) - ? (35)
"Харьков": (1-й тайм) - Худжамов, Панковец, Соколенко, Березовчук, Аладашвили, Гунчак, Сучков, Рибейро, Батиста, Городов, Вукашинович; (2-й тайм) - Стойко, Комарницкий, Федецкий, Федота, Карамушка, Самборский, Гунчак, Процюк, Белый, Пихур, Сирык.
 

Z0mb1e

Sports BoY
Користувач
Реєстрація
29.12.07
Повідомлення
296
Репутація
0
Вік
27
Харьков молодці*THUMBS UP
 

Fishman

Користувач
Реєстрація
06.06.07
Повідомлення
102
Репутація
0
miwania сказав(ла):
Однофамилец. Он играл в серии А (Италия.) точно сказать в какой команде не скажу , непомьню.
Здається грав він і в Іспанії також, але в Італії в серії А не грав точно, якщо не помиляюсь то чуть не в серії С!!!!!!

добавлено через 2 минуты
Да і ще які прогнози на матч динамо з ЦЗ;)
 

3o3o 3aP}|{aBeJIu

Liverpool fan
Користувач
Реєстрація
18.09.07
Повідомлення
1 668
Репутація
7
Вік
39
Fishman сказав(ла):
Да і ще які прогнози на матч динамо з ЦЗ
Ну думаю буде не хуже чим минулий раз ;) 3 гола мусять забити!
А на Рахунок Нані той що в МЮ то він з К.Роналдо був в одній школі в Спортингу і виступав саме за Ліссабонський Спортинг, а літом перейшов в МЮ
 

Фόбоς

Чистокровный
Користувач
Реєстрація
01.03.07
Повідомлення
802
Репутація
0
Вік
36
Динамо три гола не заб'є аж ні як!!!!Гру вони показують не гуд, повинні виграти, але з мінімальним рахунком, або нічіяяяяяяя!