Чемпіонат і кубок України по футболу

Fishman

Користувач
Реєстрація
06.06.07
Повідомлення
102
Репутація
0
FIFAyer сказав(ла):
Шахтар грає на мега рівні, рве всіх опонентів
Чесне слово, довго сміявся:D
Якщо не важко наведи приклад їхньої мега гри, окрім матчу з Селтіком????????;)
 

Фόбоς

Чистокровный
Користувач
Реєстрація
01.03.07
Повідомлення
802
Репутація
0
Вік
36
Fishman сказав(ла):
Якщо не важко наведи приклад
Я мав на увазі гру в Українському чемпіонаті, а не на Європейській арені. Хотя і в Європі Шахтар завжди краще виступає!
 

Fishman

Користувач
Реєстрація
06.06.07
Повідомлення
102
Репутація
0
FIFAyer сказав(ла):
Я мав на увазі гру в Українському чемпіонаті,
Просто, я рахую, гра ШД в ЧУКр ніколи не була показником!!!
 

Фόбоς

Чистокровный
Користувач
Реєстрація
01.03.07
Повідомлення
802
Репутація
0
Вік
36
Fishman сказав(ла):
Просто, я рахую, гра ШД в ЧУКр ніколи не була показником!
Воно так, рівень ЧУ далекий до ідеалу, але навіть пригадай недавній час, коли Шахтар клепав в ЧУ матач, за матчем, а динамо по 0-1, єлі виповзали, зато очна зустріч і перемога Динамо.
 

БраЗа

Користувач
Реєстрація
10.09.07
Повідомлення
265
Репутація
0
Вік
32
FIFAyer сказав(ла):
+ сюда поражение от Днепра 1-4 (или 1-3 непомню...)
А и ещё Fishman не буду с тобой спорить но просто интересно если игра Шахтёра в чемпионате не есть показателем то што тогда есть? Как раз таки наобород - то как команда играет во внутреннем первенстве и есть показател его уровня... Не будем сюда относить Лигу Чемпионов так как и Шахтёр и Динамо попросту извените на слове проср@ли свои шанси! Не нужно винить Селтик и Бенфику - команди играли до конца и получили своё. Шахтёр же наоборот после двух блестящих побед (наверно 2 единствинних матча за которие горняков стоит хвалить) начали хвастатца - вот мол одной ногой в лиге чепмионов... И где сейчас и Шахтёр и Динамо? Ну я понимаю што в Динамо шанс на весеннюю часть Лиги Чемпионов било меньше - всё таки Манчестер и Рома как ни как... НО... Когда Шахтёр попадая в одну из наипростейших груп (если не сказать в найпростейшую!) даже не виходит в Кубок Уефа (ето при том што он бил обязян виходить в ЛЧ!). Вспомните прошлий сезон 2006-2007... Там у Шахтёра била посложнее группа... Вивод - вместо роста наблюдаем сплошную деградацию... а жаль... :cool:
 
C

CooL

Я думаю фінал буде Динамо шахтар динамо виграє
 

Fishman

Користувач
Реєстрація
06.06.07
Повідомлення
102
Репутація
0
GANGSTER,
А вот та сама гра в ЛЧ і інших єрокубках і є тим самим лакмусовим папірцем, яка і показує справжній рівень команд нашого чемпіонату!!!!! Вми мене звісно вибачайте, але не пройти навіть в КУЄФА з тієї групи в яку попав ШД в осени минулого року - ось справжній рівень ЧУ, а тещо вони ( ШД і Дк ) штампують перемоги в ЧУ, то чесно кажучи, якщо вже в чемпіонаті не перемагати, вибачте мене в чемпіонат люксембургу ласкаво просимо:) .

добавлено через 2 минуты
А ще ось твої слова ж, то ти спочатку сам визначся, а вже потім відстоююй свою точку зору!!!;)


GANGSTER сказав(ла):
Когда Шахтёр попадая в одну из наипростейших груп (если не сказать в найпростейшую!) даже не виходит в Кубок Уефа (ето при том што он бил обязян виходить в ЛЧ!). Вспомните прошлий сезон 2006-2007... Там у Шахтёра била посложнее группа... Вивод - вместо роста наблюдаем сплошную деградацию... а жаль...
 

Life its game

То тут то там
VIP Користувач
Реєстрація
26.06.07
Повідомлення
705
Репутація
4
Вік
36
Fishman сказав(ла):
GANGSTER,
А вот та сама гра в ЛЧ і інших єрокубках і є тим самим лакмусовим папірцем, яка і показує справжній рівень команд нашого чемпіонату!!!!! Вми мене звісно вибачайте, але не пройти навіть в КУЄФА з тієї групи в яку попав ШД в осени минулого року - ось справжній рівень ЧУ, а тещо вони ( ШД і Дк ) штампують перемоги в ЧУ, то чесно кажучи, якщо вже в чемпіонаті не перемагати, вибачте мене в чемпіонат люксембургу ласкаво просимо:) .

от например обратноже буду говорить не о нашем чемпионате.
Слышал от коментатора что в Англии (точно не помню но вроди от там) болельщики больше радуються за победу в чемпионате страны чем лиги чемпионов. Я думаю многие это слышали. А вот у нас совсем на оборот.конечно хотят выйграть чемпионат. но еще больше то что им не посилам на даный момент.

кто то слышал что у нас в стране хотят делать Primer Liga ukraine?
вроди всё владельцы клубов Вышей лиги согласились на это.:)
 

Знахарь

Користувач
Реєстрація
28.03.07
Повідомлення
1 165
Репутація
20
Fishman сказав(ла):
Вми мене звісно вибачайте, але не пройти навіть в КУЄФА з тієї групи в яку попав ШД в осени минулого року - ось справжній рівень ЧУ,
...а ти згадай скільки гравців втратив Шахтар за останні півтора року...Тимощук...Маріка....Елано...Матузалем...всі основні гравці...а хто прийшов? Лукарелі - "деревяний", те саме стосується і Гладкого, якого ви всі тут хвалите, не буде з нього сильного нападника,ні обводки , ні техніки, та й швидкість в таких роках повинна бути набагато потужнішою,одне в чому йому повезло так це гольове відчуття...короче, грати йому тільки в чемпіонаті України, в єврокубках йому робити нема що...лише Ілсіньо та Кастілльо - дійсно класні придбання, але і їм потрібний час щоб зігратися......
... і після цього говорити, що Шахтар мусив легко проходити Селтік, Бенфіку...це ж смішно...Шахтарю повезло що вони взагалі в Лігу пройшли...

добавлено через 3 минуты
miwania сказав(ла):
Слышал от коментатора что в Англии (точно не помню но вроди от там) болельщики больше радуються за победу в чемпионате страны чем лиги чемпионов.
...в прошлом розыграше ЛЧ в полуфинал вышли три английские команды МЮ, Челси и Ливерпуль...вот когда и у нас Днепр, Шахтер и Динамо дойдут до полуфинала ЛЧ, то и украинцы будут больше радоватся победам в своем чемпионате...
 

Life its game

То тут то там
VIP Користувач
Реєстрація
26.06.07
Повідомлення
705
Репутація
4
Вік
36
Знахарь сказав(ла):
...а ти згадай скільки гравців втратив Шахтар за останні півтора року...Тимощук...Маріка....Елано...Матузалем...всі основні гравці...а хто прийшов? Лукарелі - "деревяний", те саме стосується і Гладкого, якого ви всі тут хвалите, не буде з нього сильного нападника,ні обводки , ні техніки, та й швидкість в таких роках повинна бути набагато потужнішою,одне в чому йому повезло так це гольове відчуття...короче, грати йому тільки в чемпіонаті України, в єврокубках йому робити нема що...лише Ілсіньо та Кастілльо - дійсно класні придбання, але і їм потрібний час щоб зігратися......
... і після цього говорити, що Шахтар мусив легко проходити Селтік, Бенфіку...це ж смішно...Шахтарю повезло що вони взагалі в Лігу пройшли...
*BRAVO* *BRAVO* *BRAVO*. но только на счет Тымоши(Тимощук) Лутческу отказался и призидент клуба впарил его за 22 млн. евро. А Кастильо за платил за себя 2.5 мле. евро. Вообщем это не важно. но после потери Матузалема тогда Шахтер конкретно присел. И неплохо Рината Ахметова кинули.:)

Люди сегодня есть футбол ?? кубок 1-го Канала
 

Фόбоς

Чистокровный
Користувач
Реєстрація
01.03.07
Повідомлення
802
Репутація
0
Вік
36
Показують то в 00-00, але грають уже і Спартак рве вже Цвену 3-0, піся першого тайму!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Z0mb1e

Sports BoY
Користувач
Реєстрація
29.12.07
Повідомлення
296
Репутація
0
Вік
27
відчуваю фінал буде Шахтар-Спартак
 

Yaris

Користувач
Реєстрація
26.12.06
Повідомлення
458
Репутація
0
Вік
32
Кубок Первого канала. Групповой этап.
"Црвена Звезда" Белград – "Спартак" Москва – 1:5 (0:3)
це означає шо фінал буде динамо- шахтар

добавлено через 9 минут
ZoMbI сказав(ла):
відчуваю фінал буде Шахтар-Спартак
ти шо так гнать, для цверни треба було виграти в 3 і більше м*яча
 

Fishman

Користувач
Реєстрація
06.06.07
Повідомлення
102
Репутація
0
Спартак не стал особо церемониться с Црвеной Звездой и отгрузил сербам пять мячей, получив в ответ два.

Таким образом москвичи стали вторыми в группе.

Спартак - Црвена Звезда 5:2
Голы: Прудников 26, Динеев 42, Павленко 45, Дзюба 65, Павлюченко 70 - Баркос 58, Молина, 87
Yaris сказав(ла):
Црвена Звезда" Белград – "Спартак" Москва – 1:5 (0:3)
Не знаю звідки такий рахунок, но ти один м"яч згубив десь:D
 

Life its game

То тут то там
VIP Користувач
Реєстрація
26.06.07
Повідомлення
705
Репутація
4
Вік
36
Fishman сказав(ла):
Спартак не стал особо церемониться с Црвеной Звездой и отгрузил сербам пять мячей, получив в ответ два.

Таким образом москвичи стали вторыми в группе.

Спартак - Црвена Звезда 5:2
Голы: Прудников 26, Динеев 42, Павленко 45, Дзюба 65, Павлюченко 70 - Баркос 58, Молина, 87

Не знаю звідки такий рахунок, но ти один м"яч згубив десь:D
ого
ну что я говорил про ЦСКА её не нужно списывать, и засырать. вообщем думаю счет по игре. а смотерть не буде.:) так что без коментариев на эти слова.
 
A

Aleg

Я людей не понімаю як мона дивитися футбол по теліку понімаю грати на вулиці. Це моя думка
 

3o3o 3aP}|{aBeJIu

Liverpool fan
Користувач
Реєстрація
18.09.07
Повідомлення
1 668
Репутація
7
Вік
39
Aleg сказав(ла):
Я людей не понімаю як мона дивитися футбол по теліку понімаю грати на вулиці.
А шо тут думати на вулиці всі люблять грати я впевнений, але подивитися як грають профі теж невимовне задоволення
 
M

Mr.ЛеЖа

3o3o 3aP}|{aBeJIu сказав(ла):
А шо тут думати на вулиці всі люблять грати я впевнений, але подивитися як грають профі теж невимовне задоволення
Смотря які профі будуть грать

добавлено через 1 минуту
ZoMbI сказав(ла):
відчуваю фінал буде Шахтар-Спартак
Так воно і є в фіналі встічаються Шахтарь Спартак