Чемпіонат і кубок України по футболу

Знахарь

Користувач
Реєстрація
28.03.07
Повідомлення
1 165
Репутація
20
...мій прогноз на матч Україна-Сербія 0:0...а якщо і виграє Україна то з різницею тільки в один мяч...
 

Yaris

Користувач
Реєстрація
26.12.06
Повідомлення
458
Репутація
0
Вік
32
Знахарь сказав(ла):
...мій прогноз на матч Україна-Сербія 0:0...
україна не так сильно впала шоб вдома з сербами грати 0-0....
впринципі могли більше ніж 2-0, гарно їх сьодня катали...
 

Знахарь

Користувач
Реєстрація
28.03.07
Повідомлення
1 165
Репутація
20
Yaris сказав(ла):
україна не так сильно впала шоб вдома з сербами грати 0-0....
...ти взагалі уявлення маєш про таку збірну як Сербія?...в останньому розіграші на ЧЄ, Серби виграли в Голандії...виграли в Румунії...чи ти гадаєш, що Сербія це тіпа Казахстана?...а якщо згадати останні товариські матчі нашої збірної?...то мало того, що команда виграти не могла...вона навіть зі слабими командами внічию грала...і після цього давати прогноз 3-0 на користь збірної України...це може тільки [жостка цензура], або людина, яка взагалі найменшого уявлення немає в футболі...
 

vk713

Користувач
Реєстрація
23.01.08
Повідомлення
270
Репутація
3
Знахарь сказав(ла):
Серби виграли в Голандії...виграли в Румунії...чи ти гадаєш, що Сербія це тіпа Казахстана?...
Це не показник, це було колись. А нам треба вчитись грати і викладатись на полі. А якщо боятись суперника, то намає чого на поле виходити.
 

Фόбоς

Чистокровный
Користувач
Реєстрація
01.03.07
Повідомлення
802
Репутація
0
Вік
36
vk713 сказав(ла):
Це не показник, це було колись. А нам треба вчитись грати і викладатись на полі. А якщо боятись суперника, то намає чого на поле виходити.
А це одна з проблем збірної і Українського футболу в цілому. Ще одна проблема - відсутнісь характеру і вихід на матч з думкою, шо нічієї нам хватить(доказано нічієї в такому випадку не бачити як своїх ушєй, без зеркала).
 

БраЗа

Користувач
Реєстрація
10.09.07
Повідомлення
265
Репутація
0
Вік
32
Якщо чесно - не вразила мене гра нашої збірної... :'( ! А жаль... так надіявся на щось нове у грі нашої збірої... :-( ! Перш за все слід відзначити що дуже(ну дуже... прям дальше вже нема куди...) багато браку в передачах... і ось ці атаки через центр... весь перший тайм атакували через Відіча... ну куди ви претесь? На флангах українці витворяли шо хотіли з сербами... Ось мені здається і був їх козир...
П.С. Дивився лише перший тайм - дуже мені перехтілось дивитися 2... такщо я сужу по грі в 1 таймі... :)
 

juV4uk

Користувач
Реєстрація
03.02.08
Повідомлення
146
Репутація
0
Вік
32
Нормално Україна рулила бідні Серби льотаи пополю аби мяч забрати!!!!!!!!!!!
 

Yaris

Користувач
Реєстрація
26.12.06
Повідомлення
458
Репутація
0
Вік
32
Знахарь сказав(ла):
то мало того, що команда виграти не могла...вона навіть зі слабими командами внічию грала...і після цього давати прогноз 3-0 на користь збірної України...це може тільки [жостка цензура], або людина, яка взагалі найменшого уявлення немає в футболі...

зназарь, давай вспомним той случай коли грали в один день барселона - реал, интер - мілан, ти тоді ше поспорив зі мною, тіпа давай хто вгадає результат той і лучше розбирається в фтболі , я предсказав не тільки хто виграє але і рахунок і обох зустрічах, а ти навіть не предсказав хто виграє.... а тепер ти на мене знов бочку катиш, ти сказав шо буде нічья, хотя україна вчора равала і метала їх і могли забивати 3, ну так скажи хто не розбираеться в футболі??? після того вечеора ти сказав мені повезло тепер знов ти результат не вгадав і навіть хто переможе і говориш шо я не розбираюсь в футболі, о це логіка...........
 

vasik

Користувач
Реєстрація
22.12.07
Повідомлення
214
Репутація
0
lazer сказав(ла):
Нормално Україна рулила бідні Серби льотаи пополю аби мяч забрати!!!!!!!!!!!
Ти ж з нами в футбол іграв,як ти міг бачити шо Україна рулила шо Серби по полю льотали немогли мяч забрати....:)
Чи в тебе в кармані міні телевізор був?...:D
 

Yaris

Користувач
Реєстрація
26.12.06
Повідомлення
458
Репутація
0
Вік
32
vasik сказав(ла):
Чи в тебе в кармані міні телевізор був?...
ше варіант, можна прочитать онлайн-трансяцію або глянуть в неті повтор....
 

juV4uk

Користувач
Реєстрація
03.02.08
Повідомлення
146
Репутація
0
Вік
32
Васька я повтор трохи в неті викупав і спорт дивився по мегаспорті!!!!!!!!
 

Фόбоς

Чистокровный
Користувач
Реєстрація
01.03.07
Повідомлення
802
Репутація
0
Вік
36
vasik,
Це все туфта, я знаю точно: в нього лінзи з вертуальною реальстю..., які траслювали йому матч:-p
 

Twisted

F.C.InterLink
Користувач
Реєстрація
10.01.08
Повідомлення
377
Репутація
0
Вік
31
Динамівці коментують перемогу збірної України
26 березня 2008

Після закінчення матчу національних збірних України та Сербії (2:0) у мікст-зоні стадіону «Динамо» імені Валерія Лобановського крім гравців було чимало відомих футбольних спеціалістів. Кореспондента www.fcdynamo.kiev.ua цікавили, перш за все, представники ФК «Динамо».

Ігор СУРКІС, президент «Динамо»:

- Сьогодні ми побачили хороший поєдинок. Приємно, що Олексію Михайличенку вдалось налаштувати свою команду на товариський матч, який його підопічні виграли. Це завжди дає стимул для майбутніх перемог.

- Як вам гра футболістів «Динамо»?

- Я дуже задоволений І Гусєвим, і Мандзюком, і Допілкою, і Несмачним. Усі відіграли на дуже високому рівні.

* * *

Юрій СЬОМІН, головний тренер «Динамо»:

- Мені дуже сподобалась гра, особливо другий тайм. Збірна Сербії – серйозний суперник, у складі якого є багато футболістів із високим рівнем індивідуальної майстерності. Але наші хлопці в тактичному плані, за настроєм і бажанням, були значно сильніше і закономірно перемогли.

- А ви задоволені діями динамівців у цьому матчі?

- Так, динамівці добре грали, я задоволений.

* * *

Олег ДОПІЛКА, захисник «Динамо»:

- Результатом гри я задоволений. Перемога для нас була дуже важлива, так як поєдинок із сербами – перша гра, яку ми проводили вдома. Після матчу на Кіпрі, коли наша збірна показала не дуже хорошу гру і звела поєдинок внічию, ми хотіли реабілітуватись перед своїми вболівальниками.

- А нічия б дуже засмутила?

- Думаю, так, адже всі хлопці налаштовувались лише на перемогу.

- Ви граєте на позиції правого захисника, рівно як і Віталій Мандзюк. Але сьогодні місце на полі знайшлось вам обом…

- Усе залежить від тренера. У збірній Віталік грає правого центрального захисника, а в «Динамо» або я, або він виступає на позиції правого бека.

- Ви задоволені своїми діями в сьогоднішньому матчі?

- Я не звик коментувати свою гру, нехай це роблять тренери чи журналісти.

- Що тренер сказав у перерві?

- Що потрібно додати в атаці, оскільки ми повільно переходили від захисту до наступальних дій, і збільшити швидкість. Тоді буде все нормально. Так і сталось, ми забили два м’ячі.

- Збірна України проведе ще кілька товариських ігор перед початком відбору до ЧМ-2010. Чого очікуєте від них?

- До наступного матчу ще більше місяця. Думаю, у нас буде більше часу на підготовку і на те, щоб налагодити ігрові зв’язки. Нас очікують серйозні суперники, але ми будемо посилено тренуватись.

* * *

Віталий МАНДЗЮК, захисник «Динамо»:

- Перемога в цьому поєдинку для команди була дуже важлива, адже у збірної новий тренер, багато нових хлопців, колектив лише починає формуватись. Тому перемоги відіграють велику психологічну роль у просуванні вперед і створенні згуртованого колективу. Гадаю, завжди краще починати з перемоги.

- Виклик на цей поєдинок став для вас несподіванкою?

- Так, адже спочатку мене не було в списку. Приємно, що потім запросили і я вийшов у стартовому складі.

- Приємно було грати?

- Так, виступ за національну збірну – завжди приємно.

- У «Динамо» ви граєте правого захисника, у збірній же виступали на позиції ближче до центру. Де почуваєтесь комфортніше?

- Тренер вирішує, кому і де грати. Я думаю, це добре, коли футболіст може зіграти і справа, і в центрі. Захворіли Кучер і Михалик, тому сьогодні мені довелось грати в центрі. Це не склало великих труднощів, тим більше, що для мене ця позиція не нова.

- У першому таймі команді не вдалось забити. За рахунок чого це вдалось зробити в самому початку другої половини гри?

- Ми почали нагнітати ситуацію біля воріт суперника, створили дуже багато моментів. Радий, що змогли реалізувати хоча б два з них, хоча могли б і більше.

- Чим відрізняється методика Михайличенка?

- Секретів не видаю.
 

Twisted

F.C.InterLink
Користувач
Реєстрація
10.01.08
Повідомлення
377
Репутація
0
Вік
31
Дієго Суарес: "Міняю Кубок Лібертадорес на Лігу чемпіонів"
25 березня 2008

Півзахисник Дієго Суарес – наймолодший футболіст в історії південноамериканського футболу, який зіграв на Кубку Лібертадорес. Минулого року він розірвав трирічний контракт із «Блумінгом» і перейшов у київське «Динамо». Суарес знаменитий тим, що в січні минулого року вийшов на заміну в матчі Кубка Лібертадорес проти бразильського «Сантоса», ставши наймолодшим футболістом в історії цього турніру. Через кілька місяців ним зацікавились гранди європейського футболу, серед яких був і англійський «Челсі».

Дієго Орландо Суарес народився 7 жовтня 1992 року в сім’ї робітників. Талант вундеркінда помітив батько Фредді Суарес Ліндес і футбольні агенти Модесто Моліна і Хосе Пенья. Сім’я болівійця не була проти заняття сином футболом, оскільки батько грав на аматорському рівні, а його брати грають у професіональній футбольній лізі Болівії.

- Дієго, розкажи, будь-ласка, як ти потрапив до «Динамо».

- Мене помітили на Кубку Лібертадорес у матчі мого «Блумінга» проти команди «Сантос». У цьому поєдинку я грав проти відомого гравця Зе Роберто. Дебютував я у чотирнадцятирічному віці. Також виступав у складі збірної Болівії U-17 і забив два м’ячі у ворота збірних Чилі і Бразилії. Потім мене запросили до «Динамо» на перегляд.

- Пропозиції від інших клубів надходили?

- Отримував пропозиції від «Челсі» та кількох клубів із Арабських Еміратів. Але я обрав «Динамо», тому що мене влаштовували умови, запропоновані клубом.

- Яке враження на тебе справив київський клуб?

- У великій команді «Динамо» почуваюсь дуже добре. У мене є можливість тренуватись і показувати свій рівень гри. Стосунки з тренерським штабом і гравцями просто чудові. По приїзді до Києва відразу ж познайомився з своїм співвітчизником – Хосе Тордойя Рохосом, почесним консулом Болівії в Україні, який проживає в країні вже понад двадцять років. Також товаришую з кубинцем Анхелем Пересом. У мене теплі дружні відносини з тренером Альваро Пенья, який сприяв моєму дебюту в «Блумінгу». Він переїхав зі мною до Києва, проживає на базі в Конча-Заспі і дає цінні поради – одним словом, його допомога для мене дуже важлива.

- Уже освоївся в Києві?

- Освоївся дуже швидко. До мене дуже добре ставляться і я знайшов багато друзів. Мене все влаштовує. Словом, я щасливий.

- Які завдання ставиш на 2008 рік?

- Моя мрія – завоювати місце в основному складі. Це буде нелегко, оскільки є багато перспективних гравців і мені потрібно багато зусиль для досягнення цієї цілі.
 

Yaris

Користувач
Реєстрація
26.12.06
Повідомлення
458
Репутація
0
Вік
32
Сергей Морозов: "Летом Луческу оставит "Шахтер"
Еще в начале недели в раличных СМИ появилась информация о возможном уходе уже этим летом наставника "Шахтера" Мирчи Луческу в румынское "Динамо". "Образ Луческу нельзя воспринимать однозначно, - говорит заслуженный тренер Украины Сергей Морозов. - За период работы в "Шахтере" у него были достижения. Но выступление его команды в нынешнем еврокубковом сезоне четко показало: цикл Луческу в Донецке заканчивается. Владелец горняков Ринат Ахметов, учитывая последовательность развития клуба, не мог прервать этот цикл зимой - нужно было дать тренеру возможность довести до конца спор в чемпионате и Кубке Украины, где "Шахтер" на 90% будет играть в финале. Летом стороны расстанутся - Луческу не может прогрессировать с командой на международной арене".
Для поиска следующего наставника команды Морозов советует руководству "Шахтера" посетить тренерские курсы в итальянском Коверчиано, немецкому Руйте или шотландском Глазго. "Там можно проверить потенциального тренера на батарею тестов, - уверен специалист. - Думаю, следует искать 40-летнего или приблизительно этого возраста специалиста. Понятно, Липпи или Моуриньо в Донецк не завлечешь деньгами - их у них в изобилии, а чего нет - так это творческого интереса в чемпионате Украины. Лучше пригласить специалиста из Германии, Скандинавии или Великобритании. Благодаря своим национальным чертам они умеют ставить на нужный уровень организацию игры, повышать общую прочность команды, прививать характер и добиваться игрового баланса. Луческу делает ставку на бразильцев в атаке. Это правильно, но он совсем не обращает внимания на проблемы в обороне. Отсюда причины неудач горняков. Новый наставник может привести с собой пять-шесть исполнителей, которые решат эту проблему".
Источник: сайт "Газета по-украински"

добавлено через 4 минуты
Гол Шевченко - рекордный
В позавчерашнем товарищеском матче со сборной Сербии Андрей Шевченко забил свой 37-й мяч за сборную Украины, увеличив свое лидерское положение по этому показателю. Ближайший конкурент - Сергей Ребров - имеет 15 голов и уже не привлекается в сборную. А вот по другому пункту - сыгранным матчам - форвард "Челси" уступает другому ветерану - Александру Шовковскому, на счету которого 84 матча. Зато позавчера Шева стал вторым футболистом, который покорил рубеж в 80 матчей. Отвечая на вопрос о юбилее, Андрей сказал: "Приятно, конечно, но я пока что не намерен завершать карьеру. Будем надеяться, что проведу и свой сотый матч за сборную".
Кстати, хороший шанс отметить круглый юбилей, помимо Шовковского и Шевченко, имеет также Анатолий Тимощук, на счету которого 76 поединков за сборную. Могут добраться до сотни Андрей Воробей (68 игр) и Андрей Несмачный (65). А вот Сергей Ребров с этой мыслью, похоже, распрощался, хотя на его счету 75 выходов в сине-желтой футболке.
Источник: газ. "Сегодня", пятница, 28 марта
 

Лапочка

Користувач
Реєстрація
24.03.08
Повідомлення
142
Репутація
0
Я ХОТЬ И ДЕВЧОНКА ,НО Я ТОЖЕ УВЛЕКАЛАСЬ ФУТБОЛОМ.ЕСЛИ ЧЕСНО У МЕНЯ БИЛО МНОГО ПОРНЕЙ ФУТБОЛИСТОВ И ЩОБ НАЙТИ С НИМИ ОБЩИЙ ЯЗЫК НАДО БИЛО ТОЖЕ УНИКНУТЬ В ЭТОТ ФУТБОЛ.И Я ПОНЯЛА ЩО ЭТОТ ОЧЕНЬ ТРУДНЫЙ ВИД СПОРТА.НО ОН ИНТЕРЕСНИЙ!!!!!;)
 

Yaris

Користувач
Реєстрація
26.12.06
Повідомлення
458
Репутація
0
Вік
32
Лапочка сказав(ла):
Я ПОНЯЛА ЩО ЭТОТ ОЧЕНЬ ТРУДНЫЙ ВИД СПОРТА.НО ОН ИНТЕРЕСНИЙ!!!!!

+1, был бы у нас такой футбол как в Аглии, у них каждый матч это праздник.....
Лапочка,
а какой у тебя ник в миранде? =)
 

Лапочка

Користувач
Реєстрація
24.03.08
Повідомлення
142
Репутація
0
У МЕНЯ ЩАС ЧЕТА МИРАНДА НЕРАБОТАЕТ, А ТАК "МУРКА" МОЖИТ БЫТЬ ЗНАЕШ ТАКУЮ!!!!!;)
 

vk713

Користувач
Реєстрація
23.01.08
Повідомлення
270
Репутація
3
Лапочка сказав(ла):
И Я ПОНЯЛА ЩО ЭТОТ ОЧЕНЬ ТРУДНЫЙ ВИД СПОРТА.НО ОН ИНТЕРЕСНИЙ!!!!!
О-о-о. Будете мати власного ПАРАМОНА:)