Что мне НЕ нравится в нашем городе

SI7AMER

Користувач
Реєстрація
07.02.08
Повідомлення
144
Репутація
0
Мало мiсць де можна булоб полазить!!!!!:D
 

vasik

Користувач
Реєстрація
22.12.07
Повідомлення
214
Репутація
0
Мені не подобається те що у нас в місті нема нормальних
спортивних магазинів,щоб зайти туди і купити все щоб стильно виглядати...:-(
 

Mendor

Користувач
Реєстрація
18.07.06
Повідомлення
73
Репутація
0
мені здається, що в спортивних магазинах купують речі для того щоб займатися спортом, а не стильно виглядати, може ти мав на увазі стильно виглядати на стадіоні... хз
 

vasik

Користувач
Реєстрація
22.12.07
Повідомлення
214
Репутація
0
Ось я хочу купити собі копи бо мої порвались,а де в нас купиш,
треба їхати в Рівне або в Хмельницький.
Mendor сказав(ла):
мені здається, що в спортивних магазинах купують речі для того щоб займатися спортом, а не стильно виглядати, може ти мав на увазі стильно виглядати на стадіоні... хз
Я мав на увазі спотивні штани, кофточки ,красовки.Мені наприклад подобається спортивний стиль одягу,а внас є пару магазинів но ціни астрономічні.
 

Sho0Ter

Користувач
Реєстрація
14.09.07
Повідомлення
55
Репутація
0
Мені не подобається в нашому місті те що в нас мало робочих фанарів, ЖКО їх не хоче ремонтувати.

добавлено через 2 минуты
Я мав на увазі спотивні штани, кофточки ,красовки.Мені наприклад подобається спортивний стиль одягу,а внас є пару магазинів но ціни астрономічні.[/QUOTE]

В нас в магазінах щей малий вибор навіть якщоб булиб малі ціни тоб тобі могли не сподобатися речі.
 

TipyLya_number1

Користувач
Реєстрація
06.12.07
Повідомлення
18
Репутація
0
Мені не подобається скоріш не в місті а в його жителях те що вони не шанують нетішин і ще більш забруднюють його невже тяжко підійти до смітника і викинути ту пляшку, не треба викинути її в клумбу чи на газон


P.S. На повідомлення прошу звернути увагу всім, невже ви нехочете жити в чистому місті. :) :) :) :) :) :) :)
 

IRiN

Користувач
Реєстрація
12.02.08
Повідомлення
16
Репутація
0
Вік
33
Що мені не подобається в нашому місті?
Немає місць де можна було б нормально розважитись (наприклад розважального центру, де можна було б занятися багато чим);
Йдеш по вулиці й бачиш багато знайомих (яких би не хотілося бачити), бо місто дуже маленьке;
В деяких районах міста немає належного освітлення;
і якщо ще задуматися, то можна знайти багато недоліків
*NO* *NO* *NO*
 

Лилия

Користувач
Реєстрація
15.12.07
Повідомлення
64
Репутація
0
Вік
27
TipyLya_number1 сказав(ла):
Мені не подобається скоріш не в місті а в його жителях те що вони не шанують нетішин і ще більш забруднюють його невже тяжко підійти до смітника і викинути ту пляшку, не треба викинути її в клумбу чи на газон

Це точно. Такі некультурні, невиховані люди.

добавлено через 20 минут
IRiN сказав(ла):
Немає місць де можна було б нормально розважитись (наприклад розважального центру, де можна було б занятися багато чим);
Йдеш по вулиці й бачиш багато знайомих (яких би не хотілося бачити), бо місто дуже маленьке;

Звичайно ти права, але добре, що місто маленьке. Спокійно.
 

Gideon

Користувач
Реєстрація
14.01.08
Повідомлення
23
Репутація
0
Мені не подобається коли фонтан місяць робить, то до нього без протигаза не підійдеш :)
 

_НаТаФка_

Користувач
Реєстрація
05.10.07
Повідомлення
2
Репутація
0
Вже більшість говорили,але я тож скажу.В нашому місці нема де розважитись!:-( Коли йдеш десь гулять, не знаєш куди піти, куди дітись...:) мені здається, що навіть коли була Юність можна було прийти...попригать,побіситись...:D
 

Sho0Ter

Користувач
Реєстрація
14.09.07
Повідомлення
55
Репутація
0
_НаТаФка_ сказав(ла):
Вже більшість говорили,але я тож скажу.В нашому місці нема де розважитись!:-( Коли йдеш десь гулять, не знаєш куди піти, куди дітись...:) мені здається, що навіть коли була Юність можна було прийти...попригать,побіситись...:D

Це точно. Город маленький це плюс, а те шо нема куди сходити це мінус. Отби зробилиб якійсь парк в нас у городі.
 
N

[NIC]im^bodya

Що поліція ходить і ловить за каждим углом вже не можна нормально покурити штраф 17грн в общественом місці. Я знаю що це шкідлива звичка курити але не можу кинути.
 

Sho0Ter

Користувач
Реєстрація
14.09.07
Повідомлення
55
Репутація
0
От це наоборот харашо шо вона ходить бо такби ходилиб тут одні маньяки не давалиб жити людям. Канєшно в нас є маньяки якісь там але всеодно їх хоть 3 чи 4 а так би булоб сотнями.
 

Кум

Користувач
Реєстрація
20.05.06
Повідомлення
346
Репутація
21
Мені не подобається яма під вікном, їй правда вже багато років, всі звикли, і те що нарили невідомі (предположітельно ЖЕКівці) зимою цього року. Вірніше, не те що вони нарили, а те, що не заривають уже більше двох тижнів. Це між банею і 2-ю школою.

Ще не подобається, що понароблювали ям по окружній і проїхати нормально не можна а заповнювати їх нічим не спішать.

І трактори на тротуарах не подобаються.
 
H

-=Hulferon=-

zZzara сказав(ла):
Очень не нравится, когда приезжаешь на Голубые озёра или на земснаряд, или же просто выходишь к речке, а там - и бутылки битые, и пластиковые, и пакетики из-под всякого барахла... :mad:

Нет. Большинство моих знакомых вывозят из лесу кроме "своего" мусора еще то, что валялось, когда приехали. Но вот остальные... Ума не приложу, каким местом они думают.
Неужели потом приятно приезжать в помойку? И если уж притащили с собой необъятные торбы съестного и спиртного, то так ли тяжело забрать с собой и выбросить весь мусор?

Короче. Огромная просьба! Берегите то, что у нас есть! Вернее почти уже заканчивается :(

З.Ы. В среду наблюдала "картину маслом" на пляже: мужик мылся в озере с МЫЛОМ! Просто кОшмар. Противно.

правильно! але я кажуть розумні люди: "Хочеш змінити світ - почни з себе" Бо можна подумати шо всі люди люблять природу. Я знаю таких що як насмітиш чимось то вбити ладні , а як нікого немає то тихенько з ремонту різні відходи в ліс носять.*DONT KNOW
 
K

Kelly

ne podobayetsya te scho v Netishini ne maye zovsim rozvazhalnih misc'.Zhittya v Netishini - nudnovate,na moyu dumku.
 

FoLtOn

Користувач
Реєстрація
21.03.08
Повідомлення
57
Репутація
0
Мені не подобається в НЕТІШИНІ те що тут мало спортивних майданчиків,мер міста що небачить що в НЕТІШИНІ стає все більше і більше спортсменів,я хожу та помічаю що на одному маленькому полі з футболу по 30 чоловік,треба підняти та рішити це питання.
 
В

^Вика^

Ніколи нічого до толку довести наша міська рада не може. Років ,мабудь, 5 назад вирішили построїти нам парк, навіть написали які розваги там будуть. І шо, де той парк? В *опі! Також цього року мали каток робити. А то навіть ні трішечки не було на нього схожим... А в мене в дворі вже майже рік, як нема світла. Мені ввечері навіть страшно додому йти, завжди хтось проводить.
 

pats01

Користувач
Реєстрація
02.02.08
Повідомлення
8
Репутація
0
О нас, жителях

Мне не нравится две вещи:
1 Нет контейнеров для стекла (пластика) - (чувствуешь себя последней с...., когда приходится бросать все это добро в общую мусорку, зная что оно на свалке НИКОГДА не сгниет!!!)
2 Наше с Вами безкультурье - "свинячим" как можем и где можем. Приглянитесь: в понедельник ранним утром страшно смотреть на замусоренные улицы (искренне жаль дворников). Ну что мы за нация такая, хотим хорошо жить и тут же гадим у себя под носом. Кто кроме нас сделает нашу жизнь лучше? Ведь если мы были бы требовательны к себе, к другим, то и ВЛАСТЬ наша относилась бы к нам по другому. А так, как сказал Кучма "что имеем - то имеем". Люди, давайте начнем с малого - САМИ НЕ МУСОРИМИ и другим не даем!!!