Что мне НЕ нравится в нашем городе

И

Игорь

Краще розкажіть як це проявляється реально. Якщо мова іде про торгівлю то це якраз проблема місцевої влади!!! Це легко і реально вирішити в масштабах міста. Просто ніхто цим не переймається. Так само намахують простроченими товарами і сервісом як мера так і начальника санстанції. бо найнятій продавщиці за 500 грн. абсолютно пофік з кого дурня робити, вона від цього не пострадає. Просто "великі мужі" стараються цього ніби не замічати, а прості люди економлять і час і свої нерви.

Bazil

Користувач
Повідомлення
22
Репутація
0
Cr4sh сказав(ла):
хых... надоело читать после 5-ой страницы =)
по всей видимости, большинству высказавшихся просто не приходилось жить в действительно дерьмовых раёнах действительно дерьмовых городов =)
И мне надоело одно и то-же: негде отдохнуть: наш Нетешин это сплошной отдых - работа, магазины, природа (лес,речка,поле) все в центре, 5-10 минут и ВЫ там где нужно.

Мне не нравится, что жители нашего города, участники форума(ов) запростяка могут унизить, обозвать друг дружку нехорошими словами, а это значит что МЫ сами "бросаем битые бутылки в обводной канал" и т.д. и т.п.

K

kapec

Игорь
Так само намахують простроченими товарами і сервісом як мера так і начальника санстанції
Если б я иза безисходности работал за 500 грн. продавцом в палатке то исключителна впихивал всё простроченное меру и нач.санстанции шоб знали как з жиру бесится и них..а неделать для бедных людей

K

Kate

Bazil сказав(ла):
запростяка могут унизить, обозвать друг дружку нехорошими словами
Нещодавно по обличчю отримала тільки тому, що мені подобається творчість однієї групи, цей хлопець просто сказав: "Музон ацтой, а ти **ка єба***а шо таке слухаєш!" А всі його друзі (яких я вважала досить вихованими людьми) дружно заржали.

Та це вже проблема не тільки нашого міста, а всієї держави...

Bazil

Користувач
Повідомлення
22
Репутація
0
Kate сказав(ла):
Та це вже проблема не тільки нашого міста, а всієї держави...
Це проблема виховання, і впершу чергу залежить від батьків, а потім школа (Пензлик з "Орбітом" на день УА), вулиця..., і чомусь подобається бути невихованим, комусь напакостити. З такими можна боротись.
На форумі не звертати уваги, залишати без відповіді Їхні повідомлення, а
в житті то вже інша тема...

Kate сказав(ла):
Ты должен делать добро из зла, потому что его больше не из чего делать.
Р.П.Уоррен
З цього і треба починати.

LADA

Користувач
Повідомлення
2
Репутація
0
Мені не подобається що біля нешої річки на так званій дамбі дуже багато сміття особливо битих пляшок які ніхто не прибирає
Ось в цьому і вся проблема. Всі звикли, шо має прийти "якийсь дядя" і прибрати за нами.:-(
А де ж той мусор там взявся?
Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять.;)

bot

Користувач
Повідомлення
23
Репутація
0
Сколько себя помню, там всегда было грязно и никто никогда не убирал... К сожалению, люди у нас необразований и, простите за выражение, срут где живут.

M

maXim

У нас в городе нету таких мест куда можно было бы сходить отдохнуть кроме баров
У нас вобщи нечего нормального нету даже баров.....

Lovlir

Кукловод
Користувач
Повідомлення
14
Репутація
0
Что меня в моём городе больше всего раздражает?

Меня сильно раздражает, когда при входе/выходе в Торговый Центр или "Наш край" люди не замечают на дверях надписей Вхід и Вихід и тупо просто ломяться в первую попавшуюся дверь. Выходит, что взрослые дяди и тёти не умеют читать:)

Music Cat

Користувач
Повідомлення
64
Репутація
1
Мені не подобається те, що коли випадає сніг, то всі тротуари перетворюются на справжні катки і, не дивлячись на те, що наше місто можна сказати побудоване на піску, майже всі доріжки залишаються непосипаними. Особливо це стосується, як не дивно, центру міста. Така картина повторюєтьс з року в рік, хоча наші комунальники завжди запевнюють, що от цього року вони вже точно готові до зими.

Dreamer

root@gavno.com#
Користувач
Повідомлення
159
Репутація
0
Город маленький, а цены - Киевские... :-(

Lovlir

Кукловод
Користувач
Повідомлення
14
Репутація
0
Раздражает, когда в школе у кого-то умника спрашиваешь:
-Алгебру зделал?
А он в ответ:
-Да, только не знаю правильно ли.:D

VerSuS

Користувач
Повідомлення
31
Репутація
0
люди не замечают на дверях надписей Вхід и Вихід
А чьо там и впрям написано вход и выход=-O :D =-O даааа...
тупо просто ломяться
Наверно когда ломился незаметил:D
ответ:
-Да, только не знаю правильно ли.
Думаю на даное время ето есть самим стандартним ответом для всех...
Город маленький, а цены - Киевские
Факт...

Lovlir

Кукловод
Користувач
Повідомлення
14
Репутація
0
Тупость персонала в столовке школы №2.
Мне один раз понадобилась кружка кипятка. Подхожу в столовке в той тёти, которая там все обеды раздаёт и говорю:
-Дайте мне, пожайлуста кружку кипятка?
Она так тупо посмотрела на меня и спрашивает:
-Тебе какого кипятка? Горячего или холодного?
:) :) :)

AdMiRaL_DyPa

Користувач
Повідомлення
410
Репутація
1
А менi подобається наше мiсто! В нас є де вiдпочити, є пiцерiї, є нормальнi бари, що не подобається? тим бiльше з усiх барiв курити можна тiльки в Лiзi, i Чєлєнтано! Смiття в нас багато? А скажiть де його нема? тротуари пiском не посипанi? Ви коли небудь виїжджали за межi Нетiшина? в Острозi чи Славутi були?

oksya34

Користувач
Повідомлення
22
Репутація
0
Найбільше що мені не подобається - це сервіс, сама сфера обслуговування не відповідає вимогам та певному зразку.

aXiom_A

Користувач
Повідомлення
45
Репутація
0
у нас не в городе проблемы, а в стране.
город живёт и процветае.
и "тьфу-тьфу-тьфу" с ним!
молодёж отсюда валит... и правильно делает!
токо не в Киев тикайтэ, диты мойи! а за кордон.
от там вам и сэрвис, и бары, и чисто... тощо.
Нетешин не виноват, что он в Украине:D

Fire-girl

Користувач
Повідомлення
40
Репутація
0
Вік
31
aXiom_A сказав(ла):
у нас не в городе проблемы, а в стране.
город живёт и процветае.
и "тьфу-тьфу-тьфу" с ним!
молодёж отсюда валит... и правильно делает!
токо не в Киев тикайтэ, диты мойи! а за кордон.
от там вам и сэрвис, и бары, и чисто... тощо.
Нетешин не виноват, что он в Украине:D
Я С ЭТИМ СОВЕРШЕННО СОГЛАСНА , УКРАИНА В ПОЛНОМ ДЕРМЕ !!!!!!!!!!!!!:'(