Что мне НЕ нравится в нашем городе

Вадім

Користувач
Реєстрація
15.01.08
Повідомлення
31
Репутація
0
Вік
32
В нашомі місті мені неподобаються більшість водіїв автобусів які їздять на ХАЕС вони задовбали тим що на пішохідних переходах їздять як їм хочеться фіг коли зупиняться, а сьогодні хочу переходити через дорогу то він мені рукою махає "куди ти йдеш?"
 

kristi

Користувач
Реєстрація
20.06.06
Повідомлення
239
Репутація
0
Живу в районе Д/К, во вторую половину дня, и под вечер
начинают работать какие то агрегаты от кафе "Горынь"-ну
знаете, по звуку-как парочка тракторов Беларусь :-(
Засыпать под это-сплошное удовольствие, а квартира еще на
приличном расстоянии от него..Предстваляю как тем, что рядом "весело"!
Это точно экономят на чем то , а люди не знают отдыха.
 

CEX

Користувач
Реєстрація
18.11.07
Повідомлення
47
Репутація
0
Вік
35
Посцать негде!!!!! МУлицыонеры сразу даеднуються!Ё
 

РОМІЧ

Користувач
Реєстрація
19.10.08
Повідомлення
6
Репутація
0
Вік
26
А ЦЕ ПРАВДА ЩО У НАШОМУ МІСТІ ДОМА МАЮТЬ БУТИ ЯК У ФРАНЦІЇ Я МАЮ НА УВАЗІ КРИША ДО КРИШІ БО МІЙ ДРУГ КАЗАВ ЩО НАШ МЕР МАЄ РОЗШИРЯТИ НАШЕ МІСТО І БУДУВАТИ ДОМА У ЦЕНТРІ МІСТА
 

Кум

Користувач
Реєстрація
20.05.06
Повідомлення
346
Репутація
21
Пройшло ще 4 місяці...

Народ, не повірите, десь під Новий Рік, через 4 місяці після оцього от http://ilink.com.ua/forum/showpost.php?p=235040&postcount=601 знову те ж саме.

На першому фото - початок колупання свіжозасохшого бетону,
на 2-ій - продовження, бідний хлопець вже напевно впрів,
на 3-ій - важка техніка,
на 4-ій - почекали доки випаде сніг і вдарять морози і прийнялись ліквідовувати розрив чи шо там, попередньо розігрівши паяльною лампою шось там (холодно же ж)
на 5-ій та 6-ій - те на чому люди зараз (вже місяць!) ламають ноги.

Це виявляється Хмельницькобленерго так розважається. Турбуються про користувачів. Минулий раз в НВ про це писали. Ей, редакто-о-ор, пишіть знову
 
Т

трактор Митя

достали гопники и придурки орущие под окнами!!!!! Только что, возле дома, какие-то дебилы (других слов нет) перевернули холодильные камеры с водой и пивом. и тишина...
 

Dj MInas

Користувач
Реєстрація
26.01.09
Повідомлення
47
Репутація
1
А в каком раене?
 

Dj MInas

Користувач
Реєстрація
26.01.09
Повідомлення
47
Репутація
1
Я бы яиц парочку бросил)))
 
Т

трактор Митя

А что толку? Милиция только по центру ходит, как я понимаю? Гапота темноту любит, а в нашем городе для них раздолье!Жаль,что отстрел на них нельзя объявить ,как на бешенных животных>:eek:
 

Серёгин

Користувач
Реєстрація
17.09.08
Повідомлення
17
Репутація
1
fedot сказав(ла):
достали гопники и придурки орущие под окнами!!!!! Только что, возле дома, какие-то дебилы (других слов нет) перевернули холодильные камеры с водой и пивом. и тишина...
Я тоже почув крики цих обізьян,а потім полетіли холодильники,коли виглянув через вікно небуло нікого.Це вже другий раз падають ці холодильники.Рано хазяїн поставив їх на місце.
 

Кум

Користувач
Реєстрація
20.05.06
Повідомлення
346
Репутація
21
Нічого собі, тільки оце http://ilink.com.ua/forum/showpost.php?p=315121&postcount=610 опублікував, так зразу зарили і вирівняли яму, куски бетону вивезли. Може навіть забетонують в найближчі місяці:). Не інакше, якась шишка почала наш форум читати:D
 

Fake

пєчєнька ;)
Користувач
Реєстрація
25.02.08
Повідомлення
90
Репутація
0
нові будинки і будівлі ростуть, як гриби. магазинів повно! та місто наше молоде, дітей дуже багато... і дітям, чесно кажучи, немає куди подітися. особливо влітку.. був би хоч якийсь парк..
 

Кум

Користувач
Реєстрація
20.05.06
Повідомлення
346
Репутація
21
От, наш городок. Виконком каже, що це не в них на балансі цей городок. Але діти ж в них на балансі, чи як? Є ж безмозглі, що ризикують з"їжжати зверху.
 

_SPiRiT_

Користувач
Реєстрація
11.02.08
Повідомлення
12
Репутація
0
дааа тупости и идеотизма нашому народу незанимать
 

Дася

Користувач
Реєстрація
07.03.09
Повідомлення
5
Репутація
0
що всі люди мусорять:'(
 

(=__SysteMery__=)

Користувач
Реєстрація
12.01.09
Повідомлення
20
Репутація
0
Что здесь нету Скейтпарка!Я би хотела занятся пул-скейтингом,но уви-надо ехать с друзьями в другой город,потому что в нашем нет где етим занятся!:-(
 

2Easy4mEE

Користувач
Реєстрація
15.02.09
Повідомлення
2
Репутація
0
Сплю чую якісь бовдур в 5 годни ранку кричить "катя" стояв горлав пів часа , а та катя всеодно не виглянула )
 

_MarGaritA_

Користувач
Реєстрація
07.01.09
Повідомлення
85
Репутація
1
Вік
31
вот мне НЕ нравится то, что построили остановку напротив торгового=\ теперь автобусы и бусы едут мимо моего дома(Я живу возле "Я - первый")...это просто ужс: шум, газы, поднимается пыль
 

El-ninYO

Користувач
Реєстрація
17.12.08
Повідомлення
115
Репутація
0
Недостатков в нашем городе очень много! Но какой ни есть он наш Родной! Чо там кому не нравиться???>:eek: