Что мне НЕ нравится в нашем городе

shri

Користувач
Реєстрація
30.01.07
Повідомлення
28
Репутація
0
_MarGaritA_ сказав(ла):
вот мне НЕ нравится то, что построили остановку напротив торгового=\ теперь автобусы и бусы едут мимо моего дома(Я живу возле "Я - первый")...это просто ужс: шум, газы, поднимается пыль
Зато теперь когда едешь на блок, не приходится садится в автобус на перекрестке (потому что остановка занята маршрутками), а шум и газы - это дело наживное и очень скоро привыкнешь. Без этого сервиса нет.
 
E

Ekspres

shri сказав(ла):
а шум и газы - это дело наживное и очень скоро привыкнешь.
Від шумів і таких газів можна тільки букет болячок нажити. Вулиці Будівельників та Набережна на відмінну просп.Незалежності значно вужчі, будинки стоять впритул дороги, літом там і балкону не відкриєш тепер. В додачу вул.Набережна толком не освітлена, в темну пору часу стає небезпечною, не має пристосованих зупинок, це найдовша вулиця, а її мешканці не можуть з маршрутки там вийти через відсутність карманів.На вул. Будівельників відпочиває багато людей.
shri а хочте знати хто найбільше з'їдає цих газів, це діти дошкільного віку, бо велика їх частина разом з батьками по в.Будівельників гуляє. Більше просто їм ніде гулять, кращої зеленої зони з лавками покищо не має.
Хай би вже якесь освітлення там доробили, зупинки людям, лавки кращі, ще більше зелених насаджень- в знак компенсації. Там же автобусні потоки починають інтесивно рухатись із 6-30 (авто ХАЕС) до 21-00 і вулиці для цього непристосовані по проекту
 

m@cho

Користувач
Реєстрація
10.05.08
Повідомлення
5
Репутація
0
Не нравиться!!! (в городе 2 года)
...что люди не следят за чистотой (хотя количество мусорных урн на улицах Нетишина достаточное) - посмотрите че твориться возле канала (за гор адми..ей)!!! ужас!!! Сегодня набухались...разбросали бутылки, а завтра идут и гонят на других!!! Чисто не там где не убирают, а там где не мусорят!!!
Зауваження модератора:
Поки що усне попередження
п. 5.3.6.f. главы V Правил форума
 

Кум

Користувач
Реєстрація
20.05.06
Повідомлення
346
Репутація
21
Дороги деякі просто страшні. Біля новобуда, як до офісу інтерлінка їхати до речі, о-о-та-акенні дири. Ну шо важко там пару лопат бетону кинути, чи дорого дуже, незрозуміло зовсім.
По тротуарам ідеш - всюди якісь тріщини, ямки якісь. Взагалі, за рідкісним виключенням тротуари в Нетішині гарні тільки на фотках з висоти.
 

Thinker

Користувач
Реєстрація
02.04.09
Повідомлення
20
Репутація
0
Вік
37
Тільки те що проблемно знайти роботу... А так я дуже люблю своє місто.
 

Кум

Користувач
Реєстрація
20.05.06
Повідомлення
346
Репутація
21
Не подобається що стоянки біля великого базара уже нема. Автомобілів багато, паркуються по дорогам, а там ДАІшники ловлять.
 

TelweN

Користувач
Реєстрація
24.09.08
Повідомлення
102
Репутація
0
мені ненравиться тікі те,що на дамбі бють пляшки,і в городі тож,а так все класно
 

2Easy4mEE

Користувач
Реєстрація
15.02.09
Повідомлення
2
Репутація
0
Зато школи по-прибирали ті пляшки! Але є такі люди шо знов насмітять!
 

Мордашка

Користувач
Реєстрація
12.06.09
Повідомлення
1
Репутація
0
отей дебелий телевізор на готелі, з нього пользи як з козла молока.
 

shri

Користувач
Реєстрація
30.01.07
Повідомлення
28
Репутація
0
Кум сказав(ла):
Не подобається що стоянки біля великого базара уже нема. Автомобілів багато, паркуються по дорогам, а там ДАІшники ловлять.
Если быть внимательным, то там установлен знак СТОЯНКА, по стороне дороги от ОТС до светофора.
 

Кум

Користувач
Реєстрація
20.05.06
Повідомлення
346
Репутація
21
shri сказав(ла):
Если быть внимательным, то там установлен знак СТОЯНКА, по стороне дороги от ОТС до светофора.
ага, а якщо бути ще уважнішим, то на тій стоянці можна помітити незлічену кількість селян, що торгують продуктами. я не кажу, що це погано. Погано те, що через це часом не можна на ту стоянку заїхати без ризику когось задаватию
 

Дельфінчик

Користувач
Реєстрація
22.03.08
Повідомлення
5
Репутація
0
Мені не подобається у нашому місті те, що у нас немає нормальних фірм, які справляють мобільні телефони.
 

Дася

Користувач
Реєстрація
07.03.09
Повідомлення
5
Репутація
0
Шо наші ричкі такі забруднені*SORRY*
 

Nuta

Користувач
Реєстрація
07.07.09
Повідомлення
17
Репутація
0
Мордашка сказав(ла):
отей дебелий телевізор на готелі, з нього пользи як з козла молока.
це точно. По ідеї, там мали показувати різну рекламу, так вони ж крутять 2 мультика
 

El-ninYO

Користувач
Реєстрація
17.12.08
Повідомлення
115
Репутація
0
Nuta сказав(ла):
це точно. По ідеї, там мали показувати різну рекламу, так вони ж крутять 2 мультика
Не шоб футбол і бокс показувать!!! Але ж прийде БИДЛО і почне пляшками кидаться!!!=-O
 

mirotvorec

Користувач
Реєстрація
23.07.09
Повідомлення
19
Репутація
0
El-ninYO сказав(ла):
Не шоб футбол і бокс показувать!!! Але ж прийде БИДЛО і почне пляшками кидаться!!!
от нашего Быдла, никуда не дется, и правохранительные органы закрывают на это глаза..
вот это мне в городе и ненравится....что против быдла ничего не делают...
 

Explorer

Користувач
Реєстрація
23.02.07
Повідомлення
173
Репутація
0
Неподобається, що хтось пстійно обдирає "Правила користування ліфтом" у ліфті (сорі за тавтологію)...
 

Смайлік =)

Користувач
Реєстрація
28.07.09
Повідомлення
2
Репутація
0
мене бісить шо в нас в нетішині ціла куча цих ЕМО, і всі люди в нетішині якісь одінакові*DONT KNOW , а коли чують про "drum'n'bass" то зразу питають шо це такє і кажуть шо я якась нетака як всі..:'( =((((
 

Кум

Користувач
Реєстрація
20.05.06
Повідомлення
346
Репутація
21
Смайлік =) сказав(ла):
а коли чують про "drum'n'bass" то зразу питають шо це такє і кажуть шо я якась нетака як всі.. =((((
кх, я вибачаюсь, а що це таке? на всяк случай кажу, що я не ЕМО і не одінаковий:).

Шутки шутками, а мені останнім часом не подобаються ранки неділі. Здавалось би - вихідний, спи собі до 10-11, так ні, нарісовується такий собі отець Тишкун, що недавно відкрив нову точку по вибиванню бабла з місцевого населення (церква біля інтегралу) і начинає бамкати в свої дібільні звони у 8,00. Ну віриш ти - вірь собі скільки влізе, ніхто тобі нічого не каже. Але нашо будити півміста у неділю зранку?? В нас тут церквей штук 10 напевно (люди ж небідні живуть, а біля них і жреці, як завжди). Але ж тільки в цього придурка вистачає на це наглості. А уявіть, що всі церкви приклад з нього візьмуть? це ж капец буде тихому містечку.
 

AqUAmoney

Голова коаліції
Користувач
Реєстрація
09.01.09
Повідомлення
121
Репутація
2
Кум сказав(ла):
начинає бамкати в свої дібільні звони у 8,00
У 8 це ще пізно, зазвичай 7-30 вже на повну тарабанять, а потім кожних пів години до 11-00. Якби ще дзвони як дзвони, а то ж звук як від рельси, явно більше половини грошей із дзвонів пішли не туди. Знайомі не місцеві приїздили, то запитували чи це не на пожежу дзвонять.

В бідному Ізяславі теж побудували нову церкву, то звук від дзвонів на порядок кращий, приємно вранці його чути.

І ще в робочі дні на присвятки як почнуть калатати в нас, співчуваю людям, які з ночної зміни приходять і не можуть відпочити. Як тільки вони не засипають на роботі після таких "відпочинків" під наші дзвони. Явно з безпекою щось не стикується. Треба вибирати, обо перше, або з дзвонами щось робити.