Что мне НЕ нравится в нашем городе

Кум

Користувач
Реєстрація
20.05.06
Повідомлення
346
Репутація
21
Вчора шось новеньке менеджери церковні придумали (чи то я раніше не помічав). В 22.30 вже бамкали. куди тільки міліція дивиться:-|, рівень шуму точно більший ніж дозволено. Раніше тільки собаки не давали спати гавкотом своїм (коли вже їх потравлять, як того року), а зараз ще й дзвони
 

AqUAmoney

Голова коаліції
Користувач
Реєстрація
09.01.09
Повідомлення
121
Репутація
2
Кум сказав(ла):
шось новеньке менеджери церковні придумали (чи то я раніше не помічав). В 22.30 вже бамкали.
Там чиясь "світла" голова таке придумує, що в нормальних головах не вкладається:

Запроваджено нову послугу, якщо хтось забажає щоб в його честь чи дня народження бамкали цілий день- це не проблема. Тишкун готовий сутками бамкати і чхати він хтів на чийсь сон чи чиюсь безпеку.

Може і нам всім так в кризу заробляти? Покупуємо хто великі казанки чи старі запорожці, поципляємо в дворах на деревах і під замовлення по ночам бомкати будемо. Хто це все цікаво благословляє в нашій раді?>:eek: :-|
 

Ундина

Користувач
Реєстрація
31.05.06
Повідомлення
14
Репутація
0
Кум сказав(ла):
Дороги деякі просто страшні. Біля новобуда, як до офісу інтерлінка їхати до речі, о-о-та-акенні дири. Ну шо важко там пару лопат бетону кинути, чи дорого дуже, незрозуміло зовсім.
(цитата 4 місячної давнини).
*YAHOO*капец, народ, зробили цю дорогу врешті-решт. З народження міста така гадость була, і ось - дочекались. Можете як захочете, хлопці :-*
 

Організатор

Користувач
Реєстрація
16.01.09
Повідомлення
95
Репутація
0
AqUAmoney сказав(ла):
Запроваджено нову послугу, якщо хтось забажає щоб в його честь чи дня народження бамкали цілий день- це не проблема. Тишкун готовий сутками бамкати і чхати він хтів на чийсь сон чи чиюсь безпеку.

Може і нам всім так в кризу заробляти? Покупуємо хто великі казанки чи старі запорожці, поципляємо в дворах на деревах і під замовлення по ночам бомкати будемо. Хто це все цікаво благословляє в нашій раді?
Шановні, Держава і церква – дві окремі інституції
Стаття 35. Кожен має право на свободу світогляду і віросповідання. Це право включає свободу сповідувати будь-яку релігію або не сповідувати ніякої, безперешкодно відправляти одноособово чи колективно релігійні культи і ритуальні обряди, вести релігійну діяльність. Здійснення цього права може бути обмежене законом лише в інтересах охорони громадського порядку, здоров’я і моральності населення або захисту прав і свобод інших людей. Церква і релігійні організації в Україні відокремлені від держави, а школа від церкви. Жодна релігія не може бути визнана державою як обов'язкова. (Конституція України).
У зв’язку з цим інше питання. А якщо взяти за приклад Почаїв з його лаврою, Київ з його славетними багатодзвонними храмами, Львів з його костелами у центрі міста чи село в Україні…Ранковий недільний церковний передзвін чи заклик на вечірню службу…Ви знаєте, вперше зустрічаюсь з тим, що церковний дзвін може заважати. Хоча, звісно, якщо після нічних гулянок, то все буде заважати…І ще у цьому контексті: храм «Неопалима купина», що біля інтегралу, отримав статус Собору. Це не простий статус, він вимагатиме дотримання ряду церковних канонів, у тому числі і регулярних богослужінь.
І ще: а якщо хтось на честь свого народження чи одруження фейєрверки у нічне небо випускає, створюючи таке бабахання, що ніяким дзвонам не рівня? Отоді справді не одна дитина уві сні здригнеться….
 

AqUAmoney

Голова коаліції
Користувач
Реєстрація
09.01.09
Повідомлення
121
Репутація
2
Організатор сказав(ла):
У зв’язку з цим інше питання. А якщо взяти за приклад Почаїв з його лаврою, Київ з його славетними багатодзвонними храмами, Львів з його костелами у центрі міста чи село в Україні…Ранковий недільний церковний передзвін чи заклик на вечірню службу…Ви знаєте, вперше зустрічаюсь з тим, що церковний дзвін може заважати.
Ось тому, якщо церква вже отримала статус собора то і дзвони в неї повинні бути не гірші ніж в перерахованих вами містах. Тоді це нікому не заважає і приємно поряд жити. Порівняйте звучання цих економдзвонів з іншими соборами і ви зрозумієте в чому справа і як можа це слухати цілими днями на проліт, а в іншому випадку не потрібно знущатись, бомкаючи цілими днями-це не є пердзвін
. Нехай змінюють дзвони і тоді виконують всі канони, а поки цього не буде зроблено краще утримуватись від такої кількості "пердзвонів"
Організатор сказав(ла):
І ще: а якщо хтось на честь свого народження чи одруження фейєрверки у нічне небо випускає, створюючи таке бабахання, що ніяким дзвонам не рівня?
Як добре, що ще не випускають таких фейєрверків, що чути як дзвони на все місто. А ще краще, що ніхто не додумався щовихідних в 7-00 ранку так відмічати дні народження. Або нормальні дзвони, або хоча б у вихідні вранці повинен забезпечуватись спокій. з фейєрверками це не порівняти.

Щодо того, що церква відділена від держави, формально дійсно так, але як же законодавство України, його теж не їй потрібно виконувати? Ну а хто має стояти на варті захисту цього законодавства?
 

Ундина

Користувач
Реєстрація
31.05.06
Повідомлення
14
Репутація
0
Організатор сказав(ла):
Здійснення цього права може бути обмежене законом лише в інтересах охорони громадського порядку, здоров’я і моральності населення або захисту прав і свобод інших людей
Ми (населення Набережної) ж маємо право на тишу (у передбачений законом час)? маємо. А дзвони його порушують.
Організатор сказав(ла):
а якщо хтось на честь свого народження чи одруження фейєрверки у нічне небо випускає, створюючи таке бабахання, що ніяким дзвонам не рівня? Отоді справді не одна дитина уві сні здригнеться….
Так, і це теж. і не у ві сні, а просинаються і плачуть від страху
 

Unknown

Користувач
Реєстрація
14.03.08
Повідомлення
15
Репутація
0
FOXXX сказав(ла):
Что мне НЕ нравится в нашем городе
Короткая и емкая фраза - ЖКО :)

5.3.9.Запрещена публикация неинформативных сообщений (флуд), включая:
a)отсутствие обоснования заявления, например: «xxx — отстой!»;
 

Ундина

Користувач
Реєстрація
31.05.06
Повідомлення
14
Репутація
0
Блін, з пятниці на суботу в 2,30 ночі прокинулась (разом з малим) від бамкання%), піду з ним потолкую якось, християнин же ж, пі-і-іп, зрозуміє може маму
 

AqUAmoney

Голова коаліції
Користувач
Реєстрація
09.01.09
Повідомлення
121
Репутація
2
Ундина сказав(ла):
Блін, з пятниці на суботу в 2,30 ночі прокинулась (разом з малим) від бамкання%), піду з ним потолкую якось, християнин же ж, пі-і-іп, зрозуміє може маму
Це була тільки розминка, нам терміново потрібно готовитись до цілодобового дзвонярства (як мінімум тиждень) адже Тишкуна Віктора Васильовича — протоєрея, настоятеля собору нагороджено 18.08.2009 з рук самого президента Орденом «За заслуги» III ступеня
 

РОМІЧ

Користувач
Реєстрація
19.10.08
Повідомлення
6
Репутація
0
Вік
26
Spoch сказав(ла):
Дуже неподобається накопичення машин біля пішохідного переходу
О підтримую а біля 4 гуртожитка о іще біля 2 то там вопше обнагліли високій бордюр то ставлять прямо на дорозі я бачив там машини об*їжджають а як двом один буде їхать а другий обїжджать шо далі буде то думаю всі догадаются ну там м*ясо кіши по стінах. Ха а біля 4 гуртожитка там поставили забор бо там вічно якесь б...дло на бардюр вискочить. Іще наблюдав таку картину там як біля 4 гуртожитка забор поставили то приїхав якийсь а там забор а фігу було привикать.:-p :-\
 

Quick_Fox

Користувач
Реєстрація
11.09.08
Повідомлення
95
Репутація
0
Ундина сказав(ла):
Блін, з пятниці на суботу в 2,30 ночі прокинулась (разом з малим) від бамкання, піду з ним потолкую якось, християнин же ж, пі-і-іп, зрозуміє може маму
Радуйтесь поки ще звонять*YAHOO* !!!А от коли перестануть...... то і жить незахочеться:-( ]:-> ]:-> ]:-> ]:->
 

LED

Справжній патріот міста
Користувач
Реєстрація
02.04.09
Повідомлення
100
Репутація
0
Quick_Fox сказав(ла):
А от коли перестануть...... то і жить незахочеться
А як ви тут виживали до цих дзвонів? Мабудь своїми вдома калатали.

Жить не захочиться, в Нетішині то точно, коли всі церкви різних конфесій, які є в Нетішині, повстановлюють дзвони різної масті і в різний час протягом суток калать будуть по черзі. Але таке думаю не станеться бо влада тільки одній церкві дозволить нагадувати про себе і байдуже шо люди хочуть у вихідні спочити. Насолоджуватись повинні всі, хай яке в них буде віросповідання чи сприйняття світу. Любимчик завжди є один і буде. І постільки наголошувалось шо церква відділена від держави, то це ще один в них козирь, можна закон про тишу не виконувати бо закон той казенний
 

Quick_Fox

Користувач
Реєстрація
11.09.08
Повідомлення
95
Репутація
0
LED сказав(ла):
Мабудь своїми вдома калатали.
Для чого ти таке клацаєш? Чи ти вважаєш себе вумним!? Якщо так то Зайди глянеш!? Дам щей тобі покалатать!

добавлено через 1 минуту
LED сказав(ла):
коли всі церкви різних конфесій, які є в Нетішині
Ти сам то зрозумі що намалював!?

добавлено через 8 минут
AqUAmoney сказав(ла):
Ось сторінка прочитайте неполініться! http://9-channel.com/component/content/article/1-latest-news/1389-2009-11-06-19-57-02.html

добавлено через 1 минуту
Quick_Fox сказав(ла):
В кого нема інтернету!!!
Журналісти 9 каналу за порятунком від вірусу та за душевним спокоєм вирушили до православної церкви — слухати дзвони.Навіть учені згодні: нервозність, страхи, безсоння, прекрасно зціляються так званими малиновими звуками. Та і всілякі епідемії наші пращури відлякували саме дзвоном. На дзвіницю Троїцького собору піднімалась Настя Пономарь.
Святе писання закликає не згадувати ім'я Господа всує. Але багато хто з нас і взагалі звертається до церкви лише коли припече. У всіх храмах Української православної церкви зараз моляться про припинення поширення пандемічного грипу та про одужання хворих.

Митрополит Дніпропетровський та Павлоградський Іриней: “Ми маємо подумати про наш внутрішній стан. Чим ми накликали цю біду? Можливо, втрачена пильність, не загартовані профілактично, коли десь подув вітер, заражений цим грипом. Життя наше в Божих руках, все-таки кріпитися, молитися, піклуватися одне про одного і робити все можливе, щоб застерегти себе та людей, які нас оточують від цієї біди — це наша основна задача.

Віряни та священики переконують: співи церковних дзвонів убивають бактерії в організмі. Історія свідчить: у середні віки епідемію чуми із сіл і містечок виганяли саме церковними дзвонами. На користь таких своєрідних музичних інструментів свідчать і музикотерапевти. І даремно посміхаються скептики, адже лікувальний вплив дзвонів уже доводять науковці. Відомо, що приємна мелодія стимулює дихання, пульс, тиск, заспокоює нервову систему і навіть пришвидшує одужання.

Дзвонар Ігор каже: “Православне богослужіння — це очищення духа й тіла. Дзвін, як початок цього служіння в нього є всі ці якості — благодать, очищення”.
Дзвонар піднімається на постамент, розв'язує зібрані воєдино мотузки, які стримують нетерплячі дзвоники. Починає говорити перший дзвін — копа, дзвіниця здригається і тут - починається.
Голос дзвону сприймається не лише вухом, вібрує все тіло. Після такого струсу жодного мікроба в організмі не залишається. Хочеться плакати і сміятися одночасно. Церковний передзвін медики радять слухати хоча б кілька разів на рік. Це позитивно впливає на роботу кровоносної, нервової та лімфатичної систем організму та зміцнює імунітет.
Згадуйте про Бога не лише в скрутні хвилини. Слухайте дзвони і не хворійте!
 

LED

Справжній патріот міста
Користувач
Реєстрація
02.04.09
Повідомлення
100
Репутація
0
Quick_Fox сказав(ла):
Віряни та священики переконують: співи церковних дзвонів убивають бактерії в організмі. Історія свідчить: у середні віки епідемію чуми із сіл і містечок виганяли саме церковними дзвонами. На користь таких своєрідних музичних інструментів свідчать і музикотерапевти. І даремно посміхаються скептики, адже лікувальний вплив дзвонів уже доводять науковці. Відомо, що приємна мелодія стимулює дихання, пульс, тиск, заспокоює нервову систему і навіть пришвидшує одужання.
Ось тільки справжній дзвін і бомкання це не одне і теж. Поїдьте по сусіднім церквам, храмам і порівняйте звучання і зрозумієте чого люди возмущаються. Нехай або встановлять дзвони, або не бамкають раніше 9-00 на вихідних. І ще один факт шо то не дзвони: до їх встановлення у місті ніколи не було таких страшних епідемій, найбільшої із всіх міст в області, віруси боялись лізти в місто. А як тільки почали частенько калатати, то як на мед.....продовже самі.
=Quick_Fox сказав(ла):
Ти сам то зрозумі що намалював!?
Хто хотів зрозуміти то зрозумів. Кришнаїти впевнені що їх бубена краще відганяють віруси, епідемії, заразу. У нас вони мають намір кожен день біля кожного будинку щоранку о 7-00 барабанами спасати людей. Думаю ви не будете проти. (так вам зрозуміліше на прикладі)
 

Quick_Fox

Користувач
Реєстрація
11.09.08
Повідомлення
95
Репутація
0
LED сказав(ла):
до їх встановлення у місті ніколи не було таких страшних епідемій, найбільшої із всіх міст в області, віруси боялись лізти в місто. А як тільки почали частенько калатати, то як на мед.....продовже самі.
Можна про це подокладніше!? Думаю я чогось незнаю!

добавлено через 42 секунды
LED сказав(ла):
У нас вони мають намір кожен день біля кожного будинку щоранку о 7-00 барабанами спасати людей.
У Нетішині такі Є???

добавлено через 1 минуту
LED сказав(ла):
Поїдьте по сусіднім церквам, храмам і порівняйте звучання і зрозумієте чого люди возмущаються.
Я вже своє відїздив! І повір трошки побачив!

добавлено через 6 минут
LED сказав(ла):
Ось тільки справжній дзвін і бомкання це не одне і теж.
Не спіши спішить вони є різні! Прочитай параграф (Кононічни дзвони) і все тайне стане явним http://typikon.ru/books/kolokola.pdf
 

JUK

Користувач
Реєстрація
11.11.08
Повідомлення
34
Репутація
0
LED сказав(ла):
І ще один факт шо то не дзвони: до їх встановлення у місті ніколи не було таких страшних епідемій, найбільшої із всіх міст в області, віруси боялись лізти в місто. А як тільки почали частенько калатати, то як на мед.....
А епідемії всеукраїнського масштабу, я вже мовчу про всесвітній, теж почалися після встановлення в НЕТІШИНІ тих дзвонів? Бідний Тишкун, виходить що то він своїми дзвонами весь світ наражає на небезпеку.=-O
 

Demis-fani

Користувач
Реєстрація
16.03.08
Повідомлення
43
Репутація
0
LED сказав(ла):
Ось тільки справжній дзвін і бомкання це не одне і теж. Поїдьте по сусіднім церквам, храмам і порівняйте звучання і зрозумієте чого люди возмущаються.
Цілком підтримую. Мої знайомі возили свого хворого сина до церкви в село(назву не пам`ятаю) за м. Рівне. По дорозі багато розказували, як саме дзвони та ікони цієї церкви зцілили багатьох хворих людей. Вибачте за сарказм, коли щось забамкало, тільки тоді я побачив замість дзвонів розрізаний на двоє кисневий балон. І як хлопчина років 14 якоюсь залізякою просто по черзі лупить по ним. Хіба бамкання таких дзвонів може когось вилікувати?
Але то село, а в місті багато працюючих людей по змінах, маленьких дітей, які потребують потрібного відпочинку.
 

JUK

Користувач
Реєстрація
11.11.08
Повідомлення
34
Репутація
0
LED сказав(ла):
Поїдьте по сусіднім церквам, храмам і порівняйте звучання і зрозумієте чого люди возмущаються.
Demis-fani сказав(ла):
Вибачте за сарказм, коли щось забамкало, тільки тоді я побачив замість дзвонів розрізаний на двоє кисневий балон. І як хлопчина років 14 якоюсь залізякою просто по черзі лупить по ним. Хіба бамкання таких дзвонів може когось вилікувати?
Це щодо дзвонів у сусідніх містах та селах, і як зрозуміло, навіть з такими дзвонами люди виліковуються, хоча моя думка - що це все більше ікони, а ще більше-віра!!!
Але наші нетішинці переплюнули всіх, вони знають які дзвони "правильні", а які "неправильні". Також вони знають іменно які дзвони стоять на дзвіниці в храмі. Виникає питання: ну якщо замінити ці дзвони(з Вашого розуміння "неправильні") на "правильні", то вони своїм дзвоном будуть убаюкувати? І взагалі, історія церковних дзвонів іде з давніх давен, і не Тишкун собі придумав коли проводити богослужіння, і коли дзвонити.
(Вибачте, я дійсно не є сторонником Тишкуна, знаючи його відношення до людей і "праведні" діяння, хоча це тільки мої підозри та роздуми, але річ не в тому.) Мені просто цікава відповідь людей, ну візьмемо з того-ж звичайного села, на те, що людині заважають церковні дзвони=-O
Мабудь людина, яка підніме це питання довго не зможе вийти з хати, якщо звичайно добереться до неї, після "пояснень", для чого це потрібно.
Але-ж як це, ми-ж НЕТІШИНЦІ, ми-ж грамотні, ми-ж еліта, нам заважає церква жити, будить по вихідних своїми дзвонами, собаки заважають, ворони заважають, діти заважають, скоро самі собі заважати будемо!?!?!?!? Давайте звернемось до церкви, нехай перепланує свої древні правила, і перенесе богослужіння на пізніший час, щоб дати НЕТІШИНЦЯМ виспатись! І взагалі, накласти арешт на Тишкуновий храм, бо заважає людям спати по вихідних.
Вибачте за сарказм, але по другому не виходить:-[
З.І. в нашому місті мені неподобаються люди, яким неподобається наше місто!
 

LED

Справжній патріот міста
Користувач
Реєстрація
02.04.09
Повідомлення
100
Репутація
0
JUK сказав(ла):
А епідемії всеукраїнського масштабу, я вже мовчу про всесвітній, теж почалися після встановлення в НЕТІШИНІ тих дзвонів?
А де ви це прочитали, шановний? Я дав відповідь для Quick_Fox як деякі дзвони "борються" з вірусами, а далі написано-продовжте самі і кожен в міру своєї розпущенності і продовжує

JUK прочитайте цю цитату двіччі і призадумуйтесь чи зможе після другої ночної зміни черговий персонал вам гарантувати безпеку, якщо прийде на роботу вніч не виспаний, бо поряд цілий день калатають різного фасону бубена і він не зміг поспати. Графік цих передзвонів не постійний і невідомий, як людина може спланувати свій відпочинок і чи має право невиспана людина йти на роботу?
Demis-fani сказав(ла):
Але то село, а в місті багато працюючих людей по змінах, маленьких дітей, які потребують потрібного відпочинку.

А не у кожному місті чи селі знаходиться такий об"єкт як ХАЕС, тому в нашому місті потрібно все робити з точки зору не нашкодити безпеці ХАЕС, а не з точки зору заробити побільше грошей і продавати ікони із ліком януковича в церкві та за свічки дерти 4грн. як в Київі.
JUK сказав(ла):
і не Тишкун собі придумав коли проводити богослужіння, і коли дзвонити.
Хай проводить хоч сутками, його справа. Але раніше успішно обходився без дзвонів і всі своєчасно приходили, то і хай не порушує свою традицію. Дзвонити треба, але на великі церковні(державні) свята, а не по сто раз і під заказ на дні народження
JUK сказав(ла):
накласти арешт на Тишкуновий храм, бо заважає людям спати по вихідних.
Вибачте за сарказм, але по другому не виходить
Як тільки по вині не виспаного оператора на ХАЕС станеться хоч маленький викид ви ж перший кричатимете закрити ХАЕС, а ХАЕС то фактично тут не причому.
 

JUK

Користувач
Реєстрація
11.11.08
Повідомлення
34
Репутація
0
LED сказав(ла):
прийде на роботу вніч не виспаний, бо поряд цілий день калатають різного фасону бубена і він не зміг поспати.
Щодо безпеки на АЕС, то я повністю згідний, але це не повинно означати, що в місті треба зупинити життя, тому, що відпочиває оперативний персонал, тимбільше, з огляду на те, що існують зміні, то виходить що працівники одної обо двох змін повинні відпочивати, і фактично цей відпочинок розписаний на сутки. Тобто ні вдень, ні вночі неповинно бути аніякого шуму! Також зрозуміло і те, що завдяки таким думкам, деякі працівники станції рахують себе елітою в нашому місті, (тіпа: що ви там, вчителі, торгаші, та решта...., ось ми-то люди, ми для вас світло даємо, ми то, ми сьо, а ви так-собі, ходите....)Доречі, це ще одне, що мені НЕ подобається в нашому місті! Ось і Ви в своїх постах, приводитЕ в приклад тільки оперативний персонал, і мабуть анітрішки не задумались, що ці дзвони можуть "заважати" або навпаки, тим-же водіям, лікарям, ....., від яких теж деколи залежить життя та безпека інших людей! Але ці лікарі, водії, а також і дехто з оперативників ХАЕС ...., живуть у селах, де церковні дзвони є невід'ємною частиною життя, і я впевнений, що вони ніколи навіть близько не проходили біля такої думки, яка виникла у Вас, бо :МИ-Ж ЕЛІТА, МИ ПРАЦІВНИКИ АТОМНОЇ СТАНЦІЇ
LED сказав(ла):
а не з точки зору заробити побільше грошей і продавати ікони із ліком януковича в церкві та за свічки дерти 4грн. як в Київі.
З приводу діянь праведних чи ні, я свою думку написав, вона повністю співпадає з Вашою, але це зовсім не відноситься до безпеки станції.
LED сказав(ла):
Дзвонити треба, але на великі церковні(державні) свята, а не по сто раз і під заказ на дні народження
Це так прописано в церковних канонах, чи це Ви собі вирішили такі правила встановити?
LED сказав(ла):
Як тільки по вині не виспаного оператора на ХАЕС станеться хоч маленький викид ви ж перший кричатимете закрити ХАЕС, а ХАЕС то фактично тут не причому.
До недавнього часу, як Ви самі сказали, цих дзвонів не було, і невже вся робота станції проходила без внештатних ситуацій, навіть з провини "невідпочившого" оперативника? Звісно, це людська натура, звинувачувати всіх і вся тільки не себе! ВІДТЕПЕР ПРОВИНУ ЗА ВСІ НЕГАРАЗДИ НА СТАНЦІЇ МОЖНА ПЕРЕКЛАСТИ НА ЦЕРКОВНІ ДЗВОНИ!!!*THUMBS UP *THUMBS UP *THUMBS UP