Что мне НЕ нравится в нашем городе

Black_Raven

Користувач
Реєстрація
14.03.06
Повідомлення
321
Репутація
0
Вік
42
LED сказав(ла):
цілий день калатають різного фасону бубена і він не зміг поспати

Цікаво скільком працівникам той дзвін заваждає спати і скільки прихожан церкви вважають його потрібним? :) Може буде правильніше забезпечити хорошу звукоізоляцію в квартирі цінних працівників ХАЕС, замість відбирати у людей святе? :cool:
 

ЛеоPolder

Користувач
Реєстрація
08.11.07
Повідомлення
35
Репутація
0
AqUAmoney сказав(ла):
Може і нам всім так в кризу заробляти? Покупуємо хто великі казанки чи старі запорожці, поципляємо в дворах на деревах і під замовлення по ночам бомкати будемо. Хто це все цікаво благословляє в нашій раді?
Опять прицепились к НАШІЙ РАДІ. Какое она имеет отношение к церкви? Или у вас как всегда, для нагнетания обстановки? Вы-же вроди разумный человек судя по предыдущим постам, разбираетесь в законах, или я ошибся?
LED сказав(ла):
Але таке думаю не станеться бо влада тільки одній церкві дозволить нагадувати про себе і байдуже шо люди хочуть у вихідні спочити.
В голове не укладывается такое кощунство, во времена Коперника за такие мысли - сжигали!:D
LED сказав(ла):
Сообщение от JUK
А епідемії всеукраїнського масштабу, я вже мовчу про всесвітній, теж почалися після встановлення в НЕТІШИНІ тих дзвонів?

А де ви це прочитали, шановний? Я дав відповідь для Quick_Fox як деякі дзвони "борються" з вірусами, а далі написано-продовжте самі і кожен в міру своєї розпущенності і продовжує
Прошу прощения, но попробовал я прочитать эту фразу, и слова переставлял, и справа налево, и снизу вверх, но понял одно: по вашим словам, до того как установили колокола в Нетешине, никакой вирус нас не брал, а как только поставили....катастрофа!(как видите я даже не продолжал вашу фразу, а вник в её смысл)
LED сказав(ла):
Графік цих передзвонів не постійний і невідомий,
Нужно сходить в храм, и попросить график свадеб, смертей.....ну и ещё всяких там дат, по которым проводится служба, и дать оперативному персоналу...

LED сказав(ла):
Як тільки по вині не виспаного оператора на ХАЕС станеться хоч маленький викид ви ж перший кричатимете закрити ХАЕС, а ХАЕС то фактично тут не причому
АЛЛЛЛЁЁЁЁЁ :-| :-| КТО ФИНАНСИРОВАЛ СТОИТЕЛЬСТВО ХРАМА, КОТОРЫЙ МЕШАЕТ СПАТЬ (ПО ИДЕЕ СВОИМ-ЖЕ БЛАГОДЕТЕЛЯМ )???????
 

фея

Користувач
Реєстрація
20.10.09
Повідомлення
63
Репутація
1
а меня лично тоже раздражает звон по ночам,чего там уже бить в тот колокол еженошно. Так тревожно от этого звука.А элитой,думаю,себя считают только начальнички,а простые работники ,которые облучаются за 2 тисячи гривен,и знать не знают как это нос задирать
 

ЛеоPolder

Користувач
Реєстрація
08.11.07
Повідомлення
35
Репутація
0
фея сказав(ла):
а меня лично тоже раздражает звон по ночам,чего там уже бить в тот колокол еженошно
Может я чего не знаю, или сплю по ночам крепко, но ни разу не слышал звон ночью, только с утра, и согласен, тоже хочется поспать(окна спальни выходят прямо на храм) но это всё-таки наша жизнь, и церкви звонят не только у нас, а во сех християнских храмах по всему миру! А мне интересно, как реагируют мусульмане, на чтение молитвы у них там, в "Мусульмании". Из того, что я видел по телеку, там вообще полный триндец, по несколько раз в день, читается молитва, противным завывающим голосом, причём в микрофон, так, что слышит весь город? Прикольно увидеть человека, с мыслями, такими как у LED. Так, я думаю, там будет проклят весь род, до седьмого колена. Кстати и насчёт кришнаитов з бубнами, там у них в "Кришнаитии" наверняка ситуация та-же.
Прошу прощения если недай-бог оскорбил кого своими "названиями стран":-[
 

Spoch

Користувач
Реєстрація
18.03.06
Повідомлення
849
Репутація
57
Вік
46
LED сказав(ла):
не у кожному місті чи селі знаходиться такий об"єкт як ХАЕС, тому в нашому місті потрібно все робити з точки зору не нашкодити безпеці ХАЕС
не повірите, але, відповідно до законодавства, саме ХАЕС повинна робити усе, щоб не нашкодити безпеці міста
 

LED

Справжній патріот міста
Користувач
Реєстрація
02.04.09
Повідомлення
100
Репутація
0
JUK сказав(ла):
це не повинно означати, що в місті треба зупинити життя, тому, що відпочиває оперативний персонал
Не утріруйте, ніхто і не вимагав ідеальної тиші і зашторити сонце для нормального сну. Але звичний шум і підвищений шум не одне й те саме.
JUK сказав(ла):
я впевнений, що вони ніколи навіть близько не проходили біля такої думки, яка виникла у Вас, бо :МИ-Ж ЕЛІТА, МИ ПРАЦІВНИКИ АТОМНОЇ СТАНЦІЇ
Хочте зробити штучну ворожнечу між різними категоріями людей в місті. Не вийде, бо цього нема, якщо є індивідуми то з обох сторін, ось як ви, але їх одиниці.
JUK сказав(ла):
Це так прописано в церковних канонах, чи це Ви собі вирішили такі правила встановити?
Ні не я, держава. В нас приорітет законів і держави вищий ніж церкви будь-якої. Ви так любите вихваляти у всьому владу, а тут якось не продумали...
JUK сказав(ла):
це людська натура, звинувачувати всіх і вся тільки не себе! ВІДТЕПЕР ПРОВИНУ ЗА ВСІ НЕГАРАЗДИ НА СТАНЦІЇ МОЖНА ПЕРЕКЛАСТИ НА ЦЕРКОВНІ ДЗВОНИ!!!
Отже поки грім не прогрмить, то моя хата з краю. То ж чекаємо крім зазаначних вами ще додаткових ЧП.
Black_Raven сказав(ла):
замість відбирати у людей святе?
А що хтось церкви закриває? Чи вся віра зосереджена у дзвоні? Не загибайте.
ЛеоPolder сказав(ла):
Нужно сходить в храм, и попросить график свадеб, смертей.....ну и ещё всяких там дат, по которым проводится служба, и дать оперативному персоналу...
Ні потрібно дочекатись першого ЧП чи пересилити людей-сусідів цих об"єктів на тих які готові сутками слухати дзвони
ЛеоPolder сказав(ла):
КТО ФИНАНСИРОВАЛ СТОИТЕЛЬСТВО ХРАМА, КОТОРЫЙ МЕШАЕТ СПАТЬ (ПО ИДЕЕ СВОИМ-ЖЕ БЛАГОДЕТЕЛЯМ )???????
АЛЛЛЛЁЁЁЁЁ а хто видумав кухонний ніж, ним інколи теж вбивають чи зловживають.
ЛеоPolder сказав(ла):
Может я чего не знаю, или сплю по ночам крепко, но ни разу не слышал звон ночью, только с утра, и согласен, тоже хочется поспать
А не хочте поспати тут де я ніколи не можу. Живу недалеко біля кільця де церква нова. Діти вже на грані психічних розладів, вони не глухонімі. І шо нам робити коли ми католики? Чи ми не люди?
ЛеоPolder сказав(ла):
Прикольно увидеть человека, с мыслями, такими как у LED. Так, я думаю, там будет проклят весь род, до седьмого колена.
Прикольно побачити ось цого напівбога ЛеоPolder, який сам присуджує кому і де горіти тільки він святий, можна вашу ікону? Тільки я не стану опускатись до таких боліт, щоб когось проклинати до сімдесят сьомого коліна, видно ви ходите в церкву щоб отримати змогу грішити по-новому, примоливши злегка старі гріхи.
Spoch сказав(ла):
не повірите, але, відповідно до законодавства, саме ХАЕС повинна робити усе, щоб не нашкодити безпеці міста
А щоб підняти рівень цієї безпеки треба кількість блоків не збільшувати, а зменшувати. Давайте не будемо перегибати
 

_lola_

Користувач
Реєстрація
18.08.06
Повідомлення
293
Репутація
4
Вік
44
Я оце тут подумала. В одній темі вже сама по собі живе й розвивається зовсім окрема тема. Може, я її відділю якось?
 

Spoch

Користувач
Реєстрація
18.03.06
Повідомлення
849
Репутація
57
Вік
46
_lola_,
думаю не варто, ще з десяток постів і всі аргументи сторін будуть вичерпані, а повідомлення, що будуть містити особісті випади треба видаляти (авторів відповідно банити).
 

LED

Справжній патріот міста
Користувач
Реєстрація
02.04.09
Повідомлення
100
Репутація
0
_lola_ сказав(ла):
Я оце тут подумала. В одній темі вже сама по собі живе й розвивається зовсім окрема тема. Може, я її відділю якось?
Та тут уже вжилось дві теми. Друга така: JUK придумав що багато працівників ХАЕС задерли носа і не рахуються з усіма іншими.
 

_lola_

Користувач
Реєстрація
18.08.06
Повідомлення
293
Репутація
4
Вік
44
LED сказав(ла):
Та тут уже вжилось дві теми. Друга така: JUK придумав що багато працівників ХАЕС задерли носа і не рахуються з усіма іншими.
Це він не придумав, це так воно і є :). І це не окрема тема, всього лише думка. А от Ви роздуваєте з цього цілий оффтоп.
 

JUK

Користувач
Реєстрація
11.11.08
Повідомлення
34
Репутація
0
LED сказав(ла):
JUK придумав що багато працівників ХАЕС задерли носа і не рахуються з усіма іншими.
JUK сказав(ла):
що завдяки таким думкам, деякі працівники станції рахують себе елітою в нашому місті,
Це всього-навсього цитати, і якщо Ви покажете мені правила, згідно яким виділені вище слова - синоніми, то я піду в церкву, і поставлю за Вас свічку:)
Мої вікна теж виходять на новий храм, буквально в 50- 100 метрах від Інтеграловського моста, і моя дитина спить нормально, і я теж, і як казали вище, може дійсно вихід не в тому, що заборонити зпоконвічні традиції, а зробити належну звукоїзоляцію в квартирі?

LED сказав(ла):
Ні не я, держава. В нас приорітет законів і держави вищий ніж церкви будь-якої. Ви так любите вихваляти у всьому владу, а тут якось не продумали...
Ну якщо Ви у цьому впевнені, то будь-ласка, заяву в суд на шум з церкви, і Держава вам допоможе!
LED сказав(ла):
Сообщение от ЛеоPolder
Прикольно увидеть человека, с мыслями, такими как у LED. Так, я думаю, там будет проклят весь род, до седьмого колена.

Прикольно побачити ось цого напівбога ЛеоPolder, який сам присуджує кому і де горіти тільки він святий, можна вашу ікону? Тільки я не стану опускатись до таких боліт, щоб когось проклинати до
Шановний, може досить перекручувати вислови людей.
LED сказав(ла):
Діти вже на грані психічних розладів, вони не глухонімі. І шо нам робити коли ми католики? Чи ми не люди?
Ще раз вибачаюсь, але ніколи не думав, що від церковних дзвонів виникають психічні розлади, тимбільше, що наукою доведено зовсім протположнє. Можливо причина в чомусь іншому...???
А щодо віросповідання, то мені здається, що не повинен , наприклад, православний вимагати в мусульман і в мусульманській країні, щоб вони заборонили читання свого корану на вулицях, бо це несумісно з його вірою, а зовсім навпаки! Підкреслюю - це моя думка, а не цитування прописаних правил, даби ви знову не перекрутили.
 

LED

Справжній патріот міста
Користувач
Реєстрація
02.04.09
Повідомлення
100
Репутація
0
JUK сказав(ла):
Це всього-навсього цитати, і якщо Ви покажете мені правила, згідно яким виділені вище слова - синоніми
Які правила, почитайте себе уважніше, або ви не правильно розкрили свою думку. Но ви протиставили вчителів, лікарів, водіїв як один клас і як протилежний їм тільки працівників ХАЕС, які ж це деякі люди??? І от ще поправочка: не зустрічав я вчителів ну і більшість водіїв, які працюють по ночам, ну а нажаль працівникам ХАЕС доводиться
JUK сказав(ла):
може дійсно вихід не в тому, що заборонити зпоконвічні традиції, а зробити належну звукоїзоляцію в квартирі?
Тобто замурувати вікна, інакше як поряд з церквою жити, менше ніж 50м. А може краще гармонійно поєднати старі традиції і сучасний ритм життя? Чи може далі будемо сліпо виконувати всі старі традиції і когось приносити в жертвоприношення, спалювати на вогнищах і т.п.
JUK сказав(ла):
Ну якщо Ви у цьому впевнені, то будь-ласка, заяву в суд на шум з церкви
Порядок, режими, дозволи встановлює місцева влада, так мені там пояснили. І не важно хто від кого і куди відділився, то ж мабудь позов не на церкву подавати треба, бо вони мають право в суд не приходити, як тут дехто пояснював
JUK сказав(ла):
Можливо причина в чомусь іншому...???
Так, переселіться за міст, поближче до церкви і тоді науково ми за вами понаблюдаємо, може ще які відкриття зробимо.
JUK сказав(ла):
А щодо віросповідання, то мені здається, що не повинен , наприклад, православний вимагати в мусульман і в мусульманській країні, щоб вони заборонили читання свого корану на вулицях, бо це несумісно з його вірою, а зовсім навпаки!
Для вас читання корану і дзвони те саме. І якщо ми переважній більшості православні то хто дав дозвіл набудувати таку різномінітну кількість тут церков. Та вроді десь в якомусь високому законі написано, що у нас всі релігії рівні і є свобода віросповідання, то ж різні їх традиції повинні не заважати один одному. Але якщо всі кинуться заробляти гроші і на дні народження один одного передзвонювати, то якийсь дурдом вийде а не місто для проживання
 

_lola_

Користувач
Реєстрація
18.08.06
Повідомлення
293
Репутація
4
Вік
44
31208b364cc2459ca14443843bba1d25.jpg


Мені здається, обидві сторони висказали свої аргументи за і проти дзвонів. Досить. Все, що буде далі на цю тему - це звичайне переливання з пустого в порожнє. Суперечка закрита, кожен лишився при своєму. Продовжуємо тему.
 

JUK

Користувач
Реєстрація
11.11.08
Повідомлення
34
Репутація
0
LED сказав(ла):
не зустрічав я вчителів ну і більшість водіїв, які працюють по ночам, ну а нажаль працівникам ХАЕС доводиться
АДМІНИ, в першу чергу прошу пробачення у вас, даний мій пост-дійсно повний оффтоп, але пост пана LED, на мою думку - це просто цинічна зневага до людей, які не працюють на ХАЕС>:eek: Ця людина, мабуть, не бачила вчителів, які перевіряють домашні завдання дітей по ночах, віддаючи свій вільний час, ця людина, мабуть, ніколи не замовляла вночі таксі, ця людина , мабуть, ніколи не бачила вночі проїжджаючі фури далекобійників, ця людина, мабуть, ніколи не бачила пожежні машини посеред ночі, ця людина, мабуть, не бачила машин швидкої допомоги, які працюють цілодобово, ця людина, мабуть, ніколи не бачила пілота літака, який перед ночним рейсом іде до церкви, і вважає за щастя, якщо під час його присутності задзвенять церковні дзвони! Мені здається, що ця людина рахує, що вночі працює тільки ХАЕС, а всі решта - сплять і, мабуть, ця людина ніколи не була присутня при відмові церковного настоятеля задзвонити у дзвони на весіллі, або на похоронах, аргументуючи це тим, що відпочивають: ЕЛІТА НЕТІШИНА, ОПЕРАТИВНИЙ ПЕРСОНАЛ ХАЕС.
(...r...g...dd.n.c..s...h...e.66.mmm.......) Можете мене забанити за цей "МАТЮК", але в даній ситуації, я конкретно побачив людину, яка рахує деяких працівників ХАЕС "вищими" над рештою(з його слів НЕРОБ(бєздєльников)) жителів Нетішина.
LED сказав(ла):
Тобто замурувати вікна, інакше як поряд з церквою жити, менше ніж 50м
Таке вдчуття, що спілкуюсь з людиною з 19-того століття (це щодо звукоїзоляції), можете і замуровати, але краще поставити склопакети, воно дешевше обійдеться, свтліше в кімнаті буде,(для дітей, яким загрожує нервовий зрив, світло - це шлях до сцілення), ну якщо щоб недай-боже ніколи не бамкало, то раджу двокамерний склопакет, щоб надійніше...
LED сказав(ла):
Чи може далі будемо сліпо виконувати всі старі традиції і когось приносити в жертвоприношення, спалювати на вогнищах і т.п.
...Шикарне порівняння з церковними дзвонами...
LED сказав(ла):
Порядок, режими, дозволи встановлює місцева влада, так мені там пояснили.
Де пояснили?, якщо в місцевій владі - в якому кабінеті?
LED сказав(ла):
Так, переселіться за міст, поближче до церкви і тоді науково ми за вами понаблюдаємо, може ще які відкриття зробимо.
Як я зрозумів, ми мешкаємо приблизно в одному мікрорайоні, і "силу" дзвонів відчуваємо однаково, причому не тільки МИ, а ще, як мінімум, по 5-6 будинків, як по вул. Набережній, так і по вул. Будівельників. Ви-ж не живете за мостом, то навіщо мені таке пропонувати?. Доречі, що біля старої церкви(з дзвонами), так і недалеко від нової(теж з дзвонами) даааавним-давно мешкють Нетішинці. Сходжу-спитаю, чи часом, не попав-хто з їхніх родин на "дурку" завдяки церковним дзвонам? Особливо прискіпливо проведу розслідування біля старої церкви, а-то після Ваших слів аж страшно стає, а вдруг в сосідніх зі старою церквою хатах, причому точно не в звукоізольованих бункерах, (повірте, дзвонили там завжди,) виросли психічно неврівноважені люди, які становлять загрозу суспільству?
LED сказав(ла):
Для вас читання корану і дзвони те саме.
Абсолютно вірно: як читання Корану супроводжується завиванням(найщиріші вибачення за цей вислів перед мусульманами!), так і дзвонять не "від потолка", а під час молитви(чи читають молитву під час передзвонів)!!! І ЄДИНЕ ЩО МОЖЕ СТАТИ ПЕРЕПОНОЮ ДЛЯ ДЗВОНІВ, ЦЕ ЇХ ВІДСУТНІСТЬ, що і було до недавнього часу у новому храмі!
Прошу пробачення як в адмінів, так і в оппонента по розмові, але просто нагоріло! ЗВИНУВАЧЕННЯ, БЕЗПІДСТАВНА КРИТИКА.....
На мою думку, провиною у наших негараздах,є настрій, з яким ми ці негаразди сприймаємо та долаємо.
Бажання, обов'язково знайти та чекати щось погане, навіть під час приємної події, колись приведе нас до "точки неповернення" . І цю "точку неповернення" буде створено ТІЛЬКИ завдяки нашим негативним діям та думкам!
 

KyM_gossip_girl

Користувач
Реєстрація
13.09.08
Повідомлення
65
Репутація
1
Вот,шо не нравиця :-( =-O >:eek: :-| :-\
 

MaloyUA

Юморист
Користувач
Реєстрація
26.06.09
Повідомлення
48
Репутація
2
Вік
42
Не нравится когда в городе энэргетиков тёмные улицы!
 
  • Подобається
Реакції: ckync

Petake :-)

Користувач
Реєстрація
18.08.07
Повідомлення
324
Репутація
2
LED сказав(ла):
Які правила, почитайте себе уважніше, або ви не правильно розкрили свою думку. Но ви протиставили вчителів, лікарів, водіїв як один клас і як протилежний їм тільки працівників ХАЕС, які ж це деякі люди??? І от ще поправочка: не зустрічав я вчителів ну і більшість водіїв, які працюють по ночам, ну а нажаль працівникам ХАЕС доводиться

ти хліб їсиш? його печуть в ночі і розвозять шоб з ранку в школах , дитсадках і т.д ми мали свіжий хліб.
а виклик лікарів по ночам хто приїжає працівник АЕС ?
а знаєш в скіки йде на роботу доярка ?
а коли снігу навалить хто чистить його шоб працівників АЕС на зміну завезли ? отже ти з ними один клас!
при цьому вони отрумують заробітну плату нижчу від працівника АЕС .


LED сказав(ла):
Так, переселіться за міст, поближче до церкви і тоді науково ми за вами понаблюдаємо, може ще які відкриття зробимо.

а там по твоїму ніхто неживе?
 

LED

Справжній патріот міста
Користувач
Реєстрація
02.04.09
Повідомлення
100
Репутація
0

Petake :-)

Користувач
Реєстрація
18.08.07
Повідомлення
324
Репутація
2
LED сказав(ла):
ти читати уважніше можеш? Я не про всіх на світі а про вчителів і частину водіїв писав.

я тебе поставив в один ряд з тими людьми які працюють теж в нчну зміну. тому шо ти написав шо незустрічав вчителів і більшості водіїв які працюють у ночі . а працівникам АЕС доводиться. то допиши шо меншості працівникам АЕС довотиться, основні роботи проводяться в день.

такшо слухай ті дзвони , як вони слухають.

LED сказав(ла):
живуть, куди ж діватись?

а я і несобираюсь нікуда діватись. і сусіди мої теж.:-X
 

Wo_lf

Користувач
Реєстрація
12.11.08
Повідомлення
84
Репутація
0
Мені не подобається стан дороги від "Ітегралу" до нового приміщення "Швидкої".