До адмінів.

kolya

Гроза морей
Адміністратор
Реєстрація
13.10.06
Повідомлення
692
Репутація
59
Питання до всіх. В нас хостінг оплачено до червня. Так от варто нам продовжувати тариф чи закривати все і кінець? Підтримувать барахолку і сайт для політичних розборок немає бажання. Так що залежить від вас, якщо дійсно потрібен форум ми його залишимо я особисто оплачу рік, якщо ні, значить так тому і бути.
 

FrYkT

Користувач
Реєстрація
27.03.09
Повідомлення
101
Репутація
22
Питання до всіх. В нас хостінг оплачено до червня. Так от варто нам продовжувати тариф чи закривати все і кінець? Підтримувать барахолку і сайт для політичних розборок немає бажання. Так що залежить від вас, якщо дійсно потрібен форум ми його залишимо я особисто оплачу рік, якщо ні, значить так тому і бути.
Потрібно, ще і як. Багатьом людям дана гілка форуму є дуже корисною.
 

ALenDOS

Користувач
Реєстрація
20.03.11
Повідомлення
59
Репутація
16
Обращаюсь ко всем страдающим, все кому нужна барахолка, если вы готовы помочь финансово, давайте рассмотрим это с такой стороны. Можно скинуться на хостинг и обратиться с таким предложением к АДМИНИСТРАТОРАМ.
Если дело только в оплате форума.

П.С. Я б хотел видеть живой форум, а с барахолкой или без, без разницы.
 
  • Подобається
Реакції: qwer_su та kolya

kolya

Гроза морей
Адміністратор
Реєстрація
13.10.06
Повідомлення
692
Репутація
59
Обращаюсь ко всем страдающим, все кому нужна барахолка, если вы готовы помочь финансово, давайте рассмотрим это с такой стороны. Можно скинуться на хостинг и обратиться с таким предложением к АДМИНИСТРАТОРАМ.
Оплатить ми може і з свого карману і на елементарній рекламі вийдемо в нуль, але нам теж хотілося б бачити живий форум, а не одну барахолку і політику.
 

n0mer

Користувач
Реєстрація
01.11.08
Повідомлення
43
Репутація
23
Оплатить ми може і з свого карману і на елементарній рекламі вийдемо в нуль, але нам теж хотілося б бачити живий форум, а не одну барахолку і політику.
Форум єдиний відомий у місті, заслуга interlink, який користувачів своїх послуг прив'язав до форуму. Зникне форум, нового з такою кількістю відвідувачів уже наврядчи найближчим часом буде.
А скільки коштує у Вас хостінг. Думаю 1-2 десятки користувачів могли б скинутися на 1 рік, напевне потрібна лише картка куди переказати гроші. Зникнення купівлі і продажу це те ж не є вихід. Якщо люди цим користуються значить у них є на це попит і разом тим користування форумом при інших потребах.
 

Верховин

Користувач
Реєстрація
30.06.12
Повідомлення
16
Репутація
6
Ну так сделайте обьявления по 1 грн. А рубрику Отдам безвозмездно удалять-это уже глупо.
 

sonic

злий вуйко
Адміністратор
Реєстрація
31.08.06
Повідомлення
404
Репутація
56
@Верховин, @n0mer блін як вам пояснити біда не в грошах, якось же ми оплачували це все..біда в тому що форум я буду підтримувати, а дошку оголошень не буду мені це не цікаво.
 
  • Подобається
Реакції: kolya

n0mer

Користувач
Реєстрація
01.11.08
Повідомлення
43
Репутація
23
@Верховин, @n0mer блін як вам пояснити біда не в грошах, якось же ми оплачували це все..біда в тому що форум я буду підтримувати, а дошку оголошень не буду мені це не цікаво.
Тоді форум втратить значну частину користувачів, багато хто саме під це заходить на форум. Знайдіть людину, яка буде слідкувати за цим розділом, достатньо думаю перемодерації і мінімальної ціни за оголошення
 
  • Подобається
Реакції: ksenya342

sonic

злий вуйко
Адміністратор
Реєстрація
31.08.06
Повідомлення
404
Репутація
56
@n0mer ви знову говорите про гроші...мені не потрібно отримувати фінансову нагороду..мені потрібно щоб був форум як Вам це донести??
 

n0mer

Користувач
Реєстрація
01.11.08
Повідомлення
43
Репутація
23
@n0mer ви знову говорите про гроші...мені не потрібно отримувати фінансову нагороду..мені потрібно щоб був форум як Вам це донести??
Тоді питання зводиться до пошуку людей, яка цей розділ буде модерувати у вільний час? Чи не так?
Без користувачів інформації форум втратить свою актуальність. А користувацька база у нього регіонально досить обмежена.
 

sonic

злий вуйко
Адміністратор
Реєстрація
31.08.06
Повідомлення
404
Репутація
56
який??? розділ куплю/продам плагінами доведено до стану шо його модерувать не треба..одна проблема зосталась в одній темі більше одного товару..це ми можемо і самі подолати..
 

n0mer

Користувач
Реєстрація
01.11.08
Повідомлення
43
Репутація
23
який??? розділ куплю/продам плагінами доведено до стану шо його модерувать не треба..одна проблема зосталась в одній темі більше одного товару..це ми можемо і самі подолати..
У мене складається враження, що адміни образилися на користувачів, які звинувати в корисловому використанні даного розділу. У нас багато користувачів і усі є різні погляди і думки, на це не потрібно було б звертати увагу. Ви є власниками ресурсу, тому і Вам встановлювати правила. Якщо очищати форум, то разом і розділ про політику можна було б прикрити. Лишити лише місцеві політичні новини.
Але після цього ресурс поступово, якщо не зовсім, як то як регіональний перестане існувати, така моя думка.
 
  • Подобається
Реакції: ksenya342

sonic

злий вуйко
Адміністратор
Реєстрація
31.08.06
Повідомлення
404
Репутація
56
Ви є власниками ресурсу, тому і Вам встановлювати правила. Якщо очищати форум, то разом і розділ про політику можна було б прикрити.
це смішно робити бо ці теми живі коли вибори..от зараз маємо вибирати мера от і полізло..при цьому як ви бачите ми не видаляємо нічого..ми політично нейтральні..і завжди будем такими.. хоча я точно знаю за кого буду голосувать за мера..
 
  • Подобається
Реакції: Che Guevara та kolya

MARKSMAN

Користувач
Реєстрація
24.08.08
Повідомлення
22
Репутація
7
Как ни странно мой бан уже снят, а год еще не прошел, удачно я заглянул)) Может пользователей не хватает?)
И неужели вы еще живы?))
Да и люди еще терпят свинское отношение этих ежиков с чубом?))
Ничего так и не изменилось, печаль...
В общем, хватит сыпать соль на рану, пойду дальше...
И вот интересно, какое правило форума нарушил я, когда вы будете удалять это сообщение?)
Ну да это не важно же.. правда?)
 

sonic

злий вуйко
Адміністратор
Реєстрація
31.08.06
Повідомлення
404
Репутація
56
да заметьте еще живы..но мы сами себя будем хоронить..вам это смешно...ну ради бога смейтесь[DOUBLEPOST=1397225531][/DOUBLEPOST]а и да сообщение ваше не будет удалено...пусть все знают какие мы фиговые админы
 

ckync

Користувач
Реєстрація
03.03.09
Повідомлення
53
Репутація
9
Что ж такого сложного-то? привели опрос среди зарегиных -нужен или нет этот форум.И усё))) А то...развели тут сопли..понимаешь ....:cool:
 

Шпичка

Користувач
Реєстрація
29.03.08
Повідомлення
50
Репутація
0
и тут тогда ещё спрошу: как тему-то создать? Я обсмотрела каждый угол и в упор не вижу!
 

Sokrat

Користувач
Реєстрація
07.03.08
Повідомлення
118
Репутація
27

sonic

злий вуйко
Адміністратор
Реєстрація
31.08.06
Повідомлення
404
Репутація
56
стоп если речь идет о разделе продаж..никак..я раздел просто вернул носоздвать чтото там вы прав не имеете...и не будете иметь...